forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Potres!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/10/2021 : 07:33:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Nažalost nije ništa bolja situacija ni u Petrinji, stariji i nemoćni ljudi su umorni i jednostavno se predaju, nažalost u moj ujak je u 5. mjesecu preminuo u jednom od tih kontejnera, bio je bolestan ali se uvijek borio, a nakon potresa i nemogućnosti da živi u svojoj kući premještali su ga lijevo, desno i na kraju se jednostavno predao i u potpunosti zalegao u krevet i nedugo nakon toga i preminuo. Iskreno divim se svim ljudima koji imaju optimizma nakon svega što se izdogađalo ovdje. Sad su ukinuli i tople obroke:

https://www.nacional.hr/tuzna-obavijest-stozera-za-velik-broj-stanovnika-gline-i-petrinje-vise-nemate-pravo-na-topli-obrok/

www.24sata.hr/amp/news/gradonacelnik-gline-o-ukidanju-obroka-bilo-je-ruznih-situacija-neki-su-hranili-domace-zivotinje-789423" target="_blank">https://www.google.com/amp/s/www.24sata.hr/amp/news/gradonacelnik-gline-o-ukidanju-obroka-bilo-je-ruznih-situacija-neki-su-hranili-domace-zivotinje-789423

https://www.rtl.hr/vijesti-hr/novosti/hrvatska/4119714/gradonacelnica-petrinje-za-rtl-o-smanjenju-toplih-obroka-na-banovini-brojni-obroci-zavrse-u-smecu/

www.index.hr/amp/vijesti/clanak/petrinjka-iz-kontejnera-koja-je-ostala-bez-obroka-nema-se-tko-buniti-sve-su-stariji/2310037.aspx" target="_blank">https://www.google.com/amp/s/www.index.hr/amp/vijesti/clanak/petrinjka-iz-kontejnera-koja-je-ostala-bez-obroka-nema-se-tko-buniti-sve-su-stariji/2310037.aspx

Recimo na tisuću potrebitih obroka nalijepili ih se još na dvije tisuće drugih tj. onih zdravih, radno sposobnih koji imaju mogućnosti za pripravljanje obroka koji žive u svojim kućama, žalosno je da netko hrani svinje ili baca taj topli obrok, a nekome je on spas poput ove bakice:
https://www.24sata.hr/news/ukinuli-im-obroke-slijepa-sam-a-taj-obrok-mi-je-bio-i-rucak-i-vecera-sad-cu-ostati-gladna-789496

Edited by - tihomirduras on 14/10/2021 07:35:07
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 23/04/2022 : 00:15:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Uh jebote, dobro ti li je potreslo.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25860 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/04/2022 : 00:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
dobija sam na mobitel poruku od androida da bi moga biti potres na mom području i 10 sekundi nakon toga počeo je rodeo
treslo je dobro i čini mi se dugo...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/04/2022 : 00:51:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Stripovi ostali na policama?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4851 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 23/04/2022 : 00:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
U Hercegovini vjerojatno nisu.

Sretno svima koji su blizu epicentra.
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 23/04/2022 : 05:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
Nažalost izgleda da je cura poginula. Katastrofa.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/04/2022 : 07:32:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Evo ja sam na 40-ak kilometara od epicentra, treslo je desetak sekundi, taman dovoljno vremena da te panika uhvati totalno nespremnog. Doslovno su mi se tresle ruke nekoliko minuta nakon potresa, ženi i puno duže, dvojica sinova su dosta dugo plakali prestrašeni, jedino je beba u blaženom neznanju.

Srećom, osim straha, kod nas nikakvih drugih posljedica nema. Treslo je još tijekom noći, ali samo me jedan probudio, oko 4:30.

Najgore je u istočnoj Hercegovini oko epicentra, vidim da je u Stocu jedna djevojka poginula. Užas.

Nažalost, ovo nije ništa neočekivano, živimo na trusnom području i potresi su naša realnost. Čitam jutros da je ovo najjači u BiH u posljednjih 50 godina. Nadajmo se da će biti najjači i za narednih 50.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 23/04/2022 07:33:57
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6590 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/04/2022 : 08:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Mene je u kući u Mostaru od ičeg vrijednog spomena, kao što je veliki strah da se to ponovi i panika, spasila skepsa prema mogućnosti da se to dogodi. Za mene je smrtonosni potres uvijek "negdje tamo, na vijestima" i tako je sve bolje doživljavati. Prije potresa sam bio na bowlingu, tako da sam se presvlačio i, kad je krenulo, mislio da će stati kao i uvijek, nakon 2-3 sekunde. No, ovaj je jači nego ikad i trese li, trese. Ništa, nastavio sam po svom, jbg, šta bude, bit će. Koliko sam vidio nakon sinoćnjeg obilaska, sve ok.
No, kod jedne kolegice koja živi u zgradi, slično kao u Beve, troje djece rasplakano, kaže popucala stakla sa slika, dosta tog se prevrnulo, razmišljala da izađu vani... Valjda se neće ponoviti u bliskoj budućnosti.

