forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog maxi 22.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Lucy Liu
Average Member



Croatia
691 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 17/01/2021 : 14:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message  Reply with Quote
Oduševio me ovaj Maxi.
Prva priča vrlo dobra, na neki način modernizirana verzija Zore živih mrtvaca.
Druga priča nešto slabija, ali i dalje dobra.
Treća mi je najbolja, sa dosta dobrim twistom na kraju.

My username was a mistake.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 22/01/2021 : 21:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pogriješio sam, prva priča je nova, baš za ovaj maxi.

Mignnacco radi zanimljiv spin Zore živih mrtvaca. Kako priča odmiče te uklopljene stare scene sve više smetaju jer je očito da je ono između samo most između njih. Crtež je jedan od siromašnijih Roijev, pretpostavljam zbog kratke produkcije. Priča je imala potencijala ali se trebalo smirenije pristupiti priči i imati neku poruku.

Druga priča je za zaborav. Klasična kakvih ima gomilu u redovnoj seriji. Drago mi je još uvijek vidjeti Piccatta mada sa učenicima brlja.

Treća je malo bolja od druge. Nastavka na dvije priče iz Giganta plus pakao. Zanimljiv tvist. Torti nije loš ali je iritantno nekonzistentan.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000