forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gde stati sa serijalom: The Walking Dead
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/05/2020 : 19:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
potpis na jeretov post - Komanča je viša klasa za Džeremaju - volim ja Džera,ali njegov rad sa Gregom je nemrljivo bolji;i na Komanči i na Bernardu.
Pa i Tornjevi Boa Morija su mi kvalitetniji serijal od Jermije.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/05/2020 : 19:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

potpis na jeretov post - Komanča je viša klasa za Džeremaju - volim ja Džera,ali njegov rad sa Gregom je nemrljivo bolji;i na Komanči i na Bernardu.
Pa i Tornjevi Boa Morija su mi kvalitetniji serijal od Jermije.



Ma ja san usporedija kasnije Jeremiahe i Comanche.
Prvih 15 Jeremiaha, prvih 10 Comanche, i prvih 10 Tornjeva su mi svi od reda odlični.
Tornjevi najdraži.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10061 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/05/2020 : 19:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Peyo

Da skratimo, desso, ne valja Jeremiah/Džeremaja kojem ja anto dao ocjenu -5. Ostali sa 5-icom valjaju.


Ako se i zafrkavaš, antove ocjene triba znat čitat.



Ne samo antove.

Na forumu je hrpa znalaca i u pravilu se naslovi jako dobro izanaliziraju.

Ako otprilike znaš što se kome sviđa možeš procijeniti kako bi to tebi "leglo".

Ima i onih drugih "znalaca", pa se ponekad znam živcirati kada vidim da neki trećerazredni naslov dobije istu ocjenu kao kvalitetniji Asteriksov album.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/05/2020 : 19:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Poslje prvog albuma..
Tornjevi su zakon ostalo...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 01/05/2020 19:55:03
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10061 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 01/05/2020 : 20:12:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Prvih 15 Jeremiaha, prvih 10 Comanche, i prvih 10 Tornjeva su mi svi od reda odlični.
Tornjevi najdraži.



+1
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/05/2020 : 00:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Prvih 15 Jeremiaha, prvih 10 Comanche, i prvih 10 Tornjeva su mi svi od reda odlični.
Tornjevi najdraži.



+1


Ajd to moze..

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/05/2020 : 00:25:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

potpis na jeretov post - Komanča je viša klasa za Džeremaju - volim ja Džera,ali njegov rad sa Gregom je nemrljivo bolji;i na Komanči i na Bernardu.
Pa i Tornjevi Boa Morija su mi kvalitetniji serijal od Jermije.



Ma daj, nemojmo se zajebavat!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/05/2020 : 09:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
:( Ne dirajte mi u Jera.
Šalim se, ja sam vrlo subjektivan što se ovog serijala tiče.
Gutam sve, primjeti se pad nakon nekog vremena, ali ja ih želim imat sve.
Inače ja sam ti za ovu zadnju granicu za sakupljanje što je Nesvrstani predložio.

A evo recimo Dylan Dog, tu kupujem doslovno što ulovim za par kn, što na sajmovima, što remitendu (da, ne smetaju mi ni ako su oštećeni) jer su epiozode ionako svaka za sebe. Evo za primjer od dosta toga pročitanog unazad godinu-dvije (od onoga što sam kupio i čitao) mi je Nekropolis baš odlična epizoda.

Nathan Nevera baš i ne možeš tako kupovat, dosta je sve skupa povezano. Mislim može se, ali onda gubiš neke detalje.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/05/2020 : 10:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

potpis na jeretov post - Komanča je viša klasa za Džeremaju - volim ja Džera,ali njegov rad sa Gregom je nemrljivo bolji;i na Komanči i na Bernardu.
Pa i Tornjevi Boa Morija su mi kvalitetniji serijal od Jermije.



Ma daj, nemojmo se zajebavat!


ne zajebavam - gde se Herman može porediti sa Gregom u pisanju priče.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11688 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/05/2020 : 11:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by anto

potpis na jeretov post - Komanča je viša klasa za Džeremaju - volim ja Džera,ali njegov rad sa Gregom je nemrljivo bolji;i na Komanči i na Bernardu.
Pa i Tornjevi Boa Morija su mi kvalitetniji serijal od Jermije.



