forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford u izdanju Libellusa.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 43

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/07/2022 : 19:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B


Sada bih kratko prokomentirao ovo izdanje koje upravo držim pred sobom.
Teško je pronaci prave rijeci da bi se opisalo ovo savršenstvo,.korice tvrde, a opet mekane i svilenkaste, listovi glatki poput leda, a bijeli poput snijega, lagano prošarani tamnim slovima i crtežom, otisnutim baš koliko treba, ni preplitko, a ni preduboko.
A hrbat, a taj perfektno dizajnirani hrbat, koji savršeno leži u ruci i ostavlja osjecaj ugode na dlanovima cak i nakon sklapanja korica i odlaganja stripa na za to predviđeni pamučni jastučić.
Prijevod je bomba, znaci toliko je dobar, da imam osjecaj da bih sve razumio cak i da ne znam čitati.
Hvala svima koji su sudjelovali u ovom projektu i time mi omogucili da za nekoliko novcica dobijem komplet od svih prvih 12 brojeva ovog bezvremenskog klasika.






-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 03/07/2022 : 20:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
aj da i ja napišem par slova na ovu temu.

nastojati ću ne ponavljati već napisano.

knjige su jako lijepe, ne smeta mi hrbat, ne vidim bolje riješenje na toliki broj knjiga, da ih je 5-10 onda se napravi zajednička slika, ali ovako je to teško. Ni Ken Parker 3u1 nema povezanu sliku.

Papir koji me najviše brinuo mi je sasvim ok, lagano hrapav, mat i nije arktički bijel. Istina da je malo žučkastiji bio bi po meni 100% pogođen, ali i ovako je jako dobar. To proziranje me ne smeta jer čitam dok je papir spušten i tada se to ne vidi, a kod mnogih drugih stripova postoji isti efekt kad se papir podigne i gleda prema svjetlu.

Ono što mi smeta više nego što sam mislio je font, usporedio sam ga sa starim iz vjesnik izdanja i ovaj mi je ipak previše generički, fali mu života. Druga stvar je što je ogroman, jasno mi je da je cijeli format veći od vjesnikovog, ali ne znam je li trebalo proporcionalno povećati i fontove, ovako je to već prilagođeno slabovidnima, što opet može biti ok s obzirom na godište fordovaca.

Druga stvar je prijevod, ubijte me, ali meni je Brixyev prijevod ostao u super sjećanju, e sad ili sam ja dobro ostario ili ovaj prijevod nije isti kao stari, ali neke stvari mi čudno zvuče i ne sjedaju mi. Nije mi to više onako pitko i čitko kao što sam zapamtio. Nisam uspoređivao, ne stignem.

I za kraj, postoji jedan veliki konflikt kod ovakvih izdanja i AF-a. S jedne strane želimo ga u najljepšem i najboljem mogućem ruhu, ali s druge strane to ruho nije u skladu sa sadržajem stripa. Ukoliko idemo na to da vanjština oslikava i prezentira unutrašnjost onda je ovo promašen koncept, ukoliko želimo nešto što će lijepo figurirati na polici onda je pun pogodak.

Osobno bi volio da je sve u skladu, pa da su i te korice pohabane, istrošene, pa ako treba i pune rupa. Upravo kao i što su naši omiljeni tajni agenti.
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

947 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 03/07/2022 : 21:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dalen

Sorry stari, ali nakon Sandre i (zaboravio sam ime supruga joj) iz Palacha, u Rijeci ne postoji niti jedna prava, normalna strip knjižara. Ja sam kad su prestali sa radom prebacio se kod Zlatka u Babilon i mogu reći za njega samo sve najbolje.


I sad još da objasniš kakve veze ima rad Striparnice Palach sa knjižarama u Rijeci poput Hoću knjigu ili Školske knjige koji su do sada dobijali svaku turu redovno...


Zadnja informacija s LL foruma da dostava u knjižare tek sad ide, poslije direktne dostave i dostave u striparnice.

Valjda će onda doći tamo gdje ti "špijuniraš".


Špijuniram ???? Odakle ti izvlačiš ovakve nebuloze ???? Ja sam redovni kupac u riječkim knjižarama jer u gradu ne postoji niti jedna striparnica. Kakve špijunaže,jesi li ti normalan....


