forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Golconda - službena tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 158

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2020 : 21:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno odličan potez da se poprati cijeli serijal je izdavanje dvije knjige odjednom sa novijim i starijim epizodama.
Barem meni je šteta što se to nije moglo napraviti sa Julijom i pričama, jer neke epizode vjerojatno nikad neću nabaviti.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2457 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 24/01/2020 : 21:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Super za MV, konacno da se ukljucim u neki serijal od pocetka.

Sto se tice ovog Creepy Past, to nesto tinejdzersko?! Po crtezu mi tako izgleda, tako da cu ga preskociti, a ne svidja mi se ni sto ce biti A4, ali dobro je sto cete to izdati i nadam se u buducnosti jos nekom novijem Boneli serijalu!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/01/2020 : 22:00:31  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
⚡️ CREEPY PAST! ⚡️



Scenarstički ga potpisuju Bruno Ena i Đovani Di Gregorio, a kada smo sagledali majstorski crtež i kolor ovih 6-7 epizoda, poprilično smo uvereni da će da padne finalna odluka da serijal objavimo u 3 (A4 - HC) albuma do kraja godine!

Od tiraža i dalje ne odustajemo, 300 komada, finalnih, bez doštampavanja i jednog primerka!

Naravno, detaljnije informacije o svemu slede u narednom periodu, prema našoj dobroj praksi, sve delimo sa našim čitaocima, čim to postane tehnički moguće, po forumima, na našim https://www.facebook.com/golconda.rs/ i https://www.instagram.com/golconda.srb/ stranicama, kao i na oficijalnoj strani www.golconda.rs

Na kraju samo još da napomenemo da su obezbeđena i prava za dosta narednih knjiga Julije i Priča, uredno se radi sve, da ne bi bilo, a ako i bude kašnjenja, da to bude minimalno i samo i jedino iz tehničkih razloga...

Do narednih najava...
Puno pozdrava iz Golkonde!

Bravo za ovo, imam prva dva talijanska broja i baš mi se serijal svidio!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 24/01/2020 : 22:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Sjajne vesti, neka je sa srecom.
Cena za MV, pretpostavljam, ista kao i za Price i Juliju?

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2020 : 22:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Može ukratko, Creepy Past, o čemu se tu radi, žanrovski?
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 24/01/2020 : 22:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Sjajne vesti, neka je sa srecom.
Cena za MV, pretpostavljam, ista kao i za Price i Juliju?


Mi se nadamo nešto manja, manje strana ima...
Javićemo čim ispregovaramo sa štamaprima...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/01/2020 : 22:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Može ukratko, Creepy Past, o čemu se tu radi, žanrovski?


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49082
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16872 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/01/2020 : 22:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by velka031

Može ukratko, Creepy Past, o čemu se tu radi, žanrovski?


http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49082



Hvala solar, sorry Golconda, mator sam za ovo
Go to Top of Page

jasar123
Starting Member

76 Posts

Member since 22/02/2008

Posted - 25/01/2020 : 00:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jasar123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by wesskowaz

Sjajne vesti, neka je sa srecom.
Cena za MV, pretpostavljam, ista kao i za Price i Juliju?


Mi se nadamo nešto manja, manje strana ima...
Javićemo čim ispregovaramo sa štamaprima...



Ne bilo vam zapovedjeno, ispregovarajte da jedan deo tiraža bude na belom papiru (pa makar50 komada).
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/01/2020 : 01:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Uf, nemojte prve brojeve izdavati u samo 300 tirazu. Ako ce Julija tako dobro grebati i u buduce (cemu se nadam jer to zasluzuje), povisajte. Isto vazi i za Price, i naravno za novo Magicno cedo. Da nemam kompleta uzeo bi ga sada.

I nemojte prebrzo na razne strane, jedino ako ste prepuni para.
Mislim, drzim palceve za vise BeDeja ali polako se daleko dogura. Svi ovi fosili ovde hoce sve i hoce odmah, a onda ili se nesto ludobrzorasproda, i ako nije dovoljno nizak tiraz, sve moze da odleti; ili se sve uspori kad ima previse naslova otvorenih. Samo po pameti. Ako ste rekli da ce MV imati 2-mesecni ritam (i ako stvarno ne bude looosa prodaja), drzite se toga i sve ce ici kao po loju. A Julije i Price se ionako uzimaju, samo da ne bude ona Libellusova gde trebas jos prije izlazka rezervisati primerak da ga dobijes - na mali tiraz mislim.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 25/01/2020 02:36:42
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/01/2020 : 01:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Vest godine je ponovno pokretanje Magicnog Vetra! Ovo prizeljkujem vec godinama! I konacno da neko ovako nesto preduzme! Punu moju podrsku imate! Price i Julija se kupuju redovno, a i kad izadje Do poslednjeg se odmah uzima.

A Magicni Vetar je serijal zbog kog sam zamisljao da imam svoju izdavacku kucu samo da bih ga izdao!

