forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Betmen: Tri Džokera
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 24/06/2021 : 12:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
IZ BIBLIOTEKE DC GOLD HOT STIŽE NAM „DUHOVNI NASLEDNIK“ STRIPOVA „BETMEN: SRAŠAN VIC“ I „BATMAN: A DEATH IN THE FAMILY“!

„BETMEN: TRI DŽOKERA“ na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.000 dinara!🃏🃏🃏



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 160
Štampa Kolor
Serijal DC GOLD HOT!
Junak Betmen

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_TriDzokera%20prelistavanje%20final.pdf

KO SU TRI DŽOKERA?

Betmen ne shvata ni kako ni zašto, ali jedno je sigurno: čovek kojeg je celog života jurio uopšte nije jedan čovek. Postoje tri Džokera.

A sada, pošto zna tu neverovatnu istinu, Brus želi prave odgovore, a u toj potrazi pridružuju mu se Barbara Gordon i Džejson Tod, Bet-devojka i Robin, dve bivše žrtve Džokerove svireposti.

Mračni Vitez je najzad na putu da jednom zasvagda raskrsti sa najvećim gotamskim ludakom, do poslednjeg Džokera.

„BETMEN: TRI DŽOKERA“ na Letećem je startu u okviru LETNJE STRIPOMANIJE ČAROBNE KNJIGE u striparnicama „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu i TC „Kalča“ u Nišu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu po ceni od 1.000 dinara, od srede, 30. juna, do subote, 3. jula 2021. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.100 dinara, a u ostalim knjižarama 1.499 dinara.

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/06/2021 : 15:35:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Melusine

A sada, pošto zna tu neverovatnu istinu, Brus želi prave odgovore, a u toj potrazi pridružuju mu se Barbara Gordon i Džejson Tod, Bet-devojka i Robin, dve bivše žrtve Džokerove svireposti.



Jason Todd u ovom stripu nije Robin već Red Hood.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16372 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 24/06/2021 : 17:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Šesti Betmen ove godine, znači jedan mjesečno u prosjeku.
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
224 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 25/06/2021 : 00:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
ako ako, tako i treba :-)
Go to Top of Page

knauso
New Member



297 Posts

Member since 18/12/2020

Posted - 28/06/2021 : 19:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Send knauso a Private Message  Reply with Quote
Zasto ovaj maleni format? :(
Steta…
Go to Top of Page

gogs.321
New Member



Croatia
231 Posts

Member since 13/02/2011

Posted - 28/06/2021 : 22:19:10  Show Profile Show Extended Profile  Send gogs.321 a Private Message  Reply with Quote
Bez obzira na format, ovo izdanje zaslužuje da se kupi i bude u kućnoj kolekciji.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/06/2021 : 00:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gogs.321

Bez obzira na format, ovo izdanje zaslužuje da se kupi i bude u kućnoj kolekciji.



Ja bih pak rekao da je dovoljno samo jedno čitanje i to je to.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6853 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 29/06/2021 : 01:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Kolekcija.
Go to Top of Page

knauso
New Member



297 Posts

Member since 18/12/2020

Posted - 29/06/2021 : 08:07:36  Show Profile Show Extended Profile  Send knauso a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gogs.321

Bez obzira na format, ovo izdanje zaslužuje da se kupi i bude u kućnoj kolekciji.



quote:
Originally posted by gogs.321

Bez obzira na format, ovo izdanje zaslužuje da se kupi i bude u kućnoj kolekciji.



Ne znam da li si video npr Oruzje X, velicina je kao da ce kupiti dete od 8 godina :)

Ne kontam zasto se ide sa ovim malim izdanjima, osim ako DC brani, dok oni sami ne uzmu prvo pare za veca izdanja koja dostizu do $100.

Jednostavno u 2021.-oj gde svi koji citaju stripove znaju i engleski, pre ce naruciti vece izdanje sa nekog stranog sajta za 1000din vise i uzivati kako i zasluzujemo.
Nije ni DC original mnogo veci ali ovo je bas bas maleno, 2cm mnogo znaci, a pretpostavljam za stampu to ne znaci mnogo, ljudi bi platili i vise za ovo...



