forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - K 11, 2. tom
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 22/10/2021 : 08:06:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
DRUGI I ZAVRŠNI TOM NOVOG UZBUDLJIVOG NAUČNOFANTASTIČNOG SERIJALA IZ NAJVEĆE ITLIJANSKE KUĆE STRIPA!

„K-11“, 2. TOM na LETEĆEM STARTU po ceni od 940 dinara!



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 128
Štampa Kolor
Serijal Riznica Bonelli SERIJAL

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_K%2011%20-%202%20Prelistavanje%20F.pdf

Drugi svetski rat se primiče kraju, ali za mladog ruskog vojnika Karla bitke nisu završene. Nakon što je teško ranjen tokom bitke za Staljingrad, u kojoj mu je stradao brat, on i dalje želi da se bori, ali to više nije u stanju, bar ne na frontu. Umesto toga, dobija ponudu da učestvuje u tajnom naučnom projektu koji će mu, prema obećanjima rukovodilaca, pružiti šansu da ostvari pravdu i osveti se. U okviru projekta „Zarof“, dobrovoljci su podvrgnuti surovim eksperimentima sa teškim posledicama. Ali projekat ne pokazuje rezultate sve dok na red ne dođe Karl...

Ovo je napeta i surova priča o velikim političkim i prirodnim silama, kao i nepredvidljivim posledicama čovekovog smelog stupanja na nepoznatu teritoriju novih otkrića, ali je u jednakoj meri i dirljiva pripovest o malim ljudima i njihovom prijateljstvu, odanosti, požrtvovanju i ljubavi u nemogućim okolnostima...

„K-11“, 2. TOM na Letećem je startu u okviru SAJMA ČAROBNE KNJIGE u striparnicama „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu i TC „Kalča“ u Nišu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu po ceni od 940 dinara, od petka, 22. oktobra, do nedelje 31. oktobra 2021. Posle SAJMA ČAROBNE KNJIGE, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.050 dinara, a u ostalim knjižarama 1.399 dinara.

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 22/10/2021 : 13:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Ja sam mislio da ovoga ima, ili da ce biti vise!?
Znaci u ove dve knjige je sve?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/10/2021 : 13:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Meni nesto ne pije vodu. Na SBE sajtu stoji da svaka od ovih 5 sveski ima 72 strane, znaci 360 sve skupa. A oba CK brojeva imaju 192 i 128, sto je 320 strana.

U SBE izdanju je toliko dodataka ili se sve svodi na reklame, predlistove i slicno?




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 22/10/2021 13:25:49
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 22/10/2021 : 13:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Kazali je zamislio da u ovih 5 svesaka (3+2 u našem izdanju) bude cela priča. U jednom intervjuu je izjavio da neki nastavak, ako do njega i dođe, će biti spinof serijal koji bi se bavio Karlovim sinom. Što se tiče K11 - to je to, ovo je kraj priče.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 22/10/2021 : 13:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Meni nesto ne pije vodu. Na SBE sajtu stoji da svaka od ovih 5 sveski ima 72 strane, znaci 360 sve skupa. A oba CK brojeva imaju 192 i 128, sto je 320 strana.

U SBE izdanju je toliko dodataka ili...?




dodaci

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 22/10/2021 : 13:27:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Super, hvala karven.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7619 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 22/10/2021 : 15:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Sva ta bonelli izdanja na 72 strane, šta se pojavljuju u zadnje vrijeme, ustvari su na 64 strane, barem kad je sami strip u pitanju.
U svakom slučaju, čestitke ČK na završenom serijalu..
Za nadati se da bi u budućnosti mogli ipak malo češće vidjeti bonelli stripove, a ne ovako na kapaljku, 4-5 stripova, koliko ih je ove godine izašlo...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12932 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 22/10/2021 : 15:34:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo pristojan novi Bonelli.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/10/2021 : 07:46:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

Meni je ovo pristojan novi Bonelli.



+1

Ja bih dodao, da je i prilično američan ovaj sbe.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000