forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Di ste i kako otkrili svoj najdraži bend?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/07/2022 : 18:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ove puste rasprave zadnjih par dana su me inspirirale za ovu temu Kontam, bilo bi baš zanimljivo vidit kako je ko doša do nekih bendova koje je kasnije zavolija...

Šta se mene tiče, Metallicu sam prvi put otkrija taman negdi u vrime kad je triba bit onaj otkazani koncert 2004. godine i koliko me sjećanje služi, čak se i na televiziji vrtila reklama. Tih dana je stariji brat od najboljeg prijatelja od nekoga donija nekakvo bootleg best of izdanje, sićam se da se zvalo "Metallica: Platinum" kojeg smo taj prijatelj i ja prislušavali praktički bez pristanka

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 13/07/2022 18:59:39

shalilo6
Average Member



Croatia
554 Posts

Member since 30/03/2017

Posted - 13/07/2022 : 19:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send shalilo6 a Private Message  Reply with Quote
Lito '98, brat iz vojske donija kazetu Master of puppets (ima sam već Load, ali mi nije bija toliko napet), prvi rif od Bettery me je raspametija, i tako je započelo...

Beware the Jabberwock, my son!
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 13/07/2022 : 19:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Dobro pitanje

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 13/07/2022 : 19:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Slušam hrpu bendova i teško mi je izdvojiti neki najdraži. Neka top lista bi bila: Queen, Linkin Park, Aerosmith, ACDC, Bon Jovi, Metallica, Green Day itd. Uglavnom je to rock i metal te slušam bendove tih žanrova.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 13/07/2022 : 19:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Otkrivam ih slučajno, lutanjem po YouTube-u i slušanjem starih kazeta/CD-ova na poslu i na treningu.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.

Edited by - Qwertz on 13/07/2022 19:17:36
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 13/07/2022 : 19:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
ZZ Top, 1980 koncert u Essenu. Gledao na TV-u i kontam jest ovo dobro. Otada traje ljubav.

Koju godinu ranije zavolio sam rock. Moj pokojni otac je poznavao jednog doktora, pravog rockera, kosa, brada, joint...
i zamolio ga da mi snimi na kasetu ono što on voli. I on donese 2 kasete.
Slušao sam iih bezbroj puta dok se nisu pokidale: Doors, Jethro Tull, Zeppelini, Jefferson Airplane, Fleetwood Mac, The Who, Pink Floyd...

Have mercy
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/07/2022 : 19:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ol ti je Metallica najdraza?
Ne znam, imam 50 dragih bendova ko ce se sitit kako su svi usli u moj zivot...
Azra jer sam je oduvik slusa, ono cini mi se oduvik.
NWOBHM jer smo to slusali svi u kvartu, Jzdas, Maiden, Saxon, Dio, Accept, Sabbath, Rainbow, Motorhead, Purple...
Pa u srednjoj odmak od Harda i Heavya ka alternativi; Pixies, Mission, Sistersi, Bauhaus...
Pa masa jugoslavenskih rock bendova koji su da su bili van ovih granica biti svjetski poznati; Film, Haustor, Corba, Brejkersi, Pankrti, Mizar...
Pa smo se onda nadopunjavali i mjenjali nosace zvuka, otkrivali sve i svasta. Odlazili na koncerte ko ludi, uostalom kao i danas. Previse je toga da bi se opisalo, kad sam prvi put cuo Doorse, Police ili Midnight oil...
Ko ce se to sve sjetiti. Neka su tu. To je najvaznije.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/07/2022 : 19:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ol ti je Metallica najdraza?



Broj 1 bila i ostala, uvik i nadam se zauvik.

