forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Golconda - službena tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 160

mpavin
Advanced Member



Niue
7745 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 24/07/2022 : 11:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Lazarus je dobar 50 brojeva, poslje srozavanje...


Jesi čita ili govoriš napamet kao i obično?
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18456 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/07/2022 : 12:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by teller

Lazarus je dobar 50 brojeva, poslje srozavanje...


Jesi čita ili govoriš napamet kao i obično?


Ne budali, zasto napamet?
Citao sam u Slobodnoj Dalmaciji a ko nije.. od početka taksista i detektiv nas Laza jos jako dobar, a kasnije postaje neki futuristickofantasticni ratnik...
Nikad ne pričam napamet,pa skrati jezicinu.
Jes ti citao ili se praviš frajer?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 24/07/2022 12:55:58
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13155 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/07/2022 : 13:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by risbozg

Čudi me i zanima kako to da se u tri godine niste dogovorili sa nekom striparnicom bar u Zagrebu kod koje bi redovito mogli kupovati Vaša izdanja u nekom realnom terminu nakon izlaska iz tiska.
Svi mi u Hrvatskoj se borimo preko raznih "posrednika " da se dokopamo stripa nakon što ga izdate. Ne vjerujem baš da nas ima malo.



Zlatko Platužić - Babilonac iz Đakova redovno ima njihova izdanja.
Evo sad sam dobio sva tri LMS-a, zadnje Priče i itd.
On ti ima u pravilo sve što izađe na balkanštini bilo latinica bilo ćirilica.




Bsš tako. I ja uzimam dosta kod njega.
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 24/07/2022 : 14:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brko17

Uzimam njihovog Nevera, izdanje baš po mojoj mjeri 3u1, meke korice, ok cijena.

Kako je zadnja knjiga izašla 1.5,lako bi se zaključilo da imaju nekih problema, da se stalo i slično. Međutim isto tako treba priznati da su u relativno kratkom roku izbacili 5 knjiga(15 epizoda), tako da osobno ne bih brzao sa zaključcima.

Naravno idealno bi bilo svaki mjesec barem jedna knjiga, ali s obzirom na broj njihovih izdanja malo vjerojatno. Isto tako spadam u onu skupinu kupaca koja bi ipak voljela barem neki oblik komunikacije/najave na ono što možemo očekivati u narednom periodu(ne očekujem najavu u točan dan, datum, ali barem okvirno).





Nema sekiracije, brzo će Natan, i to dve knjige zajedno...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 24/07/2022 : 14:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Čudi me i zanima kako to da se u tri godine niste dogovorili sa nekom striparnicom bar u Zagrebu kod koje bi redovito mogli kupovati Vaša izdanja u nekom realnom terminu nakon izlaska iz tiska.
Svi mi u Hrvatskoj se borimo preko raznih "posrednika " da se dokopamo stripa nakon što ga izdate. Ne vjerujem baš da nas ima malo.


Mene čudi da ti misliš da to ima mnogo veze sa nama...
Jedini direktan kontakt iz Hr sa nama je bio iz Babilona i to na neki način još i funkcioniše, i jedan polovični iz Školske knjige, koji je prestao pre nego je i započeo, opet, ne zbog naše strane...
Ne znam, imam utisak da pojedine Hr knjižare moraju najpre da pitaju Hr izdavače da li smeju da uzmu naša izdanja...
Šalim se, opet, kažem, tako mi se čini, ne mora da znači da je stvarno tako... A opet, pouzdano znam da na to u Srbiji apsolutno niko ne obraća pažnju, ni izdavači ni knjižari...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

brko17
Junior Member



Croatia
382 Posts

Member since 30/08/2011

Posted - 24/07/2022 : 14:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brko17 a Private Message  Reply with Quote
Hvala na odgovoru,

osobno nabavljam preko Zlatka i Babilona, a za njega samo riječi hvale i ogromna preporuka
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18456 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/07/2022 : 15:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Kako ste zadovoljni prodajom LMS i ima naznaka ubrzanju edicije?
Hvala na odgovoru kako god bio (ako bude bio)...
Osobno meni izdanje je perfekcija i samo mu fali 14 dnevni tempo i specijalno izdanje,... zna se za koje navijam...da vam sapnem da ima incijale KM..i nije Kapetan Miki...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 24/07/2022 15:59:06
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10091 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/07/2022 : 16:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by risbozg

Čudi me i zanima kako to da se u tri godine niste dogovorili sa nekom striparnicom bar u Zagrebu kod koje bi redovito mogli kupovati Vaša izdanja u nekom realnom terminu nakon izlaska iz tiska.
Svi mi u Hrvatskoj se borimo preko raznih "posrednika " da se dokopamo stripa nakon što ga izdate. Ne vjerujem baš da nas ima malo.