Go to Top of Page

knauso
New Member



297 Posts

Member since 18/12/2020

Posted - 29/06/2021 : 08:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send knauso a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by knauso

quote:
Originally posted by gogs.321

Bez obzira na format, ovo izdanje zaslužuje da se kupi i bude u kućnoj kolekciji.



quote:
Originally posted by gogs.321

Bez obzira na format, ovo izdanje zaslužuje da se kupi i bude u kućnoj kolekciji.



Ne znam da li si video npr Oruzje X, velicina je kao da ce kupiti dete od 8 godina :)

Ne kontam zasto se ide sa ovim malim izdanjima, osim ako DC brani, dok oni sami ne uzmu prvo pare za veca izdanja koja dostizu do $100.

Jednostavno u 2021.-oj gde se porucuje iz celog sveta, cak sa beslpatnim shippingom (a 90% ljudi koji citaju stripove znaju i engleski) pre ce naruciti vece izdanje sa nekog stranog sajta za 1000din vise i uzivati kako i zasluzujemo.
Nije ni DC original mnogo veci ali ovo je bas bas maleno, 2cm mnogo znaci, a pretpostavljam za stampu to ne znaci mnogo, ljudi bi platili i vise za ovo...





Go to Top of Page

Betmen987
New Member



Serbia
184 Posts

Member since 27/10/2020

Posted - 30/06/2021 : 09:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Betmen987 a Private Message  Reply with Quote
Meni npr. ne smeta manji format. Da ja mogu da biram isto bih izabrao ovakav format ako bi ti snizilo cenu. Pričam o superherojima koje izdaje ČK.
Taj veći format doprinosi osećaju da čitaš nešto bitno. Izdaju kapitalna dela na većem formatu verovatno zbog toga..
V kao Vendeta mi je mnogo bolji za čitanje na manjem.
Al kako više ne dosade beskonačne primedbe na format...

quote:
Originally posted by knauso

quote:
Originally posted by knauso

quote:
Originally posted by gogs.321

Bez obzira na format, ovo izdanje zaslužuje da se kupi i bude u kućnoj kolekciji.



quote:
Originally posted by gogs.321

Bez obzira na format, ovo izdanje zaslužuje da se kupi i bude u kućnoj kolekciji.



Ne znam da li si video npr Oruzje X, velicina je kao da ce kupiti dete od 8 godina :)

Ne kontam zasto se ide sa ovim malim izdanjima, osim ako DC brani, dok oni sami ne uzmu prvo pare za veca izdanja koja dostizu do $100.

Jednostavno u 2021.-oj gde se porucuje iz celog sveta, cak sa beslpatnim shippingom (a 90% ljudi koji citaju stripove znaju i engleski) pre ce naruciti vece izdanje sa nekog stranog sajta za 1000din vise i uzivati kako i zasluzujemo.
Nije ni DC original mnogo veci ali ovo je bas bas maleno, 2cm mnogo znaci, a pretpostavljam za stampu to ne znaci mnogo, ljudi bi platili i vise za ovo...








Neka neko izda American Vampire...
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 30/06/2021 : 10:08:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by knauso

Jednostavno u 2021.-oj gde svi koji citaju stripove znaju i engleski, pre ce naruciti vece izdanje sa nekog stranog sajta za 1000din vise i uzivati kako i zasluzujemo.




Nece ;)
Znam engleski ali mi ne pada na pamet da kupujem stripove na engleskom, dok god ih imam na srpskom.
Takodje, ovaj format mi je idealan za citanje (krevet, fotelja, gradski prevoz, park, plaza...)

Edited by - jagodanbg on 30/06/2021 10:09:24
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/06/2021 : 10:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
format je nečitljivo sranje. za 80% naslova koje su na njemu objavili me nije briga, moglo je komotno ići i na boneli formatu, ali za onih (bitnih) 20% im ne opraštam.

