forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Domaci strip
 Strop
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Shaner
Advanced Member

Croatia
5235 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/07/2021 :  23:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

To je i razlog zašto nitko ne komentira drugi broj

Ja sam ga spremio na policu i nikako da se uhvatim čitanja. Uzeo sam ga u ruke da vidim kako je uklopio komentare. Dobra fora. jaki je najbolje prošao.

http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member

Croatia
7783 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 17/07/2021 :  00:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote

Ja sam ga ipak pročitao.

Kalajžić je uspio dinamično i napeto ispripovijedati novinsko izvješće sa utakmice koje me uopće nije zanimalo. Bravo!
Macan kad god priča o stripu bude zanimljivo. Da li je to Walter Egg ili sporadična epizoda u Borovnici ili u Malduku i Teuti (ili to nije bilo dio serijala?). Jedino možda nije dovršio seriju članaka o Caku. Još. Ugl, nakon prologa, vrijeme je da Čitatelj pripovijeda što ga to vuče stripu. Manje o stripu više o osobnom dojmu ali bez obzira na to možemo se prepoznati. Ima i kontroverznih tema! (Da, Zagor i Čiko)
Biuk i Talajić nastavljaju dalje i sada se priča lijepo oblikuje; Sa svim potrebnim elementima Biukove priče koja uz ovakav crtež izgleda još uvjerljivija.
Stićovo Etažiranje daje zanimljivu crticu o, moram priznati, nečemu čega se uopće ne sjećam. zanimljivo, crtežom i postavkama podsjeća na NIiove stripove. Možda je otisak malo prezacrnio sive tonove pa izgleda zagušeniji crtež. A možda je takav original.

Naslovnica, genijalana!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

6610 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/07/2021 :  00:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Deers, ti se stvarno trudiš bit citiran i u trećem broju. :D

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member

Croatia
7783 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 17/07/2021 :  00:46:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Kvragu, ispast ću tašt.

Križaj ovo prvo i pravi komentar je:

“Pročitao drugi broj Stropa. Stripovi dobri. Naslovnica odlična.”

Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
5235 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/07/2021 :  18:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Kalajžić prikazuje umijeće čitanja teksta, Biuk i Talajić zahuktavaju priču, Macan budi sjećanja, a Stić ustripljuje jednu neobičnu novinsku vijest te stavlja pečat na drugi broj Stropa odličnom naslovnicom. Čekamo nastavke (i gostujuću stripašicu)!

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

6610 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 16/09/2021 :  19:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
U novom letQu Macan piše o webtoonsima. Ma to, macane Macane!

Budući da ovaj topic prati, koristim priliku da preporučim webtoon Weak Hero (dostupan na Line appu). ^^

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member

Croatia
7783 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/12/2021 :  20:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote

Stigao mi danas Strop #3!

Strip o stripu se malo više bavi kuknjavom nego stripom ali je u stripu tako da je to kuknjava o stripu u stripu pa je OK. A i ima zanimljivih anegdota. Plus, (i to veliki PLUS) u ova zadnja tri Stropa ima više Sergeja nego unazad 6-7 godina. Možda uključujući i crteže na stripovskim konvencijama!

Zagrebljuje se priča i dalje odvija, za sada se čini da se još uvjek zapliće. Ovaj put SPOILER Kruno ne bljuje ali broj ipak nije ostao zakinut za dobru staru rigotinu.

Hajduk je dalje živi vječno. Ova je crtica ispričana više taksativno i manje "iznutra". Za razliku od prošle epizode.

Strip gost autorice ovog broja, Korine Hunjak, je pjesničko anegdotalan sa posvetom svom gradu. Autoricu koju je teško ne zapaziti ako se prati domaći strip.

Naslovnica : Darko Macan i Melina Mikulić

Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
5235 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 09/12/2021 :  12:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Stigao i meni treći Strop. Macan standardno zabavan, kod Biuka i Talajića stvari postaju vruće, Kalajžić ovaj put malo previše suhoparan, a šlag na kraju je Hunjak sa svojom introspektivnom crticom. Lijepo je vidjeti svoj grad u stripu.

Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000