forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrino ljetno pospremanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/08/2021 : 14:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ukucani pojeli papire u kutiji? :o



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6924 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/08/2021 : 15:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Ukucani pojeli papire u kutiji? :o





"Papire" sam spremio na sigurno. Iako, kakva je praksa u zadnje vrijeme, ne bi me čudilo da u nekom trenutku nađem tragove zuba na njima.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/08/2021 : 15:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Dobro da nije Markos poslao macka umjesto stripova. :D

Mada... prelagana kutija bi to bila, i nestabilna, vibrirajuca. :D




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 17/08/2021 15:34:54
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
587 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 17/08/2021 : 20:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Jel prevelika lutrija čekat interliber za kupovinu Asteriosa :D
Go to Top of Page

Zula
Average Member

740 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 17/08/2021 : 20:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

Jel prevelika lutrija čekat interliber za kupovinu Asteriosa :D


Asterios nije šala ni lutrija, nije bih ili ne bih kupio. Ako se premišljaš za Asteriosa, bolje idi kupi nešto drugo... Asterios se kupuje čim si čuo za njega!
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
587 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 17/08/2021 : 20:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Šta onda još uzet da dođem do 300kn. Vidim tu preporuke, ali jednostavno mi ništa ne izgleda baš baš dobro
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4118 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 17/08/2021 : 21:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ti više naginješ amerima zar ne? U tom slučaju baci Oko na Sokolovo

U slučaju da ne- masthevuše su (gotovo tim redom):

SoS Sreća - Ako voliš distopiju ovo je obavezno. Btw preview ne odaje pravo stanje stvari.
oba Hombrea -ako voliš postapokalipsu/survival i lijepe priče za lakunoć
Šninkel - lektirska građa
Dvorska luda - hidden gem Fibre
O'boys - ako si malo stariji, voliš Howlin' wolfa i Huckleberrija Finna
Majmun iz Hartlepoola - netko više voli racio a netko emociju. Ovo je oboje.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6924 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/08/2021 : 21:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

Šta onda još uzet da dođem do 300kn. Vidim tu preporuke, ali jednostavno mi ništa ne izgleda baš baš dobro


Uzmi Danas je posljednji dan ostatka tvog života i Hicksville.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/08/2021 : 00:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
U cetvrtak i petak sam u zgbu idem do SNK i Skaba612 ak ima tko za cugu neka se javi na pm!

Nisu vise na akciji "D","drakula" i "covjek iz tundre"?


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/08/2021 : 05:07:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

Šta onda još uzet da dođem do 300kn. Vidim tu preporuke, ali jednostavno mi ništa ne izgleda baš baš dobro



Uzmi si oba Hombrea.
Za referencu možeš ga usporediti sa Jeremiahom, slični su, premda svaki poseban na svoj način, a i SOS sreća je odličan strip.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
587 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 18/08/2021 : 18:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Više preferiram nekakve slice of lifeove. Recimo od ovih naslova imam Paula na pecanju i on mi je vrhunski. Jerome K. mi je isto odličan, pročitao sam sve dijelove, ali ne troši mi se sada toliko para na ono što sam već pročitao. Mjerkam možda Vratašca gospodina Lopeza, Družinu od sumraka, Časne ljude i ovaj SOS šta ste spomenuli mi pari jako dobar sada. Evo listam i O'boys, crtež mi se poprilično sviđa. Ajme problemi, problemi haha
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 18/08/2021 : 18:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

Više preferiram nekakve slice of lifeove. Recimo od ovih naslova imam Paula na pecanju i on mi je vrhunski. Jerome K. mi je isto odličan, pročitao sam sve dijelove, ali ne troši mi se sada toliko para na ono što sam već pročitao. Mjerkam možda Vratašca gospodina Lopeza, Družinu od sumraka, Časne ljude i ovaj SOS šta ste spomenuli mi pari jako dobar sada. Evo listam i O'boys, crtež mi se poprilično sviđa. Ajme problemi, problemi haha



Lydie!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Stepan Trofimovic
Starting Member

10 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 18/08/2021 : 22:04:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Stepan Trofimovic a Private Message  Reply with Quote
Koje li su šanse da se ubrzo rasprodaju crno-beli i kolorni Hombre?
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6924 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 18/08/2021 : 23:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Stepan Trofimovic

Koje li su šanse da se ubrzo rasprodaju crno-beli i kolorni Hombre?


