forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2019. - Peyo
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 19/01/2020 : 04:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Peyo čestitam ali si mi nerijetko dosadan. Pišeš kao da si na prijemu u Bečkoj akademiji. Tvoje godine su tvoja snaga, sad im dodaj zrnce vrckavosti. U prijevodu- malo zajebavaj Anta umjesto da ga hvališ.

S druge strane, zašto da glasam kad je već u startu bilo sve riješeno. Nesvrstani bi bio dobar kandidat u finalu "biraj manje zlo" , s finjakom Peyom nije imao šanse. Moderatori bi trebali malčice naštimati ovo natjecanje, zlo mi je od demokracije.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8404 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/01/2020 : 10:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Peyo!!!

A i vratio nam se onaj stari supermark

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10130 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/01/2020 : 11:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Peyo.
Od tebe čovik gušta izgubit.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46586 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/01/2020 : 11:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Čestitke peyo!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10075 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/01/2020 : 12:59:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

Peyo čestitam ali si mi nerijetko dosadan. Pišeš kao da si na prijemu u Bečkoj akademiji. Tvoje godine su tvoja snaga, sad im dodaj zrnce vrckavosti.



Dexie, Dexie, good oool' Dexieee!

Hvala na čestitkama tebi i ostalima.

Što se tiče primjedbe pa ne možemo svi biti hardboiled tipovi poput tebe .

Malo me razočarao taj simple minded pristup, budući da sam te uzimao kao najozbiljnijeg kandidata za pristup grupi vodećih strip analitičara na forumu kao npr. Jocko, vukozec, Manny i dr. (a onaj čije se ime ne smije spomenuti [stinky] je jasno kategorija i svijet za sebe pa ga ne stavljam u tu skupinu).

S druge strane ni ti (kao ni ja ) nisi mogao imati uvid u to koliko ti se život promijeni izborom za forumaša godine tako da ti to mogu uzeti kao olakotnu okolnost.

Da stekneš sliku o tome evo nekoliko natuknica:

- Javio mi se veliki broj žena sa psihičkim problemima koje mi nude brak, izvjesna Jenna J. glumica u +18 filmovima nudi čak i uklanjanje tetovaža da bi mi se omilila.;

- Javio se i poveći broj sponzoruša koje žele da im naparavim dijete (kažu bez obaveza, ne zanima ih alimentacija, bar tako kažu);

- Izgubio sam i nekoliko „prijatelja“ koji se ne mogu nositi sa mojom novostečenom slavom;

- Gloria želi sa mnom napraviti intervju, ne pitaju za cijenu;

- Proizvođači pelena za odrasle nude mi doživotno snabdijevanje u zamjenu za reklamiranje njihovih proizvoda. Ista ponuda je i za lijekove za prostatu i pripravke tipa afrička šljiva i sl.

- Celebrityji me mole da napravim selfije s njima;

- Facebook mi nudi otvaranje profila kojeg neće moći hakirati ni CIA;

- Svi vodeći izdavači iz regije mi nude besplatno svoja izdanja uz dodatni bonus za povoljnu recenziju i pljuvanje po konkurenciji;

- Proizvođači pripravaka za rast kose masno plaćaju za reklamu (jedino me traže ranije fotke kad sam imao kosu, ne znam zašto);

- Times mi se ponizno ispričava za izbor Grete Thunberg za osobu godine i kune se da će to ispraviti ove 2020. pa makar se Trump pjenio do kraja života.

S druge strane do mene su doprle glasine da se preko dark weba traži moja likvidacija uz takav iznos da mi dođe da se sam likvidiram da bih ga zaradio. A navodno su te glasine doprle i do NESVRSTANOG koji to pokušava spriječiti jer bi on bio prvi osumnjičeni.

I što mi sad preostaje?

