forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: ORKA SP 37 - MW
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/07/2020 : 17:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Michio Yuki ima sve: ljepotu, inteligenciju, pedigre kao potomak slavne obitelji izvođača kabukija, obećavajuću karijeru u velikoj banci, horde obožavateljica. Ali ispod maske savršenstva vreba tajna koja može protresti svijet do temelja. U djetinjstvu, kada je išao na izlet na jedan od južnih arhipelaga Okinawe, Yuki je jedva preživio izlaganje otrovnom plinu uskladištenom u stranome vojnom skladištu. Curenje plina ubilo je sve stanovnike otoka, no vlasti su ga brzo zataškale, što je Yukija učinilo neznanim svjedokom – kojemu je moćni nervni plin ipak uspio izbrisati osjećaj za dobro i zlo.

Sada, petnaest godina kasnije, Yuki se uspinje društvenom ljestvicom poput lika iz Balzacova romana, koji se danju progurava u svijet financija i politike, dok noću brutalno ubija djecu i žene. Ali Michio Yuki ima mnogo zlokobniji cilj: dočepati se MW-a, oružja koje mu je poštedjelo život, ali oduzelo savjest. Postoje samo dva čovjeka koja imaju šanse zaustaviti ga: jedan je briljantni javni tužitelj, koji se trsi podići optužnicu protiv psihopata, a drugi je Iwao Garai, izmučeni katolički svećenik koji dijeli Yukijevu prošlost – a često i njegov krevet.

Orka Specijal 37 • MW • 580 stranica • C/B • 150 x 210 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Osamu Tezuka • Crtež Osamu Tezuka • Prijevod Nikola Pezić • Lektura i redaktura Aleksandar Gucunski • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 22.7.2020. • Cijena 150 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/orka-specijal-37-mw/640/

Trouble will find me

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/07/2020 : 17:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Rekoh sebi, ajde da probamo.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 22/07/2020 : 18:11:48  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Rekoh sebi, ajde da probamo.





+1
Ramirez i MW su jedino sto cu uzeti od nove ture.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/07/2020 : 18:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by Poli


Rekoh sebi, ajde da probamo.





+1
Ramirez i MW su jedino sto cu uzeti od nove ture.


Blago ti se.
Ja cu sve!
A ovaj naslov pogotovo.

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 22/07/2020 18:16:30
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 22/07/2020 : 18:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by Poli


Rekoh sebi, ajde da probamo.





+1
Ramirez i MW su jedino sto cu uzeti od nove ture.


Blago ti se.
Ja cu sve!
A ovaj naslov pogotovo.



Meni dobro doslo da bude ovako jer sam proslu turu uzeo sve osim "Moja mama...". Ne moram da ti pricam koliko to sve kosta.
Svakako cu uzeti nesto od starijih naslova sto mi fali.
Uzeo bih i Matea ali mi nije zurba jer imam dve knjige od CK pa cu mozda samo ovaj poslednji da uzmem ili cu cekati CK. Videcu...

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

brko17
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 30/08/2011

Posted - 29/07/2020 : 17:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brko17 a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo iznimno naivno što se priče tiče. Čim se pri kraju pojavi brat, znao sam točno kako će strip završiti. Lagano razočaran
Go to Top of Page

panda
New Member



Serbia
229 Posts

Member since 30/10/2011

Posted - 04/08/2020 : 11:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send panda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brko17

Meni je ovo iznimno naivno što se priče tiče. Čim se pri kraju pojavi brat, znao sam točno kako će strip završiti. Lagano razočaran



Jesi li citao druge Tezukine stripove?

Meni je MW na nivou Ode Kirihitu, samo sto je postavka vise realisticna (nema npr. muskarca sa psecom glavom koji vadi dzinovski ustipak iz vrelog ulja kako bi spasio svoju toples dragu koja je unutra) pa sam valjda zato i ja bio malo osetljiviji na brojna naivnija resenja i stereotipe. Slazem se za brata, jbg.

Ritam standardni Tezukin. Vuklo me je da citam, a pre toga i da otrcim do Alan Forda odmah po uvozu. Hvala Marko sto se nije odustalo od Japanaca!
Go to Top of Page

brko17
Junior Member



Croatia
380 Posts

Member since 30/08/2011

Posted - 04/08/2020 : 11:09:48  Show Profile Show Extended Profile  Send brko17 a Private Message  Reply with Quote
Adolf mi je genijalan, Buddha solidan iako malo razvučen.

