forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrino ljetno pospremanje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/08/2021 : 22:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Da i ja pitam uvažene fibrologe Šanera i Pejota jesam li što pogodio što od ovih naslova koje sam već rezervirao kod Markosa:

- Časni ljudi (tu po komentarima vidim nema dileme)
- 5 je savršen broj (već ga dugo snimam, sad je prava prilika)
- Plava bilježnica (privukao me preview)
- DJPDOTŽ (obožavam autobiografije)
- Moć nevinih (izgleda mi kao kapitalac)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/08/2021 : 22:48:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Da i ja pitam uvažene fibrologe Šanera i Pejota jesam li što pogodio što od ovih naslova koje sam već rezervirao kod Markosa:

- Časni ljudi (tu po komentarima vidim nema dileme)
- 5 je savršen broj (već ga dugo snimam, sad je prava prilika)
- Plava bilježnica (privukao me preview)
- DJPDOTŽ (obožavam autobiografije)
- Moć nevinih (izgleda mi kao kapitalac)


Od Plave bilježnice ćeš dobit upalu moždane ovojnice.
Sigurno u TOP3 najgora stripa koja je izdala Fibra.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 15/08/2021 22:50:16
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/08/2021 : 22:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Uh...
Go to Top of Page

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 15/08/2021 : 23:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

zamjena.....umjesto "Putovanja na samotne otoke" ubacil bi "Lydie" i "Ja, ubojica"!

Ima li ovo smisla :)


Sve ovisi jesi li do sada čitao neki Lepageov strip. Ako ti je bio izvrstan, onda zamjena nema smisla, i obratno.
Go to Top of Page

Zula
Average Member

669 Posts

Member since 07/10/2015

Posted - 15/08/2021 : 23:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Zula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Da i ja pitam uvažene fibrologe Šanera i Pejota jesam li što pogodio što od ovih naslova koje sam već rezervirao kod Markosa:

- Časni ljudi (tu po komentarima vidim nema dileme)
- 5 je savršen broj (već ga dugo snimam, sad je prava prilika)
- Plava bilježnica (privukao me preview)
- DJPDOTŽ (obožavam autobiografije)
- Moć nevinih (izgleda mi kao kapitalac)


Sve su to dobri stripovi i drago mi je da sam ih čitao!
Meni je Moć nevinih tu najbolji strip od nabrojanih.
Spomenuta Plava bilježnica mi je iznenađujuće vrlo dobra.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 15/08/2021 : 23:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Da i ja pitam uvažene fibrologe Šanera i Pejota jesam li što pogodio što od ovih naslova koje sam već rezervirao kod Markosa:

- Časni ljudi (tu po komentarima vidim nema dileme)
- 5 je savršen broj (već ga dugo snimam, sad je prava prilika)
- Plava bilježnica (privukao me preview)
- DJPDOTŽ (obožavam autobiografije)
- Moć nevinih (izgleda mi kao kapitalac)



Uh, teško je dati preporuku nekome koga ne poznaš.

Rekao bih da voliš SF i akciju pa ti preporučujem Nejtana Nikada. Zezam se naravno.

Da li su Časni ljudi po tvojoj mjeri teško mi je reći. Ako su bili Prdonje i SOS trebalo bi i ovo. U mojoj su kolekciji. Ocjena: 5

Meni 5 je savršen broj nije legao ni po crtežu ni po vjerojatnosti priče. Inače volim ovakve teme, ali u puno boljoj obradi/izvedbi. A opet mnogima se sviđa. Ako te ne bude smetalo ovo što je meni smetalo vjerujem da ćeš biti zadovoljan. Nije u mojoj kolekciji. Ocjena: 3/3,5.

Moć nevinih (1. integral) se meni dosta svidio. Ako ima mane onda je da me na puno toga (pa i boljeg) podsjeća, a malo su mi neki dijelovi priče prenategnuti. Ipak visoka ocjena iako se još dvoumim da li da ga nabavim. Ocjena: 4.

Plava bilježnica je meni sasvim OK, imam odavno na engleskom oba albuma koja su spojena u ovoj knjizi. Prvi mi je bolji, ali mislim da bi se tebi možda više svidio drugi koji je dobro vođen do samog kraja. Sam kraj mi je dosta zbrzan nažalost. Ali od mene visoka ocjena 4/4,5.

DJPDOTŽ još nisam čitao. Stalno odgađam, nekako po sadržaju slutim da mi neće biti po volji.

Ne znam što imaš od ovoga na rasprodaji, ali svakako ti preporučujem Hombrea u boji. I recimo Ubojica 1 i 7 života kopca.


