forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Best of Premier League
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/10/2022 : 12:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nadahnut pisanjima sa jednog topica mozemo malo da se poigramo sa izborima najboljih igraca PL u nasem izboru. Ali posto nema smisla porediti pozicije ja bih odvojio po kljucnim linijama, dakle golman, defanzivni, vezni i napadac. Pa da vidimo sta ce ispasti.

Mozemo ostaviti svi predloge pa da posle presabiramo malo nakon glasanja. Sto se mene tice ovo su moji:

Golmani: P. Smajhel, van Der Sar
Odbrambeni: Vidic, Stam, Teri
Vezni: Skols, Gigs, Kantona, Kin, de Brujne, D. Silva, Vijera
Napad: Anri, Sirer, Ronaldo, Salah, Drogba

Ovo na brzinu. Bilo bi tu jos svakako.

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/10/2022 : 12:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Glasa li se po ukupnom učinku u karijeri ili po učinku isključivo u PL?
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/10/2022 : 12:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Golmani: Schmeichel, Seaman, Cech

Odbrambeni: Vidic, Stam, Terry, Ferdinand, van Dijk, Campbell, Adams, Cole

Vezni: Scholes, Giggs, Beckham, de Bruyne, Vieira, Gerrard, Lampard, Pires, Ljungberg, Barnes, Le Tissier

Napad: Henry, Shearer, Ronaldo, Salah, Drogba, Cole, Yorke, Bergkamp, Aguero, Fowler, Owen, Rooney, Rush, van Persie

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 13/10/2022 13:20:45
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/10/2022 : 12:55:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
za Rooneya se uvijek mora napraviti mjesta, a Keanea ne bi stavljao u izbor pored Lamparda ili Gerrarda. Jedino si zaboravio Arsenalovce! Suarez i Torres u Liverpoolu su imali top izdanja, ali kratko su trajali!

quote:
Originally posted by sawitch

Nadahnut pisanjima sa jednog topica mozemo malo da se poigramo sa izborima najboljih igraca PL u nasem izboru. Ali posto nema smisla porediti pozicije ja bih odvojio po kljucnim linijama, dakle golman, defanzivni, vezni i napadac. Pa da vidimo sta ce ispasti.

Mozemo ostaviti svi predloge pa da posle presabiramo malo nakon glasanja. Sto se mene tice ovo su moji:

Golmani: P. Smajhel, van Der Sar
Odbrambeni: Vidic, Stam, Teri
Vezni: Skols, Gigs, Kantona, Kin, de Brujne, D. Silva, Vijera
Napad: Anri, Sirer, Ronaldo, Salah, Drogba

Ovo na brzinu. Bilo bi tu jos svakako.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 13/10/2022 12:57:35
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/10/2022 : 13:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Glasa li se po ukupnom učinku u karijeri ili po učinku isključivo u PL?



PL
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/10/2022 : 13:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

za Rooneya se uvijek mora napraviti mjesta, a Keanea ne bi stavljao u izbor pored Lamparda ili Gerrarda. Jedino si zaboravio Arsenalovce! Suarez i Torres u Liverpoolu su imali top izdanja, ali kratko su trajali!



Da, u pravu si za Runija. A Kin je meni klasa iznad Lamparda i Dzerarda. Uz duzno postovanje stvarno za legende PL. A stavio sam iz Arsenala Anrija i Vijeru. Trebao sam jos Berkampa realno. Piresa sam voleo ali mi nije bio isti nivo ovih nabrojanih.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/10/2022 : 13:17:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Zato ćemo i raspraviti :-)

Keaneu nitko ne spori značaj za ekipu, samo ga nije bilo lijepo gledati, mislim da od svih igrača iz veznog reda Uniteda u to vrijeme je za koju nijansu slabiji.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3718 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 13/10/2022 : 15:14:09  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Golmani: Cech, van der Saar, Schmeichel
Obrana: Terry, Vidić, Ferdinand, Ashley Cole, Campbell, Evra, Kyle Walker
Vezni: Vieira, Lampard, Gerrard, Scholes, Giggs, David Silva, Kante, de Bruyne
Napad: Henry, Bergkamp, Shearer, Rooney, Drogba, Ronaldo


I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/10/2022 : 15:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Posle ovoga mozemo sklapati najbolji tim 4:4:2
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 13/10/2022 : 16:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Može, ali prije toga bi mogli par dana po linijama, prvo golmani, pa obrana, veza i na kraju napad + omiljeni igrači, koji nisu kvalitetom za vrh, ali su nam omiljeni.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Dr.GonZo
Senior Member



