forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - BESMRTNA GV. PESNICA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
New Member

128 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 25/09/2019 :  15:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
NAJBOLJE PRIČE O GVOZDENOJ PESNICI

„BESMRTNA GVOZDENA PESNICA 1–2“ na LETEĆEM STARTU I SALONU STRIPA po ceni od 1.340 dinara

Kompletan Brubejkerov i Frekšnov rad na Gvozdenoj Pesnici, koji je redefinisao tog superheroja.

Format: 23,5x16,5
Br. str.: 240

Nakon što je u detinjstvu ostao siroče i odrastao u izgubljenom gradu K’un-Lunu, Danijel Rand se vratio u Ameriku kao mistični majstor borilačkih veština Gvozdena Pesnica – ali ni sve njegove kung-fu veštine ne mogu mu pomoći da nađe svoje mesto u savremenom svetu. Dok ga vlasti progone u ulozi Gvozdene Pesnice, a multimilijarderska korporacija koju je nasledio zadaje mu glavobolje kao Deniju Randu, mladi ratnik muku muči ne samo da se spase već i da pronađe sebe – a ta dvojaka potraga postaje još opasnija kada Deni sazna da viševekovna zaostavština Gvozdene Pesnice krije više tajni no što je mogao i da nasluti.

Format: 23,5x16,5
Br. str.: 256

Spajajući brzu akciju vlastitog Kapetana Amerike s veštim poznavanjem priča o borilačkim veštinama, scenarista Ed Brubejker udružio se s mladim scenaristom u usponu Metom Frekšnom i crtačem Davidom Ahom kako bi nam ispričali sasvim novu priču o Gvozdenoj Pesnici – priču punu legendi i bajki, magije i avantura, koja se proteže vekovima unazad kroz istoriju.

„BESMRTNA GVOZDENA PESNICA 1–2“ je na Letećem startu u striparnici „Čarobna knjiga” u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford” na Novom Beogradu, na Salonu stripa u SKC-u, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books” u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 1.340 dinara, od četvrtka, 26. septembra, do nedelje, 29. septembra. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.500 dinara, a u ostalim knjižarama 1.999 dinara.

Edited by - Melusine on 26/09/2019 09:12:21

alexts
Senior Member

Serbia
2604 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 25/09/2019 :  16:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
40-ak godina od poslednjeg objavljivanja ovog junaka.

Kad pre prođoše?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member

Serbia
13323 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/09/2019 :  17:19:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
deluje kao my cup of tea.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

8277 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/09/2019 :  17:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
superica
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member

Croatia
1589 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 25/09/2019 :  18:07:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Junaka se ni ne sjećam iz Eksa, ali Brubakerovo ime je dovoljna garancija.
Pretpostavljam da ove dvije knjige pokrivaju izdanje "The Immortal Iron Fist: The Complete Collection Volume 1".
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
14505 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/09/2019 :  18:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Čelićna pesnica,Rudy Nebres,stari EKS?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member

Croatia
3815 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/09/2019 :  20:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Nebresov crtež se pamti. Čini mi se da i priča nije bila loša.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member

Niue
6784 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 25/09/2019 :  20:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ima li neki preview?
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member

2160 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 25/09/2019 :  22:03:23  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Čelična je bila Kandža, Pesnica je Gvozdena
Go to Top of Page

going going
Advanced Member

Serbia
6378 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/09/2019 :  22:15:31  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ovo mi deluje bas interesantno!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
14505 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/09/2019 :  23:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by jaki

Čelična je bila Kandža, Pesnica je Gvozdena

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

8277 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/11/2019 :  10:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
ne znam da li ja nemam srece sa ck ili je to obrnuto , sta god da objave nesto fali. ili fali stripu, ili fale kako uradise. a ono sto urade kako valja to me i ne interesuje. izuzetak neki ovde je asteriks, al ja sam vezam za stari asteriksov zabavnik.

glede superheroja, mnogo mi vise odgovara princip 1 superheroj (mozda tu i tamo neko usput da se pojavi) 1 strip. i najbolje sto sam citao od marvela su mi milerov daredevil i freksnovo oko sokolovo. sad taj isti freksin i taj isti crtac aja su koautori na gvozdjanoj pesnici.

dve knjige smrtonosne pesnice, su dve krajnosti. prva predstavlja nesto novo, nove ideje i sto se tice scenarija i sto se tice crteza. a kad se tu okupe veliki autori rezultat ume da bude vrhunski. sa blagim primesama humora, sa fantasticnom akcijom, sa pricom koja uzdize gvozdenu pesnicu, sve to ide u prvom delu. i tamo negde pred kraj, imam ono sto sam oduvek zeleo da imam - arenu, kung fu i magiju!
kako sam otvorio drugi knjigu, a ranije sam citao prvih 6 epizoda, sve, al doslovno sve ode ukurac. price necitljive, crtez ogavan, besmisao, beznadje. aje u zavrsnici, kad je najpotrebnije nema. brubaker se povukao sa scenarija, verovatno ga bilo blam da se potpisuje. takodja se aja povukao i sa naslovnica. ukratko svinjarija.
sad ima ta epizoda #16, nesto kao zakljucak, freksn & aja, sve je to ok, al dzaba.
sta se to desilo sa epizodama 11-14, ovo ko da je bila neka bozja kazna u pitanju?
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000