forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Strip-agent ljetna akcija!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Strip-Agent
New Member

266 Posts

Member since 27/10/2016

Posted - 04/07/2021 : 22:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Strip-Agent a Private Message  Reply with Quote
Poštovani,

Od 05. 07. do 10. 08. popust od 20 do 50% na pojedina izdanja u našoj internet knjižari! Upotpunite kolekciju za čitanje u hladu!

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 05/07/2021 : 07:58:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ništa Ken Parker pojedinačno?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 06/07/2021 : 19:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da nas najesen izgleda opet čeka zatvaranje svega i svačega- nebi bilo loše malo ranije organizirati Interliber, jer smo jedan već propustili,a izgleda da ćemo i idući ako ostane u uobičajenom terminu.
Nemam ništa protiv internet trgovine,ali uživo je uživo...
Mislim da mnogi dijele moje mišljenje.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 06/07/2021 : 21:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatko900

S obzirom da nas najesen izgleda opet čeka zatvaranje svega i svačega- nebi bilo loše malo ranije organizirati Interliber, jer smo jedan već propustili,a izgleda da ćemo i idući ako ostane u uobičajenom terminu.
Nemam ništa protiv internet trgovine,ali uživo je uživo...
Mislim da mnogi dijele moje mišljenje.


https://www.zv.hr/sajmovi-7/interliber-2519/posjetitelji-2707/o-sajmu-2713/2713


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/07/2021 : 05:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Da da, premjestili su ga na kraj rujna, ali sada vlada drka sa ovim spikama o obaveznom cijepljenju tj u ovom slučaju je potrebno imati potvrdu o cijepljenju za okupljanja više od 100 ljudi.
Čini mi se da će ovaj IL biti manj posjećen nego inače ako bude tako.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 07/07/2021 : 08:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Da da, premjestili su ga na kraj rujna, ali sada vlada drka sa ovim spikama o obaveznom cijepljenju tj u ovom slučaju je potrebno imati potvrdu o cijepljenju za okupljanja više od 100 ljudi.
Čini mi se da će ovaj IL biti manj posjećen nego inače ako bude tako.

To nisam znao-da ima novi termin, lupio sam bez veze,tek onako da izrazim želju povodom te manifestacije...
A o cijepljenju-neznam šta da kažem o tome,kao i većina populacije. Cijepljen sam dva puta,tako da po tom pitanju nema problema,ali da mi je to bila želja-i nije baš. Viša sila...da sad neidem u detalje,jer to nije tema...
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1300 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 07/07/2021 : 08:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
"...knjiga je najbolja antistres terapija, prijatelj i utjeha pomoću koje lako putujemo u druge svjetove. Njenu važnost u teškim okolnostima s kojima se trenutno nosimo prepoznala je i Vlada Republike Hrvatske proglasivši 2021. Godinom čitanja."

Hahahahahaha
Ma što bismo mi bez njih.
Mislim na Plenkija i ostale seratore.
Trebali su 2021. proglasiti Godinom tariguza, kolko su se nasrali.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 07/07/2021 08:53:47
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000