forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najkula - opasno kul stripovi - zvanična tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 35

Peyo
Advanced Member



Croatia
10091 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/04/2023 : 00:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Nabavljene Nada 3 i 4 u SNK.

Ima tu i drugih Najkulinih naslova:

https://www.stripovi.hr/kategorije.5fdea81270f64e4ca6c78a9538f23d94.najkula.aspx?page=1&sort=DATECREATED_DESC
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1011 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 28/04/2023 : 13:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Nabavljene Nada 3 i 4 u SNK.

Ima tu i drugih Najkulinih naslova:

https://www.stripovi.hr/kategorije.5fdea81270f64e4ca6c78a9538f23d94.najkula.aspx?page=1&sort=DATECREATED_DESC




Cestitam! Cisto iz radoznalosti, uzeo si meki ili tvrdi uvez?
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10091 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 28/04/2023 : 14:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alaniusfordius
Cestitam! Cisto iz radoznalosti, uzeo si meki ili tvrdi uvez?



Mislio sam izbjeći o tome pisati da me se krivo ne shvati ili još gore proglasi hejterom, a Najkula mi je omiljeni izdavač.

Uzeo sam meki prvenstveno zato što sam kod Kolumba kupio prva 2 dijela u mekom uvezu.

I jučer mi je bilo drago da je tako. Naime, bacio sam pogled i na tvrdi uvez. Primijetio sam u tvrdom izdanju laganu valovitost papira kod hrpta. Ne znam da li je to do papira, uveza ili do vlage pa će se vremenom ispraviti. Istini za volju, to je jedva vidljivo.

Najkulina izdanja su baš pažljivo smišljena i tiskana uz fini odabir naslova, i zapravo moj jedini prigovor je da su im izdanja preluksuzna što onda rezultira većom cijenom. Meni zasad to nije problem, ali vjerujem da mnogi dobro razmisle prije kupnje. Npr. četvrti dio ima samo jednu epizodu i košta u SNK 12 eura.
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1011 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 28/04/2023 : 16:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by alaniusfordius
Cestitam! Cisto iz radoznalosti, uzeo si meki ili tvrdi uvez?



Mislio sam izbjeći o tome pisati da me se krivo ne shvati ili još gore proglasi hejterom, a Najkula mi je omiljeni izdavač.

Uzeo sam meki prvenstveno zato što sam kod Kolumba kupio prva 2 dijela u mekom uvezu.

I jučer mi je bilo drago da je tako. Naime, bacio sam pogled i na tvrdi uvez. Primijetio sam u tvrdom izdanju laganu valovitost papira kod hrpta. Ne znam da li je to do papira, uveza ili do vlage pa će se vremenom ispraviti. Istini za volju, to je jedva vidljivo.

Najkulina izdanja su baš pažljivo smišljena i tiskana uz fini odabir naslova, i zapravo moj jedini prigovor je da su im izdanja preluksuzna što onda rezultira većom cijenom. Meni zasad to nije problem, ali vjerujem da mnogi dobro razmisle prije kupnje. Npr. četvrti dio ima samo jednu epizodu i košta u SNK 12 eura.



Hvala na odgovoru - pitao sam iz radoznalosti jer sam ih ja uzeo kao SC (lomio sam se izmedju SC i HC) a zanimalo me je misljenje vrsnog poznavaoca BeDea
Go to Top of Page

Heisenberg
Junior Member



Serbia
354 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 04/05/2023 : 16:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote

Otkrivena nova polja na Najkulinom sajtu u odeljku Najave. Rispekt i jedno veliko BRAVO za Najkulu!
Nešto neće da se učita slika pošto je sa imgbb sajta.

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!

Edited by - Heisenberg on 04/05/2023 16:42:23
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1011 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 04/05/2023 : 18:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heisenberg


Otkrivena nova polja na Najkulinom sajtu u odeljku Najave. Rispekt i jedno veliko BRAVO za Najkulu!
Nešto neće da se učita slika pošto je sa imgbb sajta.



Crvena statua i Solo leveling manga?

Jos nam je misterija sta je na vrhu jelke...
Go to Top of Page

Heisenberg
Junior Member



Serbia
354 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 04/05/2023 : 18:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alaniusfordius

quote:
Originally posted by Heisenberg


Otkrivena nova polja na Najkulinom sajtu u odeljku Najave. Rispekt i jedno veliko BRAVO za Najkulu!
Nešto neće da se učita slika pošto je sa imgbb sajta.



