forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Vaših Top 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 29/07/2022 : 12:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Sritno vam Oliverovo

Top 20:

Picaferaj
Ča će mi Copacabana
Imala je lijepu rupicu na bradi
Romanca
Malinkolija
Što učinila si ti
Poeta
Molitva za Magdalenu
Ne žuri djevojčice
Ča je život vengo fantažija
Piva klapa ispo volta
Oprosti mi pape
Moje prvo pijanstvo
Dišperadun
Rojena valo
Ništa nova
U ljubav vjere neman
Ajde idi svojim putem
Priča se
Sreća

Edited by - vukozec on 29/07/2022 12:29:09
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/07/2022 : 12:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
od olivera mi se uvijek kakalo... jedino što mogu slušati je imala je lijepu rupicu na bradi. o da, to si pustim.

s druge strane, nema bolje hr glazbe (a i europske) od Srebrnih krila. Srebrna krila, hrvatski Smokiji, šarmeri, sa emotivnim hrapavim tekstovima... kad kaže živim ko boem, il' bolje ko klaun i počne rif, bas gitara drnda i melodični bubanj... auuu bratac, to su stvari. uz Srebrna krila sam škicao najljepše komade (dok sam još bio za nešto) i nije bilo te koja se ne bi nasmijala kad joj ne bi ispričao foru o razrednim curama. to je bila glazba, to su bili dani, i tučnjave nas klinaca u ulici ko je bolji: Novi fosili ili Srebrna krila. napadali smo fosilijance iznenada, bez pardona i polijevali ih zmazanom vodom iz lajta... a onda odemo u garažu kod iveka i pustima kazetu Srebrna krila i guštamo.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 29/07/2022 : 12:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
top 10, friško:

Samo je tvoje lice - ITD Band
Dodole - Jakarta
Kletva kralja Zvonimira - Thompson
She's Not There - Zombies
Sve je lako kad si mlad - Prljavci
Ej Branka, Branka - Toma Zdravković
Medusa - Anthrax
Nema nje - Psihomodo
Puta madre - Kawasaki 3P
Poison Heart - Ramones
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/07/2022 : 13:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
@ vukozec

Ne priznam listu bez "Bez tebe"

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 29/07/2022 : 13:09:36  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

@ vukozec

Ne priznam listu bez "Bez tebe"



Ne priznam tvoje komentare ako ne maltretiraš goste s Oliverom danas cili dan
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/07/2022 : 13:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Jbga, ne uklapa se oliver u imidž kafića... čudno bi me gosti gledali, a gazda bi sijede dobio.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/07/2022 : 13:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Proliverovo.
Izbjegavam kafiće danas. Nije loš Oliver, al šta je previše, previše je.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46543 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/07/2022 : 13:19:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Inace Oliver je odlican u kombinaciji s Dark Funeralom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 05/09/2022 : 16:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Znam da je ovo top 10 topic, ali zanima me koja je najljepša pjesma koju ste ikad čuli. Može biti na bilo kojem jeziku, bilo koji žanr, bilo koje razdoblje.
Dakle, koji je vaš "top 1"?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 05/09/2022 : 16:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ne volim baš to naj naj uklesavati u kamen, ali jebiga, neka bude. A Rainy Night in Soho.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/09/2022 : 16:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ako bi bas morao izabrati jednu... king crimson - starless

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/09/2022 : 17:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Svašta, nikad ne bi mogao izabrati samo jednu.
Imam ih barem 20 koje ravnopravno nose taj epitet, ako ne i više.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/09/2022 : 17:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Znam da je ovo top 10 topic, ali zanima me koja je najljepša pjesma koju ste ikad čuli. Može biti na bilo kojem jeziku, bilo koji žanr, bilo koje razdoblje.
Dakle, koji je vaš "top 1"?


"Svega će bit, al prijatelja neće" od Jasmina.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 05/09/2022 : 18:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Što znači najljepša? Lijep tekst? Lijepa melodija? Lijep riff? Lijepi ritam?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 05/09/2022 : 19:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Što znači najljepša? Lijep tekst? Lijepa melodija? Lijep riff? Lijepi ritam?


Najljepši solo na melotronu

Ajde pustite decka, ako imate pismu koja vam u zivotu odskače vise od ostalih napisite, ako nemate, ne trolajte ga ko ova splitska baraba...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

jogurt
New Member



Serbia
240 Posts

Member since 23/01/2020

Posted - 05/09/2022 : 19:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jogurt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Znam da je ovo top 10 topic, ali zanima me koja je najljepša pjesma koju ste ikad čuli. Može biti na bilo kojem jeziku, bilo koji žanr, bilo koje razdoblje.
Dakle, koji je vaš "top 1"?



Yes-Close to the edge

Ne znam baš sad da li bi mi bila najbolja ikad, ali ne sećam da sam ijednu pesmu ikad više cenio nego ovu kad sam je otkrio.

Edited by - jogurt on 05/09/2022 19:41:38
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 05/09/2022 : 20:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Što znači najljepša? Lijep tekst? Lijepa melodija? Lijep riff? Lijepi ritam?


