forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor 5000, 7000, 9000 .... Svašta
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 31/07/2022 : 08:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
To su oni iznajmljivači apartmana poput nesvrstanogi jakia koji tuku lovu, a ništa ne rade.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 31/07/2022 : 10:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Ako se burza starog papira zove "strip scena" onda bolje da je ni nema.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/07/2022 : 11:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

To su oni iznajmljivači apartmana poput nesvrstanogi jakia koji tuku lovu, a ništa ne rade.




kapitalisti

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12734 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/07/2022 : 11:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
hahaha, koliko sitnih, mrzovoljnih duša je isplivalo na ovom kultnom topiku

patite, siromasi!!!!
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 31/07/2022 : 11:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Sjebali su dosta toga...dentalne usluge...cijene hrane u restoranima...opcenito...dosta toga su obicnim ljudima udaljili
To je valjda rezultat i globalizacije


Nisu. Nismo. Vise se radi o pohlepi domacina i njihovoj predstavi da je svako tko radi vani bogat i da ga treba cerupati.
Ali toj plitkoj slici su doprinijeli i sami ljudi koji rade vani. Mnogima je nakon godinu-dvije vani sramota doci bez BMW-a, Mercedesa iz nekog pogresnog srama da su zakazali. A prvi kojima se pravdaju su isto blentovi koji rade za 1200 eura u Njemackoj i kur.e se kako zgrcu pare i kako imaju bogovska radna mjesta. I tako u krug...
Ja sam sve svoje dentalne usluge, male i velike odradio u Njemackoj. Ne treba mi vila koju otplacujem 60 godina, imam sluzbeni auto od firme...
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12734 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/07/2022 : 11:48:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Ali ako se ne varam, najveći bidovi isto tako često dolaze iz Dalmacije.
Zagreb i drugi veći gradovi van Dalmacije malo rjeđe.



dalmacija je puna lukavih Morlaka. ako se ne varam, i markos je morlačka podrijetla. i stvorio je imperiju. a ne ko ti, žmukljaš kune i puniš gaće kad treba bidati 9 tisuća kuna za bombu profača veribada.

ne bi se tako čudio ko puran, da si se na vrijeme educirao, makar preko njuškala https://www.njuskalo.hr/putovanja-literatura/put-dalmaciji-alberto-fortis-oglas-36799790
još je Fortis u svome glasovitome Viaggio in Dalmazia opisao prepredenost i visokorazvijeni praktični smisao u Morlaka i predvidio da će sa tog krša dolaziti najveći bidovi na scom aukcijama
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 31/07/2022 : 12:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by stripnik

Ali ako se ne varam, najveći bidovi isto tako često dolaze iz Dalmacije.
Zagreb i drugi veći gradovi van Dalmacije malo rjeđe.



dalmacija je puna lukavih Morlaka. ako se ne varam, i markos je morlačka podrijetla. i stvorio je imperiju. a ne ko ti, žmukljaš kune i puniš gaće kad treba bidati 9 tisuća kuna za bombu profača veribada.

ne bi se tako čudio ko puran, da si se na vrijeme educirao, makar preko njuškala https://www.njuskalo.hr/putovanja-literatura/put-dalmaciji-alberto-fortis-oglas-36799790
još je Fortis u svome glasovitome Viaggio in Dalmazia opisao prepredenost i visokorazvijeni praktični smisao u Morlaka i predvidio da će sa tog krša dolaziti najveći bidovi na scom aukcijama



OK. Malo više kulture i tolerancije ne bi ti škodilo.

Ne bi bilo loše kad bi netko sankcionirao ovakve konstantne ispade.

AJde frajeru, da se ja i ti nađemo kad dođem na jesen u Zagreb. Ajmo u porukama razmjenit telefone.

Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12734 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/07/2022 : 12:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ne budi djetinjast
a kaj te muči, njofra? onaj tko hoće drugima soliti pamet, mora i sam biti spreman da mu stinky posoli
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/07/2022 : 12:28:35  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Dva penzica ce da se biju ko pilici

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 31/07/2022 : 12:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Ja sam otvorio ovaj topic.
Slažem se, nepotrebno.

Pitanje za administratore:
Zašto se ne sankcioniraju ovakvi postovi u kojim netko konstantno vrjeđa? Čovjek očigledno živi nekvalitetan život, bijesan na sebe i sve oko sebe i koristi ovakve prilike da bi prosipavao otrov.

Bez obzira zaslužio sam ga ja ili ne, ali komunikacijske mjere bi trebalo biti.

Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 31/07/2022 : 12:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ja mislio u njemačka sve kulturno, ovdje debili vozači na zelenom valu, al kad ono pozivi na nasilje.
Bomba je kriva za sve.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10071 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 31/07/2022 : 12:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Um caruje, snaga klade valja.

https://vukajlija.com/um-caruje-snaga-klade-valja
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 31/07/2022 : 12:49:20  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja mislio u njemačka sve kulturno, ovdje debili vozači na zelenom valu, al kad ono pozivi na nasilje.
Bomba je kriva za sve.




Uh, ljudi. Koliko netolerancije ima u vama. Ne radi se o fizičkom nasilju već o njegovom verbalnom. Zanima me koliko bi od toga izgovorio da se gledamo u oči dok sve to izgovara.

Stinky je zaslužio jedan razgovor oči u oči. Takav razgovor je malo drugačiji od tipkanja doma kada ne vidiš osobu koju vrjeđaš.
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 31/07/2022 : 12:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Molim administratore da pogledaju sve Stinky-eve postove.

Kulture razgovora bi isto trebalo biti.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46557 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/07/2022 : 12:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

quote:
Originally posted by ivi skoj

To su oni iznajmljivači apartmana poput nesvrstanogi jakia koji tuku lovu, a ništa ne rade.




kapitalisti


Ja se ne bavin blesavin turistima al ako te zanima kakvo zemljiste javi se.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4833 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 31/07/2022 : 12:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Um caruje, snaga klade valja.

https://vukajlija.com/um-caruje-snaga-klade-valja



a prstićima se lični dohodak prebrojava.... Fruc ,fruc....
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/07/2022 : 13:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Molim administratore da pogledaju sve Stinky-eve postove.

Kulture razgovora bi isto trebalo biti.



Nedjelja je
Ljudi su u crkvi

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 31/07/2022 : 13:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja mislio u njemačka sve kulturno, ovdje debili vozači na zelenom valu, al kad ono pozivi na nasilje.
Bomba je kriva za sve.




Uh, ljudi. Koliko netolerancije ima u vama. Ne radi se o fizičkom nasilju već o njegovom verbalnom. Zanima me koliko bi od toga izgovorio da se gledamo u oči dok sve to izgovara.

Stinky je zaslužio jedan razgovor oči u oči. Takav razgovor je malo drugačiji od tipkanja doma kada ne vidiš osobu koju vrjeđaš.




Ma svi se malo šalimo, nema zle krvi, Stinkač ima osebujan način komunikacije.
Baš on misli da ti nemaš soma i nešto ojra i da ti je to sve u životu.
Malo te uzeo u ringišpil i vidi da te smeta pa ga veseli ložiti vatru.
No hard filing.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 31/07/2022 : 13:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja mislio u njemačka sve kulturno, ovdje debili vozači na zelenom valu, al kad ono pozivi na nasilje.
Bomba je kriva za sve.




Uh, ljudi. Koliko netolerancije ima u vama. Ne radi se o fizičkom nasilju već o njegovom verbalnom. Zanima me koliko bi od toga izgovorio da se gledamo u oči dok sve to izgovara.

Stinky je zaslužio jedan razgovor oči u oči. Takav razgovor je malo drugačiji od tipkanja doma kada ne vidiš osobu koju vrjeđaš.




Ma svi se malo šalimo, nema zle krvi, Stinkač ima osebujan način komunikacije.
Baš on misli da ti nemaš soma i nešto ojra i da ti je to sve u životu.
Malo te uzeo u ringišpil i vidi da te smeta pa ga veseli ložiti vatru.
No hard filing.




Šala je jedno, a Stinky-va konverzacija je nešto drugo.

Paka, Logo i još neki izvukli su snoba, Vrh Bogova i Bonneli odrastanje. To su šale. I zaslužio sam ih. I nasmijale su me.

Ono što Stinky radi nije šala. To je vrhunac verbalne nekulture.

Pitanje za admine ponovo:
Hoćete li sankcionirati ovakav Stinkyev način komunikacije?
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 31/07/2022 : 13:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by ivi skoj

quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ja mislio u njemačka sve kulturno, ovdje debili vozači na zelenom valu, al kad ono pozivi na nasilje.
Bomba je kriva za sve.




Uh, ljudi. Koliko netolerancije ima u vama. Ne radi se o fizičkom nasilju već o njegovom verbalnom. Zanima me koliko bi od toga izgovorio da se gledamo u oči dok sve to izgovara.

Stinky je zaslužio jedan razgovor oči u oči. Takav razgovor je malo drugačiji od tipkanja doma kada ne vidiš osobu koju vrjeđaš.




