forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi za kutak Miroslava Cmuka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 07/03/2023 : 11:06:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
[quote Deersove slike na dnu prethodne strane]

odlicno je ovo, stavi i tamo kod sawitcha na topic o ontologiji stripa

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/03/2023 : 11:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Vrh je ovo
Koje je to domaće izdanje?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 07/03/2023 : 13:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Kolorka specijal 33: Djeca kapetana Granta, Asteriks, Garfild i Lucky Luke bi bilo lepo kad bi obogatilo kutak. Sto se tice Alan Forda ne znam kako danasnja deca reaguju na njega :).
Inace ovo je forum gde se okupljaju ljudi iz cele bivse Jugoslavije ali pretpostavljam da su interesna sfera ove akcije izdanja na hrvatskom. Nema potrebe da se pravi prica iz ovoga
nego ako ima eventualna pitanja ta mogu da se upute Ivani ili na mejl ili PM.
Lepa je ova akcija i zbog dece i zbog coveka koji se trudio da obogati ne samo svoj stripovski zivot nego
i tudje zivote.



Ma zamisli..
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/03/2023 : 13:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
@deers
Vrhunski.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/03/2023 : 13:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Vrh je ovo
Koje je to domaće izdanje?



Boulet, Skice iz života, Lavirint

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/03/2023 : 13:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Kolorka specijal 33: Djeca kapetana Granta, Asteriks, Garfild i Lucky Luke bi bilo lepo kad bi obogatilo kutak. Sto se tice Alan Forda ne znam kako danasnja deca reaguju na njega :).
Inace ovo je forum gde se okupljaju ljudi iz cele bivse Jugoslavije ali pretpostavljam da su interesna sfera ove akcije izdanja na hrvatskom. Nema potrebe da se pravi prica iz ovoga
nego ako ima eventualna pitanja ta mogu da se upute Ivani ili na mejl ili PM.
Lepa je ova akcija i zbog dece i zbog coveka koji se trudio da obogati ne samo svoj stripovski zivot nego
i tudje zivote.





Šta oćeš reć?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/03/2023 : 13:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ovo se pretvara u darkwood forum lagano.
Čovik je u 2 miseca nabio priko 200 postova u kojima apsolutno ništa ne piše.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/03/2023 : 13:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, dajte nemojte na ovom topicu kretati u rasprave.
Valjda možemo toliko ispoštovati ovaj projekt.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 07/03/2023 : 13:41:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
@NESVRSTANI, odgovoria ti je Paka01

EDIT: Ako je pitanje bilo upuceno meni, al vidin sad da možda i nije

Edited by - Edi B on 07/03/2023 13:42:52
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1217 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 07/03/2023 : 13:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Nesvrstani upravo ono sto sam napisao. Ako te bas nesto dalje zanima mozemo dalje na PM.
edit: resili smo ovo

@Paka izaberi neku drugu temu za takve komentare nisi morao bas ovde.

Ovde je vazno samo da deca dobiju sto bolji pristup stripovima bas onako kako bi Miroslav sigurno zeleo da bude.
Svaka cast onima sto su vec pokrenuli.. "tocak" bice to odlicno na kraju :) .

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 07/03/2023 14:31:16
Go to Top of Page

P.Ivana
Starting Member

32 Posts

Member since 14/06/2020

Posted - 07/03/2023 : 16:52:29  Show Profile Show Extended Profile  Send P.Ivana a Private Message  Reply with Quote
Evo da nas malo vratim na originalnu temu :)

Moramo u Zagreb po neke stripove koje je škola dobila na poklon, pa planiramo put.

Ono što me zanima jest da li među vama postoji možda još netko kome bi više odgovaralo da pokupimo stripove koje ste namjeravali pokloniti u Zagrebu, umjesto da se dostavljaju u Varaždin.

Pitam samo da nam svima olakšam koordinaciju što više...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/03/2023 : 17:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by P.Ivana

Evo da nas malo vratim na originalnu temu :)

Moramo u Zagreb po neke stripove koje je škola dobila na poklon, pa planiramo put.

Ono što me zanima jest da li među vama postoji možda još netko kome bi više odgovaralo da pokupimo stripove koje ste namjeravali pokloniti u Zagrebu, umjesto da se dostavljaju u Varaždin.

Pitam samo da nam svima olakšam koordinaciju što više...


Nismo ni skrenili s teme, samo je ljudima neugodno nešto pitat pa se dogodi nesporazum.
Meni nije neugodno pa ću pitat jer i mene zanima. Iman Štrumfove na srpskon. Oću li i to stavit u paket?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

P.Ivana
Starting Member

32 Posts

Member since 14/06/2020

Posted - 07/03/2023 : 17:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send P.Ivana a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by P.Ivana

Evo da nas malo vratim na originalnu temu :)

Moramo u Zagreb po neke stripove koje je škola dobila na poklon, pa planiramo put.

