forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovski ratovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 134

vetropiroman
New Member



220 Posts

Member since 27/02/2022

Posted - 10/12/2022 : 21:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vetropiroman a Private Message  Reply with Quote
quote:


Što se redovne ponude Fibre u Srbiji tiče, to najviše ovisi o AF/DW/Delfima i koliko će oni popustiti pod ČK prijetnjama i ucjenama. Ako oni odluče pokleknuti, onda ćemo vidjeti neke druge opcije. Ja se svakako neću povući tek tako. Sad to više nije uopće stvar posla, Fibri Srbija ionako nije presudna, sad je to već osobna stvar, sad ću tjerati inat, pa koliko košta da košta, uopće nije bitno.




Koliko bi bilo nemoguće otvoriti Fibrinu ispostavu u SRB? Makar i funkcionisalo kao online prodavnica za tržište SRB?
Šta god da smisliš, podržavam koliko god mi bude finansijski moguće. Prvu Fibru sam uzeo u novembru 2020. drugu u martu 2021. - do ovog momenta mi se skupilo preko 100 komada, naprosto, kvalitativno i po pitanju odabira izdanja i tempa izdavanja, daleko najozbiljniji izdavač i to nikakvi fušeri ne smeju da upropaste.
Go to Top of Page

Duh_koji_hoda
Advanced Member

Serbia
3246 Posts

Member since 30/01/2003

Posted - 11/12/2022 : 22:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Duh_koji_hoda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Gil-galad

Verujem da će sve da se završi Fibrom bez stalnih 20-25% u Srbiji, što je praksa godinama, otpočeta u vreme kad se dešavala ekspanzija Darkwooda... I možda donekle smanjenim uvozima u količinskom smislu (ili proređenim)...

Realno, Fibra je ranije svima bila mnogo skuplja i - iz ugla izdavača - ovo je jedan vid dumpinga na srpskom tržištu, iako odgovara kupcima. Samo što će se to završiti višim cenama svih izdanja. Stoji sve i za cenu/nabavku papira, dva ogromna eksterna šoka u vidu korone i rata u Ukrajini, samo što se ovde ne radi o tome...

Marko kako zna i ume da se izbori za redovnu ponudu Fibre u Srbiji, jer je XXI vek. Zabrane odavno ne vode nikuda.

I da, zanimljivo kako su se ućutali dežurni papagaji... Ali pitanje koliko je ljudi uopšte upoznato sa ovom pričom, mimo foruma? Drugim rečima, odsustvo potrošačke kulture u Srbiji će i ovde da učini svoje, zato sve i prolazi.


Stalno se provlači ta teza o dumpingu. Osim što se po tim istim "dampinškim" cijenama Fibrini stripovi mogu kupiti u Hrvatskoj minimalno sedam mjeseci godisnje, izgleda da ljudi zaboravljaju da je Čarobna Knjiga imala na letećem startu integrale Džeremaje s tri epizode po cijeni od 7 Eura u vrijeme dok je Strip Agentovo identično izdanje koštalo 24 Eura. Ili integrale Asteriksa za 10 Eura. Itd itd itd. ČK tvrdi da Fibra dampira cijene, a njihova izdanja su uvijek jeftinija od Fibrinih? Ne razumijem.

Što se redovne ponude Fibre u Srbiji tiče, to najviše ovisi o AF/DW/Delfima i koliko će oni popustiti pod ČK prijetnjama i ucjenama. Ako oni odluče pokleknuti, onda ćemo vidjeti neke druge opcije. Ja se svakako neću povući tek tako. Sad to više nije uopće stvar posla, Fibri Srbija ionako nije presudna, sad je to već osobna stvar, sad ću tjerati inat, pa koliko košta da košta, uopće nije bitno.

Što se zabrana tiče, pitaj Karvena zašto se više ne pojavljuje na forumu.



Bravo, svaka čast, samo napred!


Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15085 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/12/2022 : 23:21:01  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Duh_koji_hoda

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Gil-galad

Verujem da će sve da se završi Fibrom bez stalnih 20-25% u Srbiji, što je praksa godinama, otpočeta u vreme kad se dešavala ekspanzija Darkwooda... I možda donekle smanjenim uvozima u količinskom smislu (ili proređenim)...