Mada, svjestan sam da je nezahvalno govorit o pojmu "najdraži bend". Često se to mijenja, nekad od dana do dana, ovisno o raspoloženju, životnoj situaciji, itd... No ne moramo ulaziti u problematiku toga Ovaj topic je zamišljen čisto eto da vidimo kako je ko doša do muzike koja mu znači nešto u životu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/07/2022 : 19:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu definirat sebi najdraži bend al ako se pokretač teme ne ljuti, mogu malo općenito.
Muziku slučan od rođenja. Prvo šta san sluša je Queen jer je stari ima magnetofon i trake od Queen.
1980. je stari kupija gramofon, i ploče koje san najviše sluša su bile Sgt.Pepper i White od Beatlesa, Bette Davis eyes od Kim Carnes, Live in Paris od Supertramp, i neznan koja ploča od Kid Creole and the coconuts. Od domaćih Bijelo dugme Doživjeti stotu. Prva ploča koju san kupija u životu u splitskome Koteksu Zdravko Čolić Malo pojačaj radio.
Najdraži bendovi u petome razredu Duran Duran i A-HA.
Najdraži bend u šestome razredu U2.
Onda su se pojavili Gunsi, al to je trajalo kratko jer je najbolji prijatelj donija Maiden SSOASS. Od početne Moonchild ka da me otpuvalo.
Kakve ženske i slične tričarije. Ovo je bila prava ljubav.
Onda san negdi naletija na spot Indians od Anthraxa, e to je tek bilo ludilo. Al Among the living nije ima niko. Prijatelj iz škole je ima na kazeti snimljen Spreading the disaese, al je kako je kazeta bila od 60 minuta onaj višak je popunija sa Peace sells i Devills island. Nova razina ljubavi. Od žene to dobit nemožeš.
A tek onda kaos.
Danas nažalost pokojni prijatelj je živija u vojnin zgradama, i ima je jedan od prvih kabelsku televiziju pa je moga snimat Headbangers Ball.
Miljardu puta pogledana VHS kazeta.
Evo šta je tu bilo:
Kreator-Betrayer
Nuclear Assault-Trail of tears
Nuclear Assault-Critical Mass
Celtic Frost.Circle ofthe tyrants
Celtic Frost-Third from the sun
Celtic Frost-Cherry orchards
Testament-Over the wall
Testament-Trail by fire
Annihilator-Alison hell
Annihilator-Stonewall
Suicidal Tendencies-You can't bring me down
King diamond-Family ghost
Coroner-Last entertaiment
Voivod-Tribal convictions
Overkill-Elimination
Megadeth-In my darkest hour
Megadeth-Wake up dead

To ste VHS kazete me drži i danas.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/07/2022 : 19:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by ivanl

Ol ti je Metallica najdraza?



Broj 1 bila i ostala, uvik i nadam se zauvik.

Mada, svjestan sam da je nezahvalno govorit o pojmu "najdraži bend". Često se to mijenja, nekad od dana do dana, ovisno o raspoloženju, životnoj situaciji, itd... No ne moramo ulaziti u problematiku toga Ovaj topic je zamišljen čisto eto da vidimo kako je ko doša do muzike koja mu znači nešto u životu.



Meni je Metallica sama sebe pojila tokom vrimena, a bili su mi dragi, ono uf!!!
Sad mi je eto drazi Megadeth. Njihov prebjeg Mustaine.

Inace tocno si kaza, varira to od dana do dana danas.

Onda nekad, kako je pocelo, bija san dite, to znam, klinac, a masu stariji rodak bi pusta Floyde, Stonese, Doorse, Bowiea, Talking Headse...to znam sto posto. Znaci to mi je bilo prije Heavy Metala. Sa sigurnoscu. Nekako mi se cini da je jedino Azra oduvik.

Ono sto se 1000 % sican sa sigurnoscu su prvi mi nas koncert: Divlje Jagode i prvi strani: Iron Maiden!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 13/07/2022 19:48:47
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/07/2022 : 19:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Odrastao na tamburici, a prvi bend koji sam zavolio bio je Laufer, nisam 100 % siguran, ali mislim da sam ih prvi put čuo na koncertu Hit Depo 200, ranih devedesetih. Nakon toga zavolio najviše Majke i to su mu dandanas naj bendovi.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/07/2022 : 20:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Odrastao na tamburici, a prvi bend koji sam zavolio bio je Laufer, nisam 100 % siguran, ali mislim da sam ih prvi put čuo na koncertu Hit Depo 200, ranih devedesetih. Nakon toga zavolio najviše Majke i to su mu dandanas naj bendovi.


Ufff...
Majke...
Mislin da je 1992.na Nadinon otvorenon rukometnon igralištu u Splitu bija koncert Majke i Let3.
Na koncert san iša zbog LET3, al od toga koncerta su mi Majke domaći naj bend.
Inače, tada san naučija da se koncerte LET3 ako ne želiš sa sebe skidat perje 5 dana ne gleda iz prvog reda.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/07/2022 : 20:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
1990. letnji raspust (ja završio osmi i krećem u gimnaziju), vrelina, slušam Radio 202, snimam pesme na kasetu i nerviram se što voditelj kaže nešto u sred pesme. I pored tih klasičnih letnjih hitova počinje Policy of truth. I ja se izbezumim zvukom. Slušao sam je dvadeset puta tog dana. Nešto kasnije je došla i Enjoy the silence i Depeche mode su mi postali jedan od omiljenih bendova.

