forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Golconda - službena tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 158

teller
Advanced Member



Slovenia
18422 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/07/2022 : 10:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by djukak

RAdi se punom parom :)



CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12985 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/07/2022 : 10:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Radi Golconda, radi, ružno je bilo šta drugo reći.
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
814 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 23/07/2022 : 10:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

kaj se događa sa Golcondom...nema nikakvih najava, pa nije valjda u banani



Najavljeno je ranije da najava neće biti.

HOKA-HEY
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2462 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 23/07/2022 : 11:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

kaj se događa sa Golcondom...nema nikakvih najava, pa nije valjda u banani



Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/07/2022 : 12:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Podržavam
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18422 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/07/2022 : 13:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Najavili su da nece najavljivat...
Zato mi čudno da za Marka ni glasa...
Podrzka Carevi!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 23/07/2022 13:57:33
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15049 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/07/2022 : 15:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno ne podržavam, ali to nije ni bitno

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15049 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/07/2022 : 16:04:29  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
nema mi Julije već odavno...sigurno su u banani

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18422 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 23/07/2022 : 17:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Meni je faktor iznenadenja jos iz Dnevnika itekako bitan... Ove najave mjesec dana prije sav car iscekivanja izvodne...
Danas najava, sutra ili kroz tjedan dana strip vani, ovo je uzitak...
Ovako cekas, cekas i gubis interes i zelju.. Bar kod mene je tako...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1772 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 23/07/2022 : 18:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Meni su najave bas bitne kad imam isti strip od dva izdavaca i onda mogu lepo da se odlucim koje izdanje cu da uzmem. Kad izadje neko izdanje (losije ili skromnije) i ja ga kupim a posle iznenada izadje bolje onda moram da gubim vreme da slikam/nudim ovo sto mi ne treba da prodam i tu se javlja uvek novcani gubitam i cimanje.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 23/07/2022 : 23:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
Šta je (s) vama, ljudi? (dapače, pitanje je retoričko, vrućina vjerojatno cijepa...)
Koliko se sećam, mi nikad nismo obećali da ćemo nešto izdavati na tjednom nivou...
3 knjige pre manje od mesec dana i već kriza? ccc...
Biće najava, bez sikiracije, samo da se neki od nas vrate s mora, a biće i nekih iznenađenja za koje neće biti najava...
U svakom slučaju, tko se banane plaši, neka pazi da od banane i ne strada, Golkonda, pak, nije iz tih filmova...:)

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15049 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/07/2022 : 23:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Dok ne vidim Juliu niš ne vjerujem...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 23/07/2022 : 23:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Dok ne vidim Juliu niš ne vjerujem...


Tvoj problem...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7892 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 23/07/2022 : 23:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

Šta je (s) vama, ljudi? (dapače, pitanje je retoričko, vrućina vjerojatno cijepa...)
Koliko se sećam, mi nikad nismo obećali da ćemo nešto izdavati na tjednom nivou...
3 knjige pre manje od mesec dana i već kriza? ccc...
Biće najava, bez sikiracije, samo da se neki od nas vrate s mora, a biće i nekih iznenađenja za koje neće biti najava...
U svakom slučaju, tko se banane plaši, neka pazi da od banane i ne strada, Golkonda, pak, nije iz tih filmova...:)



Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25935 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/07/2022 : 01:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

Meni su najave bas bitne kad imam isti strip od dva izdavaca i onda mogu lepo da se odlucim koje izdanje cu da uzmem. Kad izadje neko izdanje (losije ili skromnije) i ja ga kupim a posle iznenada izadje bolje onda moram da gubim vreme da slikam/nudim ovo sto mi ne treba da prodam i tu se javlja uvek novcani gubitam i cimanje.


Riješenje je jednostavno-ne kupuj ništa pa se nećeš ni zajebati s izdanjem...Barem do k ne izađe strip od dva izdavača da možeš birati.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18422 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/07/2022 : 06:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

Šta je (s) vama, ljudi? (dapače, pitanje je retoričko, vrućina vjerojatno cijepa...)
Koliko se sećam, mi nikad nismo obećali da ćemo nešto izdavati na tjednom nivou...
3 knjige pre manje od mesec dana i već kriza? ccc...
Biće najava, bez sikiracije, samo da se neki od nas vrate s mora, a biće i nekih iznenađenja za koje neće biti najava...
U svakom slučaju, tko se banane plaši, neka pazi da od banane i ne strada, Golkonda, pak, nije iz tih filmova...:)



Toliko vas neki vole da vam ni odmor nebi priustili.. Mozete biti ponosni na svoje citatelje...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

brko17
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 30/08/2011

Posted - 24/07/2022 : 06:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send brko17 a Private Message  Reply with Quote
Uzimam njihovog Nevera, izdanje baš po mojoj mjeri 3u1, meke korice, ok cijena.