Croatia
1159 Posts

Member since 31/03/2002

Posted - 13/10/2022 : 17:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dr.GonZo's Homepage  Send Dr.GonZo a Private Message  Reply with Quote
Prvih 11:

Golmani: Peter Schmeichel
Obrana: Rio Ferdinand, John Terry, Sol Campbell, Nemanja Vidic
Sredina: Luka Modrić, Kevin De Bruyne, Steven Gerrard, Frank Lampard
Napad: Thierry Henry, Cristiano Ronaldo

Zamjene:

Golman: Edwin van der Sar
Obrana: Virgil van Dijk, John Terry
Sredina: Yaya Toure, Paul Scholes
Napad: Alan Shearer, Wayne Rooney

Trener: Alex Ferguson

https://www.youtube.com/channel/UCSVFRt10CqkxsU_hZWeo_JA?view_as=subscriber - HororFilm Playground predstavlja
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1272 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 13/10/2022 : 20:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Nekako po pozicijama... Formacija - meni najdražih 4-3-3, mada bi za Englesku možda trebalo staviti 4-4-fucking-2...

Postava A:
Schmeichel - Joao Cancelo, Ferdinand, Stam, Ashley Cole - Beckham, Keane, Scholes - Ronaldo, Henry, Rooney

Postava B:
Cech - G.Nevill, Terry, Vidić, Irwin - Gerrard, Vieira, De Bruyne - Suarez, Shearer, Giggs

Ža mi je što fale Seaman, Adams, Evra, Carrick, Lampard, Drogba, Bergkamp, David Silva, Cantona (sitija bi se još koga), ali štoš...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7760 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 13/10/2022 : 22:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ako se yorke i cole mogu računati kao jedan igrac onda je to najbolji napadac koji je igrao u pl.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/10/2022 : 23:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Previše CRa u ovom glasovanju ako se gleda učinak samo u PLu
Dvije sezone nisu dovoljne da bi bio u izboru

I čudi me da Persija svi zanemaruju...
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3718 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 13/10/2022 : 23:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
van Persiejeva zadnja sezona u Arsenalu i prva u Unitedu su bile world class, ali ostalo je bilo dosta ispresijecano ozljedama i dipovima u formi
Inace svakako bi isao u nekih all-time top 50, ali pitanje koliko je igraca adekvatno navesti u ovoj anketi

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1272 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 14/10/2022 : 06:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Po meni CR ima tri vrhunske sezone u Premu. A to je bio moj neki minimum u glavi, bar tri top sezone...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/10/2022 : 08:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Hajmo za golmane da glasamo. Imamo 5, 3, 2 i 1 bod. Pa cu ja sabrati.

Nominovani:

P. Smajhel
van der Sar
Siman
Ceh
dodajte u glasove slobodno ukoliko hocete nekoga.


Moji glasovi:

5 - P. Smajhel
3 - Ceh
2 - van der Sar
1 - Bartez
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1272 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 14/10/2022 : 08:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Schmeichel - 5
Cech - 3
van der Sar - 2
Seaman - 1
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/10/2022 : 08:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Meni je Siman bio teska rupa :) de Hea je za njega cudoviste od golmana npr.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29189 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 14/10/2022 : 08:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Danas to tako izgleda, svi će dati glas legendama koje više ne brane, ali po meni nikad nije bilo više kvalitetnijih golmana u ligi kao danas (Alisson, Ederson, Pope, Lloris, Pickford, de Gea...)

Moji glasovi:

Cech 5 (202 Clean sheetsa, Schmeichel je na 128, Seaman 141)

