forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Betmen: Kraj igre i Betmen:Epilog
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 31/08/2021 : 09:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
EFEKTAN ZAVRŠETAK LEGENDARNOG SNAJDEROVOG I KAPULOVOG SERIJALA (THE NEW 52) DONOSIMO VAM U DVA TOMA!

„BETMEN: KRAJ IGRE“ i „BETMEN: EPILOG“ na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.600 dinara po tomu!



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 304
Štampa Kolor
Serijal DC GOLD
Junak Betmen

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_DC_22_Batman_Kraj%20igre_%20prelistavanje%20f%20.pdf



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 304
Štampa Kolor
Serijal DC GOLD
Junak Betmen

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_DC_23_Batman_Epilog_prelistavanje%20f%20.pdf

🦇„Betmen: Kraj igre“🦇 (+ Superheavy)

Betmenov najljući neprijatelj vratio se da izvede svoj poslednji štos. Ali ovog puta se čak ni Džoker ne smeje. Tokom njihovog poslednjeg susreta Mračni Vitez nije se pokazao doraslim Džokerovim megalomanskim planovima, i zato je sad ovaj zlikovac smrtno ozbiljan. Igrama je došao kraj, a za njihov konačni obračun klovnovski princ zločina neće režirati komediju...

Posle tog dramatičnog finala, međutim, život se nastavlja i ulogu zaštitnika grada mora da preuzme neko drugi, dok nova napast po imenu Gos’n Cvat preti da pusti korenje svojih smrtonosnih planova duž ulica Gotama...

🦇„Betmen: Epilog“🦇 (+ Bloom)

Dok se polako spušta zavesa na proslavljeni serijal o Betmenu koji je promenio sve, novovaskrsli Mračni Vitez se, u nekoliko samostalnih priča, bori s poznatim dušmanima, kao i sa novim neprijateljima. U priči „Cvat“ on vodi gotovo savršen život i ne seća se mnogo čega otkako je umalo poginuo prilikom Džokerovog napada na grad. Ipak... ponekad oseća kako ga nešto vuče ka potisnutoj prošlosti, u kojoj se krije istorijat prepun nasilja i tame, kao i ljudske veličine. No, bude li se vratio toj prošlosti, šta će se desiti sa srećnim životom koji je za sebe izgradio?

Ta i ostale priče u ovom tomu predstavljaju izvrstan epilog moćne sage koja je odredila lik Mračnog Viteza za novo doba, i u njima će Betmen posetiti alternativnu distopijsku budućnost i uroniti duboko u sopstvenu prošlost, gde će se zapitati ko je, kako je nastao i šta bi trebalo da bude njegovo nasleđe...

„BETMEN: KRAJ IGRE“ i „BETMEN: EPILOG“ na Letećem su startu u striparnici „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu po ceni od 1.600 dinara po tomu, od srede, 1. septembra, do nedelje, 5. septembra 2021. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.800 dinara po tomu, a u ostalim knjižarama 2.399 dinara po tomu.

*striparnica „Čarobna knjiga“ u TC „Kalča“ u Nišu neće raditi zbog godišnjeg odmora do 14. septembra 2021.

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 31/08/2021 : 11:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
<3

Lepo, brzo zavrseno.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5279 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 31/08/2021 : 21:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Bravo👍
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 01/09/2021 : 11:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
U čemu je fora sa naslovnicama....zašto ČK i Fibra imaju istu naslovnicu? ČK Betmen: Zlo doba a Fibra za Epilog (što je pak ovde sasvim druga?).

Kako sam uzeo pola ČK pola Fibre iz trka...sad više ne znam osim Black Mirror and Court of Owls koji dalje ide redosled (sa ČK/Fibra)...
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 01/09/2021 : 13:37:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
ČK je to izdala ovako:

1. Saga o sovama (The Court of Owls + The City of Owls): br. 1-12 + Annual 1 = 384 strane
2. Smrt porodice (Death of the Family): br. 13-17 = 176
3. Zlo doba (Graveyard Shift): br. 0, 18-20, 28, 34 + Annual 2 = 200
4. Godina nulta (Zero Year: Secret City + Zero Year: Dark City): br. 21-27, 29-33 = 400
5. Kraj igre (Endgame + Superheavy): br. 35-40, 41-45 + Annual 3 (vjerovatno) = 304
6. Epilog (Bloom + Epilogue): br. 46-52 + Annual 4 + Detective Comics 27 + Future's End 1 + Rebirth 1 + Epilog = 304

Možda sam nešto propustio, ali je uglavnom ovako.