Mene čudi da ti misliš da to ima mnogo veze sa nama...
Jedini direktan kontakt iz Hr sa nama je bio iz Babilona i to na neki način još i funkcioniše, i jedan polovični iz Školske knjige, koji je prestao pre nego je i započeo, opet, ne zbog naše strane...
Ne znam, imam utisak da pojedine Hr knjižare moraju najpre da pitaju Hr izdavače da li smeju da uzmu naša izdanja...
Šalim se, opet, kažem, tako mi se čini, ne mora da znači da je stvarno tako... A opet, pouzdano znam da na to u Srbiji apsolutno niko ne obraća pažnju, ni izdavači ni knjižari...



U knjižarama Školske knjige ima strip izdanja iz Srbije od VČ i ČK, možda još ponekog, tako da oni s tim nemaju problema. Prije će biti da je u pitanju procjena što im se isplati ili ne ili (ne)odaziv druge strane.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15118 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/07/2022 : 17:59:20  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by risbozg

Čudi me i zanima kako to da se u tri godine niste dogovorili sa nekom striparnicom bar u Zagrebu kod koje bi redovito mogli kupovati Vaša izdanja u nekom realnom terminu nakon izlaska iz tiska.
Svi mi u Hrvatskoj se borimo preko raznih "posrednika " da se dokopamo stripa nakon što ga izdate. Ne vjerujem baš da nas ima malo.


Mene čudi da ti misliš da to ima mnogo veze sa nama...
Jedini direktan kontakt iz Hr sa nama je bio iz Babilona i to na neki način još i funkcioniše, i jedan polovični iz Školske knjige, koji je prestao pre nego je i započeo, opet, ne zbog naše strane...
Ne znam, imam utisak da pojedine Hr knjižare moraju najpre da pitaju Hr izdavače da li smeju da uzmu naša izdanja...
Šalim se, opet, kažem, tako mi se čini, ne mora da znači da je stvarno tako... A opet, pouzdano znam da na to u Srbiji apsolutno niko ne obraća pažnju, ni izdavači ni knjižari...



Da ne komentiram neke dijelove kaj si napisao samo napomena da stripova Veselog Četvrtka imaš bez problema..ne znam kako su se oni i skim kaj dogovorili, ali funkcionira na mjesečnoj bazi.

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15118 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/07/2022 : 18:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Sad vidim da je Peyo po običaju brži (naravno kad je mlađi) i odgovorio prije mene

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Martindylan1982
Starting Member

52 Posts

Member since 09/12/2015

Posted - 24/07/2022 : 18:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Martindylan1982 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Čudi me i zanima kako to da se u tri godine niste dogovorili sa nekom striparnicom bar u Zagrebu kod koje bi redovito mogli kupovati Vaša izdanja u nekom realnom terminu nakon izlaska iz tiska.
Svi mi u Hrvatskoj se borimo preko raznih "posrednika " da se dokopamo stripa nakon što ga izdate. Ne vjerujem baš da nas ima malo.



Ja sam se dogovorio u SNK da mi uzimaju Magičnog i LMS. NN uzimam s frendom preko njegovog dobavljača.
A vidio sam da imaju i Priče i Crepy Past u striparnici.
Probaj se s njima dogovoriti i rezervirat Juliju, jedino kaj ne naručuju svaki mjesec.
No to je do striparnice. Meni nije bed čekat.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15118 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/07/2022 : 18:57:31  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Martindylan1982

quote:
Originally posted by risbozg

Čudi me i zanima kako to da se u tri godine niste dogovorili sa nekom striparnicom bar u Zagrebu kod koje bi redovito mogli kupovati Vaša izdanja u nekom realnom terminu nakon izlaska iz tiska.
Svi mi u Hrvatskoj se borimo preko raznih "posrednika " da se dokopamo stripa nakon što ga izdate. Ne vjerujem baš da nas ima malo.



Ja sam se dogovorio u SNK da mi uzimaju Magičnog i LMS. NN uzimam s frendom preko njegovog dobavljača.
A vidio sam da imaju i Priče i Crepy Past u striparnici.
Probaj se s njima dogovoriti i rezervirat Juliju, jedino kaj ne naručuju svaki mjesec.
No to je do striparnice. Meni nije bed čekat.



hvala

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Martindylan1982
Starting Member

52 Posts

Member since 09/12/2015

Posted - 24/07/2022 : 18:58:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Martindylan1982 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by brko17

Uzimam njihovog Nevera, izdanje baš po mojoj mjeri 3u1, meke korice, ok cijena.

