forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine : nominacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

teller
Advanced Member



Slovenia
18395 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 18/01/2023 : 20:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Evo jedno eurovizijsko glasanje bez redoslijeda:

Nesvrstani
lwood
Frano
Paka 01
Deers
Verab
Ludensov Potrčko
Reem CP
Tonto
Don_Draper

Isprike svima koje sam na brzinu zaboravija...
Neke nisam zaboravija



isprika prihvačena...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4863 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 18/01/2023 : 21:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Lani sam nominirao one koji su završili moje izazove, ove godine ih srećom ima previše (više od 10) pa to ne moram ponavljati.

Abecednim redom:

Beva
Cromwell
Ivi skoj
Jaki
Manhunter
Markos
Pcoro
ReemCP
Renky
Tonto

Prednost je imala ekipa koju dosad nisam nominiravao (a htio sam) i koja većinom piše po stripovskim topicima. No uvijek ima iznimki od pravila ;)
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/01/2023 : 22:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Markos, manhunter?
Koji si ti subverzivac...
Moga si i mladju stavit.
Sramota!

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 18/01/2023 22:30:48
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/01/2023 : 22:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Taman ija tija mu pribotunat😈

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4863 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 18/01/2023 : 22:33:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Samo nastavite, jednog sam već izbacio sa spiska, mogu i drugog.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/01/2023 : 22:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A ja te ubacija😁

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/01/2023 : 22:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

A ja te ubacija😁


Vadi ga van!

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/01/2023 : 22:43:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Samo nastavite, jednog sam već izbacio sa spiska, mogu i drugog.


Vrhunski si odradija oni spisak najboljih 50.
Ka tinton Potjeru.

Tebe ću kandidirat kad riješiš spisak(Znači nikad).
Markosa za osobu stoljeća kad razduži mladju.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/01/2023 : 22:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Markos tek kad izda Shang Chija onda ću ga tetovirat na desnicu(ili ljevicu ako on hoće).

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39359 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/01/2023 : 02:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Otkud mene da nominujete sunce vam opaljeno? :)

Moji favoriti:

Tex2 - Vec 15 godina kvalitetne rasprave o sportu i uzajamnog postovanja reci. A i jedan od najboljih ljudi uzivo koje sam upoznao iz nase sekte.

Nesvrstani - Podseca me na mene bez dlake na jeziku i fura svoj stav bez obzira na broj ljudi koji ga podrzavaju ili kritikuju a i ima dosta pametnih

Lwood - Ljudina i privatno i na forumu, zajebant, pozitivna energija (jedina greska mu je hejt ka Hanteru)

Manhunter - Covek! Kroz sve ove godine. Neke stvari je cak i on zaboravio kada mi je ucinio i hteo da ucini ali ja nisam. Jednostavno prijatelj bez obzira sto se godinama nismo videli uzivo.

Vejder - Uvek spreman da detaljno odgovori na moja pitanja bez ikakve frustracije cak i kad ne skapiram iz nekoliko puta ili zaboravim

Markos - Nakon onih kanti govana kojim su ga polivali uspeo je da ostane pribran i da se ne spusta u blato

Colt - Covek sarkazam i prijatelj

Ponki - Najveci i pravi prijatelj kog sam stekao kroz ovaj hobi i verovatno najveca budala (pozitivna)

Busido - Genijalac

Ove moje grobare nominujem po automatizmu. Ipak smo prosli tolike godine svasta na forumu. Imrahil, Veskovac, Vladar

Caleb - Lek za smirenje i istovremeno za nizak pritisak. Koliko umirujuce i nezivcano deluje nekad toliko iziritira preteranim pirenjem u dupe. Ali vredan clan za atmosferu foruma.

Drejper - jer stvarno ima korisnu temu koja je i mene inspirisala da otvorim svoju

Beva - Lud! :)

Imam malo vise ali valjda cete uvaziti, ako ne, izbacujte grobare da budu i ovde diskriminisani :)

Sumohrvat - Nemam reci da opisem njegovu volju da pomogne ljudima. Cak nekad i pomislim da je za psihijatriju. Drugarcina

Jebiga ako sam nekog sad zaboravio, izvinjavam se. Znam vas dosta licno i 99% ste mi super.

Edited by - sawitch on 19/01/2023 02:40:56
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39359 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/01/2023 : 02:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Otkud mene da nominujete sunce vam opaljeno? :)

Moji favoriti:

Tex2 - Vec 15 godina kvalitetne rasprave o sportu i uzajamnog postovanja reci. A i jedan od najboljih ljudi uzivo koje sam upoznao iz nase sekte.

Nesvrstani - Podseca me na mene bez dlake na jeziku i fura svoj stav bez obzira na broj ljudi koji ga podrzavaju ili kritikuju a i ima dosta pametnih

Lwood - Ljudina i privatno i na forumu, zajebant, pozitivna energija (jedina greska mu je hejt ka Hanteru)

Manhunter - Covek! Kroz sve ove godine. Neke stvari je cak i on zaboravio kada mi je ucinio i hteo da ucini ali ja nisam. Jednostavno prijatelj bez obzira sto se godinama nismo videli uzivo.