Kako je to Fibra rasporedila ne znam tačno.





Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 01/09/2021 14:43:08
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 01/09/2021 : 13:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
1. Crno zrcalo
2. Sud sova
3. Smrt obitelji
4. Nulta godina
5. Završnica
6. Supertežak
7. Epilog

Šta je i gde je ovde Graveyard Shift? Eternal kod oba preskočena?

quote:
Originally posted by Beren

ČK je to izdala ovako:

1. Saga o sovama (The Court of Owls + The City of Owls): br. 1-12 + Annual 1 = 384 strane
2. Smrt porodice (Death of the Family): br. 13-17 = 176
3. Zlo doba (Graveyard Shift): br. 0, 18-20, 34 + Annual 2 = 200
4. Godina nulta (Zero Year: Secret City + Zero Year: Dark City): br. 21-27, 29-33 = 400
5. Kraj igre (Endgame + Superheavy): br. 35-40, 41-45 + Annual 3 (vjerovatno) = 304
6. Epilog (Bloom + Epilogue): br. 46-52 + Annual 4 + Detective Comics 27 + Future's End 1 + Rebirth 1 + Epilog = 304

Možda sam nešto propustio, ali je uglavnom ovako.

Kako je to Fibra rasporedila ne znam tačno.






Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 01/09/2021 : 14:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Black Mirror ti nije deo ovog arca uopšte.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/09/2021 : 14:40:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Black Mirror ti nije deo ovog arca uopšte.



Baš kao ni Eternal.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 01/09/2021 : 14:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Br. 28 je ČK stavila u Zlo doba. Sad pogledah impresum, pa sam editovao gonji spisak.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 22/09/2021 : 22:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Betmen: Kraj igre

Prva priča sadržana u ovoj knjizi je i ona najočekivanja u serijalu (rame uz rame sa Smrti porodice, čak i važnija od nje za dalji tok DC univerzuma) - najviše zato što se Džoker vraća, ovog puta ozbiljniji nego ikada. Nema više igranja, nema više šale, sad je vreme da se Betmen u potpunosti uništi. E sad, da li je stvar u visokim očekivanjima ili u tome što je Smrt porodice bila toliko dobra studija Betmenovog i Džokerovog odnosa, ja nažalost u Kraju igre nisam video ništa specijalno. Čak sam osetio na momente da me Snajder davi i da pokušava veštački da stvori napetost tamo gde je uistinu nema.

Snajder je najbolji po meni bio u struktuisanju same priče - on je započinje metodično, dajući samo naznake onoga što dolazi, i tako kroz sveske diže napetost do samog usijanja, kad čitaoci ne mogu da izdrže da bi saznali šta se dešava. Ili je makar to radio u svojim najboljim pričama, jer ovde tome nema ni traga. Sve počinje odjednom, veoma konfuzno, a mnoge tačke u priči se i nedovoljno objasnje ili prosto zaborave. Liga pravde u prvoj svesci i dobrom delu druge nema neku ulogu sem da pokaže kako je Betmen najeb'o i da Džoker stiže. Mnogo bolji mi je bio prizemniji pristup koji smo imali u Smrti porodice, kada je Džoker napao policijsku stanicu nego ovo bolokbastersko rokanje (koje na kraju nije ni objašnjeno). Pored toga, pojavljuju se mnogi likovi koji ranije nisu bili tu (ili sam ih ja zaboravio) - Djuk, Alfredova ćerka, novi kostimirani junaci itd. Moguće da je sve ovo bilo prisutno u Eternal serijalu, ali jebiga kad to nema kod nas i kad je ogroman.

