forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor Extra Retro
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 08/07/2022 : 22:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05
To su vise sjecanja na neka druga,ljepsa vremena.


E to... to ti kažem. Racionalnost tu pada u vodu.😉

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

lukijan98
Starting Member

22 Posts

Member since 19/11/2020

Posted - 08/07/2022 : 22:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lukijan98 a Private Message  Reply with Quote
Kad ovo kreće da izlazi?
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 09/07/2022 : 01:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
Stari dobri Berni opet prska po nama, robovima kronologije, kao po budalama he he he. Nikad se neće prominit.

Radi toga je izgubija jednog kupca, a virujen da nisan jedini (ovako ostajem na tim zagorovim knjigama, a dobro, opet mu dajen neku lovu, izgleda).

Ima gotov prijevod i triba samo kopirat Tutto Zagora...valjda nije bilo zabavno da to napravi...prejednostavno bi to bilo...bezveze...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.

Edited by - Zagor-te-nay on 09/07/2022 01:23:41
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46563 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/07/2022 : 08:25:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Da ide po originalnoj numeraciji mozda bi cak i uzima,ovako nista.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2998 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 09/07/2022 : 09:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Renky

@roby05
Šta misliš koliko će vridit LL zagor, recimo famozni 23, sa odmakom od četrdesetak godina?

Mislim da opet sa raspravom idemo u krivom pravcu.
Usput, a baš me podsjetilo na ove rasprave, jučer vidija na nekom liku majicu sa nekoliko Zastavinih modela auta...
Iznad natpis...

Zastave naših očeva.

Genijalno! Kužiš me?😉





Ja te kuzum sto posto.
Sad u Kinzumu na kasi stoji lik u majci Jure. Narancastoj. Jure s boce vina...
Ono, ludilo.
Ja mu kazen prodaj, in da ni u ludilu...
Moran je negdi iskopat.

Btw, sto se tice 'strasnih' cijena stripova s aukcija, to za one sto misle i kazu da je sa stripologijom te kolekcionarstvom i papirnatim medijem gotovo... je, je kako da nije...


Ma nije stvar u Juri na majici,nego bi li ti Juru u izvornom stanju,obliku...
No dobro,sve je to rock and roll.
Svako izdanje je dobro doslo,ja se isto ne bojim kraha papirnatih izdanja,opcenito,ma u kakvim uvjetima zivili,s obziram na trenutno stanje.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25939 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/07/2022 : 09:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor-te-nay
Ima gotov prijevod i triba samo kopirat Tutto Zagora...valjda nije bilo zabavno da to napravi...prejednostavno bi to bilo...bezveze...


To će za 5-6 godina

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18424 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/07/2022 : 10:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Da ide po originalnoj numeraciji mozda bi cak i uzima,ovako nista.


ti bi možda,... ali možda nebi netko ko ne podnosi te naivne Zagorove početke, tako scenaristički kako crtački, i pravi Zagor mu počinje baš kod Zagor prića..nisu svi kolekcionari, neki uzmu zagora samo za pročitat...
ove usputne če sigurno više privuči Zagor Story od Zasjede u šumi..
gledajte šire!
u ovo doba svako kiosk izdanje je Bogom dano i valja ga podržati..
bar sa strane nas koji se sečamo gašenja Dnevnika i praznih kioska sa jednim Alan Fordom i Gordonlinkom u izlogu..i to bar 3 godine suše...
Uzet ču naravno iako bi i ja radije da ide od početka.
a možda je i zajeb, izdanje još nije izašlo.. šta ako je u stvari to ZASJEDA U ŠUMI planirana?