Ono što me zanima jest da li među vama postoji možda još netko kome bi više odgovaralo da pokupimo stripove koje ste namjeravali pokloniti u Zagrebu, umjesto da se dostavljaju u Varaždin.

Pitam samo da nam svima olakšam koordinaciju što više...


Nismo ni skrenili s teme, samo je ljudima neugodno nešto pitat pa se dogodi nesporazum.
Meni nije neugodno pa ću pitat jer i mene zanima. Iman Štrumfove na srpskon. Oću li i to stavit u paket?




Evo, upit za Štrumfove, ali i općenito za stripove na srpskom je poslan već u školu. Javim čim dobijem odgovor. Niti ja nisam sigurna koji je stav škole po tom pitanju. Ali ako ne pitamo nećemo niti znati :)

I molim vas, neka nikoga ne bude neugodno ništa pitati :) Ako ja neću izravno znati odgovoriti (kao u ovom slučaju), poslat ću upit u školi i osigurati odgovor u najkraćem mogućem roku :)
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4700 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 07/03/2023 : 17:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by P.Ivana



Ono što me zanima jest da li među vama postoji možda još netko kome bi više odgovaralo da pokupimo stripove koje ste namjeravali pokloniti u Zagrebu, umjesto da se dostavljaju u Varaždin.



Meni bi odgovaralo, ako biste taj put planirali za vikend

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 07/03/2023 17:44:49
Go to Top of Page

oko
New Member

Croatia
185 Posts

Member since 19/04/2004

Posted - 07/03/2023 : 19:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send oko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by P.Ivana



Ono što me zanima jest da li među vama postoji možda još netko kome bi više odgovaralo da pokupimo stripove koje ste namjeravali pokloniti u Zagrebu, umjesto da se dostavljaju u Varaždin.



Meni bi odgovaralo, ako biste taj put planirali za vikend



Meni odgovara, ali da nije vikend
Javite kad dolazite, pa se možda organiziramo.
Go to Top of Page

P.Ivana
Starting Member

32 Posts

Member since 14/06/2020

Posted - 07/03/2023 : 21:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send P.Ivana a Private Message  Reply with Quote
quote:
Meni odgovara, ali da nije vikend
Javite kad dolazite, pa se možda organiziramo.



Postoji mogućnosti (nije za sada u potpunosti potvrđeno) da imam nekoga u Zagrebu u četvrtak navečer. Još ne znam točno vrijeme (društvo ide na koncert). No ukoliko je netko zainteresiran mogu vas dalje uskladiti. Na žalost kroz tjedan ja osobno ne mogu u ZG zbog poslovnih i privatnih obaveza. Ali uvijek netko ide :)

quote:
Meni bi odgovaralo, ako biste taj put planirali za vikend


A za vikend.. To za sada planiram doći sama... Ali još točno javim da li ovaj ili idući vikend (vjerojatno idući, ali nikako nemojte uzimati to kao zapisano u kamenu :) )

No kako bilo da bilo, prilagodit ćemo vam se i dolazimo.


I još jedna molba za sve vas.. Molim bez vi i vama itd. Pa odrasli smo ljudi Molim vas ako možete ti....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/03/2023 : 22:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
A stripovi na talijanskom?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

P.Ivana
Starting Member

32 Posts

Member since 14/06/2020

Posted - 07/03/2023 : 22:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send P.Ivana a Private Message  Reply with Quote
Djeca u ovoj školi uče engleski, njemački i francuski. Tako da ne znam za talijanski. Ali pitat ću pa javim
Go to Top of Page

P.Ivana
Starting Member

32 Posts

Member since 14/06/2020

Posted - 08/03/2023 : 00:47:25  Show Profile Show Extended Profile  Send P.Ivana a Private Message  Reply with Quote
Evo pitala i dobila odgovor i za srpski i talijanski.

Dakle, iako škola nema nikakvu namjeru diskriminirati po pitanju jezika, niti želi na bilo koji načim utjecati na vašu odluku o poklanjanju stripova, ljubazno vas mole, ako je ikako moguće, da poklanjate stripove na jezicima koji se uče u školi (hrvatski, engleski, njemački i francuski).

Šteta bi bilo da poklonjeni stripovi stoje na policama zbog jezične barijere...

Nije da će odbiti poklon i na drugom jeziku, no u tom slučaju velika je vjerojatnost da će djeca ignorirati taj strip...

Nadam se da razumijete razloge iza ove molbe...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/03/2023 : 05:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by P.Ivana

Evo pitala i dobila odgovor i za srpski i talijanski.

Dakle, iako škola nema nikakvu namjeru diskriminirati po pitanju jezika, niti želi na bilo koji načim utjecati na vašu odluku o poklanjanju stripova, ljubazno vas mole, ako je ikako moguće, da poklanjate stripove na jezicima koji se uče u školi (hrvatski, engleski, njemački i francuski).