Valjda će jednog dana shvatiti kako amere treba odraditi, Marko je. A kad može Fibra može i ČKibra. Jednog dana...
Go to Top of Page

Betmen987
New Member



Serbia
184 Posts

Member since 27/10/2020

Posted - 30/06/2021 : 11:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Betmen987 a Private Message  Reply with Quote
Fibra izdaje američke stripove na potpuno istom formatu kao i ČK.
Koga briga da li je tebe briga za 80% naslova i da li ćeš kome šta oprostiti? ČK ima svoje kupce i rade kako im odgovara.

"nečitljivo sranje" ??? Mislim da malo preteruješ...

Neka neko izda American Vampire...
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/06/2021 : 12:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Fibra je izdavala (aorist) na tom smanjenom formatu i nije se proslavila, format na koji se prebacila (novi Brubakeri) je savršen, nadam se da će tako i ostati.

"nečitljivo sranje od izdanja" jest pretjerivanje, ali nije daleko od istine.

jasno da rade kako im odgovara, jeftino i loše (pričam o amerima) za kupce kojima to odgovara, kvalitetnija izdanja su ostavili za druge škole i ako će im to ostati MO podržavam.

Go to Top of Page

Betmen987
New Member



Serbia
184 Posts

Member since 27/10/2020

Posted - 30/06/2021 : 13:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Betmen987 a Private Message  Reply with Quote
Hitman, Ex-Machina, Daredevil, Bajke, Aya, 100 metaaka, The walking dead, Y-posljednji muškarac na svijetu, skalpirani, punisher, saga, propovjednik, kriminal, stranci u raju (skoro objavljen na istom formatu).

Ovo je sve izdala fibra, i možda još, nisam siguran, i sve na "sranje" formatu.

Jel bi i za ovo rekao da je sve "sranje" ili da ne bi oprostio minijaturan nečitljiv format.

Ima inače i serijala koji i dalje izlaze, pa šta treba, da povećaju format?

Tako da nije u aoristu, već u prezentu.

To što Čk radi je veoma, veoma daleko od lošeg...

Neka neko izda American Vampire...
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/06/2021 : 13:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
govorimo isključivo o amerima, dakle o: YLM, Bajkama, Skalpiranima, 100 metaka, Punisheru, ČiM, DD, Ex machini, Kriminalu, Sagi, Transmetu, Hitmanu... i to su sve aorist serijali (osim možda Bajki, nisam pratio do kuda se došlo).

ako mi je format sranje (ili font ili prijevod) sranje mi je neovisno o izdavaču, zato sam zaobišao sve fibrine "male" amere osim Transmetropolitana i Hitmana, i to samo zato što sam ta dva originalna kompleta prodao, dok sam srećom zadržao ostale serijale (Fables, 100 bullets, YLM, Saga, Criminal, TWD), kupio DW stvorenje... itd.

a kupio sam i hrpu malih amera od ČK, no tu krivim svoj OCP ne njih. tako da kao njihov kupac dajem sebi za pravo da ih kritiziram, pa makar i pretjerao.

ponavljam po treći put, govorim isključivo o amerima, a oni su loše odrađeni po svim parametrima, ma koliko se neki ovdje pravili da je sve savršeno. nije. Dok su recimo s druge strane vrhunski ordadili Astrriksa, Valijanta, Pratta, ili kako trenutno odrađuju Blueberija...

Edited by - verab on 30/06/2021 13:39:35
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3132 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 30/06/2021 : 13:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Niko se ovde ne pravi da su ameri urađeni savršeno, već se govori da između izbora smanjenog i jeftinijeg formata i onog oversized i skupljeg, u Srbiji će bolje proći ovo prvo jer ČK ne ide na manje tiraže, i da bi im bilo isplativo ovo je jedini put.
Veliki format može da prođe kod nekih kultnih stvari, ali sad recimo da Jupiterovo nasleđe ili Logan budu u velikom formatu i skuplje 500 din, prepolovio bi se broj kupaca, in my humble opinion.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/06/2021 : 14:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
OK, slažem se s tobom. Nego, kako se u Srbiji prodaju npr. Darkwoodovi ameri, po meni najbolje odrađeni ameri na ovim prostorima (Avengersi, Panišer, Skalpirani, HC Batmani, Među zvijezdama, Kingdom Come, WWHulk, Plant Hulk, WW, Dedpul...) Svjetlosnu godinu ispred ČK-ovih.
Go to Top of Page

