forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford u izdanju Libellusa.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 43

ivanl
Advanced Member



Croatia
15682 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/07/2022 : 21:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sawitch

Evo i ja se angazovao da ih pokupim. Stvarno nema zamerke na papir. Lepsi bi bio po meni neki prljaviji ali ovo je super. Mislio sam da su redovne Libellus velicine ali su i veci. Plasio sam se kako ce izgledati na vecem formatu ali je dobro to sve. Stvarno odlicna izdanja.


Format ka njihov kolor Zagor.



Isti ka Zagi i pilot u boji. Ali najvaznije je, to bi zelio da ekipa shvati, da su stranice iste kao originalne Magnusove table, (poslje i od Pifarreria, Macchia, Morriconea, Dalla Monice i drugih) To je zaista odlican moment ovih knjiga. Doslovce kao da imas originalne table u ruci. Isti gabariti. Meni je to izvanredno.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10119 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/07/2022 : 21:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by sawitch

Evo i ja se angazovao da ih pokupim. Stvarno nema zamerke na papir. Lepsi bi bio po meni neki prljaviji ali ovo je super. Mislio sam da su redovne Libellus velicine ali su i veci. Plasio sam se kako ce izgledati na vecem formatu ali je dobro to sve. Stvarno odlicna izdanja.


Format ka njihov kolor Zagor.



Isti ka Zagi i pilot u boji. Ali najvaznije je, to bi zelio da ekipa shvati, da su stranice iste kao originalne Magnusove table, (poslje i od Pifarreria, Macchia, Morriconea, Dalla Monice i drugih) To je zaista odlican moment ovih knjiga. Doslovce kao da imas originalne table u ruci. Isti gabariti. Meni je to izvanredno.


Pa stavi one slike.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15682 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/07/2022 : 21:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
To tebi druze. Nije sve za svakoga. Nikad ne znas kako ce ko shvatit. Nisu svi ovdje dobronamjerni nazalost.

Ali bas nesto razmisljam, zamisli da su ovo radili kao Forma B Brandona, dio naklade bijelih stranica dio zuckastih...
Bilo bi i to baza.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 02/07/2022 : 21:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Meni su baš jučer stigli. Nikakve zamjerke na papir nema. Malo sam se bojao nekih tu komentara na papir. Sve je ok. Izdanje je vrhunsko. Osim onog famoznog donjeg dijela hrbata. Totalno su ga usrali s time .
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/07/2022 : 21:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Zašto su ga usrali? Hrbat je ok. Baš van svaki q smeta.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39314 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/07/2022 : 22:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dalen

Meni su baš jučer stigli. Nikakve zamjerke na papir nema. Malo sam se bojao nekih tu komentara na papir. Sve je ok. Izdanje je vrhunsko. Osim onog famoznog donjeg dijela hrbata. Totalno su ga usrali s time .



E da, to se ni meni ne svidja.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10119 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/07/2022 : 22:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl



Ali bas nesto razmisljam, zamisli da su ovo radili kao Forma B Brandona, dio naklade bijelih stranica dio zuckastih...
Bilo bi i to baza.


Siguran san da ima budala koje bi kupile i bilo i žuto izdanje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10050 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/07/2022 : 22:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Žuto izdanje ide s oznakom Klasik.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15682 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/07/2022 : 22:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Žuto izdanje ide s oznakom Klasik.



Daj zutoga. Daj biloga. Ja bi uzeja oba.
Nego frende kako ti se svidila recenzijica? I na tebe san mislija kad san pisa, jer si mi reka da dam mali osvrt.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10050 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/07/2022 : 23:13:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Peyo

Žuto izdanje ide s oznakom Klasik.



Daj zutoga. Daj biloga. Ja bi uzeja oba.
Nego frende kako ti se svidila recenzijica? I na tebe san mislija kad san pisa, jer si mi reka da dam mali osvrt.



Hvala frende, recenzija je top, objektivna. Svi znamo koliko ljubavi imaš prema ovom stripu, ali to svejedno nije imalo utjecaja.

Sada imam punu sliku o izdanju koje se čini izvanrednim, osim tog (nebitnog) detaljčića sa hrbatom.

A ovo žuto Klasik sam se šalio jer znam da bi ti kupio i žuto Klasik i novi hrbat Zlatni klasik pa sam izazivao tvoju potvrdu .

Ne znam da li sam već pisao o tome, AF (prvih 75) sam čitao ne znam ni sam koliko puta, tako da sam valjda znao napamet sve slike. A sada se više i ne sjećam kada sam ga zadnji put čitao (većinu slika i dalje pamtim) i pomalo me strah da se ne razočaram, da mi dojam ne splasne.

