forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Kolekcija filmova & serija (VHS, DVD, USB...)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 09/03/2023 : 11:41:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni i ta "obična" slipcase kartonska pakiranja izgledaju fenomenalno... Mi smo doma imali jako malo filmova u original kutijama tako da sam zavolio ove grafike od TDK i ostalih proizvođača videokazeta. Baš ću popodne otići do svojih poslikati šta oni imaju pa ću postaviti sliku ovdje. Nema toga baš toliko puno, al možda ti bude interesantno. Najveći highlight je jedna kazeta na kojoj je otac snimao crtiće s televizije kako bi ih sestra mogla gledati kad god oće, a onda je možda nekih godinu dana kasnije njegov prijatelj uzeo tu kazetu i presnimio Thompsonov koncert preko nje Cirkus u kući je bio.

Mislim, pogledajte ove kutije praznih kazeta. Predivne su:


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9176 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 09/03/2023 : 11:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Uh da, sjećam se oduševljenja kad bi stari donio neku novu praznu kazetu sa nekom novom grafikom, kakvu nemaš.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/03/2023 : 14:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Odlično Paka, baš poslikaj kad stigneš, ja volim vidit te stvari :)
I bude mi drago da ima ljudi koji su ih sačuvali.
Podsjetio si me sad da je i kod nas bilo tog "neželjenog" presnimavanja, ajoj kad se sjetim

Na vrhu 3.stranice ove teme, baš sam nešto i ja uslikao od tih kaseta (ta kartonska pakiranja), evo direktna poveznica na taj post: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=52752&REPLY_ID=2472909

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/03/2023 : 14:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Last Dance (1996.)
VHS: Posljednji ples

Nedavno sam pogledao i ovaj film (također film koji je dio moje VHS kolekcije), ali moram odmah reći da je ovo loš film.
Nakon odgledanog filma, glavom ti se prožima misao da je film zapravo besmislen.

Privukao me izgled VHS kutije (koja je zapravo imala u prošlosti za cilj da privuče pažnju gledatelja i zainteresira ga za gledanje), ono, Sharon Stone i to iza rešetaka, neka zatvorska tematika, rekoh, ovo bi moralo biti dobro. Nakon odgledanog filma išao sam malo vidjeti mišljenja drugih i vidim da je film dobio negativne kritike kritičara. Koliko sam uspio shvatiti, Sharon je htjela malo kao revitalizirati svoju karijeru sa nešto ozbiljnijim ulogama, ali ovaj film nije doprinjeo takvom uspjehu.

Ono što je meni dobro u filmu, da je jedan od glavnih glumaca Rob Morrow kojeg svi (više-manje) poznamo kao dr. Joela Fleischmana. U vrijeme kad je film sniman, mislim da je taman to bilo vrijeme kad je Rob Morrow napustio seriju "Život na sjeveru" i okrenuo se tada filmu. Iako će on za mene uvijek biti dr. Joel Fleischman, kad god vidim njegov lik. Treba spomenuti da film osim Stone i Morrowa, ima u sebi i glumce Petera Gallaghera te Randyja Quaida koji je u nešto drugačijoj (malo ozbiljnijoj) ulozi nego što sam navikao gledajući ga u raznim komedijama. Predvidljiva radnja, nepostojanje kemije između Stone i Morrowa (iako su vjerojatno imali to na umu, ali bezuspješno) te izostanak napetosti koju čovjek očekuje u jednom ovakvom filmu.

Loš film, ali gledljiv zbog glumaca koje sam naveo (ako se tako mogu izraziti). Zanimljivosti posebnih nema vezano za film, osim da je ovo prva uloga Diane Sellers u karijeri kao glumice. Ono što mi je još zanimljivo, nedavno sam čitao o Robu Morrowu da u stvarnom životu nije završio fakultet (nikad nije maturirao !!!), a recimo u seriji "Život na sjeveru" uspješno glumi doktora medicine, dok u ovom filmu ima završen (po s.com kriterijima) najteži fakultet koji postoji


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 10/03/2023 15:02:58
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 10/03/2023 : 15:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
da...baš je loš to sam gledao prije 25 godina mislim
i onaj Dijabolik remake je njezin iz tog vremena?