Betmen987
New Member



Serbia
184 Posts

Member since 27/10/2020

Posted - 30/06/2021 : 14:17:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Betmen987 a Private Message  Reply with Quote
Ja razumem da su ti sve te stvari koje si naveo jako bitne. U mom slučaju, kod amera, format mi je apsolutno nebitan, tako da mi veoma odgovara način na koji ČK radi amere. Jeftino i malo manji format. Pola od stripova koje su izdali mi ne pada na pamet da kupim ni za 500 din, jer mi se ne sviđaju.

A i +1 za ovo što je kolega iznad napisao o prodaji u Srbiji. To je apsolutno tačno!

A najnejasnije od svega mi je da i pored tolikog nezadovoljstva sranje izdanjima ti zapravo i kupuješ ta sranje izdanja???


quote:
Originally posted by verab

govorimo isključivo o amerima, dakle o: YLM, Bajkama, Skalpiranima, 100 metaka, Punisheru, ČiM, DD, Ex machini, Kriminalu, Sagi, Transmetu, Hitmanu... i to su sve aorist serijali (osim možda Bajki, nisam pratio do kuda se došlo).

ako mi je format sranje (ili font ili prijevod) sranje mi je neovisno o izdavaču, zato sam zaobišao sve fibrine "male" amere osim Transmetropolitana i Hitmana, i to samo zato što sam ta dva originalna kompleta prodao, dok sam srećom zadržao ostale serijale (Fables, 100 bullets, YLM, Saga, Criminal, TWD), kupio DW stvorenje... itd.

a kupio sam i hrpu malih amera od ČK, no tu krivim svoj OCP ne njih. tako da kao njihov kupac dajem sebi za pravo da ih kritiziram, pa makar i pretjerao.

ponavljam po treći put, govorim isključivo o amerima, a oni su loše odrađeni po svim parametrima, ma koliko se neki ovdje pravili da je sve savršeno. nije. Dok su recimo s druge strane vrhunski ordadili Astrriksa, Valijanta, Pratta, ili kako trenutno odrađuju Blueberija...


Neka neko izda American Vampire...
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3132 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 30/06/2021 : 14:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

OK, slažem se s tobom. Nego, kako se u Srbiji prodaju npr. Darkwoodovi ameri, po meni najbolje odrađeni ameri na ovim prostorima (Avengersi, Panišer, Skalpirani, HC Batmani, Među zvijezdama, Kingdom Come, WWHulk, Plant Hulk, WW, Dedpul...) Svjetlosnu godinu ispred ČK-ovih.


I gde je dogurao DW? Da se sad grčevito opire za opstanak.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/06/2021 : 14:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Betmen987

Ja razumem da su ti sve te stvari koje si naveo jako bitne. U mom slučaju, kod amera, format mi je apsolutno nebitan, tako da mi veoma odgovara način na koji ČK radi amere. Jeftino i malo manji format. Pola od stripova koje su izdali mi ne pada na pamet da kupim ni za 500 din, jer mi se ne sviđaju.

A i +1 za ovo što je kolega iznad napisao o prodaji u Srbiji. To je apsolutno tačno!

A najnejasnije od svega mi je da i pored tolikog nezadovoljstva sranje izdanjima ti zapravo i kupuješ ta sranje izdanja???


quote:
Originally posted by verab

govorimo isključivo o amerima, dakle o: YLM, Bajkama, Skalpiranima, 100 metaka, Punisheru, ČiM, DD, Ex machini, Kriminalu, Sagi, Transmetu, Hitmanu... i to su sve aorist serijali (osim možda Bajki, nisam pratio do kuda se došlo).

ako mi je format sranje (ili font ili prijevod) sranje mi je neovisno o izdavaču, zato sam zaobišao sve fibrine "male" amere osim Transmetropolitana i Hitmana, i to samo zato što sam ta dva originalna kompleta prodao, dok sam srećom zadržao ostale serijale (Fables, 100 bullets, YLM, Saga, Criminal, TWD), kupio DW stvorenje... itd.