Realno, Fibra je ranije svima bila mnogo skuplja i - iz ugla izdavača - ovo je jedan vid dumpinga na srpskom tržištu, iako odgovara kupcima. Samo što će se to završiti višim cenama svih izdanja. Stoji sve i za cenu/nabavku papira, dva ogromna eksterna šoka u vidu korone i rata u Ukrajini, samo što se ovde ne radi o tome...

Marko kako zna i ume da se izbori za redovnu ponudu Fibre u Srbiji, jer je XXI vek. Zabrane odavno ne vode nikuda.

I da, zanimljivo kako su se ućutali dežurni papagaji... Ali pitanje koliko je ljudi uopšte upoznato sa ovom pričom, mimo foruma? Drugim rečima, odsustvo potrošačke kulture u Srbiji će i ovde da učini svoje, zato sve i prolazi.


Stalno se provlači ta teza o dumpingu. Osim što se po tim istim "dampinškim" cijenama Fibrini stripovi mogu kupiti u Hrvatskoj minimalno sedam mjeseci godisnje, izgleda da ljudi zaboravljaju da je Čarobna Knjiga imala na letećem startu integrale Džeremaje s tri epizode po cijeni od 7 Eura u vrijeme dok je Strip Agentovo identično izdanje koštalo 24 Eura. Ili integrale Asteriksa za 10 Eura. Itd itd itd. ČK tvrdi da Fibra dampira cijene, a njihova izdanja su uvijek jeftinija od Fibrinih? Ne razumijem.

Što se redovne ponude Fibre u Srbiji tiče, to najviše ovisi o AF/DW/Delfima i koliko će oni popustiti pod ČK prijetnjama i ucjenama. Ako oni odluče pokleknuti, onda ćemo vidjeti neke druge opcije. Ja se svakako neću povući tek tako. Sad to više nije uopće stvar posla, Fibri Srbija ionako nije presudna, sad je to već osobna stvar, sad ću tjerati inat, pa koliko košta da košta, uopće nije bitno.

Što se zabrana tiče, pitaj Karvena zašto se više ne pojavljuje na forumu.



Bravo, svaka čast, samo napred!



+1

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

silvertestelone
Starting Member



16 Posts

Member since 04/11/2022

Posted - 12/12/2022 : 01:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send silvertestelone a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos




Što se redovne ponude Fibre u Srbiji tiče, to najviše ovisi o AF/DW/Delfima i koliko će oni popustiti pod ČK prijetnjama i ucjenama. Ako oni odluče pokleknuti, onda ćemo vidjeti neke druge opcije. Ja se svakako neću povući tek tako. Sad to više nije uopće stvar posla, Fibri Srbija ionako nije presudna, sad je to već osobna stvar, sad ću tjerati inat, pa koliko košta da košta, uopće nije bitno.

Što se zabrana tiče, pitaj Karvena zašto se više ne pojavljuje na forumu.



Ako Vam je potrebna neka administrativna i logistička asistencija u vezi organizacije buduće distribucije/prodaje u Vojvodini, rado ću pomoći, bez posebne nadoknade.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3526 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 12/12/2022 : 21:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Stalno se provlači ta teza o dumpingu. Osim što se po tim istim "dampinškim" cijenama Fibrini stripovi mogu kupiti u Hrvatskoj minimalno sedam mjeseci godisnje, izgleda da ljudi zaboravljaju da je Čarobna Knjiga imala na letećem startu integrale Džeremaje s tri epizode po cijeni od 7 Eura u vrijeme dok je Strip Agentovo identično izdanje koštalo 24 Eura. Ili integrale Asteriksa za 10 Eura. Itd itd itd. ČK tvrdi da Fibra dampira cijene, a njihova izdanja su uvijek jeftinija od Fibrinih? Ne razumijem.


Pre svega, da, dobro ste ti i kasper to rekli, jeste bila Slobina ideja... I hteo sam da kažem kako je postojala drugačija prizma tada.

Nije ovde samo ČK u pitanju i meni prvom odgovara Fibra po ovim cenama, ali je od toga mnogo važnija - i ovde ključna - sloboda, odnosno mogućnost izbora. I smeta mi što neko bahato to pokušava da uguši, isto kao što mi u životu smeta bilo kakva bahatost.

Tako da to o dumpingu, još jednom, iz ugla izdavača. U pravu si sasvim da i ČK ima svoj način pridobijanja kupaca niskim cenama.

quote:
Što se redovne ponude Fibre u Srbiji tiče, to najviše ovisi o AF/DW/Delfima i koliko će oni popustiti pod ČK prijetnjama i ucjenama. Ako oni odluče pokleknuti, onda ćemo vidjeti neke druge opcije. Ja se svakako neću povući tek tako. Sad to više nije uopće stvar posla, Fibri Srbija ionako nije presudna, sad je to već osobna stvar, sad ću tjerati inat, pa koliko košta da košta, uopće nije bitno.