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/03/2023 : 16:20:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Tako je, Diabolique je iz iste godine kao ovaj film ;)

Zaboravio dodati za onaj gore film, da mi je Sharon Stone (a vjerujem i mnogima) jedna od najljepših glumica ikad. I ovaj film u zatvoru je samo potvrda toga, u filmu u kojem je glumila praktički bez šminke (zbog dosljednosti uloge koju je utjelovila) ili neki minimum minimuma šminke, a to je i dalje prekrasna žena, unatoč tome

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/03/2023 : 13:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
The Fugitive (1993.)
VHS: Bjegunac

Film "Bjegunac" kod nas je u zadnje vrijeme dosta repriziran, nisam sad siguran, ali mislim da sam vidio na RTL2 ili Doma TV, nije sad bitno, uglavnom često se vrti na našim kanalima. Nisam dugo gledao ovaj film, a nije mi se dalo gledat na našim kanalima jer ubiše sa reklamama. A kako u ovom filmu, skoro cijelom (počevši od prevrtanja busa i bijega Fordovog lika), vlada ta napetost čija te radnja drži prikovanim za ekran, bio bi grijeh imati nekakve predahe između pojedninih sekvenci jer bi to zasigurno ubilo onu draž gledanja jednog ovakvog filma.

Od Forda sam dosta pogledao filmova, ali ovaj "Bjegunac" se uvijek nekako kod mene posebno isticao, uvijek bi nekako prvi isplivao na površinu kad bi se spomenuo Ford. Možda zbog non-stop akcije, ali i zasigurno jako dobre glumačke predstave Forda i Tommyja Lee Jonesa čija je kemija na filmu zaista impresivna. Možete imati super talentirane glumce, ali kemija između njih može izostati koliko god se oni trudili, što ovdje, hvala bogu, nije slučaj.

Tommy Lee Jones kao U.S. maršal je dobio čak Oscara za sporednu ulogu, a kako sam negdje pisao na forumu nedavno, bilo je onih koji nisu bili zadovoljni i rekli su tad da je od nominiranih Ralph Fiennes "opljačkan" jer je trebao on osvojiti zbog njegove briljantne izvedbe u "Schindlerovoj listi". Pogledao sam to proglašenje Oscara i govor Tommyja Lee Jonesa (imate na YT) i za oko mi je zapao jedan komentar koji me nasmijao i zapravo dalo mi do znanja kako bi to bilo cool da je Tommy Lee Jones to napravio - a radi se o tome, da je prilikom dodjele te nagrade Oscar, rekao u govoru "I don't care!" To bi bio baš pun pogodak jer to je njegova movie line, njegova rečenica u filmu, kad se on i Ford nađu u onim tunelima, pa se Tommy posklizne i izgubi pištolj kojeg uzme Ford, i kad se nađu po prvi put u filmu onako blizu oči u oči, Ford mu kaže da nije ubio svoju ženu, a Tommy na to "I don't care!".

Zaista sjajan film, volim se s vremena na vrijeme vratiti ovom filmu (naročito sad kad sam ga friško nabavio u VHS-u), ponajviše zbog te sjajne glumačke predstave dvaju glavnih likova, i to bez obzira što znam radnju. Postoji i onaj kao nastavak sa W.Snipesom, ali iskreno ne znam koliko taj film ima smisla nakon ovog prvog.



Neke zanimljivosti koje sam iskopao:

*Harrison Ford je tijekom snimanja scena u šumi oštetio neke ligamente na nozi. Odbijao je ići na operaciju do kraja snimanja kako bi njegov lik ostao šepati. Šepanje se može vidjeti u svakoj sljedećoj sceni gdje Richard Kimble trči.

*Rijeka je bila hladna, pa je ekipa držala kade s toplom vodom podalje od kamere kako bi se Harrison Ford ugrijao.

*Brana korištena u snimkama eksterijera je Cheoah Dam, Tapoco, okrug Graham, Sjeverna Karolina. Brana se može jasno vidjeti s državne autoceste Sjeverne Karoline 129, sjeverno od Tapoca.

