forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Potres!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/12/2020 : 19:38:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Ja sam iz Petrinje i ovo što se dešava je užasno, a najgore od svega ja sam u Njemačkoj morao sam ići sestri na sprovod, ostavio ženu i djecu, bolesnog i nepokretnog oca, najgore mi je što sam daleko od svoje obitelji, poslao suprugu i djecu kumovima u Sisak, susjedi su mi ostali sa tatom je se vraćam ranom zorom kući Boga molim samo da ne bude još gore.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 29/12/2020 : 19:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
mene sad drma aftershock kad sam, na tv-u, vidio sve te ruševine i sudbine onih na koje su se srušile vlastite kuće. i moja se kuća tresla danas. i stara je pedeset godina. i ne znam da li bi izdržala 6,2 rihtera.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15620 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/12/2020 : 19:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by ivanl

Marko, mozes li organizirati neki racun gdje cemo uplacivati novac za Petrinju?
Uplacujemo, normalno, danas i jucer gdje treba, ali daj da i mi sa ovog site-a, damo sto mozemo, i kad trebamo.


Zašto je Marko potreban?
Dovoljno otvorenih računa ima od organizacija koje znaju bolje kako alocirati resurse.


Zato, drago dijte moje, sto je on General ovog site-a i moze to. Glavni i odgovorni...
A to smo'(nadam se svi 'pljunuli' neku lovicu,tamo gdje smo mogli, u ovakvim situacijama, institucijama i organizacijama), nije dostatno, pa mozemo i hocemo jos!
I sad cemo mi clanovi ovog site-a dati sto mozemo,(i hocemo), na stripovi.com.
Pokazati sto smo i ko smo... kuzis?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DRAŽEN
New Member

171 Posts

Member since 06/12/2015

Posted - 29/12/2020 : 19:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DRAŽEN a Private Message  Reply with Quote
Ivica Šešerin iseserin je iz Petrinje.Nadam se da je dobro.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 29/12/2020 : 19:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by ivanl

Marko, mozes li organizirati neki racun gdje cemo uplacivati novac za Petrinju?
Uplacujemo, normalno, danas i jucer gdje treba, ali daj da i mi sa ovog site-a, damo sto mozemo, i kad trebamo.


Zašto je Marko potreban?
Dovoljno otvorenih računa ima od organizacija koje znaju bolje kako alocirati resurse.


Zato, drago dijte moje, sto je on General ovog site-a i moze to. Glavni i odgovorni...
A to smo'(nadam se svi 'pljunuli' neku lovicu,tamo gdje smo mogli, u ovakvim situacijama, institucijama i organizacijama), nije dostatno, pa mozemo i hocemo jos!
I sad cemo mi clanovi ovog site-a dati sto mozemo,(i hocemo), na stripovi.com.
Pokazati sto smo i ko smo... kuzis?



slažem se s tintonom.

smiri malo doživljaje i ne zazivaj markosa.

imaš gomilu lako dostupnih mjesta i načina kako pomoći u ovoj situaciji... i u novcu, i hrani i drugim potrebitostima.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/12/2020 : 19:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Super je da si već dao, dragi moj dida, i još bolje da želiš dati još. Ali ovo na što ti pozivaš je kontraproduktivno.
Postoje organizacije koje se bave upravo ovakvim stvarima, oni imaju znanje, iskustvo, infrastrukturu.
Kada bi Markos otvorio račun za uplatiti novce, on bi opet morao dalje to proslijediti upravo tim organizacijama kojima možemo i sami direktno uplatiti. Osim ako ne očekuješ da on sam i organizira nabavku i distribuciju potrepština.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 29/12/2020 : 19:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
Pokazati sto smo i ko smo... kuzis?



Sad je najmanje vrijeme za pokazivanje tko si i što si. Pomogni ako možeš i šuti, prestani se više samoreklamirati kao prvorazredni dobrovtvor jer da to jesi znao bi gdje i kome se obratiti. Sramota.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 29/12/2020 20:00:12
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/12/2020 : 20:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Ja sam iz Petrinje i ovo što se dešava je užasno, a najgore od svega ja sam u Njemačkoj morao sam ići sestri na sprovod, ostavio ženu i djecu, bolesnog i nepokretnog oca, najgore mi je što sam daleko od svoje obitelji, poslao suprugu i djecu kumovima u Sisak, susjedi su mi ostali sa tatom je se vraćam ranom zorom kući Boga molim samo da ne bude još gore.



Prije svega moje saucesce zbog gubitka clana obitelji..
Ja sam uvjeren da ce sve biti u redu, drzi se..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 29/12/2020 20:02:16
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15620 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/12/2020 : 20:03:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Lipi moji,dali su meni, i ja dajen drugima....
A vi kako ocete...
Pustite nepotrebne pizdarije.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28981 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/12/2020 : 20:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Drž se tihomirduras!

quote:
Originally posted by tihomirduras

Ja sam iz Petrinje i ovo što se dešava je užasno, a najgore od svega ja sam u Njemačkoj morao sam ići sestri na sprovod, ostavio ženu i djecu, bolesnog i nepokretnog oca, najgore mi je što sam daleko od svoje obitelji, poslao suprugu i djecu kumovima u Sisak, susjedi su mi ostali sa tatom je se vraćam ranom zorom kući Boga molim samo da ne bude još gore.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/12/2020 : 20:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Nemojmo se svadjati u ovom trenutku, nije fer prema ljudima koji su danas izgubili sve, nek svatko pomogne koliko moze..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15620 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/12/2020 : 20:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Super je da si već dao, dragi moj dida, i još bolje da želiš dati još. Ali ovo na što ti pozivaš je kontraproduktivno.
Postoje organizacije koje se bave upravo ovakvim stvarima, oni imaju znanje, iskustvo, infrastrukturu.
Kada bi Markos otvorio račun za uplatiti novce, on bi opet morao dalje to proslijediti upravo tim organizacijama kojima možemo i sami direktno uplatiti. Osim ako ne očekuješ da on sam i organizira nabavku i distribuciju potrepština.