EDIT: Bome, dosta ih je spavalo spremno za nove potrese ili se nisu vraćali nazad, a i bila su neka dva slabija, koliko čitam.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 23/04/2022 08:44:07
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12839 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/04/2022 : 09:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Dobro je zgruvalo, baš je treslo...
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/04/2022 : 10:00:22  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Osjetilo se i u Livnu. I nama su stigle poruke na mob par sekundi prije potresa.

Have mercy
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16365 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 23/04/2022 : 10:56:34  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Stripovi ostali na policama?


Bilo je malo pomjeranja na gornjim policama.

Strašno je treslo, ali bar ovdje kod mene nije bilo materijalne štete. Ljudi su izlazili napolje. Ja ne pamtim jači zemljotres.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/04/2022 : 17:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Sinoc oko 23:06 se osjetilo i ovdje u Tuzli. Boga mi, iako nije bilo nikakve stete, i uzimajuci u obzir da sam od epicentra bio udaljen vise od 100km, pofino je i mene protreslo. Taman lezim na krevetu, listam mobitelom, kada ono ja osjetim talasa i vibrira mi kicma. Kontam da se nesta cudno ne desava sa bubrezima, kada ono shvatim zemljotres.

Samo da se ne ponovi vise.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12839 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/04/2022 : 10:45:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Opet potres jutros od 4,8 do 5 po mjerenjima...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16365 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/04/2022 : 10:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Da, treslo se oko pola sedam, ali ni blizu kao preksinoć.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 24/04/2022 : 12:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

dobija sam na mobitel poruku od androida da bi moga biti potres na mom području i 10 sekundi nakon toga počeo je rodeo
treslo je dobro i čini mi se dugo...



Ovo je raju vise uplasilo od potresa

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Stark
Average Member



Bosnia and Herzegovina
504 Posts

Member since 22/05/2018

Posted - 24/04/2022 : 21:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Stark a Private Message  Reply with Quote
Mene probudio neki gong-gong zvuk na mobitelu. Uplašilo me je jer nisam shvatao odakle dolazi zato što znam napamet sve zvukove kako idu. Pročitam da dolazi zemljotres, i nije me iskreno uplašilo dok nisam pročitao da je bio 6.0 dole u Hercegovini, kontam i ovdje u Tuzli će jako roknuti. I zatekne me na nogama u tom trenutku, interesantno da sam osjetio jaku mučninu u stomaku i vrtoglavicu. Poslije se uhvatim čitati komentare na Twitteru i ne zaspem do neka doba
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20708 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/04/2022 : 17:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ja isto kao i Beva bejah vrlo blizu epicentra,u Trebinju (na ekskurziji).
E sad,fora je što je soba pored mene bila sa najžešćom ekipom - preglasna muzika,dranje,vrištanje,ali šta sad da ih ja tu nešto opominjem i ustrožavam,na ekskurziji su,nek se izlude.
Ali,u trenutku,kreće da sa drma zid,i ja pomislim "e jebi ga,ovi ludaci će da sruše hotel,preterali,odoh da ih iznapušavam",te u trenutku skontam da je ipak to trešenje zidova malo van njihovih mogućnosti,struja nestaje i kapiram da je zemljotres u pitanju.
Silazim na recepciju,koleginice unezverene,ovo ono,gde su neki đaci...ali brzo svi kapiramo da nema nekih problema,stiže struja,ja odlazim da kuntam do sledećeg ekscesa i to je to.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12839 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 30/06/2022 : 08:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Čitam da je jutros u Mostaru treslo?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/06/2022 : 08:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Čitam da je jutros u Mostaru treslo?



Osjetilo se i kod mene u Podgori, izletio sam iz kreveta

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12839 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 30/06/2022 : 08:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Čitam da je jutros u Mostaru treslo?



Osjetilo se i kod mene u Podgori, izletio sam iz kreveta



Oko koliko sati otprilike je bio potres?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/06/2022 : 08:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Oko 8.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12839 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 30/06/2022 : 08:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Aha, znači nije u noći.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/06/2022 : 10:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Prespavoo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7009 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 30/06/2022 : 12:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Spavalice jedne. Dobro je streslo mada nije ni blizu kako zna biti. Pacijent mi je sa stolice skočio, dobro ga nisam ozlijedio. ;)
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 30/06/2022 : 19:17:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ustao sam u 10,30

neki poremecaj sigurno
kunjao i popodne

kao da sam dalmatinac jbg

a ti malo ispitaj svoje metode nije to do potresa :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000