forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Manga
 Fumimura & Ikegami: Sanctuary
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

CountCagliostro
Starting Member

41 Posts

Member since 17/07/2018

Posted - 31/05/2022 : 18:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send CountCagliostro a Private Message  Reply with Quote
Roštao sam malo po podforumu, ali gotovo ništa o Fumimurinom i Ikegamijevom yakuza epu Sanctuary. Netko čitao? Vrijedi truda ili valja zanemariti?

Imam dojam da su neke starije, nazovi klasične, mange malo zanemarene kod nas. Crying Freeman, Samurai Crusader, Samurai Legend, Worst, Fist of North Star, Neon Genesis Evangelion. Teško je naći info ili preporuke što ne olakšava odluku o kupovini iako su sada lako dostupne.

ŠAŠ
Average Member



627 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 31/05/2022 : 19:17:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by CountCagliostro


Imam dojam da su neke starije, nazovi klasične, mange malo zanemarene kod nas. Crying Freeman, Samurai Crusader, Samurai Legend, Worst, Fist of North Star, Neon Genesis Evangelion. Teško je naći info ili preporuke što ne olakšava odluku o kupovini iako su sada lako dostupne.



Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3510 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 31/05/2022 : 19:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Ne znam za mangu, ali još mi par epizoda ostalo da privedem kraju gledanje Evangeliona i samo ću reći - mindblowing.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2502 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 31/05/2022 : 20:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
Vrijedi Sanctuary. Meni bolji od poznatijeg Crying Freemana, ako pričamo o Ikegamiju.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2502 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 31/05/2022 : 20:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Ne znam za mangu, ali još mi par epizoda ostalo da privedem kraju gledanje Evangeliona i samo ću reći - mindblowing.



I manga je odlična na svoj način.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 31/05/2022 : 22:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Čitao i ja pre 1000 godina. Oke, korektno, ali ništa revolucionarno, može, ali ne mora.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000