a kupio sam i hrpu malih amera od ČK, no tu krivim svoj OCP ne njih. tako da kao njihov kupac dajem sebi za pravo da ih kritiziram, pa makar i pretjerao.

ponavljam po treći put, govorim isključivo o amerima, a oni su loše odrađeni po svim parametrima, ma koliko se neki ovdje pravili da je sve savršeno. nije. Dok su recimo s druge strane vrhunski ordadili Astrriksa, Valijanta, Pratta, ili kako trenutno odrađuju Blueberija...





u upisu je bio odgovor

i to je aorist, kupovao sam. Više ih ne kupujem. Mislim da je zadnji amer kojeg sam kupio bio DCEASED – Mrtve duše. ovako od oka, kupio sam 30-tak naslova do Mrtvih duša. radim na svom OCP-u. Moram ako želim mir u kući.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 30/06/2021 : 14:36:09  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by verab

OK, slažem se s tobom. Nego, kako se u Srbiji prodaju npr. Darkwoodovi ameri, po meni najbolje odrađeni ameri na ovim prostorima (Avengersi, Panišer, Skalpirani, HC Batmani, Među zvijezdama, Kingdom Come, WWHulk, Plant Hulk, WW, Dedpul...) Svjetlosnu godinu ispred ČK-ovih.


I gde je dogurao DW? Da se sad grčevito opire za opstanak.



Pa nije valjda DW prdnuo u čabar zbog savršeno odrađenih amera? Uostalom, ta su im se izdanja gotovo sva rasprodala usprkos (reletivno) visokoj cijeni. Tu je bilo gomilu drugih faktora koji su kumovali situaciji u kojoj se danas nalaze, vjerujem da si bolje od mene upoznat s njima. Ne bih dalje širio temu.
Go to Top of Page

gogs.321
New Member



Croatia
231 Posts

Member since 13/02/2011

Posted - 30/06/2021 : 15:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send gogs.321 a Private Message  Reply with Quote
Velika izdanja od Čarobne Knjige(JA SAM DEDPUL, MI SMO OSVETNICI, itd.) i Fibre su super i lijepo izgledaju na policama, ali zauzimaju puno prostora. Meni osobno ovaj format odgovara(ne zauzima puno prostora, skupa sa kiosk izdanjima). Moram kupiti još jedan ormar da bih složio stripove. Ljudi kupuju ormare da stave odjeću u njih, a ja slažem stripove(prepravim ih, stavim još nekoliko polica u njih). Znam engleski jezik, ali ne želim kupovati i čitati stripove na engl. jeziku.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/07/2021 : 14:26:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
I ja sam za mnji format Amera, većinom imaju jednostavniji crtež i rađeni su za taj manji format.
Nije toliko stvar u lovi koliko u mjestu i iskreno u tme da je nezgodno za čitanje zbog veličine i težine.
BD pak mora na min 28cm, ispod toga su teže čitljivi, jer su pak rađeni za veći format...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 01/07/2021 14:26:57
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/10/2021 : 19:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Svi o formatu, a nitko o stripu. Netko bi pomislio da to već samo po sebi dosta govori.

Hype oko ovog stripa koji Paka spominje u (odličnoj) recenziji mene je u potpunosti zaobišao te sam mu stoga pristupio bez ikakvih posebnih očekivanja, što se pokazalo dobrim. Solidan je ovo strip čija priča nije u svim segmentima jednako razrađena, te je u dijelovima i neuvjerljiva, ali je dovoljno zanimljiva, ima solidan ritam i s lakoćom se čita. Crtež je dobar, no Fabok je pretjerao s količinom krupnih kadrova, a i previše je ponavljanja unutar 3x3 rešetke. Na kraju ostaje dojam da je Johns ovdje htio više, možda čak i napraviti budući klasik poput The Killing Joke na kojeg se referira. ali to mu nije pošlo za rukom. Da li zbog nedostatka hrabrosti ili nedostatka vještine, neka čitatelji sami prosude.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000