forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Zagor 5000, 7000, 9000 .... Svašta
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 31/07/2022 : 14:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik
Ne brini. SKidam se sa stripova.com uopće. Moj povratak stripovima završio je sa stavljanjem stripova u kutije i slanjem u Zagreb.


Otišo si Stripniče, ostala je tuga,
Uvijek ce te voljeti pomorci sa juga
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 31/07/2022 : 14:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by stripnik
Pitanje za admine ponovo:
Hoćete li sankcionirati ovakav Stinkyev način komunikacije?


Kakvog li bedastog pitanja, pa naravno da nece.
Na ovom forumu se sankcioniraju iskljucivo pjesnici i pomorci.
Ove ostale su moderatori stavili na ignore, tako da je iz njihove perspektive sve u skladu sa zakonom.



Ma zapravo me to više i ne zanima.

Moj je stripovski povratak završio prošli tjedan kada sam počeo stavljati stripove prvo u svoju radnu sobu, a onda u kutije.

Što se stripova tiče i dalje ću kupovati pokoju Fibru i LL-ove Fordove.
Na stripove.com više neću dolaziti.

Ništa, ljudi. Ostajte mi zdravo i veselo!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25866 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/07/2022 : 14:39:03  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

To su oni iznajmljivači apartmana poput nesvrstanogi jakia koji tuku lovu, a ništa ne rade.




Ja i kad radim,neradim.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25866 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/07/2022 : 14:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik
Ne brini. SKidam se sa stripova.com uopće. Moj povratak stripovima završio je sa stavljanjem stripova u kutije i slanjem u Zagreb.


Jesu li bananske?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7313 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 31/07/2022 : 14:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
znate li vi što se ovdje zapravo dogodilo? ovaj prvi stripnikov post, kojim je otvoren ovaj topik, je zapravo bila samorefleksija, samokritika... stripnik priča samom sebi, opominje samog sebe. eh, kad bi on barem još bio toga sasvim svjestan. aukcijska bomba profesora veribada od 9001 kuna mu je naprosto eksplodirala u glavi takvom žestinom da je otvorila spoznaju; što ja to radim sa svojim životom? što ja to želim? što lovim? po koju cijenu? na što sam ja već spičkao gomilu novaca u suludoj potjeri za gomilom starog LMS papira i pokušaja hvatanja jednog bezbrižnog (pra)davnog osjećaja i uokvirenja istog zauvijek u nepropusnoj prozirnoj vrečici složenoj blago ukoso na polici?

mnogima od vas treba jedna aukcijska veribedovska bomba od 9001 kunu eksplodirati u glavi. da se probudite. da prestanete sanjati. uludo trošiti. kupovati osjećaje, vraćati se unazad. doživjeti prosvjetljenje. i najvažnije, znati se s novonastalom situacijom dostojanstveno sada nositi. jer ipak, unutarnji glas koji lupa stripnika ipak biva prigušen njegovom ustaljenom navikom, egom, snobizmom, fibrovštinom u njemu... i umjesto mira i spokoja koji mu novonastali unutarnji glas pruža, on bijesni, cmizdri i optužuje cijeli svijet, osim samoga sebe. i čudi se i snebiva!! a nad kim zapravo? pa nad samim sobom!!!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19361 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 31/07/2022 : 15:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by stripnik

Ali ako se ne varam, najveći bidovi isto tako često dolaze iz Dalmacije.
Zagreb i drugi veći gradovi van Dalmacije malo rjeđe.



dalmacija je puna lukavih Morlaka. ako se ne varam, i markos je morlačka podrijetla. i stvorio je imperiju. a ne ko ti, žmukljaš kune i puniš gaće kad treba bidati 9 tisuća kuna za bombu profača veribada.

ne bi se tako čudio ko puran, da si se na vrijeme educirao, makar preko njuškala https://www.njuskalo.hr/putovanja-literatura/put-dalmaciji-alberto-fortis-oglas-36799790
još je Fortis u svome glasovitome Viaggio in Dalmazia opisao prepredenost i visokorazvijeni praktični smisao u Morlaka i predvidio da će sa tog krša dolaziti najveći bidovi na scom aukcijama



OK. Malo više kulture i tolerancije ne bi ti škodilo.

Ne bi bilo loše kad bi netko sankcionirao ovakve konstantne ispade.

AJde frajeru, da se ja i ti nađemo kad dođem na jesen u Zagreb. Ajmo u porukama razmjenit telefone.






Ovaj kompletan topic ide u vječni Hall of fame foruma. Stripniče, hvala ti na svemu napisanome. Ako i odeš s foruma, uvijek ćemo te se rado sjetiti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6813 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 31/07/2022 : 15:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
U čemu je problem ovde? Ako nešto skupljaš i fale ti neki brojevi, naravno da ćeš platiti i 1000€ da bi došao do toga.
Primer - neko je sakupljao LMS i sad mu nedostaje 4-5 brojeva, dobro očuvanih - za njega oni nemaju cenu, koju neće platiti.