1991. gledam MTV na trećem programu RTB (antena na krovu, signal na trećem veoma slab, više snega nego slike, ali ton odličan). I kreće Enter sandman. Već na prve taktove sam znao da će mi se pesma svideti. Posle je došla i Nothing else matters, a onda sam na buvljaku nabavio i celi Black album. Apsolutno mi se svaka pesma sa njega svidela. Onda sam retroaktivno otkrio i prethodne albume i postao fan Metallice.

1994. Stižem u Švajcarsku, otkrivam mesta za izlaske, svidi mi se jedan Irish pub, ponajviše zbog muzike. Čujem pesmu na nemačkom, koji još nisam savladao. Saznajem da se pesma zove Du riechst so gut, a bend Rammstein. Nešto kasnije oni izbacuju hit album Sehnsucht, ja već govorim nemački i oduševljavaju me tekstovi, a onda i muzika.


Toliko za prvo javljanje, ima toga još.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 13/07/2022 : 20:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Neki stari pankeri iz kraja u svojoj kolekciji imali po jednu TDK-D kasetu, a na njojzi Venom - Black Metal i Exploited - Troops of Tomorrow (to se kasnije pregazilo sa Horror Epics). Venom mi najduže bio omiljen bend, a i Exploited uvek tu negde. Tako se ozbiljnije krenulo sa metalom i pankom.
Pre toga seko vene na Dejvida Bouvija i Igi Popa, za to krivim prvu komšinicu.

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/07/2022 : 22:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chief Warhead

Neki stari pankeri iz kraja u svojoj kolekciji imali po jednu TDK-D kasetu, a na njojzi Venom - Black Metal i Exploited - Troops of Tomorrow (to se kasnije pregazilo sa Horror Epics). Venom mi najduže bio omiljen bend, a i Exploited uvek tu negde. Tako se ozbiljnije krenulo sa metalom i pankom.
Pre toga seko vene na Dejvida Bouvija i Igi Popa, za to krivim prvu komšinicu.



Jel se slušalo ovo?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 14/07/2022 : 07:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
početkom osamdesetih - Ronnie James Dio,
devedesetih pa sve do danas - Axel Rudi Pell

Today's readers are tomorrow's leaders
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 14/07/2022 : 08:08:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Nemam svoj najdrazi bend

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/07/2022 : 08:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Bila je to kazeta cijela izlijepljena onom smedjom selotejp trakom, a na njoj je pisalo samo V.D.G.G. Stariji brat od frenda ju je nabavio nekim mracnim kanalima od nekog teskog narkomana.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 14/07/2022 : 11:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ljetovanje u Pakoštanima, otprilike između 5. i 6. razreda, ratnih godina, preko jezera se gledamo kroz nišan, turista nema, sve je naše, lunjamo slobodno po Med klubu, igramo grupa traži grupu i slično. Tih par ratnih mulačkih ljetovanja su bila najbolja ljetovanja, bolja čak i od onih kad su curice ušle u priču (to je ipak sa sobom vuklo i neprestanu dozu stresa). Sorry, odoh u digresiju, o čemu smo ono pričali? A da...

Dakle ljetujemo u 100godišnjoj kući, bez televizije, samo sa jednim radijom u kuhinji, malo mlađim od kuće. I tako ja sam u toj kuhinji, ne znam zašto, di su ostali bili, inače nas je stalno bila puna kuća - kad u jednom trenutku iz radija se začuje mandolina, pa za njom onaj lomni bariton. Losing My Religion i ja, sami na svijetu.

Da vidimo kako bih to opisao...
Bilo je to kao da sam siroče iz druge galaksije i svemirci su mi upravo poslali zraku koja kaže: "Ti si naš".

Edited by - vukozec on 14/07/2022 11:17:27
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/07/2022 : 11:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Najdraža ha. Recimo jedna od najdražih na koju san i danas navučen(iako manje) MDB . Bilo je to pred nekih 25 godina kraj 96. ili početak 97. kaže meni najbolji prika (nažalost pokojni ),jedan moj prijatelj iz razreda isto sluša metal (tad san bija na Metallici,Sepulturi,Maidenu) ajde s menom do njega pa vidi ,možda šta nađeš pa presnimi. I dođosmo mi do tog lika (taj je nažalost isto pokojni ),upoznamo se a ovaj ima gomilu kazeta svega i svačeg od metala.
I tako presnimimo nešto i dođen nazad kući i slušan . Čin san čuja The Cry of Mankind oduševija san se. ta mi je vjerovatno u top 5 pisama po slušanosti u cilon životu.