Crvena statua i Solo leveling manga?

Jos nam je misterija sta je na vrhu jelke...

Crvena statua? Misliš na Ultramena?

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1681 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 04/05/2023 : 22:57:44  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Pevac je genijalan, jedva čekam papirno izdanje.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20757 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/05/2023 : 23:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heisenberg

quote:
Originally posted by alaniusfordius

quote:
Originally posted by Heisenberg


Otkrivena nova polja na Najkulinom sajtu u odeljku Najave. Rispekt i jedno veliko BRAVO za Najkulu!
Nešto neće da se učita slika pošto je sa imgbb sajta.



Crvena statua i Solo leveling manga?

Jos nam je misterija sta je na vrhu jelke...

Crvena statua? Misliš na Ultramena?


Misli na Crvenu statuu od Laksa - znaš koliko puca tuki alaniusufordusu za mange!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20757 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/05/2023 : 23:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Pevac je genijalan, jedva čekam papirno izdanje.


to ću ispratiti i ja

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20757 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/05/2023 : 23:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
inače,pre desetak dana mi je stigao paket sa novitetima Najkule,uključujući tu i tri nova Spirua - šta reći,osim da sam taj dan bio srećan kao malo dete.
Najkula mi je definitivno top 1 izdavač u Srbiji i (zajedno sa Golkondom) ima moju stopostotnu podršku.

Spiruui su urađeni u Simbolu,ali isto kao i Komikovi stripovi,nemam nikakvu zamerku na tehnikalije;dobro,vidi se da uvez nije tako dobar kao kod Rotografike,Publikuma,Denone...ali sasvim pristojan.
Sa druge strane,Vagaboni i Četvorka su savršenstvo od izdanja,i nije mi žao ni jedne pare koju sam dao za taj kvalitet.Kamo sreće da i ČK ima tu poslovnu politiku.

Tako da od mene ogroman apel da podržimo Najkulu,da imamo što više njenih izdanja - a ne mogu da isčekam leto i Linkolna,Pacijenta...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Heisenberg
Junior Member



Serbia
354 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 05/05/2023 : 07:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Heisenberg

quote:
Originally posted by alaniusfordius

quote:
Originally posted by Heisenberg


Otkrivena nova polja na Najkulinom sajtu u odeljku Najave. Rispekt i jedno veliko BRAVO za Najkulu!
Nešto neće da se učita slika pošto je sa imgbb sajta.



Crvena statua i Solo leveling manga?

Jos nam je misterija sta je na vrhu jelke...

Crvena statua? Misliš na Ultramena?


Misli na Crvenu statuu od Laksa - znaš koliko puca tuki alaniusufordusu za mange!

A moja greška, sry.

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

Najkula
New Member

161 Posts

Member since 21/06/2021

Posted - 06/05/2023 : 11:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Najkula a Private Message  Reply with Quote



Pozivamo vas da nam se pridružite dana 16.5. kada ćemo ponosno predstaviti prvi broj hit-serijala SOLO LEVELING!

SOLO LEVELING 1
Br. strana: 216
Boja: Kolor
Format: 147 x 210 mm

Samo na dan promocije (ONE NIGHT ONLY) cena: 999 din!
Promo cena: 1.250 din
Puna cena: 1.800 din

VAŽNO: Za sve koji nisu u Beogradu ili nisu u mogućnosti da prisustvuju promociji, a jave nam se s porudžbinom na dan promocije (16.5.) putem:
najnaj@najkula.rs
IG: @najkula_stripovi
važiće ONE NIGHT ONLY cena!

Za one koji nam se pridruže na promociji, koju realizujemo uz svesrdnu podršku lokalne korejske zajednice:
🔥 prvi pogled na premijerno izdanje serijala SOLO LEVELING!

🤫 ekskluzivna najava budućih izdanja i serijala (otkrivanje famoznog ???, ali i još iznenađenja)

👤 specijalni gosti, uvažene zvanice iz korejske ambasade

🍬 Korean snacks & treats

🥳 jedinstvena prilika da ugrabiš svoj primerak SOLO LEVELING 1 po ceni od 999 dinara!!!

Vidimo se!

Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4566 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 06/05/2023 : 12:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
bravo, bravo, bravo!!!

