forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2020. - Paka01
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/01/2021 : 18:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb



Ja sam bio ubedjen da se logo zezao, kada je prvi put pecnuo Nesvrstanog, tj. da je ubacio malu dozu sarkazma...
Jbg, sada, vidim da sam se zajebo.





Ovo je bilo i sa mnom. Stvarno sam mislio da su neke interne pošalice u pitanju. Hteo bih da se ovom prilikom izvinim Nesvrstanom na previdu, ukoliko ga je bilo. Ali mislim da su drugi moderatori reagovali, nisam najbolje ispratio sva dešavanja. Zato opet ponavljam da je njegova reakcija i vređanje Solara bila preterana. Ali dobro, to je već druga priča.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 12/01/2021 19:52:41
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/01/2021 : 19:08:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Kaj, i tome sluze?





Je, Gospe mi. Makar su prije tome sluzile. Imam i masu dokaza, kunem se! Danas, to jest sutra, bit ce, da ce postati citaonice, knjiznice, striparnice... ko ce ga znati, u ova cudna vremena. Sve je moguce. Ja sam vec poceo pit u kuci, gdje sam nekada citao.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/01/2021 : 19:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by King Warrior

Dodje ti neko u kafic i cita strip, pa to je jos gore nego da gleda u handy. Kafici su za druzenje, samovati moze i kuci.



Meni je baš gušt sist u kafić i čitat knjigu/strip, tiskano il digitalno (tablet/mob).

Book cafe mi je super đir.


I meni. Dugo sam imao običaj ujutro, prije posla, sjesti na kavu i čitati knjigu jedno pol' ure. Vratit će se valjda i ti dani.





Takođe. Kafa i knjiga u prijatnom okruženju su nešto najbolje.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/01/2021 : 19:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by King Warrior

Dodje ti neko u kafic i cita strip, pa to je jos gore nego da gleda u handy. Kafici su za druzenje, samovati moze i kuci.



Meni je baš gušt sist u kafić i čitat knjigu/strip, tiskano il digitalno (tablet/mob).

Book cafe mi je super đir.


I meni. Dugo sam imao običaj ujutro, prije posla, sjesti na kavu i čitati knjigu jedno pol' ure. Vratit će se valjda i ti dani.





Divota, fali mi to masu.

Žamor kafića, dinamika izmjene gostiju i komforna atmosfera idealni su i za pisanje. Laptop na stol i udri, mada sam svjestan koliko to trendy pretenciozno djeluje.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 12/01/2021 : 19:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by King Warrior

Dodje ti neko u kafic i cita strip, pa to je jos gore nego da gleda u handy. Kafici su za druzenje, samovati moze i kuci.



Meni je baš gušt sist u kafić i čitat knjigu/strip, tiskano il digitalno (tablet/mob).

Book cafe mi je super đir.


I meni. Dugo sam imao običaj ujutro, prije posla, sjesti na kavu i čitati knjigu jedno pol' ure. Vratit će se valjda i ti dani.





Divota, fali mi to masu.

Žamor kafića, dinamika izmjene gostiju i komforna atmosfera idealni su i za pisanje. Laptop na stol i udri, mada sam svjestan koliko to trendy pretenciozno djeluje.



Onda uzmi pisacu masinu, old school

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/01/2021 : 19:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by King Warrior

Dodje ti neko u kafic i cita strip, pa to je jos gore nego da gleda u handy. Kafici su za druzenje, samovati moze i kuci.



Meni je baš gušt sist u kafić i čitat knjigu/strip, tiskano il digitalno (tablet/mob).

Book cafe mi je super đir.


I meni. Dugo sam imao običaj ujutro, prije posla, sjesti na kavu i čitati knjigu jedno pol' ure. Vratit će se valjda i ti dani.





Divota, fali mi to masu.

Žamor kafića, dinamika izmjene gostiju i komforna atmosfera idealni su i za pisanje. Laptop na stol i udri, mada sam svjestan koliko to trendy pretenciozno djeluje.



Ja takođe pišem i često imam laptop sa sobom, a još češće beležnicu i olovku. I ne mislim da deluje pretenciozno.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/01/2021 : 20:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja sam do nedavno, u 'kafanama' samo pio. A i zatvarao ih, bogme...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/01/2021 : 20:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

Onda uzmi pisacu masinu, old school



Imamo i to


"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 12/01/2021 : 20:06:09  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
E to!

Moderno je ovo ;)

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/01/2021 : 20:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Di je kafana Renky? Morat ću jednom doći tamo. S knjigom ili bez.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/01/2021 : 20:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Di je kafana Renky? Morat ću jednom doći tamo. S knjigom ili bez.


Dobrodošao Gradac, malo južnije od Makarske.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/01/2021 : 20:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by King Warrior

Dodje ti neko u kafic i cita strip, pa to je jos gore nego da gleda u handy. Kafici su za druzenje, samovati moze i kuci.



Meni je baš gušt sist u kafić i čitat knjigu/strip, tiskano il digitalno (tablet/mob).

Book cafe mi je super đir.


I meni. Dugo sam imao običaj ujutro, prije posla, sjesti na kavu i čitati knjigu jedno pol' ure. Vratit će se valjda i ti dani.