Iz poštovanja prema AF i DW neću ovo komentarisati, a verujem da nećeš zameriti. Reći ću samo: još jednom najveća moguća podrška da Fibra ostane u redovnoj prodaji u Srbiji.

quote:
Što se zabrana tiče, pitaj Karvena zašto se više ne pojavljuje na forumu.


Mislim da je neko postavio njegov stav s drugog foruma, da ne želi ovo sve da komentariše, te nema potrebe uvlačiti ga onda u diskusiju.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/12/2022 : 22:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
O Karvenu sve najbolje. I o tebi također. Mislim, to se podrazumijeva, ali sigurno nije zgorega ponoviti. Hvala ti na podršci.

Općenito, hvala svim stripofilima iz Srbije, kako god se ova priča dalje odvijala, dirnut sam i počašćen tolikom količinom pozitivne energije, podrške i dobrih vibracija koji se slijevaju prema meni zadnjih par mjeseci. Veliki je to kompliment i vjetar u leđa. Hvala.

Trouble will find me
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20746 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/12/2022 : 22:28:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

O Karvenu sve najbolje. I o tebi također. Mislim, to se podrazumijeva, ali sigurno nije zgorega ponoviti. Hvala ti na podršci.

Općenito, hvala svim stripofilima iz Srbije, kako god se ova priča dalje odvijala, dirnut sam i počašćen tolikom količinom pozitivne energije, podrške i dobrih vibracija koji se slijevaju prema meni zadnjih par mjeseci. Veliki je to kompliment i vjetar u leđa. Hvala.


mogao bi da nam zauzvrat izdaš u narednoj godini petu knjigu Žeroma,drugu Nedirke,četvrtu i petu Gena,integral Zekanovih pustolovina bez Zekana,prvu knjigu Ralfa,prvu knjigu Nemani Tvrđe,i još par pojedinačnih albuma, i da obećaš Džonu Heksa nakon kompletiranja Bajki,i neki novinski best of,bilo Stiv,bilo Julija,Meri,Ben.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2474 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 12/12/2022 : 22:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Boro vrati Antu nalog.
Go to Top of Page

ZoranM
New Member



Serbia
124 Posts

Member since 07/12/2010

Posted - 12/12/2022 : 22:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranM a Private Message  Reply with Quote
Ili pak zavrsis ljubav i rakete do kraja!!
Go to Top of Page

feniks
Senior Member

1917 Posts

Member since 08/05/2004

Posted - 12/12/2022 : 23:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send feniks a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos

O Karvenu sve najbolje. I o tebi također. Mislim, to se podrazumijeva, ali sigurno nije zgorega ponoviti. Hvala ti na podršci.

Općenito, hvala svim stripofilima iz Srbije, kako god se ova priča dalje odvijala, dirnut sam i počašćen tolikom količinom pozitivne energije, podrške i dobrih vibracija koji se slijevaju prema meni zadnjih par mjeseci. Veliki je to kompliment i vjetar u leđa. Hvala.


mogao bi da nam zauzvrat izdaš u narednoj godini petu knjigu Žeroma,drugu Nedirke,četvrtu i petu Gena,integral Zekanovih pustolovina bez Zekana,prvu knjigu Ralfa,prvu knjigu Nemani Tvrđe,i još par pojedinačnih albuma, i da obećaš Džonu Heksa nakon kompletiranja Bajki,i neki novinski best of,bilo Stiv,bilo Julija,Meri,Ben.


Ti radiš za Boru
Go to Top of Page

blueberry9
New Member

214 Posts

Member since 14/11/2016

Posted - 12/12/2022 : 23:59:56  Show Profile Show Extended Profile  Send blueberry9 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

O Karvenu sve najbolje. I o tebi također. Mislim, to se podrazumijeva, ali sigurno nije zgorega ponoviti. Hvala ti na podršci.

Općenito, hvala svim stripofilima iz Srbije, kako god se ova priča dalje odvijala, dirnut sam i počašćen tolikom količinom pozitivne energije, podrške i dobrih vibracija koji se slijevaju prema meni zadnjih par mjeseci. Veliki je to kompliment i vjetar u leđa. Hvala.



