forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 neobična molba (nije zajebancija!)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

1Euro
Advanced Member



12211 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2020 : 12:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
trebam jednu uslugu, kasnije ču objasniti o čemu se radi, ništa strašno, vjerujte mi!

Znači, trebam mjeru ženskog vrata. Znam, da zvuči neobično ali jako je bitno.

Da li možete izmjeriti vrat nekoj ženskoj osobi (bilo koja!!) i napišete samo:

-koliko ima godina
-mjera (u cm) obsjeg/premer vrata.

Nije potrebno pisati da li ste izmjerili susjedu, ženu, djevojku, suradnicu, konobaricu,...uopšte me to ne zanima!

Ono šta me zanima je, da se radi o ŽENSKOM VRATU i obsjeg/premer tog vrata i godina starosti osobe koje ste izmjerili. Samo to!

Ajde što više ljudi neka se javi, jer su mi jako bitni rezultati VIŠE OSOBA!

Objasnit ču kasnije o čemu se radi, sada žurim van!!!!

sawitch
Advanced Member



Serbia
39368 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/06/2020 : 12:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Gde si ti smesten? U Sing-Singu kad nemas ni jedno zensko u blizini?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12211 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2020 : 12:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Gde si ti smesten? U Sing-Singu kad nemas ni jedno zensko u blizini?



ja sam svoje več izmjerio i razočarao se.....trebam još nekih 5-10 različitih informacija, zato sam javio na ovom foromu. Ajde šuti i mjeri!

trebam što više informacija (mjera) zbog uspoređivanja!

Edited by - 1Euro on 16/06/2020 13:00:45
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/06/2020 : 13:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

ja sam svoje več izmjerio i razočarao se...



I ja isto tako jednom prilikom. Zato više ništa ne merim.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12211 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2020 : 13:25:40  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ajde ljudi, napisao da se ne radi o zajebanciji, bitno mi je da saznam mjere što prije tako mi Zorke Skorupović!

uzmite mjetar i izjerite prvu ženu na koju naiđete, nečemo se ovdje sprdati sa rezultatima, niti n etrebate napisati KOGA ste izmjerili jer nije bitno. Može biti susjeda, prijateljica,...nije bitno tko je, nego koliki joj je obsjeg vrata. Pa ne mjerimo grudi, nego vrat, valjda če vam svaka to dozvoliti i zapamtite:

-mjerite dva puta a sjecite samo jedan put a ne obrnuto!

hehe, dobro ovo sam se ja našalio, ali sve ostalo je ozbiljno!

TREBAM MJERE ŽENSKIH VRATOVA! i to što brže.

ako ne znat ekako izmjeriti, uzmite neku špagu, konop,...pa g aonda stavite oko vrata i onda taj konop ili špagu razvučete i izmjerite taj dio a ako imate onaj šiviljski mjekani mjetar to je bi bilo najbolje ako ne, pomognite si sa špagom ili konopom, samo nemojte sa konopom mjeriti na javnim mjestima, da ne budu mislili da čete ih vješati!


BITNO MI JE OVO! Mjere!!!!!!!želim čuti barem 5-10 mjera!!!!!!!!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 16/06/2020 : 13:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Moze slika te kolekcije zenskih ogrlica i lancica koju planiras plasirati na trziste? Ne salim se.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 16/06/2020 : 14:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/06/2020 : 14:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Fali kategorija dizaca utegova. I zenke Velikog Bleka (ako se ozenio).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 16/06/2020 : 17:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Ja svojoj pokušao izmjeriti stavivši joj konop oko vrata pa popio šamarčinu.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 16/06/2020 : 17:37:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da si stavio tanji konop umjesto tog battle rope-a možda bi se izvukao.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12211 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2020 : 18:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
kontaktirao sam nekoliko prijateljica (nije da ih imam baš puno...) i NIJEDNA mi to ne želi reči, ko da se radi o ne znam čemu!???? Sve nešto muljaju i ne žele kazati. Jedino mi majka dozvolila da joj izmjerim vrat ali šta če mi to, jer njezin vrat je deblji od moga.....
Čak sam kontaktirao jednu prijateljicu FILIPINKU putem chata i ne želi mi reči. A prije dvije godine sam je vidio golu kada smo se seksali a ovo je kao TOP SECRET
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 16/06/2020 : 18:59:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Muči te vid ili imaš veće probleme?

U mom postu gore su ti mjere za vrat, odstupanje može biti 1 do 2 cm najviše kod normalne građe.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12211 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2020 : 19:10:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Muči te vid ili imaš veće probleme?