*Scena u kojoj Kimble trči kroz paradu za Dan sv. Patrika nije bila scenarizirana. Ovo je bio kasniji dodatak Andrewa Davisa.Davis, rođen u gradu, stvarno je želio snimiti paradu i dobio je dopuštenje iz ureda gradonačelnika da snimi dan parade. Cijela sekvenca snimljena je ručnom steady kamerom. Bez probe, Ford i Jones samo su izašli među publiku i odradili svoje, a kamermani su trčali uokolo pokušavajući držati korak. Ford je primijetio da, budući da se njegov lik držao suzdržano, to znači da se on sam nije previše isticao i izdržao je nekoliko minuta u gomili prije nego što su ga prepoznali.

*Voštani meci ispaljeni su na staklena vrata u isto vrijeme kada je Tommy Lee Jones ispaljivao svoje ćorke.

*Andrew Davis imao je samo jednu priliku za sudar vlaka u sceni s vlakom i morao je to učiniti ispravno, pa se konzultirao s nizom inženjera, dublera i osiguravajućeg društva kako bi predvidio što će se dogoditi. Očekivalo se da će se vlak zabiti u autobus brzinom od 35 milja na sat, ali direktor je bio u zabludi - vlak je stigao brzinom od 42 milje na sat. Ipak, scena je prošla točno kako je planirano.

*Pokazalo se da je jeftinije koristiti lokomotive pune veličine, oko 20.000 dolara po komadu, umjesto stvaranja scene sudara pomoću minijatura. Budući da je proračun bio prilično mali, bilo je nemoguće uvježbati ovu ključnu scenu i to je bio dogovor u jednom trenutku.

*Uništeni vlak i autobus i dalje su turistička atrakcija u Dillsborou u Sjevernoj Karolini.

*Prema producentu Royu Hugginsu, Gerardova rečenica kao odgovor na tvrdnju Richarda Kimblea o nevinosti ("Nisam ubio svoju ženu") izvorno je napisana kao "To nije moj problem." Na zahtjev Tommyja Lee Jonesa, promijenjeno je u "Baš me briga".

*Umjesto da mora smišljati masku za Richarda Kimblea, Andrew Davis je rekao da Harrison Ford započne film s bradom, a zatim ju obrije.

*Prema DVD komentaru, scena u kojoj čikaška policija ispituje Richarda Kimblea bila je improvizirana. Harrison Ford nije imao pojma kakva će mu pitanja biti postavljena. I Harrison Ford i Tommy Lee Jones improvizirali su mnoge svoje scene.

*Nije bilo dovoljno mjesta da snimatelj bude unutar helikoptera s Tommyjem Lee Jonesom pa je stoga morao biti privezan za vanjsku stranu helikoptera kako bi dobio čistu snimku Jonesa.

*Vrijeme je bilo toliko hladno kada je ekipa snimala neke od scena da se Tommy Lee Jones prisjetio da su se "baterije na kameri neprestano smrzavale".

*Walter Hill je htio režirati, s Nickom Nolteom u glavnoj ulozi, ali je Nolte navodno rekao da je umoran od akcijskih filmova i da je prestar. Christopher Reeve i Mel Gibson razmatrani su za ulogu Richarda Kimblea. Gibson je također razmatran za ulogu Samuela Gerarda. Michael Douglas razmatran je također za ulogu Richarda Kimblea u ranim fazama predprodukcije filma. A ostali koji su razmatrani su Kevin Costner (glumio je u "Savršenom svijetu (1993)", filmu koji je također bio o bjeguncu), Alec Baldwin, Richard Gere, Jeff Bridges, Michael Douglas i Al Pacino.

*Harrison Ford i Tommy Lee Jones dijele samo četiri scene u cijelom filmu u kojima razmjenjuju dijalog: u tunelu, u praonici, na telefonu i u automobilu.

*Snimanje je počelo prije nego što je scenarij dovršen. Film je snimljen u 73 dana i imao je jedan od najbržih rasporeda postprodukcije, jer je film pomaknut do datuma izlaska u kolovozu 1993.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2023 : 13:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Imaš li šta XXX-a?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2023 : 13:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Meni i ta "obična" slipcase kartonska pakiranja izgledaju fenomenalno... Mi smo doma imali jako malo filmova u original kutijama tako da sam zavolio ove grafike od TDK i ostalih proizvođača videokazeta. Baš ću popodne otići do svojih poslikati šta oni imaju pa ću postaviti sliku ovdje. Nema toga baš toliko puno, al možda ti bude interesantno. Najveći highlight je jedna kazeta na kojoj je otac snimao crtiće s televizije kako bi ih sestra mogla gledati kad god oće, a onda je možda nekih godinu dana kasnije njegov prijatelj uzeo tu kazetu i presnimio Thompsonov koncert preko nje Cirkus u kući je bio.

