forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2020. - Paka01
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 03/01/2021 : 18:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Vas par tu koji se svađate, a naročito Logo - smirite strasti.



I to je to šta se tiče moderature na ovu temu?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 03/01/2021 : 18:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote


Ja sam bio ubedjen da se logo zezao, kada je prvi put pecnuo Nesvrstanog, tj. da je ubacio malu dozu sarkazma...
Jbg, sada, vidim da sam se zajebo.

Cestitke, Paka, na izboru na naj forumasa.


Sledece godine cu morati da napravim jos nekoliko naloga, nadam se, da ce to, pored ova tri trenutna, biti dovoljno da Nesvrstani osvoji titulu.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/01/2021 : 18:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by anto

nema potrebe da pišeš više;dovoljno je samo da poradiš na kvalitetu.



tako je. neka ti upravo ante, kao dvostruki pobjednik forumaša godine, bude u tome primjer;

U nekom Londonu budućnosti,Dilan se budi i ukrcava na brod (pravu verziju jedrenjaka koji sklapa) sa Gručom kao vođom palube i nešto njih dvojica sviraju kurcu;onda se pojavljuje u drugom kadru crtač,koji isto tako palamudi,pa onda Dilan i Gručo stižu na neko ostrvo,tu su razna čudovišta i neke ženskinje (jedna je valjda Morgana,drugu ne prepoznajem) i wtf?? kraj.

2/5

*dvojka je što mi je ipak bilo kako-tako zanimljivo u lux albumu gledati sva ta prokenjavanja.








Moj je dojam da Ante sve te šture opise, koji zapravo ne govore ništa, ostavlja kako bi poručio da je tu, da kupuje i čita. Nešto kao apgrejdana verzija Ivanla.


LL???



Nego, ocekivao sam da se ispris na aukcijama za pomoc stradalima od potresa i postavio aukciju, a kad ono nista


Krivo si ocekivao. Imam ama bas sve stripove, pa mi nijedan ne treba, a 'isprsio' sam se tamo gdje zaista treba. Da li si ti, to najbolje sam znas. Btw debilan ti je ovaj ulet, ne znam cemu...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 03/01/2021 : 19:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Da te izazovem da osvojis aukciju ;)

A nisam očekival da te sad odjednom smetaju ovakvi uleti :)
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by igor 12

hahaha, kasniš, betmene



Smijes se...
Huh, hu!
Aj pljuni lovu celjadi kojoj triba!
Ima nekih koji i ne pogledaju vijesti jebenih par dana.
Ali, sad dragi 'opali' financiju potrebitima...



A igor12 se samo zajebaval...

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 03/01/2021 20:15:46
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 03/01/2021 : 20:19:14  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Znam da imaš sve stripove zato i nudim filmove. Ova rasprodana izdanja garant nemaš, a filmovi su vrh ;)


P.S. isprika na offtopicu, necu više pisati na ovu temu, vrijeme da saznamo tko je što namjestio i zaključimo izbore

....ako je izbor regularan onda:

Paka, čestitke!

I zanimljivo je ono pisanje na rezovima, samo naprijed.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 03/01/2021 20:25:12
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 03/01/2021 : 21:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Oba su kandidata vrijedna i zasluženo su u finalu, ali su možda malo previše obični. A forum je pun nebrušenih dijamanata: Rakoši, Tonka, Ante Masthevuša, Nagor, Dosada, Globinjo Intelektualac... Svaki bi se isticao u gomili.






U kruni nebrušenih dijamanata fali još jedan, šta misliš koji Pa da svi budu na broju
Samo tebe bi možda i bilo teško izbrusit ili bi se potrošilo mnogo brusila pa ne bi bilo isplatljivo
Zato je najbolje da se brusiš na neko drugo mekše mjesto (ako već nisi), ko zna možda ti bude i godilo

Edited by - RAKOSI4 on 03/01/2021 21:29:57
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/01/2021 : 22:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
To mi je zahvala što promoviram BLAGO ovog foruma...
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/01/2021 : 23:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Zahvalit bi ti treba Markos, kroz mjesečnu plaću i određeni broj stripova
Premda sam siguran da ga ne bi previše koštalo s obzirom da dosta vremena provedeš u ćorku na rehabilitaciju, a onda nema isplata.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 07/01/2021 : 11:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
S obzirom na količinu napetosti u ovom topicu, bolje ga je zaobic, gibam dok nije kasno.
P.s. Čestitke prvaku i viceprvaku te njihovim stručnim stožerima.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/01/2021 : 15:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Sve je to zbog korone! Dajte ljudima vec te birtije!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 09/01/2021 : 20:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Da se piti i banciti sasvim uredno i doma, na teraci, u dvoru, po sumi, na klupama...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 11/01/2021 : 18:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Sve je to zbog korone! Dajte ljudima vec te birtije!