Moram držati low-profile tipa Clark Kent ili Bruce Wayne. Nisam možda dao najbolju usporedbu budući da je riječ o dva pervertita, jedan vanzemaljac koji uživa u femdom seksu sa izvjesnom LL, a drugi dokazani pedofil koji prikriva svoje sklonosti vucaranjem sa sponzorušama.

Eto, ako si mislio da je izbor za FG blagoslov sada vidiš koji je to horror.

Edited by - Peyo on 19/01/2020 14:49:41
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4886 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 19/01/2020 : 14:45:31  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Pristojnost i prijazanost sa dosadnošću, te drskost i konfliktnost sa zabavnošću, obično brkaju oni sa manjkom koncentracije (da i ja malo budem zabavan :p).

Peyo je u ligi iznimne gospode.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10075 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/01/2020 : 14:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Čestitke Peyo.
Od tebe čovik gušta izgubit.



Posebno me veseli tvoja čestitka.

Po meni ti si jedna od legendi foruma i svojim djelovanjem si sigurno prije mene zaslužio biti FG!

Edited by - Peyo on 19/01/2020 14:53:22
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10075 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/01/2020 : 14:53:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Pristojnost i prijazanost sa dosadnošću, te drskost i konfliktnost sa zabavnošću, obično brkaju oni sa manjkom koncentracije (da i ja malo budem zabavan :p).

Peyo je u ligi iznimne gospode.



Hvala ti.

Tvoji postovi me uvijek vesele i zanimljivi su mi. Oplemenjuješ ovaj forum.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8404 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 19/01/2020 : 18:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote

quote:
Hvala tebi i ostalim čestitarima (a najdraže su mi čestitke od onih koje sam nominirao za FG).



quote:
Po meni to je trebalo biti dovoljno da ti budeš FG.



quote:
Po meni ti si jedna od legendi foruma i svojim djelovanjem si sigurno prije mene zaslužio biti FG!



King je u pravu.
Oduzmite mu titulu.



There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16819 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/01/2020 : 20:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Peyo, čestitam. Šteta zbog slabe izlasnosti glasača.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 19/01/2020 : 21:27:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Čestitke!


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10075 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 19/01/2020 : 22:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Hvala Krugeru, hvala Tutta !
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 20/01/2020 : 04:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
@Peyo haha odlično ne zamjeri mojoj malenkosti posustaloj u analnoj fazi koju pothranjuje odbrambeni mehanizam uzrokovan odsutnošću mojih prijatelja Valtera, Tonke i dr.

@vukozec ti bi isto bio materijal za forumaša godine kad bi manje čitao novine
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10075 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/01/2020 : 07:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

@Peyo haha odlično ne zamjeri mojoj malenkosti posustaloj u analnoj fazi koju pothranjuje odbrambeni mehanizam uzrokovan odsutnošću mojih prijatelja Valtera, Tonke i dr.



Sve OK .

Nadam se da će ti uskoro proći ta apstinencija i da će njih dvojica opet zasjati u punom sjaju.

Nedostaje zezancije i provokacija na forumu.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 20/01/2020 : 10:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Peyo..... nosi se sad sa slavom kako znaš i umiješ! :)

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10075 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/01/2020 : 12:22:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

Čestitke Peyo..... nosi se sad sa slavom kako znaš i umiješ! :)



Thnx nenno.

Što se tiče žena isto. Čim čuju riječ strip bježe !
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/01/2020 : 13:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Čemu ovoliko talasanje i prepirke? Ovo glasanje je izgubilo smisao još kada je 1Euro pobedio.

Tada je konkurencija bila strašna, da ne nabrajam koji su tad ljudi bili aktivni na forumu. Isto sam tada reagovao kao Supermark sada, iako situacija ovog puta nije ni približno katastrofalna. Možda je iz oba polufinala trebalo uzeti po dva takmičara, da bi bilo zanimljivije, ali dobro.



ljubomora ha?