Mislim, pogledajte ove kutije praznih kazeta. Predivne su:





Dobra šema s Tomasonom.
A kutije su stvarno lipe ivraćaju u neka prošla vrimena.
Nego bilo je čak i plastificiranih omota za kupit.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/03/2023 : 13:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Imaš li šta XXX-a?


Nemam Samo zasad ono na slikama na dnu prethodne stranice.
Jednom sam prije gledao takav film na VHS-u, a glumci su bili ful dlakavi

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2023 : 17:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ja skoro zaboravia na njih
[url=https://postimg.cc/tYmkgB1G][/url]

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2023 : 17:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Premistia san i ove na policu.
[url=https://postimg.cc/rzV70YpD][/url]

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/03/2023 : 20:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Ja skoro zaboravia na njih

Uff, koliko ti toga imaš
Pospermane do vrha, koji naslov
quote:
Originally posted by lwood

Premistia san i ove na policu.

Baš mi je drago da si ih stavio ovako na vidljivo mjesto, mislim da su ti kad si zadnji put slika, bili u ormaru
edit: i super ovaj detalj sa ovim figuricama :)

I dalje ti na toj slici zavidim na Gooniesima, Pasje poslijepodne, Dosjei X.. a je li taj "Stvor" kod tebe baš onaj od Carpentera, ili je to onaj prequel iz 2011.?

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 12/03/2023 20:32:04
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2023 : 20:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Thing je prequel
A sta se tice xxx bas ima blesavih naslova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2023 : 20:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Za mi je da nisan i prve 4 sezone x filesa kupija original.
Al jebiga,tad nisan ima love a ima san ih vec sprzene na dvd.

A figurice su tu cisto za ukras.
Samo bi mi falilo da jos i njih skupljan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/03/2023 : 20:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Thing je prequel
A sta se tice xxx bas ima blesavih naslova.



A meni je želja tog "Stvora" nabavit (iako sam ga gledao x-puta), u dvdu ili VHS-u, svejedno.
A ti naslovi kod XXX filmova valjda moraju bit tako blesavi hehe

Ne znam jel se sjećaš onih erotskih "Emmanuelle" filmova otprije (mislim da je bilo nekoliko nastavaka), uh kako sam se ja ložio prije na to kao 12,13-godišnjak
Početkom 90-ih kod nas u mjestu su bile popularne satelitske antene, ono wow, imat ćemo napokon više od dva kanala na tv-u, pa su na njemačkim kanalima, ProSieben i slični, vrtili te filmove kasno navečer.

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 12/03/2023 20:42:37
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/03/2023 : 20:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Haha,kako se ne bi sica.
Par tih svabskih kanala bi provrtilo erotski film a sutra bi svi muski u ekipi raspravljali o njemu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 12/03/2023 : 23:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Baš mi je zanimljivo da smo prije skoro svi imali slične doživljaje, zato i volim ovaj forum :)

Bio sam danas u kući gdje sam prije živio, pa našao u jednoj kutiji još dvije kasete.
Na njima sam snimao neke utakmice.
Ali sam zaboravio da je postojala i ovakva jedna futrola (ova bijela) gdje si imao crte za upis teksta, mogao si napisati cijeli sadržaj nečega što si snimio.


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/03/2023 : 12:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Išao sam i ja uslikati dvd-ove koje sam dosad skupio.
Nema ih toliko puno, ovo je većina njih koje sam našao po nižoj cijeni.
Zapravo, na nekim dvd-ovima zna bit i po 2 filma.






"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 13/03/2023 12:51:41
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/03/2023 : 12:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Na ovoj drugoj slici u prethodnom postu, imam te neke dvd-ove sa tankim omotima, to sam znao prije vidit kod onih gramfonskih ploča, fora.






