forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: KOLORKA 167 Mjesec bijele boje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 22/12/2020 : 13:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Objavio bih ja Odiseja sutra da mi ga Maghen hoće prodati. Čak sam bio osobno kod njih u Parizu i kao, nema problema, samo pošaljite mail i ništa. Emmanuel je isto urgirao, pa ništa. Nikakav odgovor nikad nismo dobili. Ne razumijem.

A za SW, pogledat ću ih jednom, valjda, čisto opće kulture radi, bar ta prva tri. Mada se bojim da nisu baš dobro ostarili.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7752 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/12/2020 : 13:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ja sam propustio gledati SW filmove kao dijete. Pokušavao sam kasnije, ali nikako nisam uspio ući u taj svijet. Meni je to nešto kao Zagor, ako ne igra element nostalgije - slabo je. Tako da se bojim da se dobro bojiš.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/12/2020 : 14:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Uf, kakve ste vi neznalice

SW, barem stara trilogija, je dio opće kulture
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3123 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 22/12/2020 : 15:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Ne kvarite topic ovog divnog stripa sa Smor Wars...
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/12/2020 : 15:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Ne kvarite topic ovog divnog stripa sa Smor Wars...



Ne mogu svi biti sladokusci
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6910 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/12/2020 : 18:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Objavio bih ja Odiseja sutra da mi ga Maghen hoće prodati. Čak sam bio osobno kod njih u Parizu i kao, nema problema, samo pošaljite mail i ništa. Emmanuel je isto urgirao, pa ništa. Nikakav odgovor nikad nismo dobili. Ne razumijem.


Treba neke prosvjede organizirati.


quote:
Originally posted by Markos

A za SW, pogledat ću ih jednom, valjda, čisto opće kulture radi, bar ta prva tri. Mada se bojim da nisu baš dobro ostarili.


Ja sam proveo djetinjstvo uz njih tako da nisam najbolji sudac, ali mislim da su i dalje vrijedni gledanja.


http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 22/12/2020 18:29:41
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/12/2020 : 18:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Ne kvarite topic ovog divnog stripa sa Smor Wars...



+1 meni isto to nikad nije leglo

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/12/2020 : 19:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Red Marquis

Ne kvarite topic ovog divnog stripa sa Smor Wars...



+1 meni isto to nikad nije leglo



Pa kad je SW za šmekere
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/12/2020 : 19:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
moš mislit. teška dosada , iako su gospodari pršljenova još i dosadniji

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/12/2020 : 19:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
HP-a da i ne spominjem...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/12/2020 : 19:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

moš mislit. teška dosada , iako su gospodari pršljenova još i dosadniji



Znao sam da nisi čovjek od kulture, Elvude

Ne voliš ništa od najboljih stvari
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4844 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 22/12/2020 : 19:48:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Star wars = prvu trilogiju treba gledati kao klinac i to je onda prekrasno i odlično. No da, nisu dobro ostarjeli i gledati ih po prvi put u 2020. kao odrasla osoba neće imati ni č od čarolije. A kasniji filmovi su bespotrebno prežvakanje istih motiva i mamuzanje zlatne koke.

Gospodar prstenova = knjige su vrh vrhova, za sve uzraste. Filmovi su to pošteno prenijeli, ali treba pročitati knjige, to je prava stvar. Hobit filmovi su mamuzanje, to mi se nije dalo gledati.

Harry Potter = kad se pojavio već mi se činilo da sam prestar za to. Pogledam filmove kad mi djeca još malo narastu pa s njima, vjerojatno je dobra obiteljska zabava.

Vrh bogova = ne bogohuli Shaneru, Vrh bogova je vrh, bogova.

Edited by - vukozec on 22/12/2020 19:49:52
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/12/2020 : 19:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Star wars = prvu trilogiju treba gledati kao klinac i to je onda prekrasno i odlično. No da, nisu dobro ostarjeli i gledati ih po prvi put u 2020. kao odrasla osoba neće imati ni č od čarolije. A kasniji filmovi su bespotrebno prežvakanje istih motiva i mamuzanje zlatne koke.



