forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zahuktala Lokomotiva
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 25

vetropiroman
New Member



220 Posts

Member since 27/02/2022

Posted - 16/05/2023 : 21:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vetropiroman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

Stižu Storm integrali od Lokomotive... prvi je u štampi, kaže cobiss...



Znači 11 knjiga u najavi... veselo.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 16/05/2023 : 21:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by axle munshine

Stižu Storm integrali od Lokomotive... prvi je u štampi, kaže cobiss...



Znači 11 knjiga u najavi... veselo.


A tiraž 1000... to znači i povoljniju cenu, bar se nadam...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46560 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/05/2023 : 21:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Super vijest.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vetropiroman
New Member



220 Posts

Member since 27/02/2022

Posted - 16/05/2023 : 22:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send vetropiroman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by axle munshine

Stižu Storm integrali od Lokomotive... prvi je u štampi, kaže cobiss...



Znači 11 knjiga u najavi... veselo.


A tiraž 1000... to znači i povoljniju cenu, bar se nadam...


Povoljniju, samo u odnosu na šta... Priča se da je cifra za prava bila pozamašna. Ako ništa drugo, izguraće do kraja ovo.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 17/05/2023 : 10:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by axle munshine

Stižu Storm integrali od Lokomotive... prvi je u štampi, kaže cobiss...



Znači 11 knjiga u najavi... veselo.


A tiraž 1000... to znači i povoljniju cenu, bar se nadam...


Povoljniju, samo u odnosu na šta... Priča se da je cifra za prava bila pozamašna. Ako ništa drugo, izguraće do kraja ovo.


Povoljniju u odnosu na tiraž od 500 štampanih primeraka koji im je standardan za druge naslove... a da su prava skupa, to je činjenica, isto je bilo i sa Najamnikom, zato su i albumi skupi a integrali bi bi bili papreni...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16386 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 17/05/2023 : 13:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

Stižu Storm integrali od Lokomotive... prvi je u štampi, kaže cobiss...


To je ovaj strip?

https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/storm-stor-mp-1-podzemni-svet/17499/0/

Je li to uopšte objavljivano na ovim prostorima osim te prve epizode? Vidim da je izašla i u Strip artu.
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1006 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 17/05/2023 : 13:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
Ako me pamcenje sluzi, prva i druga epizoda su objavljene u Strip Artu i Stripoteci...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/05/2023 : 13:30:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
U Stripoteci su bile treća i četvrta ako mene pamćenje služi.
Strip Art, prve dvi i prva u albumu.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/05/2023 : 13:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Znači ovaj, Don Lawrenceov Storm, crtež jako fino izgleda kao i Trigan, ali sam nekako siguran da je priča za razmatranje, bacim oko na skenove.

https://en.wikipedia.org/wiki/Storm_ Don_Lawrence

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 17/05/2023 : 13:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by axle munshine

Stižu Storm integrali od Lokomotive... prvi je u štampi, kaže cobiss...


To je ovaj strip?

https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/storm-stor-mp-1-podzemni-svet/17499/0/

Je li to uopšte objavljivano na ovim prostorima osim te prve epizode? Vidim da je izašla i u Strip artu.


Jeste, to je taj...
Objavio dve epizode Strip Art, Stripoteka tri ili četiri epizode i Marketprint prvi album na kioscima...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 17/05/2023 : 14:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

U Stripoteci su bile treća i četvrta ako mene pamćenje služi.
Strip Art, prve dvi i prva u albumu.


Da, to je sve...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10071 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 17/05/2023 : 14:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=20070
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6073 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/05/2023 : 18:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Bacio sam oko malo na Storma, crtež mi je bogovski!
Da li ga je DL sam bojao ili je to netko drugi radio.
Boja mi je isto vrhunska.
I dalje mi se čini da će priča biti razočaravajuća vj.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 17/05/2023 18:59:30
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 17/05/2023 : 23:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Bacio sam oko malo na Storma, crtež mi je bogovski!
Da li ga je DL sam bojao ili je to netko drugi radio.
Boja mi je isto vrhunska.
I dalje mi se čini da će priča biti razočaravajuća vj.