Kaj se otvara strip birtija?
To bi bilo nekaj.
Hard Strip Cafe!

Čestitke Paki na izboru.
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 11/01/2021 : 18:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
li još i bolje:
Glanc Strip Cafe
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 11/01/2021 : 20:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message  Reply with Quote
Kad ste već spomenuli.
Planiram sljedeće godine otvoriti jedan mali birc u koji bi prebacio svoju kolekciju od cca 5000 stripova pa uz kaficu, možda i pivo ko hoće može prelistati ili pročitati strip...

Wtf?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 11/01/2021 : 21:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bagi

Kad ste već spomenuli.
Planiram sljedeće godine otvoriti jedan mali birc u koji bi prebacio svoju kolekciju od cca 5000 stripova pa uz kaficu, možda i pivo ko hoće može prelistati ili pročitati strip...


Ja san to već i napravija... onako, ima interesa za čitanje, uvik se nađe netko... ali uglavnom je turistima simpatično. Domaći već znaju za moj hobi pa im nije čudno

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/01/2021 : 21:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by bagi

Kad ste već spomenuli.
Planiram sljedeće godine otvoriti jedan mali birc u koji bi prebacio svoju kolekciju od cca 5000 stripova pa uz kaficu, možda i pivo ko hoće može prelistati ili pročitati strip...


Ja san to već i napravija... onako, ima interesa za čitanje, uvik se nađe netko... ali uglavnom je turistima simpatično. Domaći već znaju za moj hobi pa im nije čudno



Zadnji put kad sam bija tamo, konobar ti je šeta u Fibrinoj majici na Watchmene

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 11/01/2021 : 22:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by bagi

Kad ste već spomenuli.
Planiram sljedeće godine otvoriti jedan mali birc u koji bi prebacio svoju kolekciju od cca 5000 stripova pa uz kaficu, možda i pivo ko hoće može prelistati ili pročitati strip...


Ja san to već i napravija... onako, ima interesa za čitanje, uvik se nađe netko... ali uglavnom je turistima simpatično. Domaći već znaju za moj hobi pa im nije čudno



Zadnji put kad sam bija tamo, konobar ti je šeta u Fibrinoj majici na Watchmene


(Ne)plaćena reklama

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/01/2021 : 22:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Dodje ti neko u kafic i cita strip, pa to je jos gore nego da gleda u handy. Kafici su za druzenje, samovati moze i kuci.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 11/01/2021 : 22:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Dodje ti neko u kafic i cita strip, pa to je jos gore nego da gleda u handy. Kafici su za druzenje, samovati moze i kuci.



Meni je baš gušt sist u kafić i čitat knjigu/strip, tiskano il digitalno (tablet/mob).

Book cafe mi je super đir.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 11/01/2021 : 23:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by King Warrior

Dodje ti neko u kafic i cita strip, pa to je jos gore nego da gleda u handy. Kafici su za druzenje, samovati moze i kuci.



Meni je baš gušt sist u kafić i čitat knjigu/strip, tiskano il digitalno (tablet/mob).

Book cafe mi je super đir.


Pa naravno. Mi smo uklopili i časopise, knjige, igrice, kviz ( zabranjeni mobiteli )... pa i stand up komičara smo imali.. prezentacije, noć knjige/stripa, gledanje utakmica... druženja k'o u priči.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/01/2021 : 06:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by King Warrior

Dodje ti neko u kafic i cita strip, pa to je jos gore nego da gleda u handy. Kafici su za druzenje, samovati moze i kuci.



Meni je baš gušt sist u kafić i čitat knjigu/strip, tiskano il digitalno (tablet/mob).

Book cafe mi je super đir.


I meni. Dugo sam imao običaj ujutro, prije posla, sjesti na kavu i čitati knjigu jedno pol' ure. Vratit će se valjda i ti dani.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/01/2021 : 10:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by King Warrior

Dodje ti neko u kafic i cita strip, pa to je jos gore nego da gleda u handy. Kafici su za druzenje, samovati moze i kuci.




kao što se može družiti i u kući
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/01/2021 : 15:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Sjecam se tako jednog kafica i kod nas, uvijek bi bilo nekog stripa u pretincima. Ali volim ponijet svoje, da ne citam tamo nekog Mikija, Bleka ili Zagora. :P



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/01/2021 : 16:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bogati, pa jeste li vi ikad pili po barovima?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/01/2021 : 17:33:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Kaj, i tome sluze?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000