forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najkula - opasno kul stripovi - zvanična tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

Betmen987
New Member



Serbia
184 Posts

Member since 27/10/2020

Posted - 28/03/2023 : 15:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Betmen987 a Private Message  Reply with Quote
To ne znam. Al rekli su mi bili da se čeka Balada za Sofiju, pa da izbace nju, lupana i neprijatelj naroda odjednom..

Neka neko izda American Vampire...
Go to Top of Page

Najkula
New Member

160 Posts

Member since 21/06/2021

Posted - 28/03/2023 : 17:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Najkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Betmen987

Kad će Vagabond? :D



Prema poslednjim najavama iz štamparije ("Davitelj me ne bi lagao" ), ovog petka očekujemo:
Bibliomulu iz Kordobe
Neprijatelja naroda
Četvorku iz Ulice Bejker

Balada za Sofiju nije stigla na vreme za ovu turu, ali smo rešili da "Četvorka" uskoči u ovaj voz i takođe se štampa u "Publikumu".

"Paranoja" je veoma zahtevna, kako u smislu adaptacije prevoda, tako i upisa, gde će (gotovo) celokupan upis biti retuširan, tj. iscrtan.


Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2463 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 28/03/2023 : 17:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Cool, želim Paranoju da imam u što boljem izdanju 😀
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20734 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 28/03/2023 : 23:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
super,preživećemo bez Sofije,a i 6 stripova su puna kapa za ovu turu (gde računam i tri Spirua).
A naredna runda će biti ludilo,pogotovu ako u nju uleti i Linkoln.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 28/03/2023 : 23:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

A naredna runda će biti ludilo,pogotovu ako u nju uleti i Linkoln.




...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10071 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/03/2023 : 00:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
A poslije Aster (ako nije Fred) ...
Go to Top of Page

Betmen987
New Member



Serbia
184 Posts

Member since 27/10/2020

Posted - 29/03/2023 : 09:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Betmen987 a Private Message  Reply with Quote
Savršeno!
Hvala!

quote:
Originally posted by Najkula

quote:
Originally posted by Betmen987

Kad će Vagabond? :D



Prema poslednjim najavama iz štamparije ("Davitelj me ne bi lagao" ), ovog petka očekujemo:
Bibliomulu iz Kordobe
Neprijatelja naroda
Četvorku iz Ulice Bejker

Balada za Sofiju nije stigla na vreme za ovu turu, ali smo rešili da "Četvorka" uskoči u ovaj voz i takođe se štampa u "Publikumu".

"Paranoja" je veoma zahtevna, kako u smislu adaptacije prevoda, tako i upisa, gde će (gotovo) celokupan upis biti retuširan, tj. iscrtan.





Neka neko izda American Vampire...
Go to Top of Page

Najkula
New Member

160 Posts

Member since 21/06/2021

Posted - 05/04/2023 : 18:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Najkula a Private Message  Reply with Quote

Najkula s ponosom predstavlja novi krug biblioteke Vagabond:







A kao pojačanje stižu i "Slobodni strelci" iz Ulice Bejker:



Od večeras se mogu naručiti preko našeg sajta najkula.rs i mejla

Od sutra u prodaji u striparnicama Darkwood i Alan Ford!

Uskoro i u drugim striparnicama i knjižarama.




Go to Top of Page

Largo
New Member

218 Posts

Member since 23/06/2021

Posted - 05/04/2023 : 22:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Largo a Private Message  Reply with Quote
Koje su cene? I dalje ih nema na sajtu.
Go to Top of Page

Najkula
New Member

160 Posts

Member since 21/06/2021

Posted - 05/04/2023 : 22:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Najkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Largo

Koje su cene? I dalje ih nema na sajtu.



Nažalost, kolega zadužen za sajt nije u mogućnosti da ih večeras postavi. Biće učinjeno first thing in the morning.

Cene smo objavili u zasebnim temama za svaki naslov u "Izdavačkom izlogu".

Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2357 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 05/04/2023 : 23:16:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Bravo ekipo.
Samo gruvajte...

Carpe diem
Go to Top of Page

Heisenberg
Junior Member



Serbia
317 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 06/04/2023 : 04:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Najkula


Najkula s ponosom predstavlja novi krug biblioteke Vagabond:







A kao pojačanje stižu i "Slobodni strelci" iz Ulice Bejker:



Od večeras se mogu naručiti preko našeg sajta najkula.rs i mejla

Od sutra u prodaji u striparnicama Darkwood i Alan Ford!

Uskoro i u drugim striparnicama i knjižarama.






Super, nego jedno malo pitanjce: Kad će te otkriti zadnja dva manga polja i famozno ??? na sajtu?

