forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Kolekcija filmova & serija (VHS, DVD, USB...)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/01/2022 : 12:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

Da omot izdanja nije plastican vec limeni.


Hvala, sad mi je jasno Ja ovo preveo doslovno kao "čelična knjiga" Mislio sam zapravo da se radi o nekakvoj knjižici koja ide uz te filmove, kao zanimljivosti vezane za film uključujući slike sa snimanja. Ali fora, vidio sam da su takvi inače skuplji.

quote:
Originally posted by FrancoNero

Imam ja viška par steelbook izdanja ako je netko zainteresiran. 12 Monkeys Arrow Video izdanje, Carlito's Way koji sadrži običan bluray i 4K disk.

Koliko bi koštao taj "Carlito's Way", ako možeš napisati? Pitam čisto onako informativno.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/01/2022 : 14:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Evo nešto od moje VHS kolekcije, nešto sitno što sam ulovio.
Slikao sam i poleđinu (obožavam te najave).









"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/01/2022 : 14:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote







"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/01/2022 : 14:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote



"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 31/01/2022 : 14:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/02/2022 : 23:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Pogledao par filmića..

Cop Land (1997.)
Dobar, solidan film, iako sam s obzirom na jaku glumačku postavu možda očekivao nešto više, nekakav spektakl. Ali kako reći da je loš film kad u njemu imaš De Nira, Stallonea, Harvey Keitela, Ray Liottu itd. Film mi je nekako kombinacija "Goodfellasa" i "Sopranosa", samo u policijskoj verziji. Zanimljivo da se Stallone morao udebljati 20-30 kg da bi što vjernije utjelovio ulogu debeljuškastog šerifa, morao je svaki dan jesti divovske palačinke. Uloga je to koja je trebala opet uzdići Stallonea u posrnuloj karijeri u tom trenutku, ali izgleda da je to prošlo bezuspješno. Po meni je dobro odglumio, ali sam mišljenja da ta takva uloga ispočetka nije bila baš za njega.

Stir of Echoes (1999.)
Ovaj film imam u VHS kolekciji, zanimljivo da su prvih 17 minuta trake najave, traileri drugih filmova i baš sam uživao :) Film inače nisam nikada ranije gledao, a kako volim Kevina Bacona (taj lik mi je u Tremorsima legendaran), pružila mi se prilika da pogledam još jedan njegov film, koji je triler sa horor elementima. Rekao bih, ovo je neka verzija "Sixth Sensa", pa i kombinacija dijelom i "Shininga". Dobar film, kraj me malo iznenadio, rasplet, tako da sam bio prilično zadovoljan gledanjem. Izgleda da je često takva situacija u mirnim kvartovima sa idealnim, gotovo savršenim obiteljima i susjedima, da netko skriva neke teške zločine.

Monster (2003.)
Nikada nisam gledao ovaj film (), iako sam čuo salve pohvala za glumicu Charlize Theron. I vidim nakon odgledanog filma zašto je to tako, nevjerojatno kako je dobro odradila svoj posao u ovom filmu, tako uvjerljivo prenijela emocije tog lika, a i još po istinitom događaju. Vrhunski!

The Jackal (1997.)
Isto iz VHS kolekcije - izvrstan film Brucea Willisa i Richarda Gerea, ali i Sidneyja Poitiera. Ponovio sam gledanje nakon sigurno 15-ak godina i danas je cool. Svidio mi se Bruce kao negativac, njegove vještine stalnog mijenjanja izgleda, a ono testiranje puške je isto genijalna scena. Richard Gere sa irskim naglaskom, malo me nasmijala scena kad su na VHS kaseti preveli da je on izgovorio da je "izgorio", kad je izašao iz zatvora i sjedio pokraj one majorice - umjesto da su preveli da je "zahrđao" (misli se na njegovu umjetnost zavođenja). Izvrsne su one sekvence kad se jedan i drugi skuže, pa oni lagani slow motion prije nego što im se pogledi sretnu.

