forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Potres!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/12/2020 : 10:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ne reklamiram inače svoje aukcije, ali nadam se da nije problem ukoliko ovaj put to ipak učinim. Postavio sam dvije aukcije na neke svoje stripove s početnom cijenom od 1 kn. Cilj je da se novci za koje se osvoje te dvije aukcije uplate direktno na račun Tihomira Đurasa, a ne meni. Stripove šaljem nakon što mi pobjednici aukcije pošalju dokaz da su uplatili novce direktno Tihomiru. Ja plaćam poštarinu.

Aukcija 1 (Bonelli) - https://www.stripovi.com/aukcije/pomoc-tihomiru-durasu-potres-bonelli/17969788/
Aukcija 2 (strip albumi) - https://www.stripovi.com/aukcije/pomoc-tihomiru-durasu-potres-strip-albumi/17969789/

Još jednom, nadam se da je okej što reklamiram ove dvije aukcije, no ako nije, izbrisati ću post.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 30/12/2020 : 10:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
tihomirduras

Iskrena sućut.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/12/2020 : 10:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Strahota sve ovo šta se događa. Tihomire drži se...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2020 : 10:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Moja iskrena sucut Tihomire.
Ovde u Splitu se sakupilo rekordno puno i brzo, robe za pomoc Petrinji, i jos se skuplja te brzo salje gore.
Jucer smo odnjeli u Planinarsko drustvo koje salje gore, nekvarljivu konzerviranu hranu, pelene i potrepstine za bebe, te hranu za pse i macke,(i to su izricito trazili).
A skupljaju svi ovdje, Caritas, Gorska sluzba spasavanja, kvartovski svecenik, kotar...svi. I svi donose, uplacuju...
Jucer je svaki pojedinac s moje firme uplatio dnevnicu na racun u Jutarnjem listu. Sad ocekujemo i sluzbenu odluku firme u Oslu, da uplati nesto, jer nas ima masu Hrvata koji radimo 'sto godina' tu.
Ovako smo uplacivali i Filipincima 2014-te kad ih je zadesio razoran i uzasan potres. Imamo masu Filipinaca na firmi. Ocekujemo sad isti postupak za Hrvatsku, od strane firme...
Uglavnom, daju svi, sto i koliko mogu. I nije malo zaista. Ovdje u Spinutu, mom kvartu stvarno se ljudi pokazuju solidarni u ovom neopisivom sranju za kraj godine.
Petrinja izdrzi! Sto drugo kazati...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 30/12/2020 : 10:36:08  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Tihomire, iskrena sućut.

Kad bi nas stotinjak poslalo 10-50€ mogli bismo nešto učiniti za familiju Tihomirove sestre.

Petrinja i Tihomire, držite se.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/12/2020 : 10:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Tihomire iskrena sućut. Drži se.




COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 30/12/2020 : 11:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Drži se Tihomire. @ mladjo, s obzirom koliko je ljudi krenulo prema Petrinji jel neko to tamo regulira i organizira ili se sve pretvorilo u kaos?



Hvala svima na lijepim riječima.

Ha čuj sve to dosta dobro funkcionira.
Došla ja vojska i to Tigrovi (znači da nije šala), tu je i policija naravno, pa Civilna zaštita, te naravno medicinsko osoblje. Uz njih su i volonteri koje više-manje koordinira Civilna zaštita. Mogu reći da je sve to jučer izgledalo dosta dobro. Zapravo je zanimljivo kako ljudi "po inerciji" skuže koga treba slušati i onda krenu izvršavati zadatke tipa "Vas pet odite tamo u Kučerinu ulicu i dijelite vodu i hranu, vas 10 odite u Gajevu i pitajte ljude što im treba". Zanimljivo stvarno kako se ljudi "poslože". Pazi, ja sam došao tamo i doslovce članu Civilne zaštite rekao "kako mogu pomoći?"
Sve u svemu, dobro je to izgledalo.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/12/2020 : 11:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ne reklamiram inače svoje aukcije, ali nadam se da nije problem ukoliko ovaj put to ipak učinim. Postavio sam dvije aukcije na neke svoje stripove s početnom cijenom od 1 kn. Cilj je da se novci za koje se osvoje te dvije aukcije uplate direktno na račun Tihomira Đurasa, a ne meni. Stripove šaljem nakon što mi pobjednici aukcije pošalju dokaz da su uplatili novce direktno Tihomiru. Ja plaćam poštarinu.