Divota, fali mi to masu.

Žamor kafića, dinamika izmjene gostiju i komforna atmosfera idealni su i za pisanje. Laptop na stol i udri, mada sam svjestan koliko to trendy pretenciozno djeluje.


Još kad shvatiš da sve funkcionira po nekom nepisanom rasporedu. Svako jutro isti ljudi, svatko dolazi u svoje vrijeme sa specifičnom narudžbom i sjeda za svoj stol koji ga uvijek čeka, nema potrebe za rezervacijama niti upozorenjima. Neznanci se pozdravljaju i smiješe jedno drugome, Kave vas praktički već čekaju na stolu jer, naravno, konobarica točno zna tko kakvu pije. Ta jedna mala zajednica stranaca je stvarno nešto posebno. Nikad neću zaboraviti kad je jedna od gošći imala rođendan i svi smo dobili komad torte. Fali mi to sad i više nego što sam bio svjestan.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/01/2021 : 20:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Shaner

Di je kafana Renky? Morat ću jednom doći tamo. S knjigom ili bez.


Dobrodošao Gradac, malo južnije od Makarske.


Nadam se da će me put jednom nanijeti tamo. Ako Kad se to dogodi, bit ću slobodan javiti se.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/01/2021 : 20:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Sve je to lipo i super dok nisi s druge strane šanka dvi sezone koje sam radija ko šanker-konobar, jedini radnik u kafiću... Neka hvala, nikad više. Al ako ništa, bakšiš je bome bija odličan.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/01/2021 : 21:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Kako bi to bilo interesantno da zivimo svi u jednom mjestu i idemo u isti kafic. Dok bi vecina vas sjedila po coskovima i citala knjige, ja i ivanl bi radili ono sto i sav normalan svijet na tim mjestima: dernecili i hvatali konobarice za dupe.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/01/2021 : 21:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Kako bi to bilo interesantno da zivimo svi u jednom mjestu i idemo u isti kafic. Dok bi vecina vas sjedila po coskovima i citala knjige, ja i ivanl bi radili ono sto i sav normalan svijet na tim mjestima: dernecili i hvatali konobarice za dupe.


A pobogu, napokon normalni upis!
Kao kad sam isao kupiti sipu u ribara na 'peskariju' i pita me on; stas's njon mali? Ja odgovorim, spremit cu je s bobom, naravno. U tecu. A on skoci i drekne; napokon prava 'kuzina' sa sipom!
Normalno da bi Kinze. Normalno da bismo. A oni nek citaju. Sve ima svoje mjesto, zar ne? No pricekat cemo jos jbg. nazalost.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/01/2021 : 21:54:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Kako bi to bilo interesantno da zivimo svi u jednom mjestu i idemo u isti kafic. Dok bi vecina vas sjedila po coskovima i citala knjige, ja i ivanl bi radili ono sto i sav normalan svijet na tim mjestima: dernecili i hvatali konobarice za dupe.



Ja mislim da ne bismo bili u istom kafiću, kako ti opisuješ.

Nego, molim te, reci mi: gde postoji još kafić u kojem možeš da uhvatiš konobarice za dupe? Najozbiljnije.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 12/01/2021 21:54:52
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/01/2021 : 21:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Po zeljeznickim kolodvorima i 'portima', samo ne sad u doba Korone...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7796 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 12/01/2021 : 22:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
E onda je kod mene u kaficu jutro za manhuntera i shanera, a vecer za ivana i kinga...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/01/2021 : 22:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Po zeljeznickim kolodvorima i 'portima', samo ne sad u doba Korone...



A ok. Tamo da se pojavi sa knjigom, dobiješ metak u čelo, jbg..

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24662 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/01/2021 : 22:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

E onda je kod mene u kaficu jutro za manhuntera i shanera, a vecer za ivana i kinga...



Ja se ne bih žalio, naprotiv. Mogla bi i neka filmska diskusija da padne.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/01/2021 : 22:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

E onda je kod mene u kaficu jutro za manhuntera i shanera, a vecer za ivana i kinga...


Moze. Ja placam prve ture, a ti ces pustat onu glazbu sa onog drugog topica.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15685 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/01/2021 : 22:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by ivanl

Po zeljeznickim kolodvorima i 'portima', samo ne sad u doba Korone...



A ok. Tamo da se pojavi sa knjigom, dobiješ metak u čelo, jbg..



Ne daj boze...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 12/01/2021 : 22:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Shaner

Di je kafana Renky? Morat ću jednom doći tamo. S knjigom ili bez.


Dobrodošao Gradac, malo južnije od Makarske.



Prođem tu i tamo kroz Gradac, obično se i zaustavim na benzinskoj. Daj ime kafića, u pm ili ovdje, pa da navratim sljedeći put.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/01/2021 : 22:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Tonto

E onda je kod mene u kaficu jutro za manhuntera i shanera, a vecer za ivana i kinga...



Ja se ne bih žalio, naprotiv. Mogla bi i neka filmska diskusija da padne.


Može, može. Samo moramo paziti da ne zaglavimo u diskusiji do navečer.

Tonto, ti si isto negdje južno ako se ne varam?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000