forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 HELLBOY 6: Oluja i bijes - Nevjesta pakla
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster

Croatia
25420 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/10/2019 :  08:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote

Hellboy Mikea Mignole kulturna je senzacija još otkako se prvi put pojavio 1993. Desetak puta je dobio prestižnu nagradu Eisner, a strip se razgranao u seriju romana, videoigara i igranih filmova.

Fibra vam s veseljem predstavlja stripove kojima je sve to počelo, u prestižnom izdanju velikog formata, dostojnog Mignolina spektakularnog crteža. Svaki naš svezak na tri stotine ili više stranica donosi materijal iz barem dva izvorna broširana sveska, uz brojne dopunske materijale poput dosad neobjavljenih nacrta i skica.

Šesti svezak donosi dvije duže priče, Oluja i bijes te Nevjesta pakla, u kojima još jednom briljiraju Duncan Fegredo i Richard Corben, te bogatu galeriju dosad neobjavljenih skica i ilustracija.

Hellboy 6 • Oluja i bijes - Nevjesta pakla • 424 stranica • Kolor • 230 x 305 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Mike Mignola • Crtež Richard Corben • Duncan Fegredo • Prijevod Darko Macan • Lektura i redaktura Marko Šunjić • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 22.10.2019. • Cijena 250 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/hellboy-6-oluja-i-bijes-nevjesta-pakla/600/

Trouble will find me

kasper
Advanced Member

8277 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/10/2019 :  09:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
olalala, kako je ovo dobar serijal . a tempo je za svaku pohvalu
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

7699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/10/2019 :  10:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bas ugodno znenadenje.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

8277 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 04/11/2019 :  09:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
za*ebano ovo staranje , evo i meni danas 18 godina na ovome forumu

elem, u zivotu gledam, verovatno za razliku od vecine ovde, da imam sto manje stripova. sve sto ne treba odmah out, ono sto nit smrdi nit mirise out, ne skupljam kolekcije necega i slicno. a ako je strip tako negde, ok je, a imam slicne i bolje - isto out.
al uzmem tako ponekad, kad je vreme za to, uzmem pa lepo preslozim stripove. to zna da me smiri nekad. usa stripovi u velikom formatu mi nisu omiljeni, najvise volim kad su objavljeni kao u originalu. do sada sam jedino sendmena (mnogo) vise cenio u vecem formatu, a moram reci od skoro i ovog paklenog derana . kad ih poslozim zajedno imam osecaj ko da su mi cetvrto dete
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member

3948 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 04/11/2019 :  21:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

za*ebano ovo staranje , evo i meni danas 18 godina na ovome forumu

elem, u zivotu gledam, verovatno za razliku od vecine ovde, da imam sto manje stripova. sve sto ne treba odmah out, ono sto nit smrdi nit mirise out, ne skupljam kolekcije necega i slicno. a ako je strip tako negde, ok je, a imam slicne i bolje - isto out.
al uzmem tako ponekad, kad je vreme za to, uzmem pa lepo preslozim stripove. to zna da me smiri nekad. usa stripovi u velikom formatu mi nisu omiljeni, najvise volim kad su objavljeni kao u originalu. do sada sam jedino sendmena (mnogo) vise cenio u vecem formatu, a moram reci od skoro i ovog paklenog derana . kad ih poslozim zajedno imam osecaj ko da su mi cetvrto dete

Nedostaju samo Fibrini Betmeni da bi bili bliznci
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

7699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/11/2019 :  05:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Idu uskoro...
A sto se Hellboya tice, stvarno mocno izgledaju na polici. Ivo Fibrino izdanje je fantasticno. Ali sto drugo i ocekivati od Fibre... Razmazio nas je Marko. Nedostizni standard za druge nakladnike. Bez uvrede ikome...
Go to Top of Page

pcoro
Junior Member

Croatia
407 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 05/11/2019 :  08:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Nemojmo pretjerivati, ljudi, nije savršeno, NEMA NASLOVNICA!!!!
Mene to tišti. Ponekad čak pomišljam da uzmem neko omnibus izdanje, sa naslovnicama, ali sam škrt..
Ne okrivljujem Fibru u ovom slučaju, greška je u samom Library editio izdanju :-(
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

8277 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 05/11/2019 :  08:46:21  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
pa ne govorim ja o savrsenosti, ja kazujem koliko mi je ovo izdanje drago
Go to Top of Page

pcoro
Junior Member

Croatia
407 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 05/11/2019 :  09:14:34  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Drago je i meni, ali mi teško pada što treba čekat jop godinu do Hellboya u Paklu :'-(
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member

7699 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/11/2019 :  09:41:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa nije to još tako dugo...i da, šteta svih naslovnica. Ja sam recimo također ostavio i System comics knjižice. Ne pitaju jesti...
Go to Top of Page

vope
Senior Member

Montenegro
2901 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 08/11/2019 :  20:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message  Reply with Quote
Obje knjige su cista desetka.

...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000