Mislim na osjećaj. Ono kad odslušate pjesmu i pomislite: auuuuu, je*ote, ovo je nešto najljepše što sam ikada čuo. Dakle, ako slušate muziku radi teksta, onda ide on s najljepšim tekstom. Ako slušate radi instrumentalnog djela, onda može melodija, riff, ritam.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 05/09/2022 20:06:50
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 05/09/2022 : 20:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Qwertz

Znam da je ovo top 10 topic, ali zanima me koja je najljepša pjesma koju ste ikad čuli. Može biti na bilo kojem jeziku, bilo koji žanr, bilo koje razdoblje.
Dakle, koji je vaš "top 1"?


"Svega će bit, al prijatelja neće" od Jasmina.


Svega će bit, al neće biti sreće. Svega će bit, pusti suza nek teeeeeče!!! Definitivno legendarna stvar

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/09/2022 : 20:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Qwertz

Znam da je ovo top 10 topic, ali zanima me koja je najljepša pjesma koju ste ikad čuli. Može biti na bilo kojem jeziku, bilo koji žanr, bilo koje razdoblje.
Dakle, koji je vaš "top 1"?


"Svega će bit, al prijatelja neće" od Jasmina.


Svega će bit, al neće biti sreće. Svega će bit, pusti suza nek teeeeeče!!! Definitivno legendarna stvar


Uvik mi je dvojba između ove koja je za ekipu, i više osobne "Dao bih 100 Amerika".
Gađaju jedna i druga, ovisno o raspoloženju.

na stranu zajebancija, preopćenito ti je pitanje.
Kad san bija mali njlipša mi je bila Ob-la-di Ob-la-da od Beatles.
Pa onda "Take on me" od A-Ha
Pa Paradice city
Pa Aces High
Pa One
Pa Ulični hodač
Pa...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 05/09/2022 20:47:04
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 05/09/2022 : 21:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Malo je preopćenito, istina, ali ovako ću saznati za više naslova :)
Dosadilo mi je slušati običan radio jer konstantno vrte jedne te iste pjesme. Planiram jedan dan odslušati sve pjesme koje ovdje budu navedene, uzeti ono što mi se svidi i složiti si jednu dobru play listu

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 05/09/2022 21:07:35
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 05/09/2022 : 21:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Qwertz

Znam da je ovo top 10 topic, ali zanima me koja je najljepša pjesma koju ste ikad čuli. Može biti na bilo kojem jeziku, bilo koji žanr, bilo koje razdoblje.
Dakle, koji je vaš "top 1"?


"Svega će bit, al prijatelja neće" od Jasmina.


Svega će bit, al neće biti sreće. Svega će bit, pusti suza nek teeeeeče!!! Definitivno legendarna stvar


Uvik mi je dvojba između ove koja je za ekipu, i više osobne "Dao bih 100 Amerika".
Gađaju jedna i druga, ovisno o raspoloženju.

na stranu zajebancija, preopćenito ti je pitanje.
Kad san bija mali njlipša mi je bila Ob-la-di Ob-la-da od Beatles.
Pa onda "Take on me" od A-Ha
Pa Paradice city
Pa Aces High
Pa One
Pa Ulični hodač
Pa...


Je li to "One" od Metallice ili od U2?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/09/2022 : 21:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne pitaj ga to, zalipit će ti plesku

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/09/2022 : 21:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ne pitaj ga to, zalipit će ti plesku



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/09/2022 : 21:29:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Malo je preopćenito, istina, ali ovako ću saznati za više naslova :)
Dosadilo mi je slušati običan radio jer konstantno vrte jedne te iste pjesme. Planiram jedan dan odslušati sve pjesme koje ovdje budu navedene, uzeti ono što mi se svidi i složiti si jednu dobru play listu



Vjerojatno neće bit tvoj đir, al evo par mojih favorita... Znači ne najbolje pisme, već najlipše po ovom ili onom kriteriju.

- Metallica: Nothing Else Matters
- Savatage: When the Crowds Are Gone
- Dio: All the Fools Sailed Away
- Black Sabbath: Die Young
- Black Sabbath: No Stranger to Love
- Eric Clapton: River of Tears
- Gary Moore: Still Got the Blues
- Dimmu Borgir: Sorgens Kammer
- Lake of Tears: So Fell Autumn Rain
- Nargaroth: Seven Tears Are Flowing to the River
- Dark Tranquillity: Lethe
- Solstafir: Fjara
- Bruce Dickinson: Tears of the Dragon
- Iced Earth: Melancholy (Holy Martyr)
- Iron Maiden: Journeyman
- Manowar: Heart of Steel
- Rage: All This Time
- WASP: Forever Free
- X Japan: Endless Rain

Ostatak ćeš dobit kasnije

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 05/09/2022 21:29:30
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 05/09/2022 : 22:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ne pitaj ga to, zalipit će ti plesku


Da se razumijemo, puno mi je draža ova verzija od Metallice.
Posebno mi se sviđa i povijesna priča iza pjesme.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000