Šteta bi bilo da poklonjeni stripovi stoje na policama zbog jezične barijere...

Nije da će odbiti poklon i na drugom jeziku, no u tom slučaju velika je vjerojatnost da će djeca ignorirati taj strip...

Nadam se da razumijete razloge iza ove molbe...


Apsolutno.
I pretpostavija san da će dobrodošli stripovi bit na jezicima koji su dio nastavnog programa.
Zahvaljujen na brzon odgovoru.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/03/2023 05:09:21
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4700 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 08/03/2023 : 08:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by P.Ivana




quote:
Meni bi odgovaralo, ako biste taj put planirali za vikend


A za vikend.. To za sada planiram doći sama... Ali još točno javim da li ovaj ili idući vikend (vjerojatno idući, ali nikako nemojte uzimati to kao zapisano u kamenu :) )

No kako bilo da bilo, prilagodit ćemo vam se i dolazimo.


I još jedna molba za sve vas.. Molim bez vi i vama itd. Pa odrasli smo ljudi Molim vas ako možete ti....

Ma ja sam se obraćao vama kao cijelom kolektivu akcije
Uglavnom, meni je svejedno ovaj vikend ili idući. Radije ću ja do Varaždina samo da ne moram na poštu

Go kneel and weep
Go to Top of Page

P.Ivana
Starting Member

32 Posts

Member since 14/06/2020

Posted - 08/03/2023 : 12:51:57  Show Profile Show Extended Profile  Send P.Ivana a Private Message  Reply with Quote
quote:
Radije ću ja do Varaždina samo da ne moram na poštu


Riješit ćemo nešto :) Nema problema :)
Go to Top of Page

P.Ivana
Starting Member

32 Posts

Member since 14/06/2020

Posted - 08/03/2023 : 14:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send P.Ivana a Private Message  Reply with Quote
Evo samo da javim, stigli su i prvi stripovi na adresu.

Ni više ni manje nego od Fibre!

Hvala!

Go to Top of Page

P.Ivana
Starting Member

32 Posts

Member since 14/06/2020

Posted - 09/03/2023 : 08:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send P.Ivana a Private Message  Reply with Quote
Obećala sam transparentnost kod prikupljanja poklonjenih stripova,a s obzirom da su jučer stigli prvi stripovi, vrijeme je da održim svoje obećanje.

Najpreglednije će, vjerujem, biti ukoliko damo pregled u obliku tablice. Nakon kraće rasprave, došlo se do zaključka da će najjednostavnije biti da koristimo Google Sheet obrazac.

U njega ću na kraju svakog dana upisati nove stripove koji stignu kroz dan. Tako da će redovito biti ažurirana i u svakom trenu ćete imati informacije koji su stripovi stigli. Možda ne baš iste sekunde kada stignu, ali vrlo blizu tome

S obzirom da smo jučer zaprimili prve stripove, tablica je popunjena s prvim podacima. Ima možda malo više podataka od potebnih ali radi brzine i ažurnosti, podatke sam "čupala" iz baze stripova koju vodim za kolekciju od sinova.

Tablica je dostupna na: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_whFiTcsFlei_8MH7CqiI4V5gWYdyRMrinkHJyG3dv8/edit?usp=sharing

Iako je dostupnost tablice testirana, u slučaju da postoji problem s poveznicom, molim da javite da pokušamo to otklonici.

Isto ako postoji problem s podacima, isto tako molim da mi javite da vidimo gdje je došlo do greške.
Go to Top of Page

P.Ivana
Starting Member

32 Posts

Member since 14/06/2020

Posted - 09/03/2023 : 08:20:58  Show Profile Show Extended Profile  Send P.Ivana a Private Message  Reply with Quote
Sada kada gledam tablicu i razmišljam o akciji...

Iako nisam to namjeravala javno iznositi (volimo se držati anonimnosti), ne bih željela da ispadne da vas molim da poklonite stripove a da sama nisam spremna na isto.

Pa da pojasnim zašto neće biti tih stripova u tablici...

Mi ćemo također pokloniti stripove školi ali kroz drugi kanal. Zapravo, baš za tu priliku otišli smo do Miroslavove obitelji i otkupili neke stripove iz njegove privatne kolekcije. Željeli smo da baš njegovi stripovi iz kolekcije koju je stvarao veliki dio života, završe u knjižnici na raspolaganju djeci koju je toliko volio. I sam je koliko je mogao nabavljao osobno stripove za školu pa nam se to činilo kao prikladno.

No, s obzirom da su naši klinci učenici te škole, a i škola sama provodi akciju prikupljanja stripova od učenika, te otkupljene stripove ćemo poslati u školu s našim klincima.

Edited by - P.Ivana on 09/03/2023 08:32:34
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000