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

malimarinko
New Member



137 Posts

Member since 01/01/2021

Posted - 07/04/2023 : 17:31:06  Show Profile Show Extended Profile  Send malimarinko a Private Message  Reply with Quote
Lipi su mi ovi hrbati od Najkule. Ostaje mi viditi kako će izvesti slikicu na vrhu ako bude neki jako tanki strip tipa Peter Kampf.
Go to Top of Page

Betmen987
New Member



Serbia
184 Posts

Member since 27/10/2020

Posted - 07/04/2023 : 18:23:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Betmen987 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by malimarinko

Lipi su mi ovi hrbati od Najkule. Ostaje mi viditi kako će izvesti slikicu na vrhu ako bude neki jako tanki strip tipa Peter Kampf.



Nikako..neće raditi tako tanak strip 😁
Zato je po meni kolorka jedna od najidealnijih i najsavršenije iskonstruisanij dizajna ikad. Koliko god da gleda i tražim šta bih ptomenio, ne mogu..

Neka neko izda American Vampire...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/04/2023 : 18:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ma daj, hrbati od Kolorki su predosadni...
Ali Orka zato... E to je prva liga.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Betmen987
New Member



Serbia
184 Posts

Member since 27/10/2020

Posted - 07/04/2023 : 18:36:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Betmen987 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ma daj, hrbati od Kolorki su predosadni...
Ali Orka zato... E to je prva liga.



Kad gledaš pojedinačno, ajd neka budu dosadni, ali kad se posmatra kao biblioteka, kao celina kako je i zamišljena da bude, bukvalno nema mane. Nema prostora za grešku.

Neka neko izda American Vampire...
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3137 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 07/04/2023 : 20:07:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Meni šarenolike boje Kolorki na polici nekako čine toplijim sobu. Prijaju nekako više mojoj psihi no samom oku, ako će tako biti jasnije.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2467 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 07/04/2023 : 21:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Hrbati kod kolorki su odlicni, meni naslovne predosadne, jednolicne, bolji su mi pandani kod Najkule, Ck, Komika, lepsindizajn naslovne, priladodjen.

Kod Najkule font na hrbatu je trebalo da bude veci.
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 10/04/2023 : 14:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
Najkula sa dva naslova u novom popcast-u Njuz Net-a. :)

Go to Top of Page

malimarinko
New Member



137 Posts

Member since 01/01/2021

Posted - 11/04/2023 : 13:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send malimarinko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Hrbati kod kolorki su odlicni, meni naslovne predosadne, jednolicne, bolji su mi pandani kod Najkule, Ck, Komika, lepsindizajn naslovne, priladodjen.

Kod Najkule font na hrbatu je trebalo da bude veci.



A vidiš ... meni su hrbati kolorki ..možda je najbolja riječ efikasni. Sve trpe i svuda dobro izgledaju pa mi se čine kao da nose premalo iznenađenja. S druge strane, naslovnice su mi top. Zna se tko je crtao, tko je pisao, što je naslov a slika dominira.
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1772 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 11/04/2023 : 20:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladeNS

Najkula sa dva naslova u novom popcast-u Njuz Net-a. :)





Koja?

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 11/04/2023 : 20:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

[quote]Originally posted by mladeNS

Najkula sa dva naslova u novom popcast-u Njuz Net-a. :)


Koja?



Poslali su Drazicu naslove Slika i prilika i Ne mozes da poljibis koga hoces, a on je prokomentarisao da su rekli trazi ako treba jos, pa ce verovatno biti opet neki drugi naslovi u narednim popcast-ima.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 11/04/2023 : 20:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
bukvalno stoje stripovi na citiranoj slici xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1772 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 11/04/2023 : 21:25:36  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

bukvalno stoje stripovi na citiranoj slici xD



Umor cini svoje... Mislio sam da je mladeNS napisao da su najavili dva naslova.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 11/04/2023 : 21:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by malimarinko

quote:
Originally posted by john connor

Hrbati kod kolorki su odlicni, meni naslovne predosadne, jednolicne, bolji su mi pandani kod Najkule, Ck, Komika, lepsindizajn naslovne, priladodjen.

Kod Najkule font na hrbatu je trebalo da bude veci.



A vidiš ... meni su hrbati kolorki ..možda je najbolja riječ efikasni. Sve trpe i svuda dobro izgledaju pa mi se čine kao da nose premalo iznenađenja. S druge strane, naslovnice su mi top. Zna se tko je crtao, tko je pisao, što je naslov a slika dominira.



Je, baš su efikasni, moraš doć na deset centimetara od njih da bi vidio koji je to strip
A izgledaju dobro onima koji se srame imati strip na polici, pa ovako nitko ne zna što je to... neki udžbenik ili registrator
Totalna sterilnost
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000