No glavni problem mi je bio taj što mi ova priča prosto nije toliko držala pažnju. U jednom momentu me je jako zainteresovala, kada je pokrenuta misterija oko "bledog čoveka", i mislim da je na tome Snajder trebao više da se zadrži. Stvari se kreću prebrzo, mnoge nemaju nekog smisla, neka rešenja su previše prosta a neka nerzumljiva i preterano zakomplikovana, tako da na kraju priča ne ostavlja utisak koherentnosti. Dionizijum je interesantna novina i nadam se da će biti bolje objašnjen, posebno jer je ceo deo sa Sovama na silu ubačen i nedovoljno ekspliciran čitaocima.

U svakom slučaju, nije loše, očekivao sam mnogo više budući da je Snajder sa prethodnim brojevima podigao lestvicu očekivanja. Da je malo više vremena posvećeno finesama u raspojavanju priče, a malo manje u objašnjavaju desetine različitih tehonoloških naprava (oružija, hemijskih supstanci, itd.) ovo bi bilo mnogo zanimljivije štivo. Nedostaju mi izuzetne i napete scene koje smo imali i kod Sova i kod Smrti porodice (borba u lavirintu, Džokerov monolog na mostu, Džokerova "večer" itd.). Previše se zapleo Snajder ovde pa je i krajnji produkt tek solidan.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 22/09/2021 : 23:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Koliko je meni sve ovo bilo dosadno! Sem mozda Smrt porodice. Ostale knjige, na 400 strana (mozda mi se zato i dopala Smrt porodice jer je najkraca), toliko filozofiranja i proseravanja..pogotovo Superheavy. Cak je i krenulo dobro da vozi i solidna premisa sa 'nestalim' Brusom, pa onda megasranje sa njegovim 'povratak', resetovanjem, batlerovo plakanje i ubedjivanje...Procitano, vecinom na silu, i ode na doboš!

Edited by - jagodanbg on 22/09/2021 23:13:09
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 08/10/2021 : 21:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Unngenant

1. Crno zrcalo
2. Sud sova
3. Smrt obitelji
4. Nulta godina
5. Završnica
6. Supertežak
7. Epilog

Šta je i gde je ovde Graveyard Shift? Eternal kod oba preskočena?

quote:
Originally posted by Beren

ČK je to izdala ovako:

1. Saga o sovama (The Court of Owls + The City of Owls): br. 1-12 + Annual 1 = 384 strane
2. Smrt porodice (Death of the Family): br. 13-17 = 176
3. Zlo doba (Graveyard Shift): br. 0, 18-20, 34 + Annual 2 = 200
4. Godina nulta (Zero Year: Secret City + Zero Year: Dark City): br. 21-27, 29-33 = 400
5. Kraj igre (Endgame + Superheavy): br. 35-40, 41-45 + Annual 3 (vjerovatno) = 304
6. Epilog (Bloom + Epilogue): br. 46-52 + Annual 4 + Detective Comics 27 + Future's End 1 + Rebirth 1 + Epilog = 304

Možda sam nešto propustio, ali je uglavnom ovako.

Kako je to Fibra rasporedila ne znam tačno.









Znam da je off topic, ali kad se vec pricalo o ovome ovdje… znaci, ako sam dobro shvatio, Graveyard Shift, odnosno ono sto je ČK objavila u zasebnoj knjizi Zlo doba, Fibra ce staviti u Epilog?
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 17/10/2021 : 11:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Betmen: Superteškaš