U mom postu gore su ti mjere za vrat, odstupanje može biti 1 do 2 cm najviše kod normalne građe.



ma vidio sam ja i puno ti hvala ali ja bi ipak podatke iz prve ruke.
Ono što si ti stavio su kao podatki za odječu ono xs, L, m,...i to je ok, ali mene više zanima veličina vratova koje imaju ljudi. Ja ne znam kako izgleda osoba koja ima vrat xs 36 cm, koliko je njoj godina npr?
To su možda djevojčice od 12 godina i to nije ok za ono šta meni treba.
Mene zanima da li ima npr xs (36 cm) i neka žena oko 20, 30, 40,...godina. Da li je to moguče?

Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/06/2020 : 19:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by 1Euro

ja sam svoje več izmjerio i razočarao se...



I ja isto tako jednom prilikom. Zato više ništa ne merim.



Ja eto ostao ugodno iznenađen.

Nego, kud je ošo ovaj svijet kad se možeš seksat s Filipinkom, al njoj neugodno ako si je golu vidio.


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12211 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2020 : 19:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by 1Euro

ja sam svoje več izmjerio i razočarao se...



I ja isto tako jednom prilikom. Zato više ništa ne merim.



Ja eto ostao ugodno iznenađen.

Nego, kud je ošo ovaj svijet kad se možeš seksat s Filipinkom, al njoj neugodno ako si je golu vidio.





poanta je baš u tome, da joj tada nije bilo neugodno ali joj je neugodno reči veličinu vrata. Ispada, da je ženama lakše pokazati picu nego reči tjelesne mjere ili ne daj bože - kilažu!!!

Edited by - 1Euro on 16/06/2020 19:17:48
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/06/2020 : 19:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Euro mi dao ideju, idem punici izmjerit vrat, jer na kraju krajeva, nikad ne znaš.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/06/2020 : 19:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by 1Euro

ja sam svoje več izmjerio i razočarao se...



I ja isto tako jednom prilikom. Zato više ništa ne merim.



Ja eto ostao ugodno iznenađen.




Prebacio preko 14cm? Pa dobro, što je nekome razočaranje, drugome je ugodno iznenađenje..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 16/06/2020 : 19:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
on:
draga daj da ti izmjerim vrat
zašto?
zanima kolegu s foruma.
zašto?
treba mu nešto.
za što?!
ne znam točno, ajde daj...
reci zašto?
ne znam.
onda neću.
daj ajde!
ma odjebi!
a jesi neka, bit će brzo gotovo.
mrš!
ma daj!
goni se!
itd... itd...

ona:
daj da ti izmjerim vrat.
aj
38cm.
kul.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

3linea
Starting Member



3 Posts

Member since 13/02/2017

Posted - 16/06/2020 : 20:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send 3linea a Private Message  Reply with Quote
evo, izmjerio mi MM, 34 cm, 34 god
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/06/2020 : 20:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Isplatilo se pricekati 3 godine na taj prvi post. Odise svime cega ima obilato na ovom forumu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8381 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/06/2020 : 20:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Isplatilo se pricekati 3 godine na taj prvi post. Odise svime cega ima obilato na ovom forumu.








There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

3linea
Starting Member



3 Posts

Member since 13/02/2017

Posted - 16/06/2020 : 21:17:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 3linea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Isplatilo se pricekati 3 godine na taj prvi post. Odise svime cega ima obilato na ovom forumu.






jos ce ispast da sam trol wtv
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12211 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 16/06/2020 : 22:16:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 3linea

evo, izmjerio mi MM, 34 cm, 34 god



super, hvala ti!!!!!!!!!! a još 34 godina, svaka čast!!!!

Ajde i ostali!!!! mjerite i kažite mjere!

Inače, ja imam DOKAZ, da su žene prije 160 godina imale puno tanje i mršavije vratove!

vjerovatno i muškarci isto, samo to nisam istraživao, jer me ne zanima.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 16/06/2020 : 22:20:56  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pa izmjeri i njima pa uporedi.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/06/2020 : 10:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I, tko je imao deblji vrat, Tex ili Zagor? Tex vise lici na bika pa tipujem na njega. Ali Ojro ce to izmjeriti i ispipati pa cemo vidjeti rezultate obdukcije.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/06/2020 : 12:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro
Inače, ja imam DOKAZ, da su žene prije 160 godina imale puno tanje i mršavije vratove!

vjerovatno i muškarci isto, samo to nisam istraživao, jer me ne zanima.



quote:
Originally posted by Poli


I, tko je imao deblji vrat, Tex ili Zagor? Tex vise lici na bika pa tipujem na njega. Ali Ojro ce to izmjeriti i ispipati pa cemo vidjeti rezultate obdukcije.




Poli, vidiš da ga muškarci ne zanimaju.

Sigurno piše monografiju o Zagorovim i Texovim ženama pa ga zanima veličina uzice za vrat na kojoj su oni vodili žene.

E sad, postoji i mogućnost da je i nabavio te original uzice, pa ga zanima:
1. Po kojoj ih cijeni može prodati; ili
2. Da li će veličina odgovarati za prijateljicu iz Srbije koja mu dolazi u posjet?
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000