Vjerujem da u svemu značajnu ulogu igra i doba nastanka samih stripova, ako se ne varam ipak ovo datira s kraja 70-tih godina prošlog stoljeća
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 15/08/2020 : 10:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Nisam fan mangi ali meni je ovo odlicno iako su misljenja podeljena! Da sam imao vise vremena, procitao bih ovo u jednom dahu. Jako zanimljiva prica koja konstantno drzi paznju. Tokom citanja sam imao utisak kao da gledam jako uzbudljiv film. Volim kad strip tako dobro vozi i jednostavno tera na citanje. Negativac (Yuki) je toliko zao lik da nemam reci. Likovi su sjajno odradjeni, nacin pripovedanja, dijalozi... Crtez mangi jedino volim od Taniguchija ali ovde mi je legao dok sam citao. Izdanje prelepo! Jeste da ima 580 stranica i da je lako moglo u dve knjige ali izabran pravi papir pa je sve na mestu. Ovo mi je prvi Tezukin strip koji sam procitao i odusevio sam se pa sam odlucio da kupim i Odu Kirihitu i Budu (samo prva dva dela za sada), ugrabicu i Adolfa negde usput u kompletu (nadam se!).

9.5/10

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 15/08/2020 10:02:05
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/08/2020 : 20:44:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

Nisam fan mangi


To je kao da kažeš da nisi ljubitelj stripova.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 15/08/2020 : 21:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by AleksandarN

Nisam fan mangi


To je kao da kažeš da nisi ljubitelj stripova.



Nije. Ne mogu da svarim creze i price poput mangi sto DW radi. To je meni sve dragon ball u stripu i nezanimljivo mi je i neprivlacno.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 15/08/2020 : 21:33:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by AleksandarN

Nisam fan mangi


To je kao da kažeš da nisi ljubitelj stripova.



Boriš se s vjetrenjačama, znaš to i sam. Prije ili kasnije će skontat da je u krivu. Ili neće. Sasvim svejedno.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/08/2020 : 21:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN
Nije. Ne mogu da svarim creze i price poput mangi sto DW radi. To je meni sve dragon ball u stripu i nezanimljivo mi je i neprivlacno.



dabome da je tako. al kod fibre ima finijeh stvari, meni konkretno buda i vrh bogova
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 15/08/2020 : 22:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by AleksandarN

Nisam fan mangi


To je kao da kažeš da nisi ljubitelj stripova.



Boriš se s vjetrenjačama, znaš to i sam. Prije ili kasnije će skontat da je u krivu. Ili neće. Sasvim svejedno.



Zasto bih ja morao voleti i ceniti stripove koje ti, Mr. Bushido ili neko drugi voli? Mene apsolutno ne zanima da li se nekome nesto svidja ili ne, moj ukus je moja stvar i sigurno necu citati i trositi vreme na mange poput Napad titana ili One piece (one piss). Isto mislim za Marvel i ostale superheroje poput Deadpool, Wonder Woman i slicno. Jednostavno me ne zanima, dosadno mi je ili kako neki vole da kazu - glupo.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6858 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 15/08/2020 : 22:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Na zapadnjake (belce - ako ovo ne zvuči rasistički, ili politički nekorektno) mange* mogu delovati dvojako:

*(mange - u smislu tipičnih japanskih stripova, ne kao japanski naziv za strip uopšte, da budem jasan)

1: privlačno - na mlađe generacije posebno (u ovo se računaju i oni koji nisu više tako mladi, ali su bili u vreme prodora mangi na zapad), prvenstveno zbog manjka teksta u odnosu na "normalne" stripove - lakše i brže čitanje, svodi se na gledanje slika i znatno manje zamaranje mozga.

2: neprivlačno, pa i odbojno - iz milion razloga, o kojima bi mogao da se napiše poduži esej.

Tu su i oni koji mangama pokušavaju da pristupe, kao bilo kom stripu, bez predubeđenja, animoziteta ili afiniteta. Ali bi oni morali biti svesni realnih razloga za gorenavedeno.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/08/2020 : 22:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by AleksandarN

Nisam fan mangi


To je kao da kažeš da nisi ljubitelj stripova.



Boriš se s vjetrenjačama, znaš to i sam. Prije ili kasnije će skontat da je u krivu. Ili neće. Sasvim svejedno.



Zasto bih ja morao voleti i ceniti stripove koje ti, Mr. Bushido ili neko drugi voli? Mene apsolutno ne zanima da li se nekome nesto svidja ili ne, moj ukus je moja stvar i sigurno necu citati i trositi vreme na mange poput Napad titana ili One piece (one piss). Isto mislim za Marvel i ostale superheroje poput Deadpool, Wonder Woman i slicno. Jednostavno me ne zanima, dosadno mi je ili kako neki vole da kazu - glupo.


Tko ti je rekao da moraš voljeti iste stripove kao netko drugi?