Sumnjam da ću kupiti ovo veleb izdanje jer kako reče lwood prekasno stiže. Ne da mi se gomilati duplikate (nemam gdje!), a Vjesnikovo izdanje ima čar i dobro će me služiti i dalje.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15682 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/07/2022 : 23:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Vjesnikovo izdanje apsolutno ce zauvijek drzati i zadrzati svoju car. Meni je zaista sluzulo odlicno za repetitivno vracanje nekim bitnim sitnicicama kroz silne godine. Ponovo i ponovo. Sad ce u zasluzenu mirovinu, ne vjerujem da cu ga vise 'uznemiravati' nakon ovog LL-a.

Trudio sam se objektivno, nepristrano 'isecirati' ove nove LL knjige. Mislim da je bilo posteno. Jos jednom iskreno, sve je tu 5. Sve je top. Sve je de luxe. Sve je profi. Sve je...osim donjeg dijela hrbata. To je neoprostivo, jer tek ce se na vecu kolicinu knjiga u buducnosti vidjeti mahnitost i nered tog i takvog dizajna. Po meni, a i to cu jasno i posteno kazati, previse se vjerovalo i pustilo na volju Melini Mikulic. Ona je dokazani, vrstan dizajner, ali ovdje je usrala motku! Dalo bi se raspravljati o tome sto joj je to sve na 'isti stos' i kod Kena, pilota... ali kod ovih Ford knjiga nije uspjela u potpunosti. Dato joj je odvise slobode, mislim a i 'gazde' su tvrdokorni. Bit ce joj bezrezervno vjeruju, a i ne daju prostora za nikakvu sugestiju. To je sad tako, nece me sprijeciti da ovo proglasim izdanjem godine.
Ima tu jos sitnica za pazljive motritelje, tipa zadnja unutarnja stranica poslije epizode Operacija Frankenstein, s dva djecaka i rakom na stapu iz te epizode, ali zar nije bilo boljeg motiva??? Pa to se smatra remek djelom Magnusa i jednom od njegovih najbolje nacrtanih epizoda i sigurno je mogla ici bolja slika i motiv. Takve stvari su za prave 'pacijente' s mnostvom uputnica...
Detalji, detalji, meni je sve bitno. No ipak, od 1 do 10 skali, dajem deset plus ocijenu. Izvanredan trud i posao Libellusa!

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 02/07/2022 23:47:36
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4984 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 03/07/2022 : 10:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Svako izdanje je trag nekog vremena, tehnologije tiska itd.i to treba čuvati.
Mislim (ako sam dobro izbrojao) da je ovo DESETO izdanje Grupe TNT u HR.
Vjesnik je u Superstripu 1970. promotivno objavio Grupu TNT s originalnom naslovnicom, također drugo Vjesnikovo izdanje u sklopu Superstripa (AF br.73) ponavlja Grupu TNT ali s nebesko plavom pozadinom...
Vjesnik u AF br.213 (treće izdanje) naslovnicu totalno mijenja (u crvenu) s Alanom na nišanu, inače kao grafičko rješenje dosta dobro, nakon 5 godina Vjesnikov SuperStrip Maxi u br.2 objavljuje opet Grupu TNT (četvrto izdanje) s bijelom naslovnicom članova grupe TNT koji sjede oko nekog stola, 1989. vjesnikov Trobroj br.1 još jednom objavljuje Grupu TNT (peto izdanje) s novom naslovnicom u sklopu novog kronološkog niza, dok Borgisova "Super-SERIJA" 1993. objavljuje smeđu naslovnicu Grupe TNT (šesto izdanje) u malom formatu smanjenog okvira - inače naslovnica slična originalu Grupe TNT. Sedmo izdanje u rukama je Bookgloobea (Klasik), također i osmo izdanje (Super-Klasik) u izvornoj varijanti te najzad Zlatni KLASIK (deveto izdanje).

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15682 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/07/2022 : 13:06:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Da. Kad pobrojis tocno, deseti jubilarni put da nam izlazi Grupa TNT, prva epizoda u domovini. Stvarno zanimljivo. Fenomen. Ne bi, da nije vrijedila...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

945 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 03/07/2022 : 13:11:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dalen

Sorry stari, ali nakon Sandre i (zaboravio sam ime supruga joj) iz Palacha, u Rijeci ne postoji niti jedna prava, normalna strip knjižara. Ja sam kad su prestali sa radom prebacio se kod Zlatka u Babilon i mogu reći za njega samo sve najbolje.


I sad još da objasniš kakve veze ima rad Striparnice Palach sa knjižarama u Rijeci poput Hoću knjigu ili Školske knjige koji su do sada dobijali svaku turu redovno...


Zadnja informacija s LL foruma da dostava u knjižare tek sad ide, poslije direktne dostave i dostave u striparnice.