I to sto kazes.
Stoji.
Jbg. Stand tight!
Da si bija di i ja isto bi mislija. Al' na vama mulcima svit ostaje. Pa da vidimo...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/12/2020 : 20:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ako kome iz Petrinje treba smještaj imam prazan stan u Rijeci. 70 m2... Nije vila s bazenom, ali je od srca.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/12/2020 : 20:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Raspitajte se u svojim mistima di možete donirat stvari, prvenstveno nekvarljivu hranu i higijenske potrepštine.
Obično se takva doniranja odvijaju u vatrogasnim domovima ili općinama. Podgora je malo misto i kod nas se skuplja u vatrogasnom domu, tako da virujem da i u drugim malim mistima ima sličan sistem.

Za vas s Makarske rivijere, sutra se skuplja:
- u Makarskoj srednjoj školi
- u Podgori u vatrogasnom domu
- u Tučepima u prostorijama DPH Tučepi
- u Igranima u turističkoj zajednici
- u Živogošću u restoranu Topola

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15620 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/12/2020 : 20:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by ivanl
Pokazati sto smo i ko smo... kuzis?



Sad je najmanje vrijeme za pokazivanje tko si i što si. Pomogni ako možeš i šuti, prestani se više samoreklamirati kao prvorazredni dobrovtvor jer da to jesi znao bi gdje i kome se obratiti. Sramota.


Jos samo ovo dragi, ima nekih koji se od devedesetih obracaju kamo, i kome triba. I to rade i dan danas. To sto ce tebi i meni biti sutra, 'iza kantuna' nemamo pojma...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 29/12/2020 : 20:14:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Mlađo, Tihomirduras... Ako imate koganeku obitelj s malom djecom slobodno pošaljite u inbox...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15620 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/12/2020 : 20:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Ako kome iz Petrinje treba smještaj imam prazan stan u Rijeci. 70 m2... Nije vila s bazenom, ali je od srca.


I da, Split, garsonjera na Rivi, spremna i cista za nekog iz Petrinje ceka, ako ima potrebitih...
Slobodno se javite na pm

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16194 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 29/12/2020 : 20:26:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ne znam da li sam nesto potresnije video u svom zivotu od onog roditeljskog krika.. zaplakao sam u momentu..

Moje misli su sa vama.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/12/2020 : 20:28:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Možda ne bi bilo zgorega skupiti ove informacije tu sa foruma u vezi stanova i pomoći koju ljudi nude i napraviti novi topic gdje će to sve skupa biti napisano na jednom mjestu, da je pregledno? Ne znam, možda neće puno pomoći, ali sigurno neće naškoditi.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/12/2020 : 20:36:35  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Ja sam iz Petrinje i ovo što se dešava je užasno, a najgore od svega ja sam u Njemačkoj morao sam ići sestri na sprovod, ostavio ženu i djecu, bolesnog i nepokretnog oca, najgore mi je što sam daleko od svoje obitelji, poslao suprugu i djecu kumovima u Sisak, susjedi su mi ostali sa tatom je se vraćam ranom zorom kući Boga molim samo da ne bude još gore.



Tihomire,moja sucut…
Mogu misliti sta ti sve kroz glavu prolazi.
Sretan put i javi se kako je dole!
Mladjo ne javlja nista jos,izgleda linije u prekidima,a kome bi i bilo sad do pisanja nakon sto vidi kataklizmicke slike.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/12/2020 : 20:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Hvala ljudi ne znam šta da vam kažem, kuća je ispucala za sad se drži, ali samo se molim da ne bude gore, stotine poziva i poruka danas sam obavio, najvažnije da su mi žena i djeca na sigurnom i da je otac zabrinut, a čim se vratimo u Petrinju, vidjet ćemo kakvo je stanje, stalno mi spominju da osjete podrhtavanje samo da ne bude još gore.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/12/2020 : 20:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by ivanl

Marko, mozes li organizirati neki racun gdje cemo uplacivati novac za Petrinju?
Uplacujemo, normalno, danas i jucer gdje treba, ali daj da i mi sa ovog site-a, damo sto mozemo, i kad trebamo.


Zašto je Marko potreban?
Dovoljno otvorenih računa ima od organizacija koje znaju bolje kako alocirati resurse.



Bas, mi smo već dopirali odjeće, dekan, hrane preko lokalne udruge.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6948 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 29/12/2020 : 21:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Ovo su stvarno strašne slike, baš sam u šoku. Ne mogu niti zamisliti kako se osjećaju oni koji su to sve proživjeli i strah koji prati svako novo podrhtavanje.
Držite se ljudi!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 29/12/2020 21:01:01
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/12/2020 : 21:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote







Edited by - tihomirduras on 29/12/2020 21:28:20
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2996 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 29/12/2020 : 21:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Katastrofa...bas katastrofa,nakon svih nedaca,jos i ovo.Sta reci...suosjecat sa tim ljudima,pomoci u onom sto najvise triba,svakako.
Ipak,tog potresa me je najvise strah,kod nas je i prilicno cesto podrhtavanje.Jos mi se noge tresu od onog u Stonu 1996.g.
Drzite se,budite jaki...

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000