Mislio sam pod "špjuniranjem" na, ne znam, kupuješ, gledaš ili štogodveć.
Isprike zbog moje nezgrapne upotrebe riječi "špijuniranje".
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

947 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 03/07/2022 : 21:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dalen

Sorry stari, ali nakon Sandre i (zaboravio sam ime supruga joj) iz Palacha, u Rijeci ne postoji niti jedna prava, normalna strip knjižara. Ja sam kad su prestali sa radom prebacio se kod Zlatka u Babilon i mogu reći za njega samo sve najbolje.


I sad još da objasniš kakve veze ima rad Striparnice Palach sa knjižarama u Rijeci poput Hoću knjigu ili Školske knjige koji su do sada dobijali svaku turu redovno...


Zadnja informacija s LL foruma da dostava u knjižare tek sad ide, poslije direktne dostave i dostave u striparnice.

Valjda će onda doći tamo gdje ti "špijuniraš".


Špijuniram ???? Odakle ti izvlačiš ovakve nebuloze ???? Ja sam redovni kupac u riječkim knjižarama jer u gradu ne postoji niti jedna striparnica. Kakve špijunaže,jesi li ti normalan....


Kako li si se samo usudio izustiti kritiku na rad Libellusa?
I to na topicu na kojem mmihoci danonocno bdije poput psa čuvara, stražari kao švicarska garda pred dverima Vatikana.
Nemaš svoje primjerke Alan Forda a odvažio si se komentirati.
To je spam najgore vrste.
Naš dragi manhunter je napisao da clanovi koji svoj komplet nisu dobili neka na pišu, a ja sam svoje dobio pa se osjecam pozvanim napistati nekoliko redaka.
Prije svega, ako dozvolite, kratka digresija.
Prvo bih se želio zahvaliti manhunteru jer me banovao.
Naime, dok sam robijao razmišljao sam o nedjelima koja mi se stavljaju na teret, i spoznao, u dubini sebe, da to nisam bio onaj pravi ja, vec naivac koji je pao pod utjecaj perfidnih spamatora koji polako, ali sigurno truju i izjedaju ovaj forum i grickaju ga kao more stijene.
Ali evo danas, nakon odslužene kazne, dolazim tu, pred Vas, kao nov, i potpuno rehabilitiran čovjek.
Stoga, čvrsto odlučujem da cu se popraviti i da više necu spamati, a svaki spam čvrsto osuditi i prijaviti nadležnim tijelima.
Sada bih kratko prokomentirao ovo izdanje koje upravo držim pred sobom.
Teško je pronaci prave rijeci da bi se opisalo ovo savršenstvo,.korice tvrde, a opet mekane i svilenkaste, listovi glatki poput leda, a bijeli poput snijega, lagano prošarani tamnim slovima i crtežom, otisnutim baš koliko treba, ni preplitko, a ni preduboko.
A hrbat, a taj perfektno dizajnirani hrbat, koji savršeno leži u ruci i ostavlja osjecaj ugode na dlanovima cak i nakon sklapanja korica i odlaganja stripa na za to predviđeni pamučni jastučić.
Prijevod je bomba, znaci toliko je dobar, da imam osjecaj da bih sve razumio cak i da ne znam čitati.
Hvala svima koji su sudjelovali u ovom projektu i time mi omogucili da za nekoliko novcica dobijem komplet od svih prvih 12 brojeva ovog bezvremenskog klasika.





Dragi kolega molim te da moje ime ne koristiš u svojim "zaključcima" jer su pogrešni a tim i nekorektni.

Hvala.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2022 : 21:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Čekan da Valter prokomentira izdanje.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18398 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/07/2022 : 22:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Čekan da Valter prokomentira izdanje.



još on i predlažem da se zatvori topic..
poslje njega ništa se više pametno neče moči tu pročitati..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4814 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 03/07/2022 : 22:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Čekan da Valter prokomentira izdanje.



Kad se vrati iz Sjeverne Koreje, Iša je po upute kod velikoga vođe države i radničke klase, ko zna možda se svidi i Vođi pa VALTER promini mišljenje
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4814 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 03/07/2022 : 22:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Pripa sam se ono oko papira tako da sam skoro otkaza drugu turu Inače planiram
kupit većinu knjiga Magnusovog perioda (ne sve).
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/07/2022 : 22:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Pripa sam se ono oko papira tako da sam skoro otkaza drugu turu Inače planiram
kupit većinu knjiga Magnusovog perioda (ne sve).