Nakon suviše ozbiljnog, mračnog i podosta konfuznog Kraja igre stiže Superteškaš, neočekivano življi, vedriji i zabavniji deo ove knjige. Nakon Betmenove "smrti" očekuje se jedan mračni period u Gotamu, beznađe i haos, no Snajder ipak odlučuje da udari na zabavu i sulude ideje. Tu nažalost leži i glavni problem - lik Džima Gordona je u potpunosti promašen, jer je u ulozi novog Betmena mogao biti bilo ko! Džim je do sada bio ciničan i ironičan, mračan i melanhoničan, dok se ovde odjednom pojavljuje kao vedar šaljivdžija - da ne pominjem koliko uopšte ne liči na sebe već na potpunog idiota sa onom frizurom. To na stranu, ono što Snajder ovde radi izuzetno dobro je priprema terena za jednog potpuno novog negativca, groteskong i zastrašujućeg, Bluma ("Gosn. Cvat" mi je ). Ovaj negativac ima dosta potencijala, i nadam se da će da ispuni očekivanja u nastavku.
Još stojim iza toga da je Snajderova najveća boljka preterano zalaženje u tu neku "sajber" futurističku tehnologiju, jer ga to tera da izgubi previše vremena u objašnjavaju iste čitaocima, pritom ne nudeći ništa specijalno samoj priči.

Ukratko prva knjiga nije ispunila (visoka) očekivanja koja je Snader postavio u startu New52 serijala. Uglavnom je zabavno mada se autor dosta gubi u nekim momentima. Daću konačni sud o celom trku kad pročitam i poslednju knjigu (tj. poslednja dva trejda).
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 17/10/2021 : 12:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Pitanje za urednika/e: pošto se u drugoj knjizi nalazi i Rebirth #1, da li možemo da očekujemo i Kingov trk? Bilo bi interesantno videti ga, nisam ga još čitao na Betmenu.
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 17/10/2021 : 17:58:21  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PaoloRivera

quote:
Originally posted by Unngenant

1. Crno zrcalo
2. Sud sova
3. Smrt obitelji
4. Nulta godina
5. Završnica
6. Supertežak
7. Epilog

Šta je i gde je ovde Graveyard Shift? Eternal kod oba preskočena?

quote:
Originally posted by Beren

ČK je to izdala ovako:

1. Saga o sovama (The Court of Owls + The City of Owls): br. 1-12 + Annual 1 = 384 strane
2. Smrt porodice (Death of the Family): br. 13-17 = 176
3. Zlo doba (Graveyard Shift): br. 0, 18-20, 34 + Annual 2 = 200
4. Godina nulta (Zero Year: Secret City + Zero Year: Dark City): br. 21-27, 29-33 = 400
5. Kraj igre (Endgame + Superheavy): br. 35-40, 41-45 + Annual 3 (vjerovatno) = 304
6. Epilog (Bloom + Epilogue): br. 46-52 + Annual 4 + Detective Comics 27 + Future's End 1 + Rebirth 1 + Epilog = 304

Možda sam nešto propustio, ali je uglavnom ovako.

Kako je to Fibra rasporedila ne znam tačno.









Znam da je off topic, ali kad se vec pricalo o ovome ovdje… znaci, ako sam dobro shvatio, Graveyard Shift, odnosno ono sto je ČK objavila u zasebnoj knjizi Zlo doba, Fibra ce staviti u Epilog?


Anyone?
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 20/10/2021 : 20:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PaoloRivera


Anyone?


Da, Fibra će to staviti u Epilog.

Iako, ako mene pitaš, sve ovo treba jednostavno preskočiti.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/10/2021 : 21:13:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
+1

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3542 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 20/10/2021 : 21:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Shaner je izgubljen slučaj za Betsa ali šta ti Anto majke ti stavljaš pluseve kada svi mi dobro znamo da si od ovog trka jedino čitao Dvor sova

Uglavnom, Rivera je veliki ljubitelj američkog stripa i naravno da ne treba ništa da preskače već sve lepo redom i natenane da se iščita
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6872 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 20/10/2021 : 23:14:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Snajderov ran zaista nije visokokvalitetan u celini. Godina nulta je recimo ispunjena nebulozama. Snajder relativno beznačajnog i simpatičnog negativca kao što je Ridler podiže na nivo apsolutnog genija i totalnog masovnog ubice i ludaka, koji uništava ceo grad u svojoj prvoj kriminalnoj akciji. Ovo je scenarističko naduvavanje balona do prskanja isprazne pretencioznosti i preteranosti koja je sama sebi svrha, tj jedina svrha joj je više, bučnije, grandioznije, opasnije, preteranije u odnosu na ranije. Prilično nemaštovito postizanje komercijalnosti. Pri tome zaboravlja da svaki negativac nije Džoker (ludi, psihopatski, serijski ubica) i da bi većina, kao Ridler, završili na električnoj stolici, jer olakšavajućih okolnosti za njih nema, što je samo jedna od scenarističkih rupa.

