forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 194 - Sandy Well
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

murdo
Average Member



Christmas Island
932 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 14/02/2023 : 23:56:04  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
Sjećam se da sam vidio u jednom starom teksu iz zlatne serije ime saluna prevedeno kao Zlatni lešnik.. ne znam jesu li talijani to krivo napisali na engleskom ili naši krivo preveli.
Go to Top of Page

murdo
Average Member



Christmas Island
932 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 14/02/2023 : 23:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by murdo

..to mi je daleko najgori prijevod..


Meni je "Skidači glava" prijevod i dalje neprikosnoven.



Treba neko stavit poll.. pa da dodijelimo nekom izdavaču "zlatnu malinu", ili zlatni lešnik..
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/02/2023 : 00:12:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci



Reci to Orbanu koji brani Putina kao što su neki branili i popuštali Htleru.




izvinjavam se na oftopiku,pa još na političkoj upadici,ali to je jače od mene - da li je analogija sa Hitlerom,to jest nacizmom, Putin,ili SAD&sateliti??? Ne znam kako se gleda na to tamo kod vas,ali mi u Srbiji smo za drugu varijantu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 15/02/2023 00:12:48
Go to Top of Page

murdo
Average Member



Christmas Island
932 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 15/02/2023 : 01:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by mmihoci



Reci to Orbanu koji brani Putina kao što su neki branili i popuštali Htleru.




izvinjavam se na oftopiku,pa još na političkoj upadici,ali to je jače od mene - da li je analogija sa Hitlerom,to jest nacizmom, Putin,ili SAD&sateliti??? Ne znam kako se gleda na to tamo kod vas,ali mi u Srbiji smo za drugu varijantu.



Prijavi se.. i javljaj nam kako ide.
[url=https://postimages.org/][/url][url=https://thesawmillgrill.com/]meal delivery wilmington nc[/url]
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2023 : 05:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by murdo

Sjećam se da sam vidio u jednom starom teksu iz zlatne serije ime saluna prevedeno kao Zlatni lešnik.. ne znam jesu li talijani to krivo napisali na engleskom ili naši krivo preveli.


Valjda golden nugets pa ispalo golden nuts.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/02/2023 : 08:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Čemu isticanje ovih nacističkih simbola čija promocija u HR može biti i kažnjiva ?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16781 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/02/2023 : 08:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Čemu isticanje ovih nacističkih simbola čija promocija u HR može biti i kažnjiva ?



Mislim kako se ovdje radi o šali.

Mada je glupo uspoređivanje Orbana sa hitlerom ili SAD-a. Dok bi se putin mogao uspoređivati sa hitlerom zbog toga što želi istrijebiti jednu naciju.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7744 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 15/02/2023 : 08:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
slažem se sa curunirom, ovo je trebalo prevesti, bez obzira šta originalni naslov nalagao.


"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

gogs.321
New Member



Croatia
230 Posts

Member since 13/02/2011

Posted - 16/02/2023 : 07:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send gogs.321 a Private Message  Reply with Quote
Na kioscima.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000