forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 E nije više bez naslova...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 06/02/2020 : 20:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Počelo je sa onim porukama, šalom, čisto da nešto napišem jer sam u onom trenutku odusta od namjere pisanja topika ali ipak... koga sz zmije grizle i gušterice se boji Uglavnom, stanje poruka je trenutno 3070 no to su obavijesti o isteklim aukcijama. To je valjda svima jasno


"A u stvari logiram se iz preventive...

Nastavlja se... ( baš kao u stripovima )... a možda i ne "

Ovo sam napisao jer mi je nešto govorilo kako će se priča nastaviti... pa krenimo redom a prozvani se slobodno može oglasiti i dati svoju verziju priče i naravno sva objašnjenja koja ima kako bi opravda svoj potez a ja ću kao što obično onaj koji se osjeća oštećen i radi... pokrenuti priču.

Naime nije tajna da ponekad znam malo "kasniti" sa slanjem stripova... E kad san vidija da ljudi ne kuže da kad isteknu aukcije nisu jedini kupci i da sve posložiti i spakirati nije baš nikakav posa, odlučija san to i napisati u opisu aukcija.
I tako svima na znanje pa tko nije nervozan slobodno nek' bida

No ovaj put priča je krenula malo drugačije.
Kolega bida i osvoji neke stripove, iznos i vrsta stripova zanemarivi i nebitni za priču, javi se i krećemo u realizaciju.

Pretpostavljam da je prvo javljanje bilo na mail ali ja taj mail ne mogu pronaći jer pobrišem svako malo dio mailova no kolega ga možda i ima... i priča ide ovako, kolega ne želi isporuku poštom ( recimo da je razlog 55 km udaljenosti između nas dvojice ) i traži da mu osobno dostavim stripove. Mislim da san prvu glupost napravija tada kad nisan upita a zašto bi ja iša 55 km prema tebi a ne ti prema meni...
Odgovaram na Wup i odmah konkretno objašnjavam situaciju, a po sadržaju poruke možete viditi da u stvari poruka nije prvi kontakt mada je to meni prva poruka prema njemu... Ponavljam, iskreno ne znam preko čega je bilo njegovo prvo javljanje nakon aukcija.
Dakle poruka ide...

[url=https://postimg.cc/cr4xB0TC][/url]

Nije hitno i nakon misec dana nastavak priče...

[url=https://postimg.cc/JydrFJ2F][/url]

Ok, nema auto, jebaji ga... neće se stripovi pokvarit...

Ali kako mene nema prema njemu ( hm... ) odluči ipak kako bi mogli riješiti poštom. Yes!!

Budući da mi mobitel ne dozvoljava slanje mailova ako nisam na kućnoj mreži ( i danas je tako i znam da je sigurno nešto u postavkama ali gledali su pametniji od mene pa nisu uspili naštimat ) na mail šaljem podatke o uplati i kažem da šaljem tokom tjedna kad budem slobodan ujutro. Ne uspijem poslati u ponediljak ili utorak kako san obeća ali u petak vodim ženu na kontrolu, ne žurimo pa ajmo magistralom i ostavit ću mu stripove i vratiti 20 kn za poštarinu... U međuvremenu je stigla još jedna njegova poruka ali iskreno bilo je malo kasno i nekako san je previdija pa nisan odgovorija ( moj grijeh koji priznajem )...Ispričam se što nisam posla i kažem...

[url=https://postimg.cc/QBCd80Lm][/url]

Ne odgovara, ne odgovara ni na desetak telefonskih poziva...
Šaljem poruke...

[url=https://postimg.cc/bGwPhTDT][/url]

Ništa... vidim i jednu kvačicu kao neisporučenu poruku ali istovremeno zovem i telefon zvoni... a kažu da se nešto sa tim porukama može naštimati da pošiljatlj ne vidi da je pročitana... ne znam može li i ovo da izgleda neisporučena
I provjerim malo, što isto inače ne radim, kad je bila uplata za stripove i vidi vraga... stripovi nisu plaćeni. Sve san prigleda i nema... možda kolega ima uplatnicu ili nešto... ja ne vidim uplatu.