Uz to njegov Betmen, u svim stripovima, prolazi kroz više strašnih fizičkih "oštećenja", neoštećen, što ove novije stripove čini, u tom pogledu naivnijima od onih iz bronze i silver age faza.

(Znam da je ovo više za topik o Zero Year, ali se namestilo za komentar ovde.)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/10/2021 : 00:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Shaner je izgubljen slučaj za Betsa ali šta ti Anto majke ti stavljaš pluseve kada svi mi dobro znamo da si od ovog trka jedino čitao Dvor sova

Uglavnom, Rivera je veliki ljubitelj američkog stripa i naravno da ne treba ništa da preskače već sve lepo redom i natenane da se iščita


dovoljno da procenim kakav je ceo trk.
a što se ti buniš,tebi se kao sviđa?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 21/10/2021 : 00:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
Hahaha ok, hvala na odgovorima
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3542 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 21/10/2021 : 08:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
a što se ti buniš,tebi se kao sviđa?



Ne, Sud sova je jedino što vredi Ali to ne znači da se Riveri neće svideti
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 21/10/2021 : 10:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
Hahah Meni je Saga o sovama bila ok, ništa spektakularno, ali good & fun read. Smrt porodice mi je već bila slabija, ali i dalje dovoljno zanimljiva da naručim i Godinu nultu koja mi upravo dolazi. Zasad dok još uvijek ovjeravam Snyderov trk, kupujem jeftinija ČK izdanja jer su mi sasvim dovoljna za čitanje, a Capullov crtež mi nije toliko dobar da bih ga morao gledati na Fibrinom velikom formatu. Zlo doba sam za sada odlučio preskočiti jer nije cjelovita priča, ali ako mi run i dalje bude dobar nakon Godine nulte, razmišljam da ga završim Fibrinim knjigama od Završnice do kraja. Zato me zanimalo gdje se kod Fibre uklapa Graveyard Shift.

P.s. apropo crteža, stvarno je samo serviceable i ništa više. I Fibra je komotno mogla objaviti Snyderov trk u manjem formatu. Pa više onda absolute format zavređuje, recimo, Swamp Thing nego ovo, no dobro.

P.p.s. sad kad čitam ove nakerove i antove komentare da vrijedi jedino Sud sova, možda se predomislim i rasprodam sve ČK knjige koje imam i za tu lovu umjesto njih uzmem Fibrin Sud sova. No, to sad sve ovisi o utisku koji će ostavit Godina nulta...
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3542 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 21/10/2021 : 11:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Kapulov crtež vredi većeg formata i nije mi teško pao skok sa DW izdanja na Fibrino
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6940 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/10/2021 : 11:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Meni je Nulta godina još bila zabavna, ali Završnica je već pad, a Superheavy i Bloom su pak odron. Pročitati ću i Graveyard Shift i Epilog da zaokružim, ali bojim se da me nakon toga Snyder više neće vidjeti.


quote:
Originally posted by naker

Shaner je izgubljen slučaj za Betsa


A ne, ne. Ne dozvoljavam da me se otpiše samo zato što kritiziram jedan popularan run.

Godina prva, Povratak Mračnog viteza, Strašan vic, Sanatorij Arkham, Godina stota, Bijeli vitez, Prokletstvo Bijelog viteza - to su sve vrlo dobri do odlični Batmani. A ima ih još sasvim dobrih - Duga Noć vještica, Zemlja jedan, Što se dogodilo s maskiranim zaštitnikom?, Mračni princ na bijelom konju. Snyderov run u cjelini nije na razini navedenih. Nekome će i to biti dovoljno, meni nije.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/10/2021 : 12:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
osim za Ludnicu Arkam,slažem se sa šanerom 100% - ovo je bogami postala jako viđena izjava u zadnje vreme.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000