Blasfemija!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4814 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 04/07/2022 : 00:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

aj da i ja napišem par slova na ovu temu.

nastojati ću ne ponavljati već napisano.

knjige su jako lijepe, ne smeta mi hrbat, ne vidim bolje riješenje na toliki broj knjiga, da ih je 5-10 onda se napravi zajednička slika, ali ovako je to teško. Ni Ken Parker 3u1 nema povezanu sliku.

Papir koji me najviše brinuo mi je sasvim ok, lagano hrapav, mat i nije arktički bijel. Istina da je malo žučkastiji bio bi po meni 100% pogođen, ali i ovako je jako dobar. To proziranje me ne smeta jer čitam dok je papir spušten i tada se to ne vidi, a kod mnogih drugih stripova postoji isti efekt kad se papir podigne i gleda prema svjetlu.

Ono što mi smeta više nego što sam mislio je font, usporedio sam ga sa starim iz vjesnik izdanja i ovaj mi je ipak previše generički, fali mu života. Druga stvar je što je ogroman, jasno mi je da je cijeli format veći od vjesnikovog, ali ne znam je li trebalo proporcionalno povećati i fontove, ovako je to već prilagođeno slabovidnima, što opet može biti ok s obzirom na godište fordovaca.

Druga stvar je prijevod, ubijte me, ali meni je Brixyev prijevod ostao u super sjećanju, e sad ili sam ja dobro ostario ili ovaj prijevod nije isti kao stari, ali neke stvari mi čudno zvuče i ne sjedaju mi. Nije mi to više onako pitko i čitko kao što sam zapamtio. Nisam uspoređivao, ne stignem.

I za kraj, postoji jedan veliki konflikt kod ovakvih izdanja i AF-a. S jedne strane želimo ga u najljepšem i najboljem mogućem ruhu, ali s druge strane to ruho nije u skladu sa sadržajem stripa. Ukoliko idemo na to da vanjština oslikava i prezentira unutrašnjost onda je ovo promašen koncept, ukoliko želimo nešto što će lijepo figurirati na polici onda je pun pogodak.

Osobno bi volio da je sve u skladu, pa da su i te korice pohabane, istrošene, pa ako treba i pune rupa. Upravo kao i što su naši omiljeni tajni agenti.



Niko ti ne brani pohabati strip i napraviti par rupa na njemu da bude baš Alanfordovski kako ti kažeš.

Ovo izdanje je treba radit Grunf, s buđetom od 50 centi, pa bi bilo baš Alanfordovsko izdanje
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/07/2022 : 00:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Najbolje ga je odmah po izlasku/primitku/kupnji iz striparnice, (ili gdje ga se vec pokupi), napraviti prvi korak, a to je; odmah knjige baciti na asfalt, (sad je i dobro zagrijan, pomoci ce i to), pa ih postojano i odlucno nogama razvuci lijevo-desno. Za svaku sigurnost potvrditi to prelaskom osobnog vozila po njima. Vise puta naprijed-natrag, (sto je sigurno-sigurno je)
Potom slijedi fina, (filigranska), obrada, doma. Vlazenje, busenje, habanje, rezuckanje, saranje itd.
Zavrsni stih je da se to malo poljepi selotejpom i onda je to i takvo izdanje zasigurno AlanFordovski!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/07/2022 : 06:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by lwood

Čekan da Valter prokomentira izdanje.



još on i predlažem da se zatvori topic..
poslje njega ništa se više pametno neče moči tu pročitati..



Pa da me Stražar prozove kao ne-kupca što komentira.
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 04/07/2022 : 08:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Kao veliki ljubitelj Alan FOrda ovo izdanje doživio sam kao veliko razočarenje.

Prvo:
Ja živim u Njemačkoj i nemam striparnicu u susjedstvu.
Bio sam u ZG i otišao sam kod Raula i upisao se za daljnja izdanja.

Pitanje 1: Zašto se ne može kupiti AF na Libellusovim stranicama?
Koji marketinški genije je to izmislio?
Nekakav elitizam U sakupljanju Libellusovih izdanja?
- Nas koji živimo vani, a volimo AF ste pošteno iziritirali. Ali pošteno.