Uopšte nije važno, da li su to stripovi za decu, da li ih on/ona još uvek čita (sa istim žarom) sa 50+ godina ili ne. Bitno je da li mu trebaju ili ne.

Primer - ako neko nema ni jedan LMS, pa je sad rešio da počne da sakuplja i za svaki broj daje po 1000€ ili više, onda je taj čovek lud. Bogat, ali lud.

Da li je normalno davati tolike pare? Kao što već rekoh, jeste, ako čovek ima dosta love, ili ako nema previše, a znači mu mnogo, opet može da uštedi i plati nešto što voli.

Primer - ko ima 350€ mesečnu platu (živi u Srbiji, nema dodatne prihode), taj sigurno neće davati ni 300€ za strip, a kamoli više od 1000.
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1062 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 31/07/2022 : 15:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Ono, radiš 3 mjeseca ko konj da bi spičkao na neki strip.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6813 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 31/07/2022 : 15:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

Ono, radiš 3 mjeseca ko konj da bi spičkao na neki strip.



Ne, upravo rekoh da taj sigurno neće da uradi tako nešto.
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
587 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 31/07/2022 : 15:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Velika je šteta ostati bez ovako kvalitetnog kadra na forumu :(
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 31/07/2022 : 16:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by stripnik
Pitanje za admine ponovo:
Hoćete li sankcionirati ovakav Stinkyev način komunikacije?


Kakvog li bedastog pitanja, pa naravno da nece.
Na ovom forumu se sankcioniraju iskljucivo pjesnici i pomorci.
Ove ostale su moderatori stavili na ignore, tako da je iz njihove perspektive sve u skladu sa zakonom.



Ma zapravo me to više i ne zanima.

Moj je stripovski povratak završio prošli tjedan kada sam počeo stavljati stripove prvo u svoju radnu sobu, a onda u kutije.

Što se stripova tiče i dalje ću kupovati pokoju Fibru i LL-ove Fordove.
Na stripove.com više neću dolaziti.

Ništa, ljudi. Ostajte mi zdravo i veselo!



Kud pak ti sada ideš?
Nisi ovdje trajno zaposlen pa više nemereš i moraš dati otkaz.
Čitaš stripove, sakupljaš, pratiš scenu, neke stvari u svezi glede te uzrujavaju, pa ti si zapravo na pravom mjestu.
Neće na drugom mjestu trava biti zelenija, hrbati očuvaniji i spačeki u boljem stanju.
Nemreš sakupiti sve lms, lsd, zs i sad si se našao pred ogledalom i shvatio da to sve nema smisla.
Opusti se i gledaj to kao jednu zajednicu čudaka kojoj i sam pripadaš.
Bude zanimljivo i duhovito kao npr. kad je kolega Stinky napisao da je AF humor za sirotinju.
Nemoj sve srcu uzimati, pa ni profesorovu bombu.

Možeš biti ponosan, jedan od boljih topika je tvoja zasluga, a čak nije bilo ni poezije i pjesmica, osim Edija.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 31/07/2022 : 16:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

znate li vi što se ovdje zapravo dogodilo? ovaj prvi stripnikov post, kojim je otvoren ovaj topik, je zapravo bila samorefleksija, samokritika... stripnik priča samom sebi, opominje samog sebe. eh, kad bi on barem još bio toga sasvim svjestan. aukcijska bomba profesora veribada od 9001 kuna mu je naprosto eksplodirala u glavi takvom žestinom da je otvorila spoznaju; što ja to radim sa svojim životom? što ja to želim? što lovim? po koju cijenu? na što sam ja već spičkao gomilu novaca u suludoj potjeri za gomilom starog LMS papira i pokušaja hvatanja jednog bezbrižnog (pra)davnog osjećaja i uokvirenja istog zauvijek u nepropusnoj prozirnoj vrečici složenoj blago ukoso na polici?

mnogima od vas treba jedna aukcijska veribedovska bomba od 9001 kunu eksplodirati u glavi. da se probudite. da prestanete sanjati. uludo trošiti. kupovati osjećaje, vraćati se unazad. doživjeti prosvjetljenje. i najvažnije, znati se s novonastalom situacijom dostojanstveno sada nositi. jer ipak, unutarnji glas koji lupa stripnika ipak biva prigušen njegovom ustaljenom navikom, egom, snobizmom, fibrovštinom u njemu... i umjesto mira i spokoja koji mu novonastali unutarnji glas pruža, on bijesni, cmizdri i optužuje cijeli svijet, osim samoga sebe. i čudi se i snebiva!! a nad kim zapravo? pa nad samim sobom!!!



Moga je neku mačku odvest u neki dobar restoran i provest neki lip vikend, on trosi na papir i još plače na forumu. Dostojanstveno.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6058 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 31/07/2022 : 17:44:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by petarStripovi10

Ono, radiš 3 mjeseca ko konj da bi spičkao na neki strip.