Valjda će onda doći tamo gdje ti "špijuniraš".
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11081 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/07/2022 : 14:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Pa i glupa je "izjava" u knjižari da im nisu poslali... većina izdanja još je dostupna i u veb shopu... zašto im nebi poslali?

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/07/2022 : 15:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dalen

Sorry stari, ali nakon Sandre i (zaboravio sam ime supruga joj) iz Palacha, u Rijeci ne postoji niti jedna prava, normalna strip knjižara. Ja sam kad su prestali sa radom prebacio se kod Zlatka u Babilon i mogu reći za njega samo sve najbolje.


I sad još da objasniš kakve veze ima rad Striparnice Palach sa knjižarama u Rijeci poput Hoću knjigu ili Školske knjige koji su do sada dobijali svaku turu redovno...


Zadnja informacija s LL foruma da dostava u knjižare tek sad ide, poslije direktne dostave i dostave u striparnice.

Valjda će onda doći tamo gdje ti "špijuniraš".


Špijuniram ???? Odakle ti izvlačiš ovakve nebuloze ???? Ja sam redovni kupac u riječkim knjižarama jer u gradu ne postoji niti jedna striparnica. Kakve špijunaže,jesi li ti normalan....
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/07/2022 : 15:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Pa i glupa je "izjava" u knjižari da im nisu poslali... većina izdanja još je dostupna i u veb shopu... zašto im nebi poslali?


Pa ne znam zašto im ne bi poslali, ali im nisu poslali. Za sada... I nije prvi puta. Već sam tako i neke brojeve Dragonera morao kupovati okolo jer jednostavno nisu poslali ....
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 03/07/2022 : 15:59:07  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Nije u redu špijunirat.
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2280 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 03/07/2022 : 16:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

Svako izdanje je trag nekog vremena, tehnologije tiska itd.i to treba čuvati.
Mislim (ako sam dobro izbrojao) da je ovo DESETO izdanje Grupe TNT u HR.
Vjesnik je u Superstripu 1970. promotivno objavio Grupu TNT s originalnom naslovnicom, također drugo Vjesnikovo izdanje u sklopu Superstripa (AF br.73) ponavlja Grupu TNT ali s nebesko plavom pozadinom...
Vjesnik u AF br.213 (treće izdanje) naslovnicu totalno mijenja (u crvenu) s Alanom na nišanu, inače kao grafičko rješenje dosta dobro, nakon 5 godina Vjesnikov SuperStrip Maxi u br.2 objavljuje opet Grupu TNT (četvrto izdanje) s bijelom naslovnicom članova grupe TNT koji sjede oko nekog stola, 1989. vjesnikov Trobroj br.1 još jednom objavljuje Grupu TNT (peto izdanje) s novom naslovnicom u sklopu novog kronološkog niza, dok Borgisova "Super-SERIJA" 1993. objavljuje smeđu naslovnicu Grupe TNT (šesto izdanje) u malom formatu smanjenog okvira - inače naslovnica slična originalu Grupe TNT. Sedmo izdanje u rukama je Bookgloobea (Klasik), također i osmo izdanje (Super-Klasik) u izvornoj varijanti te najzad Zlatni KLASIK (deveto izdanje).


Zapravo 11.izdanje grupe TNT,ako se računa i ono od Večernjeg lista.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15682 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/07/2022 : 16:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

quote:
Originally posted by DOMI

Svako izdanje je trag nekog vremena, tehnologije tiska itd.i to treba čuvati.
Mislim (ako sam dobro izbrojao) da je ovo DESETO izdanje Grupe TNT u HR.
Vjesnik je u Superstripu 1970. promotivno objavio Grupu TNT s originalnom naslovnicom, također drugo Vjesnikovo izdanje u sklopu Superstripa (AF br.73) ponavlja Grupu TNT ali s nebesko plavom pozadinom...
Vjesnik u AF br.213 (treće izdanje) naslovnicu totalno mijenja (u crvenu) s Alanom na nišanu, inače kao grafičko rješenje dosta dobro, nakon 5 godina Vjesnikov SuperStrip Maxi u br.2 objavljuje opet Grupu TNT (četvrto izdanje) s bijelom naslovnicom članova grupe TNT koji sjede oko nekog stola, 1989. vjesnikov Trobroj br.1 još jednom objavljuje Grupu TNT (peto izdanje) s novom naslovnicom u sklopu novog kronološkog niza, dok Borgisova "Super-SERIJA" 1993. objavljuje smeđu naslovnicu Grupe TNT (šesto izdanje) u malom formatu smanjenog okvira - inače naslovnica slična originalu Grupe TNT. Sedmo izdanje u rukama je Bookgloobea (Klasik), također i osmo izdanje (Super-Klasik) u izvornoj varijanti te najzad Zlatni KLASIK (deveto izdanje).