Kako je zadnja knjiga izašla 1.5,lako bi se zaključilo da imaju nekih problema, da se stalo i slično. Međutim isto tako treba priznati da su u relativno kratkom roku izbacili 5 knjiga(15 epizoda), tako da osobno ne bih brzao sa zaključcima.

Naravno idealno bi bilo svaki mjesec barem jedna knjiga, ali s obzirom na broj njihovih izdanja malo vjerojatno. Isto tako spadam u onu skupinu kupaca koja bi ipak voljela barem neki oblik komunikacije/najave na ono što možemo očekivati u narednom periodu(ne očekujem najavu u točan dan, datum, ali barem okvirno).





Nema sekiracije, brzo će Natan, i to dve knjige zajedno...



Može, može.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7745 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 24/07/2022 : 20:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by teller

Lazarus je dobar 50 brojeva, poslje srozavanje...


Jesi čita ili govoriš napamet kao i obično?


Ne budali, zasto napamet?
Citao sam u Slobodnoj Dalmaciji a ko nije.. od početka taksista i detektiv nas Laza jos jako dobar, a kasnije postaje neki futuristickofantasticni ratnik...
Nikad ne pričam napamet,pa skrati jezicinu.
Jes ti citao ili se praviš frajer?



Znači čita si samo prvih 50 brojeva od SD.
Kako onda znaš da je nakon toga srozavanje?
Eto, vidiš da govoriš napamet.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18456 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/07/2022 : 20:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by teller

Lazarus je dobar 50 brojeva, poslje srozavanje...


Jesi čita ili govoriš napamet kao i obično?


Ne budali, zasto napamet?
Citao sam u Slobodnoj Dalmaciji a ko nije.. od početka taksista i detektiv nas Laza jos jako dobar, a kasnije postaje neki futuristickofantasticni ratnik...
Nikad ne pričam napamet,pa skrati jezicinu.
Jes ti citao ili se praviš frajer?



Znači čita si samo prvih 50 brojeva od SD.
Kako onda znaš da je nakon toga srozavanje?
Eto, vidiš da govoriš napamet.



Ajde, u pravu si..
Ostalo sam samo gledao pa se mi nije sviđalo..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7745 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 24/07/2022 : 20:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller
Ajde, u pravu si..
Ostalo sam samo gledao pa se mi nije sviđalo..


Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 25/07/2022 : 08:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by risbozg

Čudi me i zanima kako to da se u tri godine niste dogovorili sa nekom striparnicom bar u Zagrebu kod koje bi redovito mogli kupovati Vaša izdanja u nekom realnom terminu nakon izlaska iz tiska.
Svi mi u Hrvatskoj se borimo preko raznih "posrednika " da se dokopamo stripa nakon što ga izdate. Ne vjerujem baš da nas ima malo.


Mene čudi da ti misliš da to ima mnogo veze sa nama...
Jedini direktan kontakt iz Hr sa nama je bio iz Babilona i to na neki način još i funkcioniše, i jedan polovični iz Školske knjige, koji je prestao pre nego je i započeo, opet, ne zbog naše strane...
Ne znam, imam utisak da pojedine Hr knjižare moraju najpre da pitaju Hr izdavače da li smeju da uzmu naša izdanja...
Šalim se, opet, kažem, tako mi se čini, ne mora da znači da je stvarno tako... A opet, pouzdano znam da na to u Srbiji apsolutno niko ne obraća pažnju, ni izdavači ni knjižari...



U knjižarama Školske knjige ima strip izdanja iz Srbije od VČ i ČK, možda još ponekog, tako da oni s tim nemaju problema. Prije će biti da je u pitanju procjena što im se isplati ili ne ili (ne)odaziv druge strane.



Ako misliš na nas kao drugu stranu, onda griješiš...
Vidim da ima našh izdanja po HR striparnicama, ali mi je nedopustivo da cena bude viša nego što smo je mi razrezali, dok u Srbiji ima hrvatskih izdanja za kupiti i po promotivnim cenama. Pretpostavljam da problem leži upravo u tome što (iz meni nepoznatih razloga) nabavljaju naše preko nekih trećih i četvrtih ruka, umesto da ih potražuju direktno od nas pri čemu bismo im obezbedili veoma dobre uslove i rabate... Ali dobro, možda nema interesovanja za našim knjigama, nije isključeno...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 25/07/2022 : 08:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Kako ste zadovoljni prodajom LMS i ima naznaka ubrzanju edicije?
Hvala na odgovoru kako god bio (ako bude bio)...
Osobno meni izdanje je perfekcija i samo mu fali 14 dnevni tempo i specijalno izdanje,... zna se za koje navijam...da vam sapnem da ima incijale KM..i nije Kapetan Miki...