Aukcija 1 (Bonelli) - https://www.stripovi.com/aukcije/pomoc-tihomiru-durasu-potres-bonelli/17969788/
Aukcija 2 (strip albumi) - https://www.stripovi.com/aukcije/pomoc-tihomiru-durasu-potres-strip-albumi/17969789/

Još jednom, nadam se da je okej što reklamiram ove dvije aukcije, no ako nije, izbrisati ću post.


Svaka čast, Paka!!!

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 30/12/2020 : 11:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Moja iskrena sućut zbog gubitka sestre.

Have mercy
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/12/2020 : 11:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Strašno. Nemam riječi, Tihomire drži se.


@Paka
Bravo!!
Go to Top of Page

tkosta74
Average Member

572 Posts

Member since 15/03/2014

Posted - 30/12/2020 : 11:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tkosta74 a Private Message  Reply with Quote
Tihomire, moja iskrena sućut.
Dao bi na aukciju jednu ilustraciju u boji, i da uplata ide na spomenuti račun od kolege.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2020 : 11:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Još jednom da vam se svima zahvalim na riječima podrške, ja krećem iz Njemačke, nažalost nevolja nikad ne dolazi sama tako smo skoro silom završili skoro još duže u Njemačkoj jer mi je mami pozlilo na sahrani(svoje djete nitko nebi trebao sahranjivati) Bože kakva bol, bila mi je najbolja sestra na svijetu i otišla tako rano samo sa 52 g ostavivši 3 djece užas.

Tihomir Đuras
moj iban:
IBAN: HR2224070003283320356

svaku lipu koju uplatite bit će iskorišten za pomoć potrebitima kojih je jako mnogo, nažalost puno toga nam je oštećeno i kuća nije za život, ali ima ljudi kojima je pomoć još potrebnija, ono na što vas upozoravam je da pripazite jer postoje neki ljudi koji otvaraju lažne račune za "pomoć potrebitima u Sisku u Petrinji" ljudska gamad iskorištava tuđu bol, jad i tugu.


Dragi, koja je ovo banka? Pls. Napisi gdje ti je ovaj racun...
Izdrzi!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 30/12/2020 : 11:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Ove godine u listopadu posjetili smo Petrinju i tri rijeke.
Dočekali su nas na trgu gradonačelnik i Dijana iz turističke zajednice.
Dijanin tata imao je citroen Dijanu po kojem je dobila ime.

Šetali smo Petrinjom i razmišljao sam o tome kako je grad koji ima toliko šarma i ljepote zapravo nesretan. Grad bujne povijesti. Kako je to moguće?
Grad koji se kao i Sisak gubi u sadašnjosti.

Dijana nam je prenijela svoju ljubav prema svome rodnom gradu pričajući nam o povijesti i znamenitostima grada. Rekla je da je ovdje mirno i lijepo živjeti i da neće nikada otići iz svog rodnog grada.

Uz svu tu toplinu lijepog grada i njegovih ljudi osjetili smo i mi ljubav prema Petrinji.



.......................................................................

Petrinjo, bila si lijepa i šarmantna, biti ćeš opet.

Edited by - stripnik on 30/12/2020 12:13:34
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/12/2020 : 12:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by tihomirduras

Još jednom da vam se svima zahvalim na riječima podrške, ja krećem iz Njemačke, nažalost nevolja nikad ne dolazi sama tako smo skoro silom završili skoro još duže u Njemačkoj jer mi je mami pozlilo na sahrani(svoje djete nitko nebi trebao sahranjivati) Bože kakva bol, bila mi je najbolja sestra na svijetu i otišla tako rano samo sa 52 g ostavivši 3 djece užas.

Tihomir Đuras
moj iban:
IBAN: HR2224070003283320356

svaku lipu koju uplatite bit će iskorišten za pomoć potrebitima kojih je jako mnogo, nažalost puno toga nam je oštećeno i kuća nije za život, ali ima ljudi kojima je pomoć još potrebnija, ono na što vas upozoravam je da pripazite jer postoje neki ljudi koji otvaraju lažne račune za "pomoć potrebitima u Sisku u Petrinji" ljudska gamad iskorištava tuđu bol, jad i tugu.