Zapravo 11.izdanje grupe TNT,ako se računa i ono od Večernjeg lista.



Bravo!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20709 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/07/2022 : 16:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
klasik... su izdanja Strip-Agenta a ne Bukgloobea.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10050 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/07/2022 : 17:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Nije u redu špijunirat.



I ja san čuja da u Rijeci ima neki špijun za stripove.

Ali mislija san da je to Shaner !
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 03/07/2022 : 17:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Dalen

Sorry stari, ali nakon Sandre i (zaboravio sam ime supruga joj) iz Palacha, u Rijeci ne postoji niti jedna prava, normalna strip knjižara. Ja sam kad su prestali sa radom prebacio se kod Zlatka u Babilon i mogu reći za njega samo sve najbolje.


I sad još da objasniš kakve veze ima rad Striparnice Palach sa knjižarama u Rijeci poput Hoću knjigu ili Školske knjige koji su do sada dobijali svaku turu redovno...


Zadnja informacija s LL foruma da dostava u knjižare tek sad ide, poslije direktne dostave i dostave u striparnice.

Valjda će onda doći tamo gdje ti "špijuniraš".


Špijuniram ???? Odakle ti izvlačiš ovakve nebuloze ???? Ja sam redovni kupac u riječkim knjižarama jer u gradu ne postoji niti jedna striparnica. Kakve špijunaže,jesi li ti normalan....


Kako li si se samo usudio izustiti kritiku na rad Libellusa?
I to na topicu na kojem mmihoci danonocno bdije poput psa čuvara, stražari kao švicarska garda pred dverima Vatikana.
Nemaš svoje primjerke Alan Forda a odvažio si se komentirati.
To je spam najgore vrste.
Naš dragi manhunter je napisao da clanovi koji svoj komplet nisu dobili neka na pišu, a ja sam svoje dobio pa se osjecam pozvanim napistati nekoliko redaka.
Prije svega, ako dozvolite, kratka digresija.
Prvo bih se želio zahvaliti manhunteru jer me banovao.
Naime, dok sam robijao razmišljao sam o nedjelima koja mi se stavljaju na teret, i spoznao, u dubini sebe, da to nisam bio onaj pravi ja, vec naivac koji je pao pod utjecaj perfidnih spamatora koji polako, ali sigurno truju i izjedaju ovaj forum i grickaju ga kao more stijene.
Ali evo danas, nakon odslužene kazne, dolazim tu, pred Vas, kao nov, i potpuno rehabilitiran čovjek.
Stoga, čvrsto odlučujem da cu se popraviti i da više necu spamati, a svaki spam čvrsto osuditi i prijaviti nadležnim tijelima.
Sada bih kratko prokomentirao ovo izdanje koje upravo držim pred sobom.
Teško je pronaci prave rijeci da bi se opisalo ovo savršenstvo,.korice tvrde, a opet mekane i svilenkaste, listovi glatki poput leda, a bijeli poput snijega, lagano prošarani tamnim slovima i crtežom, otisnutim baš koliko treba, ni preplitko, a ni preduboko.
A hrbat, a taj perfektno dizajnirani hrbat, koji savršeno leži u ruci i ostavlja osjecaj ugode na dlanovima cak i nakon sklapanja korica i odlaganja stripa na za to predviđeni pamučni jastučić.
Prijevod je bomba, znaci toliko je dobar, da imam osjecaj da bih sve razumio cak i da ne znam čitati.
Hvala svima koji su sudjelovali u ovom projektu i time mi omogucili da za nekoliko novcica dobijem komplet od svih prvih 12 brojeva ovog bezvremenskog klasika.

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15682 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/07/2022 : 17:41:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

klasik... su izdanja Strip-Agenta a ne Bukgloobea.



Ma dobro, zna on to vrlo dobro. Pogrijesio je napisati.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/07/2022 : 18:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Non plus ultra izdanje.

Nego, meni se čini da nešto ne valja sa popisom na sajtu. Ispada da je prva ikada objavljena epizoda s vampirima, poredak je čudan, neke epizode uopće ne pripadaju mjestu gdje jesu...Evo, što ovdje radi epizoda "Posao još nije završen"? Uglavnom pogledajte samo popis prvih tridesetak epizoda - pa to ne mre biti tako. Svi znamo kako ide (poslije Frankensteina ide Kuća duhova itd.)

https://www.stripovi.com/index.asp?page=search&header=0&Author=All&Name=&Heroes=af&What=HR&Publisher=SS&ITPublisher=SS&list=off&sort=Publisher,Num,Hero&cnt=20&PageCount=2

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 03/07/2022 18:42:00
Go to Top of Page
Page: of 43 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000