Za sada smo zadovoljni, ali moramo sačekati da dobijemo izveštaje za barem 4-5 brojeva. I mi navijamo da pređe na 14 dana, imamo još nekih planova oko toga, objavićemo sve u dogledno vreme. Što se specijalnog KM izdanja tiče, za sada je to sve oko prava suviše komplikovano za moj ukus...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39508 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/07/2022 : 08:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Potrudite se. Ja bih voleo i njega da vidim u LMS izdanju. Mozda i Komandanta Marka (ako VC nema sape i na njemu). Mogao bi uleteti poneki Dzudas, Tim i Dasti, sto da ne i Traper Keri (bila bi fantazija), PSDZ, mozda PIBD.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13155 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 25/07/2022 : 08:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by teller

Kako ste zadovoljni prodajom LMS i ima naznaka ubrzanju edicije?
Hvala na odgovoru kako god bio (ako bude bio)...
Osobno meni izdanje je perfekcija i samo mu fali 14 dnevni tempo i specijalno izdanje,... zna se za koje navijam...da vam sapnem da ima incijale KM..i nije Kapetan Miki...


Za sada smo zadovoljni, ali moramo sačekati da dobijemo izveštaje za barem 4-5 brojeva. I mi navijamo da pređe na 14 dana, imamo još nekih planova oko toga, objavićemo sve u dogledno vreme. Što se specijalnog KM izdanja tiče, za sada je to sve oko prava suviše komplikovano za moj ukus...



Tempo od svaka 2 tjedna bi bio odličan, ali i ovako ispada da je edicija već zaživjela što je sjajno.
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2998 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 25/07/2022 : 09:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Namjeravate li nastaviti izdavati Dzoni Logana?

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18456 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/07/2022 : 09:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

quote:
Originally posted by teller

Kako ste zadovoljni prodajom LMS i ima naznaka ubrzanju edicije?
Hvala na odgovoru kako god bio (ako bude bio)...
Osobno meni izdanje je perfekcija i samo mu fali 14 dnevni tempo i specijalno izdanje,... zna se za koje navijam...da vam sapnem da ima incijale KM..i nije Kapetan Miki...


Za sada smo zadovoljni, ali moramo sačekati da dobijemo izveštaje za barem 4-5 brojeva. I mi navijamo da pređe na 14 dana, imamo još nekih planova oko toga, objavićemo sve u dogledno vreme. Što se specijalnog KM izdanja tiče, za sada je to sve oko prava suviše komplikovano za moj ukus...


Odlično, hvala na odgovoru..
Kod nas su LMS brzo i korektno nabavljivi preko Striparne Oblacek koji su primer profesionalnosti..
To je takvo izdanje da bi za njega i pesice do vas.. Probajte dogovorit izuzetak sa VČ da objavite jos taj famozni 998 broj pilota..
Za Komandanta Marka sad kad izlazi u koloru u Gazzeta delala Sport nebi trebao biti problem..ako je nesretni Pergam mogao
dobiti prava za pilota mozete i vi za Marka koji je po popularnosti daleko iznad junaka koje sada objavljuje te, iako čast njima.. stara šola jos uvijek bolje prolazi od noviteta...
Pozdrav, puno sreče u posli i privatno..
Golkonda siguran sam.. če jos puno godina razveseljavat citatelje sirom regina...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 25/07/2022 09:23:34
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7750 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 25/07/2022 : 12:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Golconda

Šta je (s) vama, ljudi? (dapače, pitanje je retoričko, vrućina vjerojatno cijepa...)
Koliko se sećam, mi nikad nismo obećali da ćemo nešto izdavati na tjednom nivou...
3 knjige pre manje od mesec dana i već kriza? ccc...
Biće najava, bez sikiracije, samo da se neki od nas vrate s mora, a biće i nekih iznenađenja za koje neće biti najava...
U svakom slučaju, tko se banane plaši, neka pazi da od banane i ne strada, Golkonda, pak, nije iz tih filmova...:)



carevi!

i hvala što postojite!

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 25/07/2022 : 14:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

Namjeravate li nastaviti izdavati Dzoni Logana?


Naravno, zašto ne bismo, kao i sve ostalo što smo započeli.
Nema stajanja ni odustajanja...

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

963 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 25/07/2022 : 15:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Kad biste Julia-i vratili orginal format tj. odrekli se ovog "naslijeđenog" suženja i po visini i po dužini ne bih vam uopće zamjerio ovu "šutnju" oko budućih stripova.
Go to Top of Page
Page: of 160 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000