Ljubomora od čovjeka koji nikada nije bio forumaš godine, niti če ikada biti. To, što sam pobjedio u vrijeme "zlatnog doba" foruma i u konkurenciji sa dosta više aktivnih članova nego što ih sada ima, to samo više sjaji moja titula.


To što neki žele prikazati kako ovaj izbor nema smisla, to se samo oni tješe, jer potajno svatko želi biti forumaš godine.
Nema veze koliko je netko aktivan, koliko produktivan, simpatičan, zanimljiv,....ljudi biraju po svome, po svojim osječajima, daju svoj glas iz SVOG NEKOG OSOBNOG RAZLOGA (neki možda više cijene zajebanciju, neki rad, neki trud, neki znanje,......na kraju nema veze zašto su dali svoj glas, važno je da su ga dali, jer su oni tako odlučili, da taj čovjek iz tog razloga to i zaslužuje).

Slično je i u politici. u Sloveniji smo glasali za Premiera čovjeka koji je radio kao imitator i koji nije imao nikakvog iskustva u Politici, isto tako su glasali u Ukrajini, pa u USA i tko zna gdje još. U Americi su glasali za Arnolda Swarzenegera za guvernera Kalifornije, pa Chuck Norisa za guvernera Texasa, pa Regana za predsednika koji je bio filmski glumac, pa su u Italiji glasali za Chicolinu (mislim da je čak ušla u parlament ili je htjela uči), pa skijaš u smučarskim skokovima Jakup Janda je ušao u Češki Parlament, pa Kličko u Ukrajinski Parlament,....želim reči, sve su ti ljudi bili iz nekog razloga biračima simpatični pa su glasali za njih, bez da su se opterečivali koliko su oni doprinjeli ili radili prije toga u Politici.
Ja kada sam radio kao trgovački putnik, ja sam davao veči popust na iznos onim ženama koje imaju veče sise, dok ostalim uopšte nisam ni davao popust hehe. Želim reči, da ljudi imaju drukčije kriterije. Neki drugi trgovački putnik bi davao popust na količinu, dok sam ja imao svoje kriterije
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10075 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/01/2020 : 13:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Popust na veličinu sise, to prvi put čujem ?

Bez obzira da li su prave ili plastika?

Pretpostavljam da ti je omiljeni film Amarcord.
Ti bi platio za ulogu onog dečka koji se skoro zadavio .
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/01/2020 : 13:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Popust na veličinu sise, to prvi put čujem ?

Bez obzira da li su prave ili plastika?

Pretpostavljam da ti je omiljeni film Amarcord.
Ti bi platio za ulogu onog dečka koji se skoro zadavio .



tada (prije skoro 20 godina) dok sam ja radio kao trgovački putnik sve su imale prave, nisu imela gdje kupiti silikone, tako da uvijek nagradim prave sise dok "plastiku" ne nagrađujem.

ZA film Amarcord prvi puta čujem. Kakav je to film?
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10075 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/01/2020 : 14:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Poznati talijanski film, režirao ga je F. Fellini.

https://www.youtube.com/watch?v=vL-3HboCAtE
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12231 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/01/2020 : 19:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Poznati talijanski film, režirao ga je F. Fellini.

https://www.youtube.com/watch?v=vL-3HboCAtE




nisam to nikada gledao taj film. Mogli su dati malome Oskara za glumu (stranska uloga) ili onoj ženi haha
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10130 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/01/2020 : 19:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Poznati talijanski film, režirao ga je F. Fellini.

https://www.youtube.com/watch?v=vL-3HboCAtE


Zio Teo najjači lik ikad.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1560 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 21/01/2020 : 07:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote
Cestitke pobjedniku!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10075 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/01/2020 : 09:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango

Cestitke pobjedniku!



Hvala frende.

P.S. Raste dokumentacija za Arthura, ali potrajat će.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 21/01/2020 : 18:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
Cestitke Peyotu

Tralala Nesvrstani sonjotu :)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000