Domestic Disturbance (2001.)
Isto VHS - drago mi je vidjeti Travoltu, njega isto obožavam. Dobru je odigrao ulogu zaštitničkog oca (iako sam u jednom trenutku imao osjećaj da je u ulozi Vege), a s druge strane, Vaughn je baš dobro odglumio prepredenog zlikovca, iako ja tog glumca pamtim više po komedijama. Steve Buscemi isto u filmu. Zanimljiv film, koji ispočetka isto krene lagano, ne bi li kasnije postao sve napetiji i dinamičniji do uzbudljive završnice.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 01/02/2022 23:49:03
Go to Top of Page

FrancoNero
Starting Member

16 Posts

Member since 16/11/2011

Posted - 02/02/2022 : 11:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send FrancoNero a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


quote:
Originally posted by FrancoNero

Imam ja viška par steelbook izdanja ako je netko zainteresiran. 12 Monkeys Arrow Video izdanje, Carlito's Way koji sadrži običan bluray i 4K disk.

Koliko bi koštao taj "Carlito's Way", ako možeš napisati? Pitam čisto onako informativno.



160 kn. Imam i Mad Max: Fury Road i Karate Kida u steelbook varijanti viška ;)
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2281 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 02/02/2022 : 14:37:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
ReemCP imam ti ja taj Carlito's Way na dvd-u za puno manje novaca,ako ti kvaliteta slike nije bitna.Original dvd,njemačko izdanje,nema hr titl,ali ima eng.audio i titl,ko nov,35 kn plus poštarina.Eto ako si zainteresiran javi mi porukom.Lp.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/02/2022 : 17:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by FrancoNero

160 kn. Imam i Mad Max: Fury Road i Karate Kida u steelbook varijanti viška ;)

Mislim da je OK ta cijena, jer baš sam gledao Mad Max quadrilogy, isto znači ti limeni omoti, cijena je oko 100 funti, prepostavljam sa dostavom da bi to bilo približno 1000 kn? Tako da ovo od 160 kn mislim da je OK.

Za ovaj Mad Max: Fury Road, ja taj film jedino ne priznajem u tim Mad Max nastavcima Vjerojatno je to samo do mene i vjerojatno sam u krivu, ali meni se taj film nikako nije svidio, jedva sam ja njega pogledao, iako je tu Hardy & Charlize. Tako mi je isto kod Terminator serijala, ima onih koje želim imati, a za neke se pravim da uopće ne postoje koliko su mi grozni

@FrancoNero - je li i ti skupljaš i dan danas filmove, a htio sam te pitati, gdje gledaš te 4K filmove? I je li ima uopće u HR negdje za kupiti taj 4K UHD player, ili kako se već zove?

quote:
Originally posted by bvagner3

ReemCP imam ti ja taj Carlito's Way na dvd-u za puno manje novaca,ako ti kvaliteta slike nije bitna.Original dvd,njemačko izdanje,nema hr titl,ali ima eng.audio i titl,ko nov,35 kn plus poštarina.Eto ako si zainteresiran javi mi porukom.Lp.

Hvala na ponudi, imat ću svakako na umu Zasad gledam da tražim one koji imaju HR titlove i da prođem što jeftinije. Moram poslikati ove neke što sam nabavio po 5kn/komad.

@bvagner3 - reci mi, imaš li možda u svojoj ponudi neke VHS original filmove da bi prodao ili dvd original filmove? Ako ti je zgodnije, možeš me kontaktirati i na p.m.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 02/02/2022 17:58:27
Go to Top of Page

FrancoNero
Starting Member

16 Posts

Member since 16/11/2011

Posted - 02/02/2022 : 18:50:35  Show Profile Show Extended Profile  Send FrancoNero a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by FrancoNero

160 kn. Imam i Mad Max: Fury Road i Karate Kida u steelbook varijanti viška ;)

Mislim da je OK ta cijena, jer baš sam gledao Mad Max quadrilogy, isto znači ti limeni omoti, cijena je oko 100 funti, prepostavljam sa dostavom da bi to bilo približno 1000 kn? Tako da ovo od 160 kn mislim da je OK.