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1250 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 06/05/2023 : 12:25:35  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Lepo ovo je dakle manhwa u 14 delova.
Vidim ima lepe ocene na goodreads.
fantasy/action

Manhwa,wikipedia
Manhwa (Korean: 만화; Hanja: 漫畵; Korean pronunciation: [manhwa]) is the general Korean term for comics and print cartoons. Outside Korea, the term usually refers to South Korean comics. Manhwa is greatly influenced by Japanese Manga comics. Modern Manhwa has extended its reach to many other countries.

Under construction.
Go to Top of Page

Heisenberg
Junior Member



Serbia
354 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 06/05/2023 : 13:46:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Najkula




Pozivamo vas da nam se pridružite dana 16.5. kada ćemo ponosno predstaviti prvi broj hit-serijala SOLO LEVELING!

SOLO LEVELING 1
Br. strana: 216
Boja: Kolor
Format: 147 x 210 mm

Samo na dan promocije (ONE NIGHT ONLY) cena: 999 din!
Promo cena: 1.250 din
Puna cena: 1.800 din

VAŽNO: Za sve koji nisu u Beogradu ili nisu u mogućnosti da prisustvuju promociji, a jave nam se s porudžbinom na dan promocije (16.5.) putem:
najnaj@najkula.rs
IG: @najkula_stripovi
važiće ONE NIGHT ONLY cena!

Za one koji nam se pridruže na promociji, koju realizujemo uz svesrdnu podršku lokalne korejske zajednice:
🔥 prvi pogled na premijerno izdanje serijala SOLO LEVELING!

🤫 ekskluzivna najava budućih izdanja i serijala (otkrivanje famoznog ???, ali i još iznenađenja)

👤 specijalni gosti, uvažene zvanice iz korejske ambasade

🍬 Korean snacks & treats

🥳 jedinstvena prilika da ugrabiš svoj primerak SOLO LEVELING 1 po ceni od 999 dinara!!!

Vidimo se!



Jel može da se uradi preorder kojim slučajem?

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2373 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 06/05/2023 : 17:00:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Bravo !!!
Zaista radite odličan posao...

Carpe diem
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20757 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/05/2023 : 14:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
još 4 dana i saznajemo šta je ???
cenim neki naslov za koji je teško dobiti prava,a za kojim kukaju mnogi - tipa neki Korbenov serijal ili tako nešto.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3155 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 12/05/2023 : 17:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da nije Korben.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2491 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 12/05/2023 : 18:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
+1
Go to Top of Page

vetropiroman
New Member



223 Posts

Member since 27/02/2022

Posted - 14/05/2023 : 16:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vetropiroman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Nadam se da nije Korben.



Korbena će drugi srpski izdavač da radi, da ne lajem unapred ko, da se ne izjalovi, i iskreno jedva čekam. Nazovi to nostalgijom, ali bih voleo da vidim Dena sa novim Viljarubijinim kolorom, pa makar ga samo vrteo kao slikovnicu.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7022 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 14/05/2023 : 17:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by Red Marquis

Nadam se da nije Korben.



ali bih voleo da vidim Dena sa novim Viljarubijinim kolorom



Da ne bude zabune, nikakav novi kolor ne postoji, ne može i ne bi trebalo da postoji.

Viljarubija je mogao da restaurira originalan kolor tj. crtež tj. izgled stripa.
Go to Top of Page

vetropiroman
New Member



223 Posts

Member since 27/02/2022

Posted - 14/05/2023 : 17:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send vetropiroman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by Red Marquis

Nadam se da nije Korben.



ali bih voleo da vidim Dena sa novim Viljarubijinim kolorom



Da ne bude zabune, nikakav novi kolor ne postoji, ne može i ne bi trebalo da postoji.

Viljarubija je mogao da restaurira originalan kolor tj. crtež tj. izgled stripa.



Moja greška u formulaciji, ispravka: "kolorom koji je Viljarubija restaurirao", može?

Mada, koliko sam video, neke table su dovoljno dramatično "restaurirane" da se komotno mogu nazvati novim kolorom (iako, jel, nije).

Edited by - vetropiroman on 14/05/2023 23:32:43
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20757 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/05/2023 : 23:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
znači Stalker

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vetropiroman
New Member



223 Posts

Member since 27/02/2022

Posted - 15/05/2023 : 20:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send vetropiroman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

znači Stalker



Jok.
Go to Top of Page
Page: of 35 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000