Creepy Pasta ce se takodje uzeti, Di Gregorija sam mnogo zavoleo zbog njegovog rada na Dilanu, tako da verujem da je na sopstvenom serijalu na visini zadatka. Ena mi je bio dobar na Dilanu, ali ni prineti Di Gregoriju. Ena je bio odlican na Saguaru ali tu se izgleda stalo na 2.knjizi.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/01/2020 : 01:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je da je na kiosk papiru:)ali jos draze bi mi bilo da je i kiosk cijena:)
Npr.49 kn kp ili maxiji.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 25/01/2020 : 09:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Odlične vijesti.... kupovao sam MV od Libellusa prvih nekoliko brojeva, ali shvatio da je to skup sport, Golconda lagano vraća Bonellija u prave okvire, a to je meko izdanje (3 u 1 odlična shema koju je započeo KP)..... samo razmislite o malom povećanju tiraža, pokazatelji kod Julie to sugeriraju

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

dragan4e
New Member



Serbia
183 Posts

Member since 09/09/2009

Posted - 25/01/2020 : 12:55:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dragan4e a Private Message  Reply with Quote
Lepa vest za Magičnog Vetra! Samo nastavite tako.

Jedan dobronameran savet: angažujte i lektora za vaša izdanja.
Go to Top of Page

motorista
New Member



Serbia
256 Posts

Member since 16/02/2019

Posted - 25/01/2020 : 13:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send motorista a Private Message  Reply with Quote
@ Golkonda

Koliko će koštati MV?

Kako će se distribuitati?

Postoji li opcija slanja postekspresom?

Go to Top of Page

motorista
New Member



Serbia
256 Posts

Member since 16/02/2019

Posted - 25/01/2020 : 13:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send motorista a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dragan4e

...
Jedan dobronameran savet: angažujte i lektora za vaša izdanja.


Ako je ovo probem — meni bi bio #1 za rešavanje.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20719 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/01/2020 : 16:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda


Drago nam je da smo na neki način (posle malo nezaobilaznog povuci-potegni...) "pogodili žicu" čitaocima

Na kraju samo još da napomenemo da su obezbeđena i prava za dosta narednih knjiga Julije i Priča, uredno se radi sve, da ne bi bilo, a ako i bude kašnjenja, da to bude minimalno i samo i jedino iz tehničkih razloga...

Do narednih najava...
Puno pozdrava iz Golkonde!


žica je pogođena samo tako,i sa Magičnim,i sa Do poslednjeg.

Nego,nadam se da ćete ovde malo prikočiti sa dugačkim boneli serijalima - da ne bude ona stara boljka izdavača koji su se rasplinuli,pa zakovali na svim (ili skoro svim) frontovima.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 25/01/2020 : 17:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
lektora obavezno...a odgovor motoristi.vidim iz srbije i da si nov na forumu..distribucija? ne znam gde zivis u kom gradu? ovi stripovi ne idu na kioske vec u striparnice...imas alan ford i darkvud u beogradu....imas juzni i severni darkvud u nisu i novom sadu....ne znam salju li u jos neke striparnice u zemlji....? verovatno postoji i drugi nacin da dodjes do onog sta te zanima (postom mozda)....odgovorice ti vec
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2965 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 25/01/2020 : 17:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
Upravo zavrsio obnavljanje kompletnog Magicnog, utisak mi je i bolji nego nakon prvog citanja, i zbog svih koji nijesu imali prilike ili mogucnosti da citaju ovaj sjajan serijal pozdravljam potez izdavaca - odlicna odluka!

...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39391 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/01/2020 : 19:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pre dve godine spicio. Nema premca. Top, top, top preporuka.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/01/2020 : 19:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

lektora obavezno...a odgovor motoristi.vidim iz srbije i da si nov na forumu..distribucija? ne znam gde zivis u kom gradu? ovi stripovi ne idu na kioske vec u striparnice...imas alan ford i darkvud u beogradu....imas juzni i severni darkvud u nisu i novom sadu....ne znam salju li u jos neke striparnice u zemlji....? verovatno postoji i drugi nacin da dodjes do onog sta te zanima (postom mozda)....odgovorice ti vec


U profilu mu pise da je iz Krusevca, znaci ili do Nisa ili postom.

Ne bi trebalo biti problema doci do svog primerka.




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tosha
Average Member



Bosnia and Herzegovina
961 Posts

Member since 31/10/2010

Posted - 25/01/2020 : 20:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tosha a Private Message  Reply with Quote
Lazarus Ledd idući ima da ide 😁

"Nothing is true, everything is permitted."
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 25/01/2020 : 20:53:03  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tosha

Lazarus Ledd idući ima da ide 😁


Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 25/01/2020 : 21:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tosha

Lazarus Ledd idući ima da ide 😁


To, nažalost, ostaju samo pusti snovi...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 25/01/2020 : 22:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by motorista

@ Golkonda

Koliko će koštati MV?

Kako će se distribuitati?

Postoji li opcija slanja postekspresom?




Neke tehničke pojedinosti, kao što je tačan datum izlaska, ali i cena izdanja će morati još koji dan da ostane bez odgovora, ali čim budemo imali preciznijih informacija, naravno, odmah ćemo podeliti sa čitaocima...
Naša izdanja će u Srbiji (za sada) moći da se nabave u striparnicama Alan Ford i Darkvud u Beogradu, u Bulevar Booksu u Novom Sadu, u Južnom Darkvudu u Nišu, u Svetu Stripa u Kragujevcu, a naravno, moći će da se naruče i direktno kod nas preko forme za poručivanje na našem sajtu ili putem majla, ako neko ima, može i telefonom, za sve opcije smo otvoreni i generalno vrlo je lako dogovori se sa nama oko bilo čega...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page
Page: of 158 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000