Za ovaj Mad Max: Fury Road, ja taj film jedino ne priznajem u tim Mad Max nastavcima Vjerojatno je to samo do mene i vjerojatno sam u krivu, ali meni se taj film nikako nije svidio, jedva sam ja njega pogledao, iako je tu Hardy & Charlize. Tako mi je isto kod Terminator serijala, ima onih koje želim imati, a za neke se pravim da uopće ne postoje koliko su mi grozni

@FrancoNero - je li i ti skupljaš i dan danas filmove, a htio sam te pitati, gdje gledaš te 4K filmove? I je li ima uopće u HR negdje za kupiti taj 4K UHD player, ili kako se već zove?




Carlito's Way dajem u pola cijene jer steelbook ima sitno udubljenje. Inače to je ovo izdanje: https://www.zavvi.com/blu-ray/carlito-s-way-zavvi-exclusive-4k-ultra-hd-steelbook-collector-s-edition/13277598.html

Skupljam već cca 25 godina filmove. VHS sam rasprodao davno. Imam cca 1000 blu-ray izdanja. Original.

Nedavno sam iz Britanije uvezao region free 4K player. Prvenstvano jer nisam mogao gledati Legend Ridleyja Scotta jer je regija A :) Obožavam taj film još od kad sam bio klinac. Imam i Sony player koji nije region free i kojeg ću sad vjerojatno prodati.

E da, uzeo sam i ovo Mad Max Anthology steel izdanje koje spominješ. S talijanskog Amazona. Jeftinije i još originalna trilogija ima hrvatske titlove na blu-rayju.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/02/2022 : 21:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@FrancoNero - svaka čast, to mora da je impresivna kolekcija Hvala na ovim objašnjenjima u vezi playera. Kod nas u HR baš i nisam vidio u ponudi, izgleda da se ipak mora tako naručiti izvana.

Još da te samo malo ugnjavim - kako slažeš filmove, je li slažeš po žanrovima, redateljima? Kako se uopće snalaziš Ja sam odlučio (ovo što zasad malo imam) slagati po godinama kako su izlazili :) Ako se radi o trilogiji ili tako nečemu sličnom, onda svi ti "vezani" filmovi idu jedan pored drugog npr. "Kad jaganjci utihnu" i "Hannibal" su jedan pored drugog..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

FrancoNero
Starting Member

16 Posts

Member since 16/11/2011

Posted - 04/02/2022 : 16:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send FrancoNero a Private Message  Reply with Quote
Slažem po labelima (izdavačima). Imam Arrow Video, Masters of Cinema, Warner Bros., Vinegar Syndrome... i tako redom :)
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/02/2022 : 12:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Isto super ideja

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/02/2022 : 00:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Pogledao par filmića..

The Jackal (1997.)
Isto iz VHS kolekcije - izvrstan film Brucea Willisa i Richarda Gerea, ali i Sidneyja Poitiera. Ponovio sam gledanje nakon sigurno 15-ak godina i danas je cool. Svidio mi se Bruce kao negativac, njegove vještine stalnog mijenjanja izgleda, a ono testiranje puške je isto genijalna scena. Richard Gere sa irskim naglaskom, malo me nasmijala scena kad su na VHS kaseti preveli da je on izgovorio da je "izgorio", kad je izašao iz zatvora i sjedio pokraj one majorice - umjesto da su preveli da je "zahrđao" (misli se na njegovu umjetnost zavođenja). Izvrsne su one sekvence kad se jedan i drugi skuže, pa oni lagani slow motion prije nego što im se pogledi sretnu.