Crno-bijeli je već doživio reprint pa bih rekao da neće tako brzo (doduše, ne znam koja je naklada reprinta), a kolorni bi već mogao.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 20/08/2021 : 16:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Od 8 naslova koji su stigli proteklih 7 dana, pročital sam vec njih 6 (točnije 2 sam čital ranije, Majmuna i Nedirku ) i presretan sam pročitanim. Pogotovo sam zadovoljan za uzimanje Ubojice i Lydie, stvarno odličnih stripova. Ja, uubojica je pravo remek djelo 9. umjetnosti!
Časni ljudi i Družina od sumraka su BD klasici o kojima ne treba trošiti previše riječi (kao da ih ja uopće znam trošiti kad su recenzije u pitanju )
Preostali su mi Lumpen i Jean, taman za predstojeći vikend tj. do kraja godišnjeg. Najneprospavanije noći bi mogel čitati u noći sa suboze na nedelju, taman zamijeniti subotnji izlazak iz mladih dana.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/08/2021 : 17:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Bio jucer u skab612 i snk,mogu reci da su izdanja poput Mayora i vrha kao integrali u slipcaseu jako famozni,pogotovo Mayor. Snimio sam i "sud sova",prica za koju sam zainteresiran,format je bas ekstra za citanje,svaki detalj vidljiv.
Danas sam htio jos potraziti "d","drakulu","indijansko ljeto","gaucho",Mayor mi je bas bio na piku,ali nemam vise mjesta u gepeku.
Cekat cu neku akciju koja bi obuhvatile ove naslove,na jesen/i-liber onda cu ih potraziti.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
587 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 23/08/2021 : 20:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Asterios, Dieter Lumpen i Ja, ubojica. Šta kaže cijenjeni sud? :D
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6924 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/08/2021 : 21:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

Asterios, Dieter Lumpen i Ja, ubojica. Šta kaže cijenjeni sud? :D


Asterios i Dieter pun pogodak, Ja, ubojica se meni baš i nije svidio. Po meni je bolje za iste novce uzeti Hicksville. Ali ako tebi nešto govori da će ti se strip svidjeti, vjerojatno si u pravu. Ja sam davno naučio slijediti vlastiti instinkt.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 23/08/2021 : 23:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

Asterios, Dieter Lumpen i Ja, ubojica. Šta kaže cijenjeni sud? :D



Ubojica ako si ljubitelj chiaroscura, neces omanuti. Meni definitivno veliko iznenađenje. Strip nisam mislio uzeti nikako i onda ponukan popustom ga ubacil u turu (a turu uzel zbog shanerove preporuke za Lumpena) i oostal oduševeljan. Jeste malo teška tema ali vrijedi.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
587 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 24/08/2021 : 10:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Znači Hicksville nisam uopće otvarao, naslovnica mi je izgledala skroz neprivlačno i sada kada ste ga spomenuli bacio sam oko. Izgleda dosta zanimljivo i crtež mi je puno bolji od onog kod Ubojice tako da napokon imam konačni izbor
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6924 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/08/2021 : 11:32:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Javi dojmove kad pročitaš.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Zula
Average Member

740 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 24/08/2021 : 11:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
Uzmi oba, Hicksville i Ja,ubojica. Lakše ćeš usporediti koji je bolji 😉. Meni je bolji Ja,ubojica.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 25/08/2021 : 16:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Nakon ljetnih akcija, na kraju neočekivano došlo ovo pospremanje pa sam sasma neočekivano dobro povećao količinu fibrica u dvije ture. Uglavnom je riječ o naslovima koje sam već gledao ali nisam bio siguran:
Djevica iz bordela
Lydie (iskreno, ovo sam ubacio da dodjem do besplatne dostave u zadnjoj turi)
Družina od sumraka
Hicksville
No pasaran
Oko sokolovo
Danas je posljednji dan..

Imao u vidu ali ipak preskočio časne ljude, dietera lumpena i estebana. Djeluje mi dobro ali moram ipak novac razdijeliti i na druge stvari a već se potrošio na ljetnoj akciji.

Od ostalih naslova koje sam gledao (na 50 %) a imam, svakako ljudima preporučam
Transmetropolitan ako mogu nabaviti prve brojeve (čudi me da se nije prodalo)
Zekani - obavezno, još pride su mi i najsmješniji brojevi
Jerome Bloche - ni sam nisam godinama bio svjestan koliko je dobar i simpatičan serijal a onda ga kupio praktički iz dosade i ostao ugodno iznenađen

Od onih ispod 50 % cudi me još da su neprepoznate tvrdje, hitmani, hombre, moć nevinih i skalpirani. Zapravo generalno me čudi da kod određenih serijala imamo razgrabljene prve brojeve a zadnji čuče u skladištu.







Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3125 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 25/08/2021 : 16:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Zapravo generalno me čudi da kod određenih serijala imamo razgrabljene prve brojeve a zadnji čuče u skladištu.


Postoje oni koji će kupiti prvi broj/album bilo čega. Isto kao i oni koji kupe nekog keca zarad buduće preprodaje.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/08/2021 : 20:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ljudi kupe prvi broj pa im se ne svidi dovoljno da kupe nastavke pa odustanu
Nema tu ništa neobično
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000