forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrino ljetno pospremanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 26/08/2021 : 09:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ima smisla. Šteta samo što se serijal blokira za one zainteresirane koji bi htjeli kupiti a fali im prvi broj ( ako ih se ne riješe prijašnji vlasnici)
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 26/08/2021 : 13:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Pročitani svi stripovi kupljeni u ovoj akciji. Vrijeme je da proglasim pobjednike:
...najbolji strip: Družina od sumraka i Ja, ubojica ( ne mogu se odlučiti)
...najslabiji strip: Gospodin Jean (nije loš ali u ovoj konkurenciji je tak ispalo, za ovaj simptičan stripić)

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 26/08/2021 14:47:59
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 26/08/2021 : 13:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Nagodinu se nadam sličnoj akciji, jer ovdje je ipak bilo popusta preko 30% kaj značajno više od uobičajenih. Takvih popusta nema ni na IL kad je Fibra u pitanju. Jedan Lumpen ili Družina za 125 kuna je stvarno poprilično (i više nego poprilično) povoljno!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 26/08/2021 : 14:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Sumraka, ne vjesala.

Ma ja se nadam da će fibra sve rasprodati pa da krenu nova izdanja.
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1062 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 26/08/2021 : 14:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir


Ma ja se nadam da će fibra sve rasprodati pa da krenu nova izdanja.


+1
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 27/08/2021 : 19:44:43  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Evo, nisam niti ja mogao odolit.

Hombre mi je na vagi već 3 godine pa je došao red i na njega.
Časne ljude je preporučio netko od vas i svidio mi se preview.

Iako još nisam pročitao do kraja ALvara, Vrh Bogova, Djecu kapetana Granta itd itd.
Nekim čudom sve kolorke koje kupim i pročitam. Sviđa mi se design. Pa te pastelne boje. Općenito, kolorkini stripovi mi pašu.

A što se svega drugog tiče ... Što reć? Kompletna Borgis kolekcija čeka. Svi Zagori, Ludensove sve knjige. Clasic Tex ... itd itd
Što radit. Nema tu pomoći.

<upovati se more!

Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 27/08/2021 : 19:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
* Kupovati se mora!
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



414 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 28/08/2021 : 16:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Družina od sumraka odličan.

Putovanje na Samotne otoke nešto slabiji od Mjeseca bijele boje.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 28/08/2021 : 16:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Družina od sumraka odličan.



I kaj misliš, jel postoje mići


Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



414 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 29/08/2021 : 07:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Možda u snovima:)...ali potaknuo me strip da googlam Tollund Man i ostala imena koja se spominju u pogovoru, a to samo po sebi je bonus ocjena.

Zanimljivi su mi vremenski skokovi između kadrova, trebalo mi je vremena da se naviknem i shvatim što se događa...ne sjećam se da sam još negdje vidio takav princip. Zbunjujuće na trenutke, a opet tjera čitatelja da sam rekonstruira scene između dva kadra.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 29/08/2021 : 10:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Možda u snovima:)...ali potaknuo me strip da googlam Tollund Man i ostala imena koja se spominju u pogovoru, a to samo po sebi je bonus ocjena.




Tolundska zvijer mi ne dijeluje kao san

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 29/08/2021 : 10:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Uzeo bih nekoliko naslova, ako neko u skorije vreme dolazi iz Hrvatske u Srbiju bio bih mu veoma zahvalan.

Ne znam kolika je poštarina iz Hrvatske za Srbiju, ako neko ima info nek javi...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 29/08/2021 : 11:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je Markos spominjao na Facebooku da će ista ova akcija biti i u Alan Fordu pa provjeri tamo za svaki slučaj.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/08/2021 : 11:54:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar
Putovanje na Samotne otoke nešto slabiji od Mjeseca bijele boje.



Meni obrnuto.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6585 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 29/08/2021 : 12:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Vratašca gospodina Lopeza su odličan strip, a ne vidim da ih itko preporučuje ili kupuje. Stvarno odlična prilika za uzeti.

loading...
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 29/08/2021 : 12:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Vratašca gospodina Lopeza su odličan strip, a ne vidim da ih itko preporučuje ili kupuje. Stvarno odlična prilika za uzeti.