Pitanje 2: Pa kakav je to dizajn korica?
Kakva je to anemična bež boja?
Izgleda kao da je netko uređivao kuhinju i kuhinjski dizajn preselio na AF.
Pa su na tu anemičnu podlogu naslonjeni CB polu pikselizirani nespretno izabrani Fordovci.
Hrbat. Katastrofa. Detalj sa naslovne nastavljen na hrbat. Tako imamo na hrptu ničim izazvano jaje na oko, dio plašta, nož i teglice.
Na kraju sve to izgleda kao da smo krivo složili knjige. Ne nastavljaju se jedan za drugim i na kraju ne tvore jednu sliku. Znam da nisu išli za tim, ali na kraju to izgleda kao pogreška u dizajnu.

Libellus - ne osjeća se nikakva ljubav prema AF u ovom vašem izdanju. Korice izgledaju kao da ih je radio netko tko nema nikakav kontakt sa AF. Izgledaju kao da ih je kreirao netko tko ne voli AF pod prijetnjom pištolja.

Žao mi je da FIbra nije radila ovo izdanje.

Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 04/07/2022 : 08:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Libellus AF < Strip Agent AF
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 04/07/2022 : 08:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Tresla se brda. Rodio se miš.
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 04/07/2022 : 08:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Večina nas ne traži da Zastavu 750 pretvorite u Rimac Neveru.

"Mi hoćemo Fiću"
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12897 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 04/07/2022 : 08:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@Edi B, vrhunska ironija, svaka čast ;)
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 04/07/2022 : 08:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik






Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/07/2022 : 08:55:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Večina nas ne traži da Zastavu 750 pretvorite u Rimac Neveru.

"Mi hoćemo Fiću"



Evo, Nikice dobro znas koji automobil vozim. Rimac Neveru ne bi uzeo da mi je besplatno daju. (Mozda i bi, pa bi je odmah prodao )
A s ovim Libellus Alan Ford izdanjem nista se ne moze mjeriti. Ni nikakva taljansks izdanja.
Tako da, mozda ti je dugo izbivanje van strip konzumentizma uvjetovalo ovakav stav. Na kojeg naravno, legitimno imas pravo. Zato LL i ima nakladu koju ima, i kupaca tocan i odreden broj. Nema tu filozofije, stvari su jednostavne.
Zna se sto je kolekcionarsko izdanje. Ne samo knjige. Nesto kao classic car state of mind, to bi ti trebala biti ideja vodilja.
I na kraju, jednostavno, nije sve za svakoga...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 04/07/2022 : 09:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Meni ovo kolekcionarsko izdanje jednostavno nije dovoljno efektno. Mlako je i anemično.
Ima nedozvoljeno puno dizajnerskih nekorektnosti.

Libellusova izdavačka politika mi je oduvijek bila odbojna. Shvaćam da vi koji redovite pratite i kupujete stripove zadnjih 40ak ili više godina drugačije doživljavate Libellus.
Ja doživljavam svako Bonelli Libellus izdanje pretjeranim. Sad je to isto napravio i sa AFom.
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 04/07/2022 : 09:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Kao veliki ljubitelj Alan FOrda ovo izdanje doživio sam kao veliko razočarenje.

Prvo:
Ja živim u Njemačkoj i nemam striparnicu u susjedstvu.
Bio sam u ZG i otišao sam kod Raula i upisao se za daljnja izdanja.

Pitanje 1: Zašto se ne može kupiti AF na Libellusovim stranicama?
Koji marketinški genije je to izmislio?
Nekakav elitizam U sakupljanju Libellusovih izdanja?
- Nas koji živimo vani, a volimo AF ste pošteno iziritirali. Ali pošteno.

Pitanje 2: Pa kakav je to dizajn korica?
Kakva je to anemična bež boja?
Izgleda kao da je netko uređivao kuhinju i kuhinjski dizajn preselio na AF.
Pa su na tu anemičnu podlogu naslonjeni CB polu pikselizirani nespretno izabrani Fordovci.
Hrbat. Katastrofa. Detalj sa naslovne nastavljen na hrbat. Tako imamo na hrptu ničim izazvano jaje na oko, dio plašta, nož i teglice.
Na kraju sve to izgleda kao da smo krivo složili knjige. Ne nastavljaju se jedan za drugim i na kraju ne tvore jednu sliku. Znam da nisu išli za tim, ali na kraju to izgleda kao pogreška u dizajnu.