Nisi baš pogodio, iako si u pravu da tu igra ulogu i nostalgija. Istina je da ti filmovi jesu rađeni tako da se svide klincima, no to ne znači da nema i dublja strana (isti slučaj kao i kod Bonelli stripova).

Empire Strikes Back i A New Hope su po pitanju pacinga skoro perfektni space opera filmovi, sa odličnim soundtrackom. Return of the Jedi malo pada, kaska, no diže se na kraju odličnom završnicom, onako pravo kršćanskom, sa otkupljenjem.

Prequeli jesu slabiji filmovi, no uopće nisu slični kao stariji, prequeli su dosta više orjentirani prema politici, kostimiranoj melodrami, i iako tu nisu baš najuspjeliji, definitivno nisu tek prežvakavanje starog (za razliku od Disneyeve trilogije, koja je jeftina kopija)

A za SW univerzum, trebalo bi poznavati, pored filmova, i odlične, sada već klasične, RPG igre Knights of the Old Republic prvi i drugi dio.
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1763 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 22/12/2020 : 21:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Da se javim i ja kad se radi o Star Wars-u. Ceo zivot sam izbegavao iako obozavam sci-fi ali onaj u fazonu Odiseje i onda me je devojka naterala pre vise od godinu dana da odgledam sve i naprzio sam se kao malo dete!! Serija Mandalorian mi je u top 5 najboljih serija ikada.
Sa ogromnim zadovoljstvom bih ispratio SW strip!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 22/12/2020 : 21:12:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

Da se javim i ja kad se radi o Star Wars-u. Ceo zivot sam izbegavao iako obozavam sci-fi ali onaj u fazonu Odiseje i onda me je devojka naterala pre vise od godinu dana da odgledam sve i naprzio sam se kao malo dete!! Serija Mandalorian mi je u top 5 najboljih serija ikada.
Sa ogromnim zadovoljstvom bih ispratio SW strip!



Inače, ne znam nikakve SW stripove, pokušao sam pročitati jednom ili dvaput, ali sve mi se to čine slabe stvari, SW su filmovi (osim Disney trilogije) + Mandalorian + Knights of the old Republic jedan i dvojka
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6910 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/12/2020 : 21:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec


Vrh bogova = ne bogohuli Shaneru, Vrh bogova je vrh, bogova.


A da ti tek kažem što mislim o Gospodaru prstenova.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37314 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/12/2020 : 00:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

HP-a da i ne spominjem...


Sta je to, Hrvatska Posta?

Ah ne, vidim kasnije da se pominje Harry Potter... ali barem mu je ime... ono, zanimljivo, viseplastno.




Hvala Lepage na... otvaranju ove... "teme"?






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6054 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/12/2020 : 05:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by AleksandarN

Da se javim i ja kad se radi o Star Wars-u. Ceo zivot sam izbegavao iako obozavam sci-fi ali onaj u fazonu Odiseje i onda me je devojka naterala pre vise od godinu dana da odgledam sve i naprzio sam se kao malo dete!! Serija Mandalorian mi je u top 5 najboljih serija ikada.
Sa ogromnim zadovoljstvom bih ispratio SW strip!



Inače, ne znam nikakve SW stripove, pokušao sam pročitati jednom ili dvaput, ali sve mi se to čine slabe stvari, SW su filmovi (osim Disney trilogije) + Mandalorian + Knights of the old Republic jedan i dvojka



Ako voliš FPS, onda ti mogu preporučiti barem Jedi Knight 2 i 3. Ne samo jedne od naj SW igara, nego jedni od naj FPS igara (dobro, JK3 je 3rd person, ali isti engine i više manje jako slično).
A stripove sam i ja neke probao čitati, ali nisu mi s baš svidjeli. Tj ima loših, ima dobrih. Captain Phasma mi je recimo bio OK (samo OK, niš više od toga).