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 09/07/2022 10:18:35
Go to Top of Page

tomas.hokenberi
Junior Member



Serbia
432 Posts

Member since 31/07/2017

Posted - 09/07/2022 : 10:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send tomas.hokenberi a Private Message  Reply with Quote
Pošto je to reprint Zagor Extra, koji će dobrim delom služiti mnogima da popune rupe iz SD perioda i zamene oštećene i u lošem stanju SD primerke jedino je logično da ide istim (pogrešnim) redosledom po kome je išla SD.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25939 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/07/2022 : 10:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Čitaći će prije kupit klasik jer je cijela priča i jer je jeftiniji po stranici od ExtraZR.Ovaj Retro je triba pucat na redoslijed jer puno ljudi to oće.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4001 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/07/2022 : 10:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Da su krenuli od prvog broja uzimao bih sigurno, ovako će ovo nakon reprinta maxija i specijalnih brojeva ovo biti treće izdanje koje preskačem bez da trepnem.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25939 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/07/2022 : 10:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zagor Klasik sa prvom pričom-Zasjeda u močvari je izaša u 10/19 g.
Zagor Zlatni Klasik sa Zagor priča je izaša u 07/18 g.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



642 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 09/07/2022 : 10:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
ja čak i nebi da ide ispočetka kronološki, ovaj reprint nam služi da zamjenimo izdanja SD i da sve ima iste korice :D

za točno kronološki ispočetka imamo Zagor Original u boji, i Zagor klasike koji btw isto idu vec u reprintu ( Zagor zlatni klasik )
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25939 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/07/2022 : 11:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zagor Klasik nije iša kronološki.
Meni je Klasik i Zlatni Klasik naj zagorovae edicije.
Šteta šta tu nije LU sa Klasikon nastavija dalje od broja 200 a sa Zlatnim počeo od početka.Ovako će trebat ohoho godina dok Klasik ispuca epizode do Zagor priče pa onda opet(vjerovatno)nastavi od 200 dalje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



642 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 09/07/2022 : 12:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
a sorry da, i klasici prate redoslijed Zagora extra ?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25939 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/07/2022 : 12:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Je,poceja je od broja 55(zagor priča)pa do broja 199 i onda se vratili od broja 1(zasjeda u močvari).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 09/07/2022 : 15:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi fora da krene neka edicija koja izbacuje random epizode

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13027 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/07/2022 : 15:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Bilo bi fora da krene neka edicija koja izbacuje random epizode



Za takve stvari bolja je ona igra "Kolo sreće"...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25939 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/07/2022 : 16:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

Bilo bi fora da krene neka edicija koja izbacuje random epizode


Zlobni bi rekli da to već imamo

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 09/07/2022 : 17:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot
Za takve stvari bolja je ona igra "Kolo sreće"...


Hercule, zar ti nisi najavio samoiskljucivanje s foruma zbog klevete na račun "svevišnjeg"?
Ne smetaš ti meni, samo pitam
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/07/2022 : 17:32:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Qwertz

Bilo bi fora da krene neka edicija koja izbacuje random epizode


Zlobni bi rekli da to već imamo




Nikakva zloba. Čisti realizam.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13027 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/07/2022 : 17:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by Hercule Poirot
Za takve stvari bolja je ona igra "Kolo sreće"...


Hercule, zar ti nisi najavio samoiskljucivanje s foruma zbog klevete na račun "svevišnjeg"?
Ne smetaš ti meni, samo pitam



Jesam, jesam, ali skratio sam rok s 30 na 3 dana
Naredba s vrha (čitaj:žena), naredila da se odmah vratim na forum, jer sam bio živčan kao kad sam bacio cigarete

A pametan čovjek sluša ženu...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/07/2022 : 18:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ajme, što bi na ovo rekao vlasnik imena tvoga nadimka.
Kakvo razočaranje...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13027 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/07/2022 : 18:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Ajme, što bi na ovo rekao vlasnik imena tvoga nadimka.
Kakvo razočaranje...



Qui, qui, mon ami
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/07/2022 : 22:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Čekaj, ovo nije zajebancija?!

Ma mora da jest.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25939 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/07/2022 : 23:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Zašto?
Reprinti su dobri.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000