Dobar je film Šakal! To su ti politicki akcioni triler filmovi koji se vise ne prave a koji su bili vrlo popularni 90ih kao naprimer Klint Istvudov In the Line of Fire (1993), pa The Devil's Own (1997), Hunt for Red October (1990), Patriot Games (1992), Clear and Present Danger (1994).
Nisu to ne znam ni ja sad kakvi kvalitetni filmovi, ali dobra napeta bioskopska zabava koja vise nema prodju nazalost, a takve filmove bas volim da pogledam na tvu kad ih pustaju. Mozda je na neki nacin novija verzija tih filmova Affleckov Argo, mada i nije bas, ali svakako je dobar i zabavan film vredan gledanja.

Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/02/2022 : 11:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


Može Jedino što moram koristiti spoilere, kod pisanja recenzija za stripove, nekad se osjećam kao da se nalazim u okovima, vezanih ruku kad moram paziti da nešto ne otkrijem, a teško je o nečemu pisati pa i pričati s nekim ako moraš paziti na detalje, a ja ih volim prokomentirati ;)




Forum je pogodniji više za diskusije nego na za recenzije. Zanimljivije je da međusobno produskitiramo filmove koje smo gledali (ok, forumski bonton je upozoriti kad idu eksplicitni spojleri, za one koji film nisu gledali).

quote:
Originally posted by ReemCP



La Cérémonie (1995.)



Klasna borba je glavna tema ovog filma. Dosta je sličnosti između Chabrolovog filma i nedavnog velikog hita Parazit.

Sukob je između dobrostojećeg srednjeg sloja (buržoazije) i nepismenog, neobrazovanog, siromašnog nižeg sloja. Predstavnici buržoazije su privilegirani i na niži sloj gledaju s visoka. Čak i kad imaju dobre namjere oni svoju "pomoćnicu" patroniziraju i/ili ponižavaju. Čak i studentica, gorljiva idealistica koja zahtijeva društvenu pravednost, nije iznimka ("možeš li, ako ti nije problem, opeglati moju robu? mislila sam ja, ali imam neku drugu zanimljiviju aktivnost, pa možeš li ipak ti? ali samo ako ti nije problem!"). Sama ideja nekoga tko će umjesto vas obavljati vaše prljave poslove (da se nakon ručka samo ustanete, a netko drugi počisti za vama npr.) je ponižavajuća i nema lijeka za to, sukob je neizbježan. Sophie je frustrirana zbog tog (prešutnog) ponižavanja, zbog svoje nepismenosti koja simbolizira sve što ona u životu nije mogla imati, za što joj nije pružena prilika, a što je u društvu čini manje vrijednom.

Puno je simbola u filmu, jedan od ključnih je razlika u načinu kako konzumiraju kulturno-zabavne sadržaje. Sophie i Jeanne u svoje slobodno vrijeme u Sophienoj sobi golih zidova satima bulje u tupe televizijske sadržaje poput zombija. Sa druge strane, obitelj domaćina ima police pune knjiga i konzumira visoku kulturu, ali na prilično malograđanski način: srede se u odijela i haljine i odu gledati operu - ali na tv-u, ne uživo.

Predstavnici nižeg sloja nisu prikazani kao anđelčići koje trebamo žaliti, to bi opet bio patronizirajući prikaz, kakvog tipično koristi (dobronamjerna) buržoazija kad želi prikazati klasnu borbu. Ne, Sophie i Jeanne su poremećene, njih je život na dnu društvene piramide iskvario, mentalno i moralno.


Film je adaptacija romana Ruth Rendell, ali je također uvelike inspiriran istinitom pričom o sestrama Papin: https://en.wikipedia.org/wiki/Christine_and_L%C3%A9a_Papin

Edited by - vukozec on 08/02/2022 12:02:41
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 08/02/2022 : 11:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP


Le Boucher (1969.)