Dragi, koja je ovo banka? Pls. Napisi gdje ti je ovaj racun...
Izdrzi!



OTP BANKA D.D.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2510 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/12/2020 : 12:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
@ivanl
sve razmirice nestaju u ovakvim situacijama
Go to Top of Page

tkosta74
Average Member

572 Posts

Member since 15/03/2014

Posted - 30/12/2020 : 12:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tkosta74 a Private Message  Reply with Quote
https://www.stripovi.com/aukcije/za-pomoc-kolegi-s-foruma/17970601/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/12/2020 : 12:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Napraviti ću posebni topic za ove aukcije za pomoć, pa ako još netko možda želi sudjelovati.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 30/12/2020 : 12:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Ja sam već poslao.

Tihomire, nadam se da ćemo ti pomoći.

Ljudi, uključite se !
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 30/12/2020 : 12:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Moja sućut Tihomire.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/12/2020 : 12:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
https://www.nedjelja.ba/hr/vijesti/bih/pozivom-na-broj-17023-mozete-pomoci-stradalima-u-potresu/18787

IZ BIH imaju za sada dva broja

Pozivom na broj 17023 možete pomoći stradalima u potresu

“Pozivom na broj donirate 2 KM za pomoć stanovništvu ugroženom usljed potresa u Hrvatskoj”, poručili su iz Crvenog križa FBiH. Također Caritas Mostar i HT Eronet uključili su se u akciju. Pozivom na 092 890 880 donirate 2 KM.

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/12/2020 : 12:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Iskrena sućut Tihomire.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 30/12/2020 : 12:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Moja iskrena sućut Tihomire.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 30/12/2020 : 12:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ajmo hajdukovci:
https://hajduk.hr/vijest/bilo-srce-kuca-za-sve-vas-/13388?fbclid=IwAR3nz7-msl-fUnSVlT8pwBoP3_Gae0nk41USc1ZvpXVM1is0F0ca1gGddgs
Cijela Hrvatska je na nogama nakon teškog potresa koji je pogodio Petrinju, Sisak, Glinu te okolna mjesta. Svjedoci smo potresnih prizora i tužnih lica ljudi koji su u samo nekoliko desetaka sekundi ostali bez svega onog što su gradili i njegovali čitavi život. Jedinstvo i zajedništvo hrvatskog naroda i ovaj put se pokazalo neuništivim, a akcije prikupljanja pomoći (hrane, higijenskih potrepština, deka i pokrivača) sa svih strana Lijepe Naše pokrenute su u iznimno kratkom roku, a u samu akciju priključilo se i Bilo srce.

Udruga Bilo srce je pod medijskim pokroviteljstvom Slobodne Dalmacije, Dalmatinskog portala i Radio Dalmacije odlučila pokrenuti akciju pod nazivom ‘’Bilo srce kuca za sve vas’’ s ciljem pomoći svim stanovnicima područja pogođenih potresom. Sva prikupljena sredstva bit će namjenski donirana svima onima kojima je pomoć potrebna.

Svatko u skladu sa svojim mogućnostima može sudjelovati osobnim uplatama na niže navedeni broj računa, posebno otvoren za ovu svrhu:

Broj računa: HR8624070001500013101

Opis plaćanja: BS kuca za sve vas

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 30/12/2020 : 13:18:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Tihomir Đuras
moj iban:
IBAN: HR2224070003283320356





Ako želim uplatiti iz Slovenije, traži mi i SWIFT/BIC, te adresu.
Se može molim i to dodati na homepage tamo gdje je objava ?


Bond.James Bond.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/12/2020 : 13:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Moje saučešće Tihomire za smrt sestre i zaista mi je žao i za sve što je našlo i tebe i sve ostale u ovim zamljotresima;a za ovu devojčicu i ostale nastradale,ne znam šta da kažem,velika tragedija.

Zna li ko šta je sa Ivicom Šešerinom - poslovao sam sa njim pre neku godinu,i održavao prepisku jedno vreme;predivan je čovek!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000