Ma daj, nemojmo se zajebavat!


ne zajebavam - gde se Herman može porediti sa Gregom u pisanju priče.


Tja, a gdje se Greg može porediti s Hermannom u crtanju priče?

Have mercy
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/05/2020 : 11:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Julije & Romea je npr. u rangu najboljih gregovih scenarija. Čak je i životnija...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/05/2020 : 11:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Peyo

Da skratimo, desso, ne valja Jeremiah/Džeremaja kojem ja anto dao ocjenu -5. Ostali sa 5-icom valjaju.


Ako se i zafrkavaš, antove ocjene triba znat čitat.



Ne samo antove.

Ako otprilike znaš što se kome sviđa možeš procijeniti kako bi to tebi "leglo".



A i sa vrimenon skužiš kako ko ocjenjuje. Anto je poprilično široke ruke tako da san se navika svaku njegovu ocjenu spustit za 1. Šaner je s druge strane poprilično škrt sa ocjenama, tako da mi je najdraže kad njih oboje ostave komentar pa od antove 8/10 i Šanerove 6/10 dobiješ realnih 7/10.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7028 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/05/2020 : 11:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Kad već spominjete Jeremiah serijal, nije mi sjelo. U ovih zadnjih pola godine nabavio sam brdo SF i postapokaliptičnih stripova i većina su mi se svidjela, ali Jeremiah nije među njima.

Možda nisam uzeo reprezentativni uzorak (imam prva 2 integrala od 6 epizoda od Čarobne knjige), ali nekako ne osjećam taj distopijski štih koji tražim (za razliku recimo od Hombrea) tako da je nekakav osjećaj kao da pratim neki western serijal što nikako nisam tražio. A i crtež mi nije sjeo tako da sam odustao nakon 6. epizode.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 02/05/2020 : 11:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Julije & Romea je npr. u rangu najboljih gregovih scenarija. Čak je i životnija...


slažem se - i ja tu epizodu uvek veličam;šteta što ih više nema takvih.
quote:
Originally posted by izivko


Tja, a gdje se Greg može porediti s Hermannom u crtanju priče?


'si čitao Rik Derbija?
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


A i sa vrimenon skužiš kako ko ocjenjuje. Anto je poprilično široke ruke tako da san se navika svaku njegovu ocjenu spustit za 1. Šaner je s druge strane poprilično škrt sa ocjenama, tako da mi je najdraže kad njih oboje ostave komentar pa od antove 8/10 i Šanerove 6/10 dobiješ realnih 7/10.


pa zar to nismo do sada deset puta apsolvirali??

a takav sam i u školi - pa sad vi vidite što me đaci vole

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 02/05/2020 11:51:57
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11688 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 02/05/2020 : 12:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Tonto

Julije & Romea je npr. u rangu najboljih gregovih scenarija. Čak je i životnija...


slažem se - i ja tu epizodu uvek veličam;šteta što ih više nema takvih.
quote:
Originally posted by izivko


Tja, a gdje se Greg može porediti s Hermannom u crtanju priče?


'si čitao Rik Derbija?
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


A i sa vrimenon skužiš kako ko ocjenjuje. Anto je poprilično široke ruke tako da san se navika svaku njegovu ocjenu spustit za 1. Šaner je s druge strane poprilično škrt sa ocjenama, tako da mi je najdraže kad njih oboje ostave komentar pa od antove 8/10 i Šanerove 6/10 dobiješ realnih 7/10.


pa zar to nismo do sada deset puta apsolvirali??

a takav sam i u školi - pa sad vi vidite što me đaci vole


Čuj čito.
Svaka čast Gregu, velika je kvrga, to nije upitno. Ali u Hermannovim djelima više uživam.

Have mercy
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/05/2020 : 12:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

:( Ne dirajte mi u Jera.
Šalim se, ja sam vrlo subjektivan što se ovog serijala tiče.



