forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Sami 2 i 3
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 14/12/2021 : 10:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
NASTAVAK NEOBIČNE, UZBUZDLJIVE, ALI I MRAČNE PRIČE O PREŽIVLJAVANJU GRUPE MALIH JUNAKA U KRAJNJE UPEČATVLJIVOM I VEOMA SLOŽENOM SVETU, U KOJEM ĆE MORATI DA PRONAĐU SVOJE MESTO U TRENUTKU KADA NASTUPAJU KRUPNE I, SASVIM MOGUĆE, FATALNE PROMENE!

„SAMI“ 2 i 3 na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.800 dinara po tomu!



Format 20,8 x 29,7 cm
Povez Tvrd
Broj strana 216
Štampa Kolor
Serijal STARI KONTINENT

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Sami%202%20prelistavanje.pdf



Format 20,8 x 29,7 cm
Povez Tvrd
Broj strana 200
Štampa Kolor
Serijal STARI KONTINENT

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Sami%203%20prelistavanje.pdf

Od autora Fabijena Velmana i Bruna Gacotija stiže uzbudljiva i izuzetno maštovita naučnofantastična avantura čiji su protagonisti deca, ali u kojoj su nevolje i opasnosti dovoljno velike i teške da bi se i odrasli s mukom u njima snašli. Stoga to jeste priča o čudima koja prevazilaze svakodnevno iskustvo, ali je i vešto ispletena priča o odrastanju u surovim okolnostima, o prijateljstvima i sukobima, gubicima i radostima – dakle, svemu onome što nas čini ljudskim bićima.

PETORO IH JE – ALI SU SAMI.

Prvo je tu devetogodišnji Ivan, smešni i strašljivi umetnik. Zatim je tu dvanaestogodišnja Lejla, energična i optimistična devojčica. Pa osmogodišnja Kamij i naivni Teri, od pet i po godina. A tu je i Dodži, desetogodišnjak, pomalo sirov, mada velikog srca. Ova šarolika grupa dece jednog dana probudila se u gradu u kom nema nikoga. Svi žitelji, osim njih, volšebno su nestali!

Prvi tom tek je zagrebao svet u kom su se protagonisti ovog serijala našli. Istražujući nepoznatu i zlokobnu teritoriju limba, oni postepeno otkrivaju da je to veoma složen svet, sa svojim pravilima i hijerarhijom, u kojem će morati da pronađu svoje mesto, u trenutku kada nastupaju krupne i, sasvim moguće, fatalne promene. Videćemo ko će od njih postati „viša klasa“, ko će dobiti priliku da vlada limbom, a ko će biti bačen među niže slojeve i nateran da dokazuje svoju vrednost i bori se za iole prihvatljiv položaj u tom čudnovatom društvu.

„SAMI“ 2 i 3 na Letećem su startu u striparnicama „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu i TC „Kalča“ u Nišu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 1.800 dinara po tomu, od srede 15. decembra, do nedelje, 19. decembra 2021. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 2.000 dinara po tomu, a u ostalim knjižarama 2.699 dinara po tomu.

matori paraliticar
Senior Member



1217 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 23/12/2023 : 19:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Da li ima negde da se nadje slika ovog carobnog kompleta Sami 1-3?

Carobna je odradila valjan posao sa ovim knjigama?

edit: ah evo slike




Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 23/12/2023 19:44:47
Go to Top of Page

midragan
Starting Member

33 Posts

Member since 29/04/2021

Posted - 23/12/2023 : 23:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send midragan a Private Message  Reply with Quote
Ovo je moja fotka, prodao sam nakon citanja na KP, hvala sto si podelio :)
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1217 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 23/12/2023 : 23:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
eh da si jos napisao bar koju rec o procitanome...okej ili tesko razocaranje?

