forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Vaših Top 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 05/09/2022 : 22:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Qwertz

Malo je preopćenito, istina, ali ovako ću saznati za više naslova :)
Dosadilo mi je slušati običan radio jer konstantno vrte jedne te iste pjesme. Planiram jedan dan odslušati sve pjesme koje ovdje budu navedene, uzeti ono što mi se svidi i složiti si jednu dobru play listu



Vjerojatno neće bit tvoj đir, al evo par mojih favorita... Znači ne najbolje pisme, već najlipše po ovom ili onom kriteriju.

- Metallica: Nothing Else Matters
- Savatage: When the Crowds Are Gone
- Dio: All the Fools Sailed Away
- Black Sabbath: Die Young
- Black Sabbath: No Stranger to Love
- Eric Clapton: River of Tears
- Gary Moore: Still Got the Blues
- Dimmu Borgir: Sorgens Kammer
- Lake of Tears: So Fell Autumn Rain
- Nargaroth: Seven Tears Are Flowing to the River
- Dark Tranquillity: Lethe
- Solstafir: Fjara
- Bruce Dickinson: Tears of the Dragon
- Iced Earth: Melancholy (Holy Martyr)
- Iron Maiden: Journeyman
- Manowar: Heart of Steel
- Rage: All This Time
- WASP: Forever Free
- X Japan: Endless Rain

Ostatak ćeš dobit kasnije


Ma ovo, zapravo, je moj đir. Već sam prije čuo neke od pjesama na spisku. Volim slušati rock, metal i sličnu glazbu. (Pod metal mislim na nekakve lakše stvari, one pjesme gdje samo vrište, su ipak malo prežestoke za mene). Općenito mi se više sviđa taj rock stil; gitara, bubnjevi, vokal itd. nego ove današnje autotune meketave popularne pjesmice.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/09/2022 : 22:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Qwertz, evo i od mene, mada pojma nemam šta slušaš. Zato malo izmešano od svega.


Kosheen- Recovery
Sisters of mercy - Temple of love
Queens of the stone age - No one knows
Maxim feat. Skin- Carmen Queasy
Proppelerheads- History repeating
Sade - Love is found
Emiliana Torrini- White rabbit
Depeche mode - Only when I lose myself
Depeche mode - Feel you
Golgotha tenement blues - Machines of loving grace
Placebo - The bitter end
Stone temple pilots - Plush
Staind - For you
The Cult- Wild hearted son
Skunk Anansie - Charlie big potato
Everlast-Babylon feeling
Silverchair - Israel's son
Kosheen- Avalanche
Cake - The distance
Morcheeba - Give me your love
Tricky - Evolution revolution love

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 05/09/2022 22:43:55
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10116 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 05/09/2022 : 23:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Querz evo ti 10 za dobro raspoloženje:

AC/DC Let there be rock
Supergrass Sun hits the sky
Majke Dobro se osjećam
Ramones Blitzkrieg bop
The Clash White riot
Partibrejkers Put za Jug
Canned Heat Going up the country
Violent Femmes Gone daddy gone
Motorhead R.A.M.O.N.E.S.
Laki Pingvini Možda možda


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 06/09/2022 : 08:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote

Inače slušam rock/metal/punk. Ali mogu poslušati i pjesme drugih žanrova ako mi se sviđaju. Npr. ne volim nikakve tužne/depresivne pjesme, a još manje volim nekakve vjerske pjesme, ali Hallelujah od Buckleya mi je odlična pjesma.
Nije Buckley tupane, nego Cohen.
Kako sam ovo uspio za*ebati, Cohen je bio legenda.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 06/09/2022 19:59:27
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4851 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 06/09/2022 : 09:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Od Cohena, u izvedbi Buckleya;)
Dobar kandidat za naljepšu pjesmu.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/09/2022 : 10:08:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
S tim da je Cohenova verzija jedno bar duplo bolja od Buckleyeve.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/09/2022 : 10:11:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Inače, danas me drži pank, pa evo top 10 stvari koje se trenutno vrte:
- Negative Approach: Can't Tell No One
- Anti-Nowhere League: Let's Break the Law
- Adolescents: Who is Who
- Real McKenzies: Heather Bells
- Mike V and the Rats: Vendetta
- GBH: City Baby Attacked by Rats
- Death: Keep On Knocking
- Circle Jerks: Wild in the Streets
- Cock Sparrer: Take 'em All
- Misfits: Skulls