I ja san maksimalno subjektivan, ali ta subjektivnost može otić u dva smjera. Neko je zbog subjektivnosti prepopustljiv, a neko prestrog.
Ja spadan u drugu skupinu

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/05/2020 : 12:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Kad već spominjete Jeremiah serijal, nije mi sjelo. U ovih zadnjih pola godine nabavio sam brdo SF i postapokaliptičnih stripova i većina su mi se svidjela, ali Jeremiah nije među njima.

Možda nisam uzeo reprezentativni uzorak (imam prva 2 integrala od 6 epizoda od Čarobne knjige), ali nekako ne osjećam taj distopijski štih koji tražim (za razliku recimo od Hombrea) tako da je nekakav osjećaj kao da pratim neki western serijal što nikako nisam tražio. A i crtež mi nije sjeo tako da sam odustao nakon 6. epizode.


To bi bilo zanaci to. Kad ti nije sjelo prvih sest, nece ni ostalo. Vjerovatno nece ni nikad. Niste kliknuli. Mi ovdje citamo Jera desetljecima, sad ne znam ima li sto ta vremenska razlika s ljubavlju za taj serijal, jer eto ti si ga poceo citati, frisko, kao kompletno izgradena osoba. A opet, koliko volis Nathana, cudno mi je za tebe da ti nije legao Jeremiah i Hermann.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/05/2020 : 12:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Kad već spominjete Jeremiah serijal, nije mi sjelo. U ovih zadnjih pola godine nabavio sam brdo SF i postapokaliptičnih stripova i većina su mi se svidjela, ali Jeremiah nije među njima.

Možda nisam uzeo reprezentativni uzorak (imam prva 2 integrala od 6 epizoda od Čarobne knjige), ali nekako ne osjećam taj distopijski štih koji tražim (za razliku recimo od Hombrea) tako da je nekakav osjećaj kao da pratim neki western serijal što nikako nisam tražio. A i crtež mi nije sjeo tako da sam odustao nakon 6. epizode.


Uzorak ti je dobar. Ako ti se ne sviđa prvih 6 ne tribaš dalje pokušavat.
Ovo za western si dobro primjetija. Jeremiah je postapokaliptični western. Divlji gradovi, lokalni šerifi, bezakonje, lokalni veleposjednici, konji i mazge kao prijevozna sredstva, birtije, neprijatelji indijanci, skitnja i traženje posla...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/05/2020 : 12:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

A opet, koliko volis Nathana, cudno mi je za tebe da ti nije legao Jeremiah i Hermann.


Ne vidin neku vezu između Nathana i Jeremiaha.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/05/2020 : 12:59:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa buducnost. Jedna je napredovala druga istina propala...:]

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/05/2020 : 13:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Pa buducnost. Jedna je napredovala druga istina propala...:]


Jedina poveznica je atomski rat i svit posli toga.
Sve ostalo je drugačije.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/05/2020 : 13:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
koliko vidim po komentarima ovdje je malo kolekcionara.
svi pricate o vrijednosti stripa. pa valjda ga kupujes za kolekciju,
i za tebe ima vrijednost, stoji ti na polici, tvoj je. zasto razmisljati
o cijeni po kojoj bi ga prodao posle citanja?
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/05/2020 : 13:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivanl

Pa buducnost. Jedna je napredovala druga istina propala...:]


Jedina poveznica je atomski rat i svit posli toga.
Sve ostalo je drugačije.


E, to san i reka...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/05/2020 : 13:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dilan kucko

koliko vidim po komentarima ovdje je malo kolekcionara.
svi pricate o vrijednosti stripa. pa valjda ga kupujes za kolekciju,
i za tebe ima vrijednost, stoji ti na polici, tvoj je. zasto razmisljati
o cijeni po kojoj bi ga prodao posle citanja?


Pa nisam vidio da je ovdje netko spominjao nekakvu prodaju.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4352 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 02/05/2020 : 13:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
Spominjali smo anto_123 i ja na prošloj stranici.

Kupujem strip zbog uživanja i kolekcije, naravno, ali kada se desi zajeb, loša procena, strip mi se ne dopadne uopšte, zašto bih ga čuvao?

Sreća, nije bilo mnogo takvih slučajeva.
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000