Nedugo san nabavija i CD tog albuma The Angel and the Dark River (20.08.1997. eto skoro 25 punih godina kako vrime leti). A uskoro i ostale albume.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 14/07/2022 11:39:27
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 14/07/2022 : 13:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Odličan topik- super mi je čitati ovakve stvari! Pogotovo od oldskul ekipe koja je živjela u vrijeme gdje nije sve bilo toliko dostupno.

Hmm mislim da nemam najdraži bend ali imam ih nekoliko za koje smatram da su mi postavili temelje za sve kasnije.
Kod mene doma je uvijek bio uključen radio, i to na više mjesta tako da glazbu izbjeći mogao nisam i kako je na lokalnoj radiopostaji često išla vrhunska glazbena emisija tako sam vjerojatno negdje u 1-2 razredu (94-95?) prvi put čuo Ghost Riders in the sky, Ring of Fire i Paranoid. Moguće čak i tim redom. No! Nisam znao kako glase naslovi tih pjesama.
Malo poslije toga sam pronašao kazetu od staroga: Ozzy Osbourne - Tribute to Randy Rhoads 2 i kad sam shvatio da se ta pjesma koja mi je zakon zove Paranoid istu sa često znao slušati (zajedno sa Children of the Grave) na kazetofonu u staroj Škodi Favorit.
Početkom 98' mi je bratić pustio na VHSu od Metallice Memory Remains i Unforgiven II. Isprve mi se nije svidjelo, ne znam zašto ali moguće da mi je zvučalo presporo no par tjedana poslije sam na Hit Depou čuo Fuel i to je bilo to! Doživio sam Blast!
Ubrzo nabavio cijeli Reload i Devils dance je bio sljedeći Blast! Malo poslije kupio kazetu ...And Justice for All i presnimio si Kill em All i povratka više nije bilo.
Krajem 98' (ali moguće i da je bio početak 99') sam prvi puta čuo i za Slayer jer je na telki bio prilog sa zagrebačkog koncerta. Relativno brzo sam nabavio Reign i Blood pa su mi Angel of Death i Raining blood postale istovremeno privlačne i užasavajuće.
Sljedećih godinu dana sam štedio za kazić sa cdom i u austrijskom Media Marktu kupio svoj prvi cd - Divine Intervention.
I dan danas se kad slušam taj album ježim se od gušta i užasa pola sata bez prestanka.

Bok, kako si.

Edited by - Cromwell on 14/07/2022 13:57:36
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 14/07/2022 : 17:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Chief Warhead

Neki stari pankeri iz kraja u svojoj kolekciji imali po jednu TDK-D kasetu, a na njojzi Venom - Black Metal i Exploited - Troops of Tomorrow (to se kasnije pregazilo sa Horror Epics). Venom mi najduže bio omiljen bend, a i Exploited uvek tu negde. Tako se ozbiljnije krenulo sa metalom i pankom.
Pre toga seko vene na Dejvida Bouvija i Igi Popa, za to krivim prvu komšinicu.



Jel se slušalo ovo?
https://www.youtube.com/watch?v=KZxvPvuTED0



Još pre nego što su postali skraćenica.
Negde u to vreme, jednako kultni bili i Badvajzer:



OK su oni al malo mlaki, već se tamo '89. išlo u Koloseum na svirke pravih prangijaša poput Kerozin i Brainstorm. Kad su ga zatvorili prešlo se na Klub 505 (popularni Mašinac), Akademiju, Dadov, SKC... pa jbt, ko da juče bilo



Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/07/2022 : 17:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Neman pojma kojin kanalima je kazeta došla do mene. Al na splitskome Peristilu je sredinon devedesetih Sick MotherFucker bija turbo popularan.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mesar
Junior Member

384 Posts

Member since 27/04/2015

Posted - 14/07/2022 : 17:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mesar a Private Message  Reply with Quote
Billy Idol,Queen i Johnny Cash.
Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1206 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 14/07/2022 : 18:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Neman pojma kojin kanalima je kazeta došla do mene. Al na splitskome Peristilu je sredinon devedesetih Sick MotherFucker bija turbo popularan.



Ako je pod imenom Sick MotherFucker, ta je kaseta putovala do tebe nekih 5 godina

Danas ima da se zezam, a za sutra stvarno ne znam.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 14/07/2022 : 18:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Chief Warhead

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Neman pojma kojin kanalima je kazeta došla do mene. Al na splitskome Peristilu je sredinon devedesetih Sick MotherFucker bija turbo popularan.



Ako je pod imenom Sick MotherFucker, ta je kaseta putovala do tebe nekih 5 godina


Ubij me neznan šta je pisalo na kazeti, samo SMF ili nešto drugo, al godina je 1995. možda 1996.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000