Ne, upravo rekoh da taj sigurno neće da uradi tako nešto.



Najtužnije je što zapravo ima takvih ljudi.
Ne mislim samo na stripofile, nego općenito.

A Stripnik....ma vratit će se on, siguran sam.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 31/07/2022 17:44:50
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6813 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 31/07/2022 : 19:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Čoveče, treba da se pročita ceo celcati topik, da bi se shvatilo o čemu se radi ovde.
Ja sam pomalo pratio raspravu i mislio sam da se radi o tome, da se stripnik iščuđava koliko neki daju za stripove, ali nisam kapirao da je on taj koji kupuje te stare stripove i da mu to mrsi planove, da za male novce popunjava stare kolekcije (za koje se ispostavilo da mu ne znače mnogo).

Stvarno, urnebesno.
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 31/07/2022 : 19:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Pa baš zboga toga ovaj topik dobiva na vrijednosti.
Dok ne iščita cijeli topik, čitatelj zapravo ni ne bude svjestan koje blago ima pred očima.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25866 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/07/2022 : 20:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Blago veće od blaga Crvene planine👍

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 31/07/2022 : 21:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Eto dolazi se na moje,da je u svemu bitan visoki lični dohodak
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 31/07/2022 : 21:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Da se dotaknem Veribadove bombe, Još malo izaći će u Zagor klasiku,lijepa naslovnica,glanc strip,može se njušit ljepilo,ma divota za samo za 40 kuna ,ja ga kupujem.

Ali neki volu da daju na tisuće kuna za strip koji je vjerovatno čitan i na zahodskoj školjki i u kojemu se nalaze raznorazni sekreti

Ali svak ima svoje gušte i nek sa svojom ličnim dohotkom radu šta oće
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 31/07/2022 : 21:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Kolekcionar mora imat para
imat para

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/07/2022 : 21:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Da se dotaknem Veribadove bombe, Još malo izaći će u Zagor klasiku,lijepa naslovnica,glanc strip,može se njušit ljepilo,ma divota za samo za 40 kuna ,ja ga kupujem.

Ali neki volu da daju na tisuće kuna za strip koji je vjerovatno čitan i na zahodskoj školjki i u kojemu se nalaze raznorazni sekreti

Ali svak ima svoje gušte i nek sa svojom ličnim dohotkom radu šta oće

platis 9000 kn za stari papir pun sperme i urina. Weird

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4809 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 31/07/2022 : 22:01:10  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
E bojim se da ima i onoga trećega,a počinje sa slovom G
Go to Top of Page

Nightrock 01
Starting Member



44 Posts

Member since 02/02/2010

Posted - 31/07/2022 : 22:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Nightrock 01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Da se dotaknem Veribadove bombe, Još malo izaći će u Zagor klasiku,lijepa naslovnica,glanc strip,može se njušit ljepilo,ma divota za samo za 40 kuna ,ja ga kupujem.

Ali neki volu da daju na tisuće kuna za strip koji je vjerovatno čitan i na zahodskoj školjki i u kojemu se nalaze raznorazni sekreti

Ali svak ima svoje gušte i nek sa svojom ličnim dohotkom radu šta oće



2021. godine je prodana kopija Mona Lise za "siću" od 210000 eura,što znači da još uvijek nije dostigla cijenu originala!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7877 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 31/07/2022 : 23:25:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Da se dotaknem Veribadove bombe, Još malo izaći će u Zagor klasiku,lijepa naslovnica,glanc strip,može se njušit ljepilo,ma divota za samo za 40 kuna ,ja ga kupujem.

Ali neki volu da daju na tisuće kuna za strip koji je vjerovatno čitan i na zahodskoj školjki i u kojemu se nalaze raznorazni sekreti

Ali svak ima svoje gušte i nek sa svojom ličnim dohotkom radu šta oće

platis 9000 kn za stari papir pun sperme i urina. Weird



ha ha, ja sam prije nekih par tjedana ispravljao hrbat na jednom starom kit teleru i micao sam neke prastare mrvice kruha između listova
jesu li mrvice novijeg datuma ili su ipak iz prošlog stoljeća, to nisam siguran - iako sam skloniji tome da su prastare
tako da ovo što pričate ima smisla

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/08/2022 : 12:46:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I vid' rjesenja za prehrambenu krizu - nema zita iz Ukrajine? Nema problema, samo skokni do podruma po staru ZS/LMS kolekciju i nagrebaj mrvice za kruh.



(drukcije te mrvice su stalnost kod tih starih stripova, da li su moje, da li od nekoga drugoga kome sam posudio strip tada, nekoga trecoga... to samo Bog zna. I smeska se. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7877 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 01/08/2022 : 14:15:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ha, ja jedino znam da nisu moje :)
iz jednostavnog razloga što od stripova koje sam ja tada kupovao na kioscima imam samo ken parkera
a i tu sam dosta stripova zamijenio
sve ostalo što imam od zs/lms sam nabavio u zadnjih 20 godina

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000