A onako... lagana priča, kao tinejdžeru početak mi je bija odličan. Kasnije vidiš kako je crtež ipak primaran. Dobro ima i kod crteža problematičnih trenutaka, pogotovo u akcijskim scenama i generalno Don se nikad nije oslobodija krutosti, ukočenosti... slično kao Vance
Nisan pročita baš sve epizode ali koliko pamtim radnja se u drugom dijelu seli na novu lokaciju i nisan pročita nego par epizoda tog ciklusa. Ali neće se nitko privariti kupovinom ovog stripa... ka klinac san precrta skoro cile prve dvi epizode. Lajkam odluku Lokomotive da nakon Najamnika riješi i Storma.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25938 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/05/2023 : 00:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Storm
Scenarij za ništa ali crtež je razvaljiva(onda).
Nostalgija na 2.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1599 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 18/05/2023 : 07:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ali neće se nitko privariti kupovinom ovog stripa... ka klinac san precrta skoro cile prve dvi epizode.


Joj, Renky, ja sam u prvi mah potpuno suprotno skapirao ovo što si napisao, da nisi na kraju dodao da lajkaš objavljivanje Storma.
Mislio sam kad kažeš "precrta", da si otpisao Storma iz svog interesovanja , a ti bukvalno precrtavao epizode.

Inače, meni je druga epizoda dobra, mada je mogla biti i bolja, da je deo radnje sa prelaženjem nivoa i zamkama potrajao duže...
Baš sam taj deo priče prvo pročitao u Stripotekama, kad sam kupio brojeve sa Jugurtom,
pa me je onda to navuklo da nabavim i Strip Art broj 5 i pročitam kompletnu epizodu.

I ona treća može da prođe, dok prvu nikad nisam pročitao kompletnu, samo neke delove u Stripoteci,
al' sad da me neko pita, nemam pojma o čemu se radi u tim delovima prve epizode...

Četvrta je pak pravi bućkuriš, izmešani i ruski kozaci i Tarzanovi majmuni i šta li sve još...


Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/05/2023 : 08:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
A da san napisa pricrta? Fak, ni to nije baš razumljivo😂😂😂

Prva epizoda je među najboljima ako ne i najbolja od onih koje san pročita… i pricrta😂😂😂😂😂😂
Slikovnica ali…👌😜

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10071 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 18/05/2023 : 09:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Scenarij na Stormu mi je osjetno bolji kada ga je preuzeo Lodewijk počevši od Pandarvinih kronika (10. album).
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25938 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/05/2023 : 10:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Čita sam i par tih ali ne bih se složio...
Crtež mi je bolji u tim albumima.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2418 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 18/05/2023 : 11:05:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Jel vredi ovaj Torgal?


Ima jedan prazan list...

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20736 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/05/2023 : 14:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BiDi

quote:
Originally posted by john connor

Jel vredi ovaj Torgal?


Ima jedan prazan list...


??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2418 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 18/05/2023 : 14:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by BiDi

quote:
Originally posted by john connor

Jel vredi ovaj Torgal?


Ima jedan prazan list...


??

Siguran sam (ili se bar nadam) da je zbog završetka jedne cjeline stranica 100-i-nešto potpuno prazna (i bez broja stranice). Onda posle toga ima još 20-tak stranica stripa.

Verovatno to mora biti tako, šta ja znam, ne vidi se da u radnji nešto fali...

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo

Edited by - BiDi on 18/05/2023 14:46:38
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20736 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 18/05/2023 : 14:48:31  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
aha,pa dobro;uplaši me da je neki feler

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2467 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 28/05/2023 : 14:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Iako sam imao vise zamerki za Lokomotivina izdanja, moram da pohvalim Arapina, tehnicki besprekoran, izuzetan izbor papira, povez, hc, sve za 10.
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1006 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 29/05/2023 : 15:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Iako sam imao vise zamerki za Lokomotivina izdanja, moram da pohvalim Arapina, tehnicki besprekoran, izuzetan izbor papira, povez, hc, sve za 10.



Kakav je prevod?
Go to Top of Page
Page: of 25 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000