Također se na kraju postavlja pitanje "što bi bilo kad bi bilo", da je Helene samo zagrlila Popaula, da ga je poljubila kad je on to htio negdje na početku filma, da je počela živjeti s njim, da li bi stvari možda bile drugačije i on ne bi ubijao, već bi dvoje ljudi, od kojih je svako na svoj način traumatiziran, mogli dalje nastaviti živjeti ostatak života u ljepšoj, vedrijoj i boljoj budućnosti. Strašno je sve to kad pomisliš, koliko su samo mogle neke nijanse odlučiti da im život ode drugim tokom.




Da, osim očite aluzije na dehumanzirajuću prirodu rata, ključna tema je dinamika muško-ženskih odnosa. To je ujedno i glavna tema kroz cijeli Chabrolov opus. Seks, ljubav, žudnja, frustracija. Helene je intelektualno i estetski nadmoćna Popaulu, on je fizički nadmoćan nad njom. Njega privlači njezina sofisticiranosti i elokventnost, nju privlači njegova sirovost. Oni su suprotnosti koje se privlače. Kao i odnos dvoje glavnih likova, film je na površinskom, prezentacijskom sloju vrlo sudržan, a ispod površine vrlo provokativan. Dalo bi se o njemu dosta raspravljati, što simbolizira, što motivira likove, koja je poruka, nije lako dati jednoznačan i definitivan sud na temelju jednog gledanja. Za kraj da spomenem majstorsku scenu dugačkog razgovora dvaju glavnih likova u šetnji kroz cijeli grad, cijelu snimljenu u jednom kadru.


Pogledao sam i preostala 2 Chabrolova filma prikazana na HRT3 ovih dana (peti je sinoć, njega još nisam stigao):
- Raskid (1970) je feminističko-kafijanska priča o samostalnoj ženi u raljama ciničnog patrijahalnog kapitalizma.
- Upravo pred noć (1971) je Zločin i kazna na Chabrolov način.

Edited by - vukozec on 08/02/2022 12:00:52
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/02/2022 : 17:24:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Dobar je film Šakal! To su ti politicki akcioni triler filmovi koji se vise ne prave a koji su bili vrlo popularni 90ih kao naprimer Klint Istvudov In the Line of Fire (1993), pa The Devil's Own (1997), Hunt for Red October (1990), Patriot Games (1992), Clear and Present Danger (1994).
Nisu to ne znam ni ja sad kakvi kvalitetni filmovi, ali dobra napeta bioskopska zabava koja vise nema prodju nazalost, a takve filmove bas volim da pogledam na tvu kad ih pustaju. Mozda je na neki nacin novija verzija tih filmova Affleckov Argo, mada i nije bas, ali svakako je dobar i zabavan film vredan gledanja.

Bilo me malo strah Going, pred gledanje "Šakala", da ću si možda upropastiti ono dobro sjećanje koje sam imao na taj film, ali i dan danas je super pogledati Willisa i R.Gerea u akciji Ako pogledamo glumca Willisa do te 97' kad je izašao "Šakal", on je većinom bio pozitivac i kao takvog smo ga upamtili kad gledamo filmove u kojima njegovi likovi vode glavnu riječ. A ovdje je izvrsno odradio ulogu negativca, i ono što je fora, veći dio filma se mislilo da mu je druga meta u pitanju dok nije kasnije došlo do onog preokreta. Svakako, uzbudljiv, zanimljiv i napet film u nekim segmentima, naročito u završnici.

@Vukozec
(da ne citiram sad sve..)

Hvala ti na ovoj, nazovimo je - rekapitulaciji - Chabrolovih filmova koje sam nedavno pogledao, a još pamtim skoro svaku scenu Zaista si lijepo sve sažeo u vezi oba filma, a osim Mesara, rekao bih da je i Ceremoniju vrijedno još barem jednom (minimum) pogledati (bez obzira što znamo završnicu) da bi se moglo detaljnije analizirati. Iako na prvo gledanje veći dio radnje pa i film u cijelosti djeluje prilično jednostavan, vidimo da nakon gledanja i nije baš tako jer nas potakne da dugo razmišljamo o onome o čemu smo upravo svjedočili/gledali. Što naravno, pokazuje kakav je Chabrol majstor u pogledu režije i svega.

quote:
Originally posted by vukozec

Za kraj da spomenem majstorsku scenu dugačkog razgovora dvaju glavnih likova u šetnji kroz cijeli grad, cijelu snimljenu u jednom kadru.