Slabo gledaš

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6585 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 29/08/2021 : 12:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Vratašca gospodina Lopeza su odličan strip, a ne vidim da ih itko preporučuje ili kupuje. Stvarno odlična prilika za uzeti.



Slabo gledaš



Ispade tako . Ali, trebao je više preporuka, ipak.

loading...
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 29/08/2021 : 17:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Mislim da je Markos spominjao na Facebooku da će ista ova akcija biti i u Alan Fordu pa provjeri tamo za svaki slučaj.


U pa sjajno, hvala Paka! Otići ću neki dan do njih da proverim kakva je situacija.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 29/08/2021 : 18:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Neki dan je prošlost.🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 29/08/2021 : 23:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Neki dan je prošlost.🙂



Istina. Za neki dan sam hteo da napišem verovatno. Moram se izvlačiti na okolnosti.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/09/2021 : 22:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ja poručih Majmuna iz Hartlpula,Danas je poslednji dan... i zbog Dosadine preporuke Ja,ubojica.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/09/2021 : 22:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

quote:
Originally posted by BeaGea
Iako mi je "Muchacho" jedna od najboljih kolorki ona mi je to prvenstveno zbog tematike...


Mislim da bi kolega Anto to cenio.



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/09/2021 : 10:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Nakon ljetnih akcija, na kraju neočekivano došlo ovo pospremanje pa sam sasma neočekivano dobro povećao količinu fibrica u dvije ture. Uglavnom je riječ o naslovima koje sam već gledao ali nisam bio siguran:
Djevica iz bordela
Lydie (iskreno, ovo sam ubacio da dodjem do besplatne dostave u zadnjoj turi)
Družina od sumraka
Hicksville
No pasaran
Oko sokolovo
Danas je posljednji dan..

Imao u vidu ali ipak preskočio časne ljude, dietera lumpena i estebana. Djeluje mi dobro ali moram ipak novac razdijeliti i na druge stvari a već se potrošio na ljetnoj akciji.

Od ostalih naslova koje sam gledao (na 50 %) a imam, svakako ljudima preporučam
Transmetropolitan ako mogu nabaviti prve brojeve (čudi me da se nije prodalo)
Zekani - obavezno, još pride su mi i najsmješniji brojevi
Jerome Bloche - ni sam nisam godinama bio svjestan koliko je dobar i simpatičan serijal a onda ga kupio praktički iz dosade i ostao ugodno iznenađen

Od onih ispod 50 % cudi me još da su neprepoznate tvrdje, hitmani, hombre, moć nevinih i skalpirani. Zapravo generalno me čudi da kod određenih serijala imamo razgrabljene prve brojeve a zadnji čuče u skladištu.


*Časni ljudi su mi jako dobri,ditera još nisam pročitao,ali ako mene pitaš,estebana pod hitno nabavljaj.Joj koliko mi je drag taj strip.

**e o tome pričamo non stop za Žeroma Bloša - neverovatno je koliko ljudi imaju neko mlako mišljenje,a onda kad nabave Žeroma,krajnje se ugodno iznenade.
Sve mislim da je tu i Markos kriv,ali iz najbolje namere - hteo je da napravi nekakav eksperiment prodajući strip u pola cene,a napravio je kontra efekat jer su ljudi pomislili da je u pitanju neki mnjah naslov.

***da,stvarno je neverovatno za sve ove stripove koji si nabrojao da još nisu rasprodati.Recimo Skalpirani,nešto fenomenalno što nam daruje deveta umetnost,kuburi sa prodajom.Ej živote.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4112 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 05/09/2021 : 15:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Niđe logike anto, pa kad je to jeftina cijena izdanja nekog renomiranog izdavača nekoga odbila od kupnje? Možda Jerome jednostavno ipak nije toliko dobar koliko bi vas nekoliko to željelo ili barem nije toliko dobar koliko i Šninkel, Pero na vjetru, Dvorska luda, Esteban, Hombre, SOS Sreća i još 100 drugih naslova.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/09/2021 : 15:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
a ja ti opet kažem da je to vrlo verovatna opcija slabe prodaje - logike nema,slažem se,ali ima li je uopšte danas u bilo čemu?
A daleko od toga da Žerom nije toliko dobar.Jesi li ga čitao?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000