forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLCONDA / ODESA knjiga #3 (epizode 5, 6)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Golconda
Average Member



Serbia
567 Posts

Member since 23/08/2019

Posted - 02/05/2022 : 15:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Golconda's Homepage  Send Golconda a Private Message  Reply with Quote
GOLCONDA / ODESA knjiga #3 (epizode 5, 6)



🎩 Dragi prijatelji,
praznici još nisu gotovi, ali se napolju malko pokvarilo, pa se stvorio poneki trenutak da formiramo i napravimo objave za izdanja koja su nedavno ugledala svetlost dana, a postoje i neke sitne novine koje bismo ovom prilikom hteli da podelimo sa vama...

⁉️ Jedna od novina je da naših izdanja više neće biti u prodajnim lancima Trafika, kao ni u njihovom online katalogu. Zašto je to tako, verujem da oni znaju... 🙂 Takođe, plan je da se u narednom periodu pojavimo i u većem broju knjižara po Srbiji (za sada), ali to ćemo svakako najaviti naknadno...

🛒 Još jedna nova stvar je da će od sada na našem web shopu sva naša izdanja biti trajno dostupna po ceni nešto nižoj od pune (nekih 10-ak posto), a sve to nakon isteka promotivne cene u trajanju od mesec dana koja će uglavnom iznositi -20%, a ponekad ćemo se potruditi da bude i malo bolja, verujemo da će naši prijatelji iz specijalizovanih knjižara sa kojima uspešno sarađujemo od samog početka prihvatiti isto, dok će puna, najviša cena biti rezervisana za ostale knjižare...

❗️ Takođe, menjamo politiku najavljivanja naših budućih naslova (to verovatno neće da važi za ongoing serijale gde je sve manje-više jasno kako će da se razvija i napreduje), i to menjamo tako što NEĆE VIŠE BITI NIKAKVIH NAJAVA (osim poneki tizer bez puno objašnjavanja, postavljen tu da dobronamernima zagolica radoznalost, a ovim drugima, kako i oni sami vole da kažu, poruši ponekog sneška...). Primetili smo da naša politika nezameranja niikome ni na čemu ne daje apsolutno nikakve rezultate, čak deluje potpuno suprotno od onoga što mi zapravo želimo, tako da smo od sad svoji, na samo svom putu, bez nepotrebnih ograničavajućih, a opet, samonametnutih obzira prema drugima.

🚧 Drugim rečima, a ono što je bitno za online publiku, nema potrebe za postavljanjem pitanja oko tih izdanja, jer, u najkraćem, neće biti odgovora sa naše strane. Kad se izdanje pojavi na kobisu, to je odličan znak da je i otišlo u štampu i da se može očekivati u bliskoj budućnosti.

Ali da ja ne dužim više, detaljisaćemo kasnije, da najavimo prvu knjigu koja je već neko vreme u prodaji, a bilo je puno peripetija oko njenog objavljivanja, ne samo vezanih za trenutnu krizu na tržištu papira.

📜 ODESA knjiga 3 / epizode 5 i 6
Konačno, treća knjiga Odese, ne bih pravio nikakvu paralelu sa aktuelnim političkim dešavanjima, to je na nekima drugima koji zarađuju ozbiljne pare na toj priči... Treća knjiga nam donosi zaokruživanje jedne celine i kraj prve sezone, ali i otvara mnoge staze ka nekim novim avanturama junaka koji su sa ovih nekoliko brojeva, ako je sudeći po vašim pismima i komentarima, mnogima osvojili srce! Na četvrtoj knjizi koja otvara drugu sezonu serijala Odesa: Otkrića radove privodimo kraju, tako da će se na nju čekati mnogo manje nego na trojku.
Kratak sadržaj ovih epizoda:

🗯 5: Gorazov izbor
Od razrovane zemlje bojnog polja do podzemne arene za tajne borbe. Šta se desilo sa Gorazom? I zašto je odlučio da se ponovo bori? Jakov, Tori i Zira su mu na tragu, dok stvorenje bez emocija očajnički pokušava da oseti bilo šta. Na kraju krajeva, prijatelji znaju da budu najžešći protivnici. A misteriozno biće namerava da uživa u predstavi…

🗯 6: Raskršće
Ko su bili Viktorija Kozlova i Goraz Driklov pre Dana Fuzije? Ko su bili pre nego što su upoznali Jakova i Ziru? Kada je Odesa bila prelepi drevni grad plen, a Kaznionica 457 još nije skrenula sa svoje putanje, svodeći sudbinu susreta na melanholičnu melodiju koja se svirala na pustoj plaži. Melodija koju niko, bar naizgled, nije imao sreće da čuje…

💵 Promotivna cena (prvih mesec dana (sad) 1400 dinara
💶 Stalna cena, posle isteka promo perioda: 1550 dinara
💴 Puna cena u knjižarama: 1700 dinara

Uživajte u čitanju i pišite nam kako vam se sviđa Odesa do sada!

FACEBOOK | INSTAGRAM | WEB

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7032 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 02/05/2022 : 21:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Dajte neka me netko nagovori da uzmem ovaj serijal. Čini mi se da dosta sliči Nathanovom.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15687 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/05/2022 : 22:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dajte neka me netko nagovori da uzmem ovaj serijal. Čini mi se da dosta sliči Nathanovom.


Ceka jos uvijek neotvoreno. Nije doslo na red...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 02/05/2022 : 23:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Dajte neka me netko nagovori da uzmem ovaj serijal. Čini mi se da dosta sliči Nathanovom.



A ono, čitam, ne mogu reći da me otkinula, ali kratku serijal pa trenutni pratim. Ni blizu nathanu, skroz je drugačije.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 06/05/2022 : 22:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Uzeo danas i 3. Mogao bih se uskoro baciti na citanje 2. i 3.
Pročitao keca i meni se bas dopalo, ali sam pauzirao da se nakupi toga za citanje; sad kad je gotova prva sezona mogao bih sve 3 knjige u cugu.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000