Under construction.
Go to Top of Page

midragan
Starting Member

33 Posts

Member since 29/04/2021

Posted - 23/12/2023 : 23:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Send midragan a Private Message  Reply with Quote
Iznenadila me pozadina kad sam je prepoznao pa sam impulsivno reagovao (jer sam na forumu svakodnevno, ali pasivan posmatrac pre aktivnog forumasa :)). :)
Proslo je vise od godinu dana od kada sam procitao, ali pamtim jako dobru prvu knjigu koja uvuce brzo u pricu o grupi klinaca koji se bude kao jedini preostali ljudi koji postoje na planeti. Ali vec od sredine druge knjige, a posebno kroz trecu, prica postaje sapunica i bleda kopija Walking dead zapleta (koji su isto kao sapunica, ali mnogo zabavniji). I sve ovo do sada lici na Walking dead meets Stranger things.
Tako da, nakon sto sam dobio dete i morao da optimizujem kolekciju, ovo je otislo na dobos. :)
Sto se tice kvaliteta knjiga pamtim da su korektne.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 23/12/2023 : 23:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
kako sam dobijao novo dete,udarao sam po jačanju kolekcije,sve u kontri supruzi - što savetujem svim mladim,te budućim očevima strip kolekcionarima.
Kako je ostajala trudna,tako bi mi žena rekla "sad ćeš morati da malo batališ sport i stripove".
Sad nakon čevrtog deteta,imam sport pet puta nedeljno,a stripovi ispadaju iz frižidera.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1217 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 23/12/2023 : 23:49:37  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Hvala na napisanome midragane :)
Uzivaj u pasivnom posmatranju i to neko mora.
Ali ostani sa nama.


Lepa temica u kojoj sam nasao da proslavim svoju prvu godisnjicu na forumu

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 24/12/2023 00:03:42
Go to Top of Page

midragan
Starting Member

33 Posts

Member since 29/04/2021

Posted - 24/12/2023 : 07:24:09  Show Profile Show Extended Profile  Send midragan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

kako sam dobijao novo dete,udarao sam po jačanju kolekcije,sve u kontri supruzi - što savetujem svim mladim,te budućim očevima strip kolekcionarima.
Kako je ostajala trudna,tako bi mi žena rekla "sad ćeš morati da malo batališ sport i stripove".
Sad nakon čevrtog deteta,imam sport pet puta nedeljno,a stripovi ispadaju iz frižidera.



Mozda stignem do tog stadijuma sa cetvrtim, trenutno sam na prvom.
Na svu srecu jos uvek nemam “ohrabrenja” da batalim nesto, kolekcija je solidna, mozda je okacim nekad na Voajeri temi…
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 24/12/2023 : 16:16:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

kako sam dobijao novo dete,udarao sam po jačanju kolekcije,sve u kontri supruzi - što savetujem svim mladim,te budućim očevima strip kolekcionarima.
Kako je ostajala trudna,tako bi mi žena rekla "sad ćeš morati da malo batališ sport i stripove".
Sad nakon čevrtog deteta,imam sport pet puta nedeljno,a stripovi ispadaju iz frižidera.



Nevezano za strip, o kojem nemam pojma :), slicno sam i ja, samo što mi često ide na živce to iskakanje iz frižidera i nemogućnost da ih sve posložim po policama ko čovjek. Pa onda često svašta nešto preprodam po bagatelnim cijenama na gomili, jer se smorim. I svako malo imam te momente, da hoću da rasprodam svašta, a još češće momente kad hoću još da nakupujem. Valjda su to te kolekcionarske boleščine, kojih se nekako treba trsiti.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/01/2024 : 14:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

kako sam dobijao novo dete,udarao sam po jačanju kolekcije,sve u kontri supruzi - što savetujem svim mladim,te budućim očevima strip kolekcionarima.
Kako je ostajala trudna,tako bi mi žena rekla "sad ćeš morati da malo batališ sport i stripove".
Sad nakon čevrtog deteta,imam sport pet puta nedeljno,a stripovi ispadaju iz frižidera.






-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000