Edited by - Peyo on 15/08/2021 23:52:27
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/08/2021 : 23:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Ne znam što imaš od ovoga na rasprodaji, ali svakako ti preporučujem Hombrea u boji.


Zašto ne i crno-bijelog Hombrea?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 16/08/2021 : 00:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Peyo

Ne znam što imaš od ovoga na rasprodaji, ali svakako ti preporučujem Hombrea u boji.


Zašto ne i crno-bijelog Hombrea?



Zato što u njemu ima dosta kraćih epizoda što mnogi ne vole.

Meni su oba odlična, nezaobilazna.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/08/2021 : 00:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Mislin da DJPDOTŽ nije za tebe.
Meni je bija jako dobar.
Osin Plave bilježnice koja mi je krš, ostatak se uglavnon poklapamo. Časni odlični, Nevini vrlodobri. 5 razočarenje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/08/2021 : 00:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Od Plave bilježnice ćeš dobit upalu moždane ovojnice.
Sigurno u TOP3 najgora stripa koja je izdala Fibra.


Sto i dalje ne znaci da je glup strip ili cak i los. Ali da su ostali toliko bolji?
Mislim, imam ga doma, ali bolje samo retoricko pitanje, ukusi su ipak samo ukusi. Meni je mozdana ovojnica ostala u uobicajenom stanju poslije citanja.





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/08/2021 : 00:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Od Plave bilježnice ćeš dobit upalu moždane ovojnice.
Sigurno u TOP3 najgora stripa koja je izdala Fibra.


Sto i dalje ne znaci da je glup strip ili cak i los. Ali da su ostali toliko bolji?
Mislim, imam ga doma, ali bolje samo retoricko pitanje, ukusi su ipak samo ukusi. Meni je mozdana ovojnica ostala u uobicajenom stanju poslije citanja.







Ti bombardiraš glavu Death metalon više od 20 godina. Ti si ovojnicu odavno ubio.
Bez zajebancije, jedan od rijetkih stripova koje nisan uspija završit.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/08/2021 : 00:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote



Touche!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/08/2021 : 00:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Da i ja pitam uvažene fibrologe Šanera i Pejota jesam li što pogodio što od ovih naslova koje sam već rezervirao kod Markosa:

- Časni ljudi (tu po komentarima vidim nema dileme)
- 5 je savršen broj (već ga dugo snimam, sad je prava prilika)
- Plava bilježnica (privukao me preview)
- DJPDOTŽ (obožavam autobiografije)
- Moć nevinih (izgleda mi kao kapitalac)


Moć nevinih će te oduševiti,Časni ljudi sjajan strip,5 će te razočarati,Beležnica mi nije legla na osnovu zavira,i mislim da si i tu omašio,a ovaj DJ... planiram i sam da nabavim.
Javi utiske za Beležnicu i Danas je... obavezno!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 16/08/2021 00:29:01
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/08/2021 : 00:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Peyo

Ne znam što imaš od ovoga na rasprodaji, ali svakako ti preporučujem Hombrea u boji.


Zašto ne i crno-bijelog Hombrea?


Imam oba Hombrea odavno. Oba su odlična, ali crno-bijeli mi je ostavio bolji utisak. Samo nikako doći na red na drugo čitanje da ostavim konkretnije ocjene. Previše se nakupilo Fibri u zadnjih godinu i pol dana.

Sad nakon godišnjeg bacam se na Adolfa i Ayako, sad to napokon dolazi na red.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 16/08/2021 : 00:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Da i ja pitam uvažene fibrologe Šanera i Pejota jesam li što pogodio što od ovih naslova koje sam već rezervirao kod Markosa:

- Časni ljudi (tu po komentarima vidim nema dileme)
- 5 je savršen broj (već ga dugo snimam, sad je prava prilika)
- Plava bilježnica (privukao me preview)
- DJPDOTŽ (obožavam autobiografije)
- Moć nevinih (izgleda mi kao kapitalac)


Moć nevinih će te oduševiti,Časni ljudi sjajan strip,5 će te razočarati,Beležnica mi nije legla na osnovu zavira,i mislim da si i tu omašio,a ovaj DJ... planiram i sam da nabavim.
Javi utiske za Beležnicu i Danas je... obavezno!


U tvoj ukus Antiša vjerujem, ali isto ću uzeti 5-icu i bilježnicu zbog cijene.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/08/2021 : 09:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Da i ja pitam uvažene fibrologe Šanera i Pejota jesam li što pogodio što od ovih naslova koje sam već rezervirao kod Markosa:

- Časni ljudi (tu po komentarima vidim nema dileme)
- 5 je savršen broj (već ga dugo snimam, sad je prava prilika)
- Plava bilježnica (privukao me preview)
- DJPDOTŽ (obožavam autobiografije)
- Moć nevinih (izgleda mi kao kapitalac)



Vidim da kasnim, ali kad sam već zamoljen.