Schmeichel 3

Seaman 2

de Gea 1


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
587 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 14/10/2022 : 08:49:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Po mom mišljenju ovi vratari koje ste naveli ne mogu u istu rečenicu sa onima koji danas brane. Recimo Ederson je bolji od svih i to bi sa 99% sigurnosti rekao, a to bi do ove sezone rekao i za Alissona. Ja jesam nešto mlađi pa nisam toliko dugo gledao Schmeichela i Seamana, ali ovaj drugi mi je bio skroz bezveze. Negdje sam naletio (pretpostavljam instagram stranica Engleski fudbal) na brojke koje je ostvario Nigel Martyn i čudno mi je kako on nije bio engleska jedinica u to vrijeme. Inače otkad ja ozbiljno pratim nogomet, a to bi bilo nekih 20-ak godina Englezi nikada nisu imali dobrog vratara. Kakve prevare su tu dolazile do prve ekipa, Bože sačuvaj.
Van der Sar je bio sjajan iako je tek sa 35 godina došao u United, kao i Cech, dva vrhunska vratara meni podjednako kvalitetna i teško mi je odlučiti koji je bolji. Treba svakako spomenuti i Llorisa koji je evo već 10 godina na iznimno visokoj razini, jedino šteta što igra u luzerskom Tottenhamu.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/10/2022 : 08:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Drugacije je onda vreme bilo. Trebao si biti jak kao bik da onu tesku lopturinu odbranis. Losiji tereni... Nije to dzaba. Po meni Alison uopste nije world class golman, Ederson takodje. Ljoris bi i mogao biti da mu nije kikseva. On me podseca sa tim na Simana recimo. Pikford je tezak prosek. de Hea bi ozbiljno mogao konkurisati za top 3 PL ikada jer ima staza i jer je bio neverovatan ali ona jedna sezona u Junajtedu ga je unazadila. Tamo je izgleda propao psihicki. Ali uzevsi u obzir sa kim je igrao dobar je i bio. Od odlaska Fergusona verovatno najstabilniji igrac Junajteda.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39305 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/10/2022 : 08:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DK24

Po mom mišljenju ovi vratari koje ste naveli ne mogu u istu rečenicu sa onima koji danas brane. Recimo Ederson je bolji od svih i to bi sa 99% sigurnosti rekao, a to bi do ove sezone rekao i za Alissona. Ja jesam nešto mlađi pa nisam toliko dugo gledao Schmeichela i Seamana, ali ovaj drugi mi je bio skroz bezveze. Negdje sam naletio (pretpostavljam instagram stranica Engleski fudbal) na brojke koje je ostvario Nigel Martyn i čudno mi je kako on nije bio engleska jedinica u to vrijeme. Inače otkad ja ozbiljno pratim nogomet, a to bi bilo nekih 20-ak godina Englezi nikada nisu imali dobrog vratara. Kakve prevare su tu dolazile do prve ekipa, Bože sačuvaj.
Van der Sar je bio sjajan iako je tek sa 35 godina došao u United, kao i Cech, dva vrhunska vratara meni podjednako kvalitetna i teško mi je odlučiti koji je bolji. Treba svakako spomenuti i Llorisa koji je evo već 10 godina na iznimno visokoj razini, jedino šteta što igra u luzerskom Tottenhamu.



U pravu si za engleske golmane. To je stvarno hrpa krsa vec dugo godina. Ja sam poceo aktivno pratiti engleski fudbal tamo negde krajem '80-ih. I zaljubio se u Fergijev Junajted. Od tada sve krsevi na golu.

Ali ovo za Edersona i Alisona mi je smesno. Ja sam se nagledao Smajhela i van der Sara, i Ceha isto.. Njih dvojica ne mogu ovima kopacke da ciste.. Tolika je razlika u njihovom znacaju na terenu. Koliko su puta njihovi stoperi govorili koliko im znaci kada znaju da je iza njih neko od ovih zveri jer i ako kiksnu znaju da ce se resiti.

Ooozbiljne njuske i uticaj na ekipu su imali. Cak i taj Siman je imao uticaja na ekipu. Pogotovo kad primi neku budalastinu sa pola terena recimo :) A Alison i Ederson :) Da se ne zezamo...
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
587 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 14/10/2022 : 09:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Tereni jesu bili lošiji, ali danas je igra puno brža kao i lopta, a udarci jači i opasniji. Meni je Ederson baš dobar, a o igri nogom da nepričamo. Danas su vratari puno kompletniji, pa taj Ederson ispucava lopte u kontru znači za momčad i naprijed i nazad
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1272 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 14/10/2022 : 09:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Ne bi se nikako slozio. Ne znam jel' bi rekao da je Ederson danas u top 5 golmana lige, kamo li da je bolji od ovih nabrojanih.
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
587 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 14/10/2022 : 09:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Koga bi od današnjih PL vratara onda stavili ispred Edersona? Lloris, Martinez, Pope? De Gea je meni vrhunski vratar, obožavao sam ga gledati, ali on se uklopio u sivilo i tugu ekipe za koju igra.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000