forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Anto_123 Obavijest kupcima mojih aukcija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 15/03/2020 : 12:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Ne volim otvarati nove teme, a ovo gotovo i nije tema za raspravu. jednostavno bih želio upozoriti eventualne kupce mojih trenutnih aukcija.Nadam se da će se na ovaj način ljudi lakše upozoriti.Dakle postavio sam nešto aukcija.Kako sam to učinio prije petka, od kada su nastupile nove oštrije mjere za ulazak ljudi u pojedine države pa tako i kod nas.Na aukcijama sam naveo da stripove šaljem za Uskrs kad sam imao plan doći iz Austrije, gdje radim,kući.Sve je izvjesnije da od toga neće biti ništa.Svi priloženi predmeti koji su na prodaji se nalaze u Sl.Brodu tako da neću biti u mogućnosti poslati iste u vrijeme navedeno prilikom postavljenja aukcija.Oni kupci koji se ipak odluče na kupnju,svoje stripove(aukcije) će svakako dobiti, to nije upitno.Samo će morati pričekati do barem minimalne normalizacije putovanja.Uplate nisu obavezne do pred sam moj dolazak na 4-5 dana.Svima ću na vrijeme javiti okvirno vrijeme mog dolaska tako da to riješimo bez dizanja tenzija i negativnih komentara.Hvala svima na razumijevanju

Edited by - solar on 15/03/2020 13:25:43
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000