I dobro... idem dalje stavljam nove aukcije i vidi vraga, na aukcije od kune stavim između ostalog i stripove koje je kolega osvojio ranije. Naravno ne iste primjerke nego iste brojeve. Njegovi se vozaju u mom autu i dalje. A stavljam potpuno druge ali iste brojeve i imam šta vidit, spiči mi kolega minus na aukcijama. Pustim, možda je izgubija kontakt pa me ovako doziva no onda povežem da su isti stripovi na aukcijama i po nižoj cijeni i jbga...

I na kraju kolega slobodno neka iznese svoju stranu priče... možda san ja nešto propustija a da završimo u revijalnom tonu podsjetilo me na jednu simpatičnu zgodu sa stripovima...

Aukcije istekle malo prije ponoći... ja već spavam... u sedam ujutro gledam mobitel i 40 poruka od kupca sa tih aukcija... od ponoći do 6 ujutro posla je 40 poruka. Kasnije mi je objasnija da su mu to bili jaaaaaaako važni stripovi. No najzabavnije od svega je bija sadržaj zadnje poruke...

"I tako, pričajući ja sa tobom, napričah se ja sam sa sobom!"

Tako mi i ovaj topic izgleda no i dalje virujen da se ovo može riješiti jer iz tog razloga san i ovoliko čeka jer ipak nas dili samo 55 km

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 24/02/2020 19:33:33

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/02/2020 : 20:09:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/02/2020 : 15:43:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
kako bez naslova!???

A šta fali naslovu: 2839 NOVIH PORUKA

Eto, sada znamo tko je "Kim Kardashian" ovog foruma hehe
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 07/02/2020 : 19:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Moje 3-4 su među ovih zadnjih 39 he he
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 07/02/2020 : 20:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kako je moguće imati toliko poruka kada je limit 400?

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/02/2020 : 20:55:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Može se doplatiti Markosu za veći inbox a to je Renky i napravio.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/02/2020 : 22:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nema se tu sta reci

Ako se bavis prodajom
Red je da se ljudima odgovori u razumnom roku od 24 sata
A ne da moraju arkadnu igrixu rjesavat da dobiju odgovor
Mada pretpoatavljam da su ovo obavijesti o prodanim aukcijama

I trump se javlja na tviteru
Ah da nema se vremena
Necu vise bi ulaziti na ovaj besmsilen topik


Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/02/2020 : 22:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Nema se tu sta reci

Ako se bavis prodajom
Red je da se ljudima odgovori u razumnom roku od 24 sata
A ne da moraju arkadnu igrixu rjesavat da dobiju odgovor
Mada pretpoatavljam da su ovo obavijesti o prodanim aukcijama

I trump se javlja na tviteru
Ah da nema se vremena
Necu vise bi ulaziti na ovaj besmsilen topik





Ljubavi, sad kad si u standardnom spamerskom obliku zapiša i ovaj topic, nema ni razloga da se vraćaš.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/02/2020 : 23:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky




😍 Ljubavi, sad kad si u standardnom spamerskom obliku zapiša svaki topic, nema ni razloga da se vraćaš na bilo koji.


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/02/2020 : 00:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Može se doplatiti Markosu za veći inbox a to je Renky i napravio.


Doplatio za nešto što uopće ne koristi, ako to nije razbacivanje s novcem onda ne znam što jest.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/02/2020 : 12:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
I, oces ih uspit sad sve procitat?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/02/2020 : 20:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
a jebate Renky,ti uvijek imaš zanimljive slučajeve

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/02/2020 : 20:41:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

a jebate Renky,ti uvijek imaš zanimljive slučajeve



Pa nije da san ja nevinašce ali da, valjda je to zbog količine aukcija. Statistički gledano i noga u guzicu je korak naprid.