Časni ljudi obavezno, a ovo ostalo je već sve podložno ukusima. Ja uz njih na polici imam još samo DJPDOTŽ. Specifičnog je crteža, ali pošto kažeš da voliš autobiografije mislim da će ti se svidjeti. 5 je meni vizualno super, ali mi je priča kompletno bezveze. Za Plavu bilježnicu su ti već sve rekli. Ja bih dodao da je u pitanju crtački vrlo dobar strip čija radnja ima potencijala, ali je on ostao neostvaren. Moć nevinih je po meni promašaj, ali znam da sam tu u manjini pa je lako moguće da se tebi svidi.

Od naslova koji su trenutno na značajnijem popustu preporučio bih ti još:

Družina od sumraka - ovo je pravi kapitalac
Dieter Lumpen - super nacrtana zabavna pustolovina
Fantomasov gnjev - lagani krimić odličnog crteža
Gospođica Nedirka - meni jedan od najdražih Fibrinih naslova. Apeliram na svih koji još nisu da ga kupe pa da možda ipak jednom vidimo i drugi/posljednji diptih. (da ne bi bilo zabune, u ovoj knjizi je zaokružena priča)

A tu su i Hicksville i Ekvinociji. Meni su odlični, samo što su to već malo drugačiji stripovi za koje se bojim da nemaju veliku publiku, no svakako baci oko na privjue.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/08/2021 : 09:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
@BeaGea

Ne mijenjaj ništa.


@Peyo

Slobodno preskoči DJPDOTŽ.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 16/08/2021 : 09:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner
Od naslova koji su trenutno na značajnijem popustu preporučio bih ti još:

Družina od sumraka - ovo je pravi kapitalac
Dieter Lumpen - super nacrtana zabavna pustolovina
Fantomasov gnjev - lagani krimić odličnog crteža
Gospođica Nedirka - meni jedan od najdražih Fibrinih naslova. Apeliram na svih koji još nisu da ga kupe pa da možda ipak jednom vidimo i drugi/posljednji diptih. (da ne bi bilo zabune, u ovoj knjizi je zaokružena priča)



Potpis na ovo!

E sad kaj se tiče izmjena tu necu staviti potpis, ona će se ipak dogoditi i mijenjam Lepagea. Zašto? Iako mi je "Muchacho" jedna od najboljih kolorki ona mi je to prvenstveno zbog tematike, a nedavno kupljeni "Mjesec bijele boje" (zanimljiva suradnja s bratom) također jako dobar, te mislim da sam dosta upoznat s njegovim radovima (ranije sam čital "Jednog proljeća u Černobilu"). S druge strane pretpostavil sam da je "Putovanje na Samotne otoke" jako sličan "Mjesecu...." i to me sad baš ne zanima čitati još jednom, odličnom crtežu usprkos. Prema ono što vidim po pretpregledu "Lydie" i "Ja, ubojica" su vrlo zanimljivi i kratki stripovi koji bi se mogli čitati višestruko i mislim da su mi oni za kolekciju puno zanimljiviji.
Inače, u paketu uz dva spomenuta stripa su je Lumpen (slušam te Shaneru), Majmun iz Hartlepoola i Najneprospavanije noći. Homebre 8oba) koje skoro svi savjetuje sam kupil na vrijeme jer sam se bojal da se ne rasproda. I da, c/b Hombre je bolji


Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 16/08/2021 09:48:58
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1050 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 16/08/2021 : 15:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea
Iako mi je "Muchacho" jedna od najboljih kolorki ona mi je to prvenstveno zbog tematike...


Mislim da bi kolega Anto to cenio.
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1050 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 16/08/2021 : 15:47:19  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea
I da, c/b Hombre je bolji


Hombre se kupuje u koloru i bez.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 17/08/2021 : 12:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Pomogel u ljetnom pospremanju s još jednom turom (i to bi bilo to)!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/08/2021 : 12:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Stiglo i meni. Ukućani su jako zadovoljni.




http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/08/2021 : 12:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja svima koji nemaju toplo preporučam Jerome K Jerome Bloche-a. ;)
SOS sreća je isto baš odličan strip, a Hitman mi je jedan od najdražih Amera.


I Hombrea (OBA!), Moć Nevinih, Njujorški triptih i Ronin.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 17/08/2021 12:19:53
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1237 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 17/08/2021 : 12:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Jutros naručeno, bit će do četvrtka. Ipak predobri popusti za ne uzeti nešto.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/08/2021 : 12:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Stiglo i meni. Ukućani su jako zadovoljni.







Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000