I kažeš da te ne zanima One Piece, ali si se zato spreman sprdati s njime. Meni ne pada na pamet da pljujem po stripovima općenito, bez obzira da li mi se svidjeli ili ne. Zato mi nikad nije bilo jasno zašto to neki rade, pogotovo ako ih naslovi ne zanimaju, ili ih nisu čitali.

Da se vratimo na moj komentar: kažeš da nisi fan mangi, ali ono što mene zapravo zanima, koliko si mangi u životu pročitao? Koliko uopće znaš o njima? Također, možda nisi fan, ali gore hvališ Taniguchija, a izgleda da si se navukao i na Tezuku. Po meni, preuranjeno je tvrditi da nisi fan.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 15/08/2020 : 23:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido
I kažeš da te ne zanima One Piece, ali si se zato spreman sprdati s njime. Meni ne pada na pamet da pljujem po stripovima općenito, bez obzira da li mi se svidjeli ili ne. Zato mi nikad nije bilo jasno zašto to neki rade, pogotovo ako ih naslovi ne zanimaju, ili ih nisu čitali.

Da se vratimo na moj komentar: kažeš da nisi fan mangi, ali ono što mene zapravo zanima, koliko si mangi u životu pročitao? Koliko uopće znaš o njima? Također, možda nisi fan, ali gore hvališ Taniguchija, a izgleda da si se navukao i na Tezuku. Po meni, preuranjeno je tvrditi da nisi fan.



Kada je DW objavio prvi broj One Piece, drugar me je zamolio da mu kupim jer sam bio u gradu. Pokusao sam da citam ali nije islo. Ono je meni bezveze. Ista prica i za Napad titana. Meni pada na pamet da kazem da mi se ne nesto ne svidja a pljujem ono sto mi totalno glupo. To sto tebi ne pada na pamet, ne mora da znaci da su svi takvi. Sve ok, svako ima svoje.

Procitao sam sve od Taniguchija od Fibre (osim Vrh Bogova, nikako da mi donese prijatelj iz ZG broj 1 pa da sve lepo procitam) i Luvr od Komika koji mi je dosadan, od Tezuke MW. Kupio sam prve dve Bude i Odu koju cu procitati prvom prilikom i Covek Bez Talenta (Besna Kobila) koji me nije odusevio kao i ostale ali cu ponovo procitati.
Verovatno se razumes u mange mnogo vise nego ja i ne znam sta ti nije jasno da razlikujes crtez i price poput DW mangi i npr Taniguchijevih. Razmisli malo pa ce ti biti jasno sta mi lezi a sta ne i zbog cega mi je nesto bezveze a nesto me odusevi.
Uostalom, mene uposte ne zanima da toliko ulazim u svet mangi jer imam veca interesovanja prema drugim vrstama strpa. Dopadaju mi se Fibrine mange (jedino me Bosonogi Gen nesto ne zanima jer mi se crtez ne dopada) i nemam potrebu da kopam dublje, dovoljno mi je.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 15/08/2020 23:02:45
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12781 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/08/2020 : 23:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN


Verovatno se razumes u mange mnogo vise nego ja i ne znam sta ti nije jasno da razlikujes crtez i price poput DW mangi i npr Taniguchijevih. Razmisli malo pa ce ti biti jasno sta mi lezi a sta ne i zbog cega mi je nesto bezveze a nesto me odusevi.


Pa na to sam i ciljao. U tome i jest poanta mog posta.

Govorimo o stripovskom izdavaštvu Japana, tradiciji dugoj više od sto godina, o milijunima stripova.

Kako ti u ovom trenutku možeš znati da u svemu tome nema materijala za tebe? Ok, One Piece i Attack on Titan su ti odbojni, pa nisu svi japanski stripovi takvi. Uostalom, u to si se uvjerio i sam, čitajući Taniguchija i Tezuku.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1729 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 16/08/2020 : 00:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by AleksandarN

Nisam fan mangi


To je kao da kažeš da nisi ljubitelj stripova.



Boriš se s vjetrenjačama, znaš to i sam. Prije ili kasnije će skontat da je u krivu. Ili neće. Sasvim svejedno.



Heh, zanimljiv post na više nivoa. Lepo rečeno.