No ljudi ne pročitaju opis aukcija... tamo su sve upute. Šta odgovoriti na poruku "pošaljite mi broj računa i iznos, pozz"
Oprostite, a tko ste vi, kako želite dostavu? I tako po deset mailova sa nekoliko desetina kupaca istovremeno... da spor sam! A zašto?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/02/2020 : 20:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Spor si zbog godina! :)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 24/02/2020 : 20:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Spor si zbog godina! :)



Istina, dovraga i bestraga

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 25/02/2020 : 11:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
nije to posao za tebe....previše komplicirano, loše si organiziran, a iskreno ne da se ni tebi to raditi i zajebavati se sa tim sitnišem od par kuna.
A sa druge strane, ljudi ne vole čekati. Polako gube strpljenje, i ja ih totalno razumijem.
Recimo, ja sam primjetio tvoje aukcije Libellus Mister No, skoro sam bidao na njih ali sam se sjetio da si na "lošem glasu" (spor si, neaktivan na forumu, imaš milijun poruka, sam si napisao, da ako se nekome žuri, da onda ne biduje,...) pa radije nisam bidao.
Ako se želiš baviti i dalje ovom poslom, trebaš se više organizirati, ubrzati ritam,...ako ti se ne da, onda se riješi svega odjednom u nekoj veliki avkciji, pa če neki preprodavač stripova to odkupiti do tebe, pokupiti kamionom stripove i ciao. Znači, jedan kupac, malo veči iznos i riješen si stotine poruka, pakovanja, dogovaranja,....
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 25/02/2020 : 15:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

nije to posao za tebe....previše komplicirano, loše si organiziran, a iskreno ne da se ni tebi to raditi i zajebavati se sa tim sitnišem od par kuna.
A sa druge strane, ljudi ne vole čekati. Polako gube strpljenje, i ja ih totalno razumijem.
Recimo, ja sam primjetio tvoje aukcije Libellus Mister No, skoro sam bidao na njih ali sam se sjetio da si na "lošem glasu" (spor si, neaktivan na forumu, imaš milijun poruka, sam si napisao, da ako se nekome žuri, da onda ne biduje,...) pa radije nisam bidao.
Ako se želiš baviti i dalje ovom poslom, trebaš se više organizirati, ubrzati ritam,...ako ti se ne da, onda se riješi svega odjednom u nekoj veliki avkciji, pa če neki preprodavač stripova to odkupiti do tebe, pokupiti kamionom stripove i ciao. Znači, jedan kupac, malo veči iznos i riješen si stotine poruka, pakovanja, dogovaranja,....


Uvik otvorenog uma i duše za konstruktivne prijedloge, hvala na savjetima👌

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/02/2020 : 16:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ako je već tako, imam ja još bolji predlog. Spakuj sve što imaš od ZS LMS i eto me da te rešim bede. Zubatac na žaru i čaša vina, pa ćemo videti kako dalje. Kad je ono beše Mafest?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 25/02/2020 16:38:38
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/03/2020 : 22:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by 1Euro

nije to posao za tebe....previše komplicirano, loše si organiziran, a iskreno ne da se ni tebi to raditi i zajebavati se sa tim sitnišem od par kuna.
A sa druge strane, ljudi ne vole čekati. Polako gube strpljenje, i ja ih totalno razumijem.
Recimo, ja sam primjetio tvoje aukcije Libellus Mister No, skoro sam bidao na njih ali sam se sjetio da si na "lošem glasu" (spor si, neaktivan na forumu, imaš milijun poruka, sam si napisao, da ako se nekome žuri, da onda ne biduje,...) pa radije nisam bidao.
Ako se želiš baviti i dalje ovom poslom, trebaš se više organizirati, ubrzati ritam,...ako ti se ne da, onda se riješi svega odjednom u nekoj veliki avkciji, pa če neki preprodavač stripova to odkupiti do tebe, pokupiti kamionom stripove i ciao. Znači, jedan kupac, malo veči iznos i riješen si stotine poruka, pakovanja, dogovaranja,....


Uvik otvorenog uma i duše za konstruktivne prijedloge, hvala na savjetima👌



Svi stripovi na jednu veliku aukciju, početna cijena 1 kn bez rezerve!





:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000