Baš sam mislio tu scenu spomunuti u svom mini osvrtu, počeo pisati pa pobrisao i odlučio se umjesto toga staviti sliku (kadar te scene) kad hodaju i razgovaraju, to je odmah negdje na početku filma nakon slavlja vjenčanja na kome su prisustvovali.

quote:
Originally posted by ReemCP




Pa kad sam gledao tu scenu, bubnut ću sad napamet, kad su njih dvoje prohodali nekih 100 m ulice, a sve snimljeno u jednom kadru bez mijenjanja kamere, meni je to bilo impresivno i mišljenja sam da je moguće da glumci u takvim scenama možda imaju i neku određenu slobodu pa improviziraju dosta toga, ali opet moraš biti talent da to uspiješ. Primjetio sam u seriji koja se još malo vrti na RTL kockici (ušli smo u zadnju sezonu), "Život na sjeveru", da je dosta tih dugačkih kadrova gdje je sve snimljeno istom kamerom i kako to onda puno ljepše ispadne i ugodnije za gledati nego kad se svako malo mijenja kut kamere. A i kako su ti glumci sposobni odraditi tako dugačke scene u kojima se i dosta mijenjaju njihova raspoloženja i geste, pa izgovoriti toliku količinu teksta u takvim scenama, uistinu impresivno

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/02/2022 : 17:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Neku večer kad sam gledao na VHS-u, jedna scena koja mi je bila fora pa da podijelim s vama


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37355 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/02/2022 : 19:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A sta si to gledao?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/02/2022 : 21:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nabavio ga prije par dana na VHS-u, film u kojem je "Kevin" nešto drugačiji nego na kakvog smo ga navikli gledati u "Home Alone", a super mi za vidjeti te početke karijere malog Elijaha Wooda, fenomenalano je odradio svoju rolu, a i jedan od najtalentiranijih tadašnjih mladih glumaca


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

FrancoNero
Starting Member

16 Posts

Member since 16/11/2011

Posted - 09/02/2022 : 23:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send FrancoNero a Private Message  Reply with Quote
Ta VTI izdanja imala su neku najavu povodom godišnjice CIC distribucije ako se ne varam. Između ostalog bile su scene iz Addams Family, Far and Away... muzička podloga mislim da su bili Queen. Jesi možda naišao na tu kompilaciju prije nekog filma? :)
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/02/2022 : 22:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Nisam još naišao na takvo nešto, obično su samo najave filmova Recimo, prije ovog "Dobar sin", bila je najava za "The Beverly Hillbillies", "The Vanishing" i "Rising Sun". Mislim da su to sve filmovi iz 1993. godine.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 11/02/2022 : 22:18:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Htio sam vas pitati, je li netko naišao na VHS kasetu nekada, a da nije one tipične crne boje? Iznenadio sam se kad sam otvorio kutiju od "Hard Rain" filma, posve je plave boje

Možda je razlog tome što plavu boju povezujemo s vodom, a znamo da u filmu kiša dominira cijelim filmom i poplava koja uslijed toga nastaje..






"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 12/02/2022 : 09:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Uf kakav flešbek! Za Hard Rain nisam znao ali u mojoj videoteci je Donnie Darko bio u plavoj boji.
Znam da je neki film imao zeleni pomični dio na kazeti, neki akcić je bio sigurno ali nema šanse da se sjetim sa sigurnošću. Možda Hrid ili tak nešto?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12516 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/02/2022 : 11:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hehe, baš flešbek, a ne sjećam se da sam prije naišao na nešto slično, možda se ostali sjete ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000