Libellus - ne osjeća se nikakva ljubav prema AF u ovom vašem izdanju. Korice izgledaju kao da ih je radio netko tko nema nikakav kontakt sa AF. Izgledaju kao da ih je kreirao netko tko ne voli AF pod prijetnjom pištolja.

Žao mi je da FIbra nije radila ovo izdanje.





Ne razumijem ovoliku proturječnost. Zašto ti smeta što ne možeš kupiti proizvod koji ti se ionako ne sviđa!?
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 04/07/2022 : 09:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Kao veliki ljubitelj Alan FOrda ovo izdanje doživio sam kao veliko razočarenje.

Prvo:
Ja živim u Njemačkoj i nemam striparnicu u susjedstvu.
Bio sam u ZG i otišao sam kod Raula i upisao se za daljnja izdanja.

Pitanje 1: Zašto se ne može kupiti AF na Libellusovim stranicama?
Koji marketinški genije je to izmislio?
Nekakav elitizam U sakupljanju Libellusovih izdanja?
- Nas koji živimo vani, a volimo AF ste pošteno iziritirali. Ali pošteno.

Pitanje 2: Pa kakav je to dizajn korica?
Kakva je to anemična bež boja?
Izgleda kao da je netko uređivao kuhinju i kuhinjski dizajn preselio na AF.
Pa su na tu anemičnu podlogu naslonjeni CB polu pikselizirani nespretno izabrani Fordovci.
Hrbat. Katastrofa. Detalj sa naslovne nastavljen na hrbat. Tako imamo na hrptu ničim izazvano jaje na oko, dio plašta, nož i teglice.
Na kraju sve to izgleda kao da smo krivo složili knjige. Ne nastavljaju se jedan za drugim i na kraju ne tvore jednu sliku. Znam da nisu išli za tim, ali na kraju to izgleda kao pogreška u dizajnu.

Libellus - ne osjeća se nikakva ljubav prema AF u ovom vašem izdanju. Korice izgledaju kao da ih je radio netko tko nema nikakav kontakt sa AF. Izgledaju kao da ih je kreirao netko tko ne voli AF pod prijetnjom pištolja.

Žao mi je da FIbra nije radila ovo izdanje.




😨upravo si otvorio pandorinu kutiju!
Neka te Bog cuva!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 04/07/2022 : 09:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Trebao si vidjeti moju reakciju kad sam došao kod Raula u SnK kada mi je rekao da Fordova više nema.
Došlo mi je da godine u kojima nisam ništa opsovao pratočim u jednu rečenicu od 40ak riječi najsočnijih balkanskih prostota.

Kasnije je Raul iskopao jedan komplet i dobio sam Fordove.
Hvala na tome.



quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by stripnik








Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 04/07/2022 : 10:07:43  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Špijun koji me volio se posipa pepelom i javlja da je Libellus osvanuo na policama riječkih knjižara 🥳🥳🥳🥰🥰🥰 JUURRRRIIIIIŠŠŠŠ !!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 04/07/2022 : 10:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Trebao si vidjeti moju reakciju kad sam došao kod Raula u SnK kada mi je rekao da Fordova više nema.
Došlo mi je da godine u kojima nisam ništa opsovao pratočim u jednu rečenicu od 40ak riječi najsočnijih balkanskih prostota.

Kasnije je Raul iskopao jedan komplet i dobio sam Fordove.
Hvala na tome.




Raul je predobar lik i prvenstveno covjek. Strip entuzijast.
Cuj, sto se ovog prvog tice, Nikice, pod hitno se ostavi Alemanje. Dodi zivjeti u Dalmaciju. U Split, prvenstveno.
Bestimat cemo u duetu, tercetu, kvartetu i cijelom ansamblu. Bestimije oslobadaju.
Citat cemo romane. Evo u mene ces se nacitati da ce ti oci ispasti...
Gradelavat cemo, pit i ponovo ces se roditi.
Ponovo ces citat romane, neces ih slagat na policu samo...
Raspravljat cemo u nedogled o Alan Fordu, dakako i o Libellus izdanju.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 43 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000