Resistance is futile.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 16/08/2020 : 14:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Kao i drugih stripova, tako i mangi ima xy žanrova, pa je bzvz govoriti da ih općenito ne voliš. Eventualno ako ne voliš tu vrstu crteža, ali opet i tu ima milijun varijacija...
Kupio sam MW, ali nisam još čitao, jedino sam primjetio da je papir bogovski, žućkast, debel i savitljiv i lagan, nadam se da je ovo odsada defultni papir za Fibrine c/b stripove.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1767 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 16/08/2020 : 14:42:40  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Kao i drugih stripova, tako i mangi ima xy žanrova, pa je bzvz govoriti da ih općenito ne voliš. Eventualno ako ne voliš tu vrstu crteža, ali opet i tu ima milijun varijacija...
Kupio sam MW, ali nisam još čitao, jedino sam primjetio da je papir bogovski, žućkast, debel i savitljiv i lagan, nadam se da je ovo odsada defultni papir za Fibrine c/b stripove.



Primetih. Dok me Anto nije nagovorio da pazarim Spomenar i Daleko Susjedstvo, mislio sam da su sve mange u fazonu meni omrzenog dragon ball-a i DW mangi. Sva sreca pa sam poslusao Anta i dao sansu Taniguchiju a posle i Tezuki.
Da, papir je prelep! 580 stranica a nema 2kg kao Alvar integral. I jos taj papir savrseno odgovara ovakvim stripovima. Fenomenalno! Steta sto The Walking Dead nije radjen na slicnom papiru.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 29/08/2020 : 02:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Kao i drugih stripova, tako i mangi ima xy žanrova, pa je bzvz govoriti da ih općenito ne voliš. Eventualno ako ne voliš tu vrstu crteža, ali opet i tu ima milijun varijacija...
Kupio sam MW, ali nisam još čitao, jedino sam primjetio da je papir bogovski, žućkast, debel i savitljiv i lagan, nadam se da je ovo odsada defultni papir za Fibrine c/b stripove.



Primetih. Dok me Anto nije nagovorio da pazarim Spomenar i Daleko Susjedstvo, mislio sam da su sve mange u fazonu meni omrzenog dragon ball-a i DW mangi. Sva sreca pa sam poslusao Anta i dao sansu Taniguchiju a posle i Tezuki.
Da, papir je prelep! 580 stranica a nema 2kg kao Alvar integral. I jos taj papir savrseno odgovara ovakvim stripovima. Fenomenalno! Steta sto The Walking Dead nije radjen na slicnom papiru.


sad me još poslušaj za Zekana/Tvrđe,i na konju si!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/08/2020 : 08:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Kao i drugih stripova, tako i mangi ima xy žanrova, pa je bzvz govoriti da ih općenito ne voliš. Eventualno ako ne voliš tu vrstu crteža, ali opet i tu ima milijun varijacija...
Kupio sam MW, ali nisam još čitao, jedino sam primjetio da je papir bogovski, žućkast, debel i savitljiv i lagan, nadam se da je ovo odsada defultni papir za Fibrine c/b stripove.


Pa taj isti papir koristim u doslovno svim mangama koje sam objavio i hrpi drugih stripova.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/08/2020 : 08:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

Primetih. Dok me Anto nije nagovorio da pazarim Spomenar i Daleko Susjedstvo, mislio sam da su sve mange u fazonu meni omrzenog dragon ball-a i DW mangi. Sva sreca pa sam poslusao Anta i dao sansu Taniguchiju a posle i Tezuki.
Da, papir je prelep! 580 stranica a nema 2kg kao Alvar integral. I jos taj papir savrseno odgovara ovakvim stripovima. Fenomenalno! Steta sto The Walking Dead nije radjen na slicnom papiru.


Sve ima svoje zašto.
Uzmi Alvar Mayora koji ima 720 stranica i usporedi koliko je knjiga skoro pa duplo tanja od MW koji ima 580 stranica. A onda zamisli ZM koji imaju 1200 stranica na tom papiru - to se ne bi moglo uvezati, jednostavno bi bilo preširoko.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/08/2020 : 09:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zaraza se širi:)
U svezi wd,idealan za kioske po uzoru na Kena.Uostalom,samo treba kopirati talijane.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 29/08/2020 : 10:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Kao i drugih stripova, tako i mangi ima xy žanrova, pa je bzvz govoriti da ih općenito ne voliš. Eventualno ako ne voliš tu vrstu crteža, ali opet i tu ima milijun varijacija...
Kupio sam MW, ali nisam još čitao, jedino sam primjetio da je papir bogovski, žućkast, debel i savitljiv i lagan, nadam se da je ovo odsada defultni papir za Fibrine c/b stripove.


Pa taj isti papir koristim u doslovno svim mangama koje sam objavio i hrpi drugih stripova.



Ovo je prva Fibrina Manga koju sam uzeo u ruke. :(

A i dosada na taj papir jos nisam naletio, ako sam dobro shvatio, Orvell, Berlin i Drakula su na istom papiru. Ugl me likes ! :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.32 seconds. Snitz Forums 2000