"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 14/03/2023 : 12:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Fear City (1984.)
VHS: Grad straha

Ovo je sljedeći film koji sam gledao na dobrom, starom VHS-u (čija je kutija nešto većih dimenzija od onih uobičajenih), film kojeg se i nisam nešto sjećao otprije, možda sam ga jednom gledao prije kao mali. Fear City ima sjajnu glumačku postavu; Tom Berenger, Melanie Griffith, Billy Dee Williams, Jack Scalia - glumce koje vidimo u prvom planu na VHS kutiji filma, a spomenimo da je tu još i Michael Gazzo (nominiran za Oscara za svoju ulogu u Kum 2) te Rae Dawn Chong, glumica koju sam dobro zapamtio iz Komandosa (mislim da je te godine i radila na tom filmu, vrijeme bi trebalo odgovarati).

Film je ono baš esencija 80-ih, naročito dijalozi za koje se vidi da su točno iz tog vremena. Možda se varam, ali nekako sam mišljenja da se ovaj film ne bi baš svidio generacijama rođenim u 2000-ima. Ako je vjerovati wikipediji - "It is considered a cult film." - , film se smatra kultnim, pa moram priznati da mi je drago pročitat takav podatak, jer mi je posebno drago kad imam u kolekciji takve filmove. Iako wiki baš i ne vjerujem u potpunosti budući da je svako može uređivati.

Ovaj film nije sad nešto posebno, ali s obzirom na glumačku ekipu je dobar, jedino mi se nije svidjelo kod tih napada na djevojke, što je to nekako režirano na način da imaš dojam kao da nešto fali, kao da je kod montiranja netko naglo izrezivao neke od kadrova.
Pa sam saznao u zanimljivostima ovo:

quote:
*Film je drastično ponovno montiran prije objavljivanja zbog strogih smjernica ocjenjivačkog odbora MPAA (Motion Picture Association Of America) o eksplicitnom nasilju, jeziku i golotinji u tom trenutku. Uređivanja su najuočljivija tijekom brojnih kratkih isječaka u filmu, posebno napada na striptizete od strane neimenovanog ubojice. Naposljetku, to je natjeralo Twentieth Century-Fox da proda film neovisnom distributeru za prikazivanje u kinima.

Tako da nije ni čudno da sam dobio takav dojam tijekom gledanja.
Ono što valja još spomenuti vezano za glavnog negativca, a ja to nisam doživio za života gledanja filmova, da ime glavnog negativca nikad ne saznamo u filmu, a ono što je najbolje, da na odjavnoj špici nema niti spomena glumca koji je utjelovio tu ulogu negativca Zašto je to tako, pojma nemam, za mene je to misterij.

Onaj završni fajt Berengera i no name negativca je zadovoljavajuć, imali smo boksač Vs. karatist, zapravo to me sve podsjetilo na one najranije UFC evente kad je MMA bio tek u začetku, pa smo imali često takve situacije i najavljivane borbe: boksač Vs. hrvač, hrvač Vs. karatist, džudist Vs. boksač itd. Danas su naravno borci kompletni kako se MMA razvijao tijekom godina, mora znati i stand-up kao i ground game. I da spomenem za kraj da je u ovom filmu Berenger ono pravi badass, od njegova stila odijevanja, rečenica koje izgovara, do njegove same, kompletne pojave kao lika kad stupi na scenu.


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 14/03/2023 12:23:01
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/03/2023 : 11:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/BtCDMLFs][/url]

Nije moje al dobro izgleda

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/03/2023 : 11:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Nije moje al dobro izgleda

Kao ljubitelju horora, ovo je blago
Meni baš sad javljeno na mob da mi stižu 3 paketa koja sam naručio, puna VHS filmova ;) Oko 75 komada.
Pa uslikam kad bude.
Baš sam nestrpljiv, stalno gledam kroz prozor ide li više taj poštar..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 15/03/2023 12:04:34
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 15/03/2023 : 15:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Napokon stiglo
Jedino sam otvorio zasad kutije, a poslije ću to vadit i složit (samo, kamo stavit? )









"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12356 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/03/2023 : 22:04:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP




Od ovih paketa VHS-ova koji su mi jučer pristigli, dobio sam i jedan dvd, prvi od nastavaka "Nemoguće misije".
(sad imam ova prva tri filma)





"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000