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7764 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 06/09/2022 : 11:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz


Inače slušam rock/metal/punk. Ali mogu poslušati i pjesme drugih žanrova ako mi se sviđaju. Npr. ne volim nikakve tužne/depresivne pjesme, a još manje volim nekakve vjerske pjesme, ali Hallelujah od Buckleya mi je odlična pjesma.


Tužno/depresivno je u oku promatraca/uhu slušatelja...

Mene malo što razveseli kao ovo


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 06/09/2022 : 19:55:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Od Cohena, u izvedbi Buckleya;)
Dobar kandidat za naljepšu pjesmu.


Vidi stvarno, to je od Cohena. Koji sam ja tutlek

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 06/09/2022 : 19:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

S tim da je Cohenova verzija jedno bar duplo bolja od Buckleyeve


Živa istina.
Edit: dali mi se samo čini ili je Hallelujah jedna od najcoveranijih pjesama? Baš ima puno obrada.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 06/09/2022 19:57:22
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 06/09/2022 : 20:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Querz evo ti 10 za dobro raspoloženje:

AC/DC Let there be rock
Supergrass Sun hits the sky
Majke Dobro se osjećam
Ramones Blitzkrieg bop
The Clash White riot
Partibrejkers Put za Jug
Canned Heat Going up the country
Violent Femmes Gone daddy gone
Motorhead R.A.M.O.N.E.S.
Laki Pingvini Možda možda




Ovu boldanu obožavam!!
Hey, ho! Let's go!

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/09/2022 : 20:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Što ne reče da slušaš sve ove što nit znaju da pevaju, nit znaju da sviraju. Ne bih se trudio.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 06/09/2022 20:11:07
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 06/09/2022 : 21:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Što ne reče da slušaš sve ove što nit znaju da pevaju, nit znaju da sviraju. Ne bih se trudio.


Njih slušam na treningu. Pjesma ima dobar ritam za mlaćenje po vreći.
Ove Vaše su više tipa: sad idem slušati muziku. Dok su Ramonesi: treba mi nešto da se razbacam. Svaka prilika ima svoj odgovarajući soundtrack.

Inače, od domaćih pjesama, najljepša mi je "Trag u beskraju" od Olivera. To bih mogao slušati par sati na repeat.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 07/09/2022 : 16:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Maloprije sam čuo "Heart of gold" od Neila Younga. Ne znam zašto, ali pjesma mi je predivna.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/09/2022 : 16:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Maloprije sam čuo "Heart of gold" od Neila Younga. Ne znam zašto, ali pjesma mi je predivna.



Ima i nekoliko dobrih obrada te stvari:




Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 07/09/2022 : 17:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Nije loše, sviđa mi se

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 07/09/2022 17:31:29
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 07/09/2022 : 17:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote


Evo i originala.

Edited by - Qwertz on 07/09/2022 19:38:16
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 07/09/2022 : 17:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Ne vidi se video, sunce mu žarko. Očito nešto radim krivo

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 07/09/2022 17:38:45
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/09/2022 : 17:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Treba izbrisati ono "s" iz https.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/09/2022 : 18:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Top 10 najvećih razočaranja na koncertima na kojima sam bio:

- Paul Di'Anno (Zagreb, 2009.) - Di'Anno se pokupio sa stagea nakon svega 6-7 pjesama
- Soulfly (Zagreb, 2012.) - Maxu Cavaleri gitara služi kao ukras, jedva da je i svira, plus nakon koncerta ne želi potpisati CD od Sepulture, iako mu se trećina setliste sastoji od Sepulturinih pjesama
- Iron Maiden (Split, 2016.) - Nevjerojatno dosadna setlista, plus je u početku zvuk bio katastrofalno loš
- Anthrax (Zagreb, 2012.) - svirali ko predgrupa Maidenima, odsvirali 8 pjesama od kojih su 3 obrade + nije bilo Benantea za bubnjevima
- Whitesnake (Zagreb, 2019.) - Coverdaleovi dani pjevanja su već debelo završili, a i koncert je bio nevjerojatno kratak
- Elder (Zagreb, 2016.) - Super su studijski za chillati, ali uživo su pilana samo takva, nisam mogao pogledati koncert do kraja
- Dream Theater (Zagreb, 2014.) - Skoro tri sata pretjeranih solaža i preseravanja na instrumentima, jedva, ali jedva sam izdržao do kraja
- Korpiklaani (Zagreb, 2010.) - Živa dosada od koncerta, nikad završiti... Užasno iritantan stil muzike
- Manu Chao (Zadar, 2015.) - Cijeli koncert ko jedna jedina pjesma, ritam konstantno isti, totalno bezveze
- Jura Stublić i Film (Tučepi, 2017.) - Jedno 2/3 koncerta Stublića uopće nije bilo na pozornici, da bi tek pred kraj izašao, otpjevao par stvari užasno loše i pokupio se s pozornice

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 07/09/2022 : 19:36:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Top 10 najvećih razočaranja na koncertima na kojima sam bio:

- Paul Di'Anno (Zagreb, 2009.) - Di'Anno se pokupio sa stagea nakon svega 6-7 pjesama
- Soulfly (Zagreb, 2012.) - Maxu Cavaleri gitara služi kao ukras, jedva da je i svira, plus nakon koncerta ne želi potpisati CD od Sepulture, iako mu se trećina setliste sastoji od Sepulturinih pjesama
- Iron Maiden (Split, 2016.) - Nevjerojatno dosadna setlista, plus je u početku zvuk bio katastrofalno loš
- Anthrax (Zagreb, 2012.) - svirali ko predgrupa Maidenima, odsvirali 8 pjesama od kojih su 3 obrade + nije bilo Benantea za bubnjevima
- Whitesnake (Zagreb, 2019.) - Coverdaleovi dani pjevanja su već debelo završili, a i koncert je bio nevjerojatno kratak
- Elder (Zagreb, 2016.) - Super su studijski za chillati, ali uživo su pilana samo takva, nisam mogao pogledati koncert do kraja
- Dream Theater (Zagreb, 2014.) - Skoro tri sata pretjeranih solaža i preseravanja na instrumentima, jedva, ali jedva sam izdržao do kraja
- Korpiklaani (Zagreb, 2010.) - Živa dosada od koncerta, nikad završiti... Užasno iritantan stil muzike
- Manu Chao (Zadar, 2015.) - Cijeli koncert ko jedna jedina pjesma, ritam konstantno isti, totalno bezveze
- Jura Stublić i Film (Tučepi, 2017.) - Jedno 2/3 koncerta Stublića uopće nije bilo na pozornici, da bi tek pred kraj izašao, otpjevao par stvari užasno loše i pokupio se s pozornice


Dok ga nije bilo, vokali su bili iz snimke, ili je pjevao netko drugi?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 07/09/2022 : 19:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Ili je bend samo svirao instrumentalni dio pjesama?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 07/09/2022 : 19:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Treba izbrisati ono "s" iz https.


Uspio, hvala

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/09/2022 : 19:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Gitarist je pjevao. Mislim, srića pa je koncert bio besplatan, ubio bi se da sam to platio

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 07/09/2022 : 20:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Gitarist je pjevao. Mislim, srića pa je koncert bio besplatan, ubio bi se da sam to platio



Možda je Stublić zaspao u backstageu, a nisu ga htijeli buditi

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000