Kako je zadnja knjiga izašla 1.5,lako bi se zaključilo da imaju nekih problema, da se stalo i slično. Međutim isto tako treba priznati da su u relativno kratkom roku izbacili 5 knjiga(15 epizoda), tako da osobno ne bih brzao sa zaključcima.

Naravno idealno bi bilo svaki mjesec barem jedna knjiga, ali s obzirom na broj njihovih izdanja malo vjerojatno. Isto tako spadam u onu skupinu kupaca koja bi ipak voljela barem neki oblik komunikacije/najave na ono što možemo očekivati u narednom periodu(ne očekujem najavu u točan dan, datum, ali barem okvirno).


Edited by - brko17 on 24/07/2022 06:34:59
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12985 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/07/2022 : 09:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

Šta je (s) vama, ljudi? (dapače, pitanje je retoričko, vrućina vjerojatno cijepa...)
Koliko se sećam, mi nikad nismo obećali da ćemo nešto izdavati na tjednom nivou...
3 knjige pre manje od mesec dana i već kriza? ccc...
Biće najava, bez sikiracije, samo da se neki od nas vrate s mora, a biće i nekih iznenađenja za koje neće biti najava...
U svakom slučaju, tko se banane plaši, neka pazi da od banane i ne strada, Golkonda, pak, nije iz tih filmova...:)



Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15049 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/07/2022 : 09:46:34  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Čudi me i zanima kako to da se u tri godine niste dogovorili sa nekom striparnicom bar u Zagrebu kod koje bi redovito mogli kupovati Vaša izdanja u nekom realnom terminu nakon izlaska iz tiska.
Svi mi u Hrvatskoj se borimo preko raznih "posrednika " da se dokopamo stripa nakon što ga izdate. Ne vjerujem baš da nas ima malo.

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7741 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 24/07/2022 : 10:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

quote:
Originally posted by Golconda

Šta je (s) vama, ljudi? (dapače, pitanje je retoričko, vrućina vjerojatno cijepa...)
Koliko se sećam, mi nikad nismo obećali da ćemo nešto izdavati na tjednom nivou...
3 knjige pre manje od mesec dana i već kriza? ccc...
Biće najava, bez sikiracije, samo da se neki od nas vrate s mora, a biće i nekih iznenađenja za koje neće biti najava...
U svakom slučaju, tko se banane plaši, neka pazi da od banane i ne strada, Golkonda, pak, nije iz tih filmova...:)






Lazarus Ledd i mladi Tex
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12985 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/07/2022 : 10:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Možda. Iako, dojma sam da nije u pitanju Bonelli.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18422 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/07/2022 : 10:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Lazarus je dobar 50 brojeva, poslje srozavanje...
Mladi Tex je ok ali izdaje Libellus pa i Tex senior se lose prodaje...
Jedino Mark,Dzudas,Blek essegessea, Tim i Dasti,Kapetan Miki bi mogli proč..
Samo stara šola, ostalo je mrcvarenje za izdavaca, hod po rubu provalije...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12985 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/07/2022 : 10:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Mark 4/1 da Teller može dočekati mirnu starost ;)
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18422 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/07/2022 : 11:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Mark 4/1 da Teller može dočekati mirnu starost ;)



CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

950 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 24/07/2022 : 11:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Čudi me i zanima kako to da se u tri godine niste dogovorili sa nekom striparnicom bar u Zagrebu kod koje bi redovito mogli kupovati Vaša izdanja u nekom realnom terminu nakon izlaska iz tiska.
Svi mi u Hrvatskoj se borimo preko raznih "posrednika " da se dokopamo stripa nakon što ga izdate. Ne vjerujem baš da nas ima malo.



Zlatko Platužić - Babilonac iz Đakova redovno ima njihova izdanja.
Evo sad sam dobio sva tri LMS-a, zadnje Priče i itd.
On ti ima u pravilo sve što izađe na balkanštini bilo latinica bilo ćirilica.

Edited by - mmihoci on 24/07/2022 11:49:08
Go to Top of Page
Page: of 158 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000