Vejder - Uvek spreman da detaljno odgovori na moja pitanja bez ikakve frustracije cak i kad ne skapiram iz nekoliko puta ili zaboravim

Markos - Nakon onih kanti govana kojim su ga polivali uspeo je da ostane pribran i da se ne spusta u blato

Colt - Covek sarkazam i prijatelj

Ponki - Najveci i pravi prijatelj kog sam stekao kroz ovaj hobi i verovatno najveca budala (pozitivna)

Busido - Genijalac

Ove moje grobare nominujem po automatizmu. Ipak smo prosli tolike godine svasta na forumu. Imrahil, Veskovac, Vladar

Caleb - Lek za smirenje i istovremeno za nizak pritisak. Koliko umirujuce i nezivcano deluje nekad toliko iziritira preteranim pirenjem u dupe. Ali vredan clan za atmosferu foruma.

Drejper - jer stvarno ima korisnu temu koja je i mene inspirisala da otvorim svoju

Beva - Lud! :)

Imam malo vise ali valjda cete uvaziti, ako ne, izbacujte grobare da budu i ovde diskriminisani :)

Jebiga ako sam nekog sad zaboravio, izvinjavam se. Znam vas dosta licno i 99% ste mi super.
Go to Top of Page

Altairfan
Junior Member



449 Posts

Member since 12/12/2019

Posted - 19/01/2023 : 18:47:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Altairfan a Private Message  Reply with Quote
ReemCP
Spock
delboj
anto
jaki
teller
Hercule Poirot
tex2
Deers
Dwayne_Looney
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6929 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/01/2023 : 21:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Svake godine kad dođe ova tema osvijestim si koliko dobrih forumaša ima, ali se i zapitam gdje su neki nestali. Potonje se ove godine odnosi prvenstveno na ridiculusa i going goinga i ovim putem apeliram na njih da se vrate.

Da ne duljim, ovogodišnje nominacije abecednim redom:

Beva
Chui
Deers
izivko
KuntaKinte
Lord Vader89
naker
Paka01
Tonto
vukozec


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7786 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/01/2023 : 11:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Isključivo prema zaslugama u stripovskom dijelu foruma:

Shaner
izivko
Beva
Jerry Krause
Paka01
anto
jaki
Peyo
alexts
vukozec (iako je Nesvrstani u pravu za onaj 50 popis)


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

dovlajoe
Junior Member



Serbia
312 Posts

Member since 11/01/2019

Posted - 21/01/2023 : 13:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dovlajoe a Private Message  Reply with Quote
Delboj
alexts
Peyo
Renky
NESVRSTANI
anto
tex2
LodrVader89
Manhunter
teller (stari dobri teller, kreator naduhovitijeg posta na ovoj temi)
mogao bi i vukozec, ali tek kad se izbori sa anketom 50 najboljih stripova
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 21/01/2023 : 16:20:57  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Spock
Renky
izivko
udarnik007
tex2
teller
manhunter
Edi B
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7266 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 21/01/2023 : 16:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Moran iskreno priznat da me apsolutni izostanak s ičije liste neugodno pogađa. Ili san neprimjetan ili iznimno loš, a nijedno nije dobra opcija.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19382 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/01/2023 : 17:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nije te bilo u ključnim raspravama ove godine: besplatni pravni savjet, ukradeni stripovi iz knjižnice, zabrana hrvatskih stripova u Srbiji...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
198 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 21/01/2023 : 17:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
1.Peyo
2.Peyo
3.Peyo
4.Ralph Azham
5.Nesvrstani:)

https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/01/2023 : 17:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Mariola69
RAKOSI4
Logo 111
Edi B
Mihoci
mladjo
sumohrvat

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7266 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 21/01/2023 : 17:37:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Nije te bilo u ključnim raspravama ove godine: besplatni pravni savjet, ukradeni stripovi iz knjižnice, zabrana hrvatskih stripova u Srbiji...



Da, možda jednog dana bude bolje.



And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/01/2023 : 18:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor23

1.Peyo
2.Peyo
3.Peyo
4.Ralph Azham
5.Nesvrstani:)



Igore, ako si zapravo atraktivna žena (femia) poput mlađahne Monice Bellucci ili Pamele Anderson molim te javi mi se na PM.

Šifra: Dođi da ostarimo zajedno.
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
198 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 21/01/2023 : 18:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
E niš od mlađahne Monike ,bliže sam pokojnoj Milki Babović:),Odgovor na lozinku:Achtung, achtung
Ein animalischen sex
Mit die zwei Penzioneren:)
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by igor23

1.Peyo
2.Peyo
3.Peyo
4.Ralph Azham
5.Nesvrstani:)



Igore, ako si zapravo atraktivna žena (femia) poput mlađahne Monice Bellucci ili Pamele Anderson molim te javi mi se na PM.

Šifra: Dođi da ostarimo zajedno.


https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4863 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 21/01/2023 : 20:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dovlajoe


mogao bi i vukozec, ali tek kad se izbori sa anketom 50 najboljih stripova




To čuvam kao adut za finale.
Ako me plasirate tamo, naravno.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6929 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/01/2023 : 20:45:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Moran iskreno priznat da me apsolutni izostanak s ičije liste neugodno pogađa. Ili san neprimjetan ili iznimno loš, a nijedno nije dobra opcija.


Premalo pišeš.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000