Shaneru...što uradi od teme, spomenuo si SW i sve ošlo u Honduras...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/12/2020 : 07:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by lwood

moš mislit. teška dosada , iako su gospodari pršljenova još i dosadniji



Znao sam da nisi čovjek od kulture, Elvude

Ne voliš ništa od najboljih stvari

eto,sad znaš zašto slabo pišem po filmskim topicima. još mi se čini da mi je po filmskom ukusu mladjo najbliži od forumaša.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6910 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/12/2020 : 07:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH


Shaneru...što uradi od teme, spomenuo si SW i sve ošlo u Honduras...


A ne, ne. Nisam ja kriv. Da je Marko gledao Star Wars ništa se od ovog ne bi dogodilo.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 23/12/2020 : 09:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by AleksandarN

Da se javim i ja kad se radi o Star Wars-u. Ceo zivot sam izbegavao iako obozavam sci-fi ali onaj u fazonu Odiseje i onda me je devojka naterala pre vise od godinu dana da odgledam sve i naprzio sam se kao malo dete!! Serija Mandalorian mi je u top 5 najboljih serija ikada.
Sa ogromnim zadovoljstvom bih ispratio SW strip!



Inače, ne znam nikakve SW stripove, pokušao sam pročitati jednom ili dvaput, ali sve mi se to čine slabe stvari, SW su filmovi (osim Disney trilogije) + Mandalorian + Knights of the old Republic jedan i dvojka



Ako voliš FPS, onda ti mogu preporučiti barem Jedi Knight 2 i 3. Ne samo jedne od naj SW igara, nego jedni od naj FPS igara (dobro, JK3 je 3rd person, ali isti engine i više manje jako slično).
A stripove sam i ja neke probao čitati, ali nisu mi s baš svidjeli. Tj ima loših, ima dobrih. Captain Phasma mi je recimo bio OK (samo OK, niš više od toga).

Shaneru...što uradi od teme, spomenuo si SW i sve ošlo u Honduras...



Odigrao
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20694 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/12/2020 : 15:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Objavio bih ja Odiseja sutra da mi ga Maghen hoće prodati. Čak sam bio osobno kod njih u Parizu i kao, nema problema, samo pošaljite mail i ništa. Emmanuel je isto urgirao, pa ništa. Nikakav odgovor nikad nismo dobili. Ne razumijem.


super

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 05/01/2021 : 19:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Ovo je meni najbolja fibra zadnjih godina i najbolji Lepage do sad. Ovo nije klasični strip, nema tu prostora za maštanje, strip je "stvaran" i to mu odgovara. Tko voli prirodne znanosti ovo je top. Ljubomoran san na iskustvo braće koja su dobili ovu besplatnu avanturu. Preporuka 9/10.

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Chui
Average Member



929 Posts

Member since 13/12/2020

Posted - 10/01/2021 : 22:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Chui a Private Message  Reply with Quote
Jaoo ovo jedva čekam, čitao & gledao Černobila, Samotne otoke i Ar-Men sve mi se jako svidjelo, iako priče nisu pretežito dramatične crtež te usisa i zove na repete.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6043 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 19/01/2021 : 09:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Nakon Černobila i Samotnih otoka, evo još jednog dokumentarca. Ne znam baš - ima lijepih (ma što lijepih - prekrasnih) slikanih scena, ali generalno me nije oduševilo. Jest bolje nego Samotni otoci, detaljnije sve skupa i veća je avantura, ali nije to za mene. Ne shvaćam tko bi normalan išao na ledeni kontitent i smrzavao se na -50. Ne dira me to uopće. Plus mi nije jasno kako mu daju da po prvi put vozi onu grdosiju od traktora sa 530 konjskih snaga na onakvom terenu i uvjetima. Bez prethodne obuke.

Lijepa posveta Star warsima, dok vozi traktor zamišlja da je pilot X-winga koji napadaju Zvijezdz smrti. A u uvodu/prvim stranama se pominje i Valerian.

Lepage je veliki talent, ali mogao bi malo oladit sa ovim dokumentarcima i krenuti sa pravim stripovima.

Bond.James Bond.

Edited by - Aco on 19/01/2021 09:25:43
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000