Ma svi se malo šalimo, nema zle krvi, Stinkač ima osebujan način komunikacije.
Baš on misli da ti nemaš soma i nešto ojra i da ti je to sve u životu.
Malo te uzeo u ringišpil i vidi da te smeta pa ga veseli ložiti vatru.
No hard filing.




Šala je jedno, a Stinky-va konverzacija je nešto drugo.

Paka, Logo i još neki izvukli su snoba, Vrh Bogova i Bonneli odrastanje. To su šale. I zaslužio sam ih. I nasmijale su me.

Ono što Stinky radi nije šala. To je vrhunac verbalne nekulture.

Pitanje za admine ponovo:
Hoćete li sankcionirati ovakav Stinkyev način komunikacije?



Preporučam ti ignore listu. Tako je jednostavno riješiti se pakosnih trolova gladnih pažnje.
Go to Top of Page

Sr77777
New Member

153 Posts

Member since 04/12/2019

Posted - 31/07/2022 : 13:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Sr77777 a Private Message  Reply with Quote
koja boleščina, koji likovi, koje iživljavanje i mrcvarenje od taloga,
stripnik skidaj se s ovog što prije i bez dodatnih pojašnjenja jer ih nenmš kome pojašnjavat bez obzira bio ti u pravu ili ne, bio snob ili ne
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 31/07/2022 : 13:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Pustite čovjeka na miru, malo je mrzovoljan i nesretan pa je tu podjelio raspoloženje.
Oće to kad dođe kriza srednjih godina, počinje preispitivanje jel sve to imalo smisla.
Nekad je bilo jeftilena na kioscima, sad ti isti kao vrede veliku lovu plus luksuzni tvrdokorični fensi stripovi za odabrane.
Vremena i kupci se mijenjaju, na kraju će biti samo digitalni i aj bok.
Ionako je važniji sadržaj nego pakiranje, bolje vrhunski digitalno, nego šljuka u tvrdim koricama.




Hvala ti na ovom postu.

Otvorio sam ovaj topic kada sam stavio sve stripove osim Vjesnikovih Fordova, prvih 200 brojeva i nekoliko Fibri, u kutije i poslao danas za Zagreb.

U tim kutijama ima jako puno novaca. Ne znam zašto sam pokušavao obnoviti kolekciju LMS i ZS. Od 2018 do danas cijene su im se drastično promjenile. Da bih završio ono što sam planirao trebalo bi uložiti još 50k € ili više. To već dugo za mene nema smisla.

Trebao sam samo popeglati Vjesnikovu AF kolekciju i upoznati Fibru. Ništa više mi nije trebalo. Ovako su stripovi po drugi puta završili u kutijama. Možda ih vratim kada kupimo kuću i kada se odlučimo gdje ćemo živjeti i raditi. Teško je danas u mom poslu biti na jednom mjestu i očekivati da ćemo tu dočekati penziju.
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 31/07/2022 : 14:03:39  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sr77777

koja boleščina, koji likovi, koje iživljavanje i mrcvarenje od taloga,
stripnik skidaj se s ovog što prije i bez dodatnih pojašnjenja jer ih nenmš kome pojašnjavat bez obzira bio ti u pravu ili ne, bio snob ili ne



Ne brini. SKidam se sa stripova.com uopće. Moj povratak stripovima završio je sa stavljanjem stripova u kutije i slanjem u Zagreb.
Go to Top of Page

Sr77777
New Member

153 Posts

Member since 04/12/2019

Posted - 31/07/2022 : 14:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Sr77777 a Private Message  Reply with Quote
nema brige, a i to nije razlog da se ipak s vremena na vrijeme ne dohvati kakav strip, prolista, pa i pročita....

quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by Sr77777

koja boleščina, koji likovi, koje iživljavanje i mrcvarenje od taloga,
stripnik skidaj se s ovog što prije i bez dodatnih pojašnjenja jer ih nenmš kome pojašnjavat bez obzira bio ti u pravu ili ne, bio snob ili ne



Ne brini. SKidam se sa stripova.com uopće. Moj povratak stripovima završio je sa stavljanjem stripova u kutije i slanjem u Zagreb.

Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 31/07/2022 : 14:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik
Pitanje za admine ponovo:
Hoćete li sankcionirati ovakav Stinkyev način komunikacije?


Kakvog li bedastog pitanja, pa naravno da nece.
Na ovom forumu se sankcioniraju iskljucivo pjesnici i pomorci.
Ove ostale su moderatori stavili na ignore, tako da je iz njihove perspektive sve u skladu sa zakonom.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000