Ne treba te to iznenaditi. Posten si, vredan, i siris pozitivnu energiju i sam. Mi ti uzvracamo novcima i podrskom :)
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
226 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 13/12/2022 : 08:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Ja sam usao u svijet stripa radi Fibre. Kad sam kupio prve betmene zaljubio sam se u izdanja. Koji god sam strip uzeo bio sam zadovoljan kvalitetom i izgledom. Kad otvoris pa vidis boje, otisak i osjetis onaj kvalitetan papir pod rukom, dobijes zelju da skupljas dalje. Pored toga sto citas i uzivas u sadrzaju koji te privlaci, Fibrina izdanja je lijepo imati, pogledati na polici i sl. Taj Fibrin dizajn i kvalitet izdanja meni su veliki stimulans da kupujem stripove. Naravno i drugi izdavaci se trude i imaju super izdanja, ali eto, ako vec govorimo o Fibri. Dobro to Marko drzi, raznolik je program, cjenovna politika je dobra ali ono bez cega Fibra ne bi bila tako prihvacena jeste sam kvalitet i estetika izdanja. Dok je tako i dok se mogu kupiti po razumnoj cijeni za Fibru nema zime. Sve ostale prepreke ce se prevazici.
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1006 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 13/12/2022 : 08:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Markos

O Karvenu sve najbolje. I o tebi također. Mislim, to se podrazumijeva, ali sigurno nije zgorega ponoviti. Hvala ti na podršci.

Općenito, hvala svim stripofilima iz Srbije, kako god se ova priča dalje odvijala, dirnut sam i počašćen tolikom količinom pozitivne energije, podrške i dobrih vibracija koji se slijevaju prema meni zadnjih par mjeseci. Veliki je to kompliment i vjetar u leđa. Hvala.


mogao bi da nam zauzvrat izdaš u narednoj godini petu knjigu Žeroma,drugu Nedirke,četvrtu i petu Gena,integral Zekanovih pustolovina bez Zekana,prvu knjigu Ralfa,prvu knjigu Nemani Tvrđe,i još par pojedinačnih albuma, i da obećaš Džonu Heksa nakon kompletiranja Bajki,i neki novinski best of,bilo Stiv,bilo Julija,Meri,Ben.



jasta, mi stripofili nemamo nista od zahvala, nego Markose udri po listi zelja
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6082 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/12/2022 : 14:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Iluvatar

Ja sam usao u svijet stripa radi Fibre. Kad sam kupio prve betmene zaljubio sam se u izdanja. Koji god sam strip uzeo bio sam zadovoljan kvalitetom i izgledom. Kad otvoris pa vidis boje, otisak i osjetis onaj kvalitetan papir pod rukom, dobijes zelju da skupljas dalje. Pored toga sto citas i uzivas u sadrzaju koji te privlaci, Fibrina izdanja je lijepo imati, pogledati na polici i sl. Taj Fibrin dizajn i kvalitet izdanja meni su veliki stimulans da kupujem stripove. Naravno i drugi izdavaci se trude i imaju super izdanja, ali eto, ako vec govorimo o Fibri. Dobro to Marko drzi, raznolik je program, cjenovna politika je dobra ali ono bez cega Fibra ne bi bila tako prihvacena jeste sam kvalitet i estetika izdanja. Dok je tako i dok se mogu kupiti po razumnoj cijeni za Fibru nema zime. Sve ostale prepreke ce se prevazici.



Jbg, Marko je postavio standarde i ima IMHO nenadjebiv omjer cijene i kvalitete. LL je jako skup (i jako dobar), ČK je polufuš(nešto super, nešto ko da su se djeca igrala), DW i Komiko su dosta dobri, S-A, BG i Golconda su čisto OK, ali realno kada se sve zbroji i oduzme Fibra je min za dva koplja iznad drugih i sa razlogom. Barem meni kako sam već napomenuo.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/12/2022 : 17:13:31  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Nemam sve od Čarobne, ali ono što imam je savršeno za moje kriterije..
Asterix,Iznogud,Talični...baš ne vidim šta fali tim izdanjima?
Razsvetlite me i otvorite oči!
Sigurno ima promašaja i Čarobna ali ne treba generalizirat ko da izdaju krš od stripova..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2282 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 15/12/2022 : 18:23:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Ja od Čarobne knjige imam Družinu od vešala i ona dva Nejtana Nevera,ono što bih istaknuo da je fantastična cijena.Prodao sam pola kompleta starih Vjesnikovih Družine od vješala nadodao nekih 50 kn,i kupio od Čarobne cijeli komplet u one dvije knjižurine,a Nejtana sam platio dvije knjige za 50 kn/kom.pa tolko košta Ludensov maxi na kiosku,doduše ove knjige koje sam kupio su polovne i rabljene,ali sve je ko novo i tvrdo ukoričeno.Svakako Čarobna knjiga ima jako povoljne cijene,čak sam prežvakao i onaj meni odbojni naziv Nejtan,ma da se zove i Šejtan uzeo bih ga zbog fantastične cijene
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 16/12/2022 : 09:50:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Nemam sve od Čarobne, ali ono što imam je savršeno za moje kriterije..
Asterix,Iznogud,Talični...baš ne vidim šta fali tim izdanjima?
Razsvetlite me i otvorite oči!
Sigurno ima promašaja i Čarobna ali ne treba generalizirat ko da izdaju krš od stripova..


Asterix im je i najbolje izdanje barem meni tako deluje a i nema bas alternativu. Ali nije ovde problem sto je nesto sada krs, vec sto sa monopoom koji pokusavaju da naprave ih nista ne sprecava da pocinju da fusere u buducnosti, a nije da vec nisu radili takve stvari, da se ne lazemo.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39462 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/12/2022 : 09:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Tacno
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1562 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 11/01/2023 : 07:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message  Reply with Quote

Da li je tocno da je obustavljen i izvoz stripova iz Srbije u Sloveniju?

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37416 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/01/2023 : 08:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fandango


Da li je tocno da je obustavljen i izvoz stripova iz Srbije u Sloveniju?



Ne mogu komentirati jer nemam drugih informacija osim da je recimo Buh (kao najveca striparnica kod nas) imao posljednji uvoz 16. 12. 2022 i nije napisao da se ne bi vise uvozili srpski stripovi. Ionako idu te ture na par mjeseci pa cemo vidjeti.
https://stripi.si/category/novo-stripi/page/2/

A druga striparnica Oblacek ima novu turu upravo danas najavljeno u prodaji.
https://www.striparna-oblacek.com/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1006 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 11/01/2023 : 13:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Ja od Čarobne knjige imam Družinu od vešala i ona dva Nejtana Nevera,ono što bih istaknuo da je fantastična cijena.Prodao sam pola kompleta starih Vjesnikovih Družine od vješala nadodao nekih 50 kn,i kupio od Čarobne cijeli komplet u one dvije knjižurine,a Nejtana sam platio dvije knjige za 50 kn/kom.pa tolko košta Ludensov maxi na kiosku,doduše ove knjige koje sam kupio su polovne i rabljene,ali sve je ko novo i tvrdo ukoričeno.Svakako Čarobna knjiga ima jako povoljne cijene,čak sam prežvakao i onaj meni odbojni naziv Nejtan,ma da se zove i Šejtan uzeo bih ga zbog fantastične cijene



Kakav utisak ti je ostavio srpski prevod?
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
393 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 12/01/2023 : 00:28:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Kad (da li) će Fibra da objavi Tokyo Ghost? Kad drugi nisu željni da izdaju integral manji od 300 str?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6082 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/01/2023 : 10:03:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Nego vidim nema komentara tu, ali neko je na FB u jednoj od stripovskih grupa (ne sjećam se ni u kojoj ni kad točno, ali sam pročitao neki dan) napisao da je službeno zabranjen uvoz i prodaja bilo čega Firbinog što je netko od Sr izdavača izdao, misli izdat, ima prava ali nije još izdao, samo razmišlja o tome....i varijacije na temu, ako sam ja to dobro shvatio. Ostatak je navodno dopušten.
Pošto se Markos jedini oglašava oko toga pitam njega: Markose ima li istine u tome...ili?
I pretpostavljam da radiš na kompletnom riješavanju?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10831 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/01/2023 : 10:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
druze, bilo koja fibra vise se nece prodavati ni u af ni u dw, mislim da je jasno sta to znaci
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6082 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/01/2023 : 10:15:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

druze, bilo koja fibra vise se nece prodavati ni u af ni u dw, mislim da je jasno sta to znaci



Znači kriva informacija, mogao sam i mislit.
A i na FB pišu svakakve pizdarije, danas čitam gdje je frajer napisao da LL odustaje od MN u boji jer ga ne vidi trenutno u najavama....

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 134 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000