forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 351 - Sjena alkemičara
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

gogs.321
New Member



Croatia
232 Posts

Member since 13/02/2011

Posted - 28/03/2023 : 09:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send gogs.321 a Private Message  Reply with Quote
Na kioscima.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/03/2023 : 17:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by TomoC28

Čekam da se jave jezikoslovci i požale se da naslov nije trebao bit preveden kao 'sjena alkemičara' nego kao 'sjena čovjeka koji se bavi alkemijom'.



Kod imalo pismenih (dakle, ti si se ovom neduhovitom idiotskom rečenicom koja je trebala imati ulogu fore na razini predabortusa sam isključio iz toga kruga) morala je biti Alkemičareva sjena.



Dobro, dobro, nema potrebe za uvredama

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/03/2023 : 17:14:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TomoC28

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by TomoC28

Čekam da se jave jezikoslovci i požale se da naslov nije trebao bit preveden kao 'sjena alkemičara' nego kao 'sjena čovjeka koji se bavi alkemijom'.



Kod imalo pismenih (dakle, ti si se ovom neduhovitom idiotskom rečenicom koja je trebala imati ulogu fore na razini predabortusa sam isključio iz toga kruga) morala je biti Alkemičareva sjena.



Samo sam tebe čekao, ZNAO SAM da ćeš mi odgovoriti. Pamtim te i iz drugih rasprava po profilnoj slici, znam da se pališ na ove Ludensove prijevode. Ne čudi me da si navalio već na moj prvi komentar na forumu, točno sam znao da ćeš se pojaviti prije ili kasnije, pročitao sam te.
Prije par dana je jedan drugi korisnik foruma izjavio da u stripu treba uživati, a ne igrati se jezikoslovaca. Ti si ga naravno izvrijeđao spominjući nekakve školske popravne ispite i tko zna što još ne. Čovjek je imao 100% pravo, a što se tebe tiče mislim da se ne bi trebao toliko nervirati oko prijevoda, naškodit će ti.

Doviđenja do najave za extra zagor 352 na kojem ćeš vrlo vjerojatno ponovno plakati zbog prijevoda, a ja ću te opet probati iznervirati.
Pozz




A i ti stani na loptu. Već najavljuješ da ćeš ga napadati unaprijed.
Stani s tim.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/03/2023 : 17:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kimba



Veliki mudrac ce sve objasniti.
Dobio je nogom u donji dijo leda tamo gdje je njegovo znanje bilo relevantno, znaci nije vrjedijo, pa sada ljeci kompleks ovdje.




Idemo.

Tomo i Curunir: upozorenje. Da vidimo ko će biti sledeći.



A jbga, išel sam po redu, nisam videl dav si ti već dejstvovao

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 28/03/2023 : 18:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

A jbga, išel sam po redu, nisam videl dav si ti već dejstvovao


Opet kasniš, gori si od Globinja
Da je pravde, Manhunter bi trebao uzimati 30% tvoje i njegove plaće

Inače, kad vidiš da je netko malo prekrdašio, da je rasprava uzela maha, a tebi se ne da tipkat, samo zaljepiš ovu sliku:





-

Da nisam skroz off, ovu svesku extre uzimam, dalje mi ne treba, imam u SD.
Jedino možda još neku extru uzet gdje SD ima navodno lošiji otisak..

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/03/2023 : 18:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by mladjo

A jbga, išel sam po redu, nisam videl dav si ti već dejstvovao


Opet kasniš, gori si od Globinja
Da je pravde, Manhunter bi trebao uzimati 30% tvoje i njegove plaće

Inače, kad vidiš da je netko malo prekrdašio, da je rasprava uzela maha, a tebi se ne da tipkat, samo zaljepiš ovu sliku:





-

Da nisam skroz off, ovu svesku extre uzimam, dalje mi ne treba, imam u SD.
Jedino možda još neku extru uzet gdje SD ima navodno lošiji otisak..



Evo deajem Hunteru 30 posto od ove plaće sad kaj dolazi
Nego koliko je 30 posto od nula?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mali Vuk
New Member



176 Posts

Member since 24/05/2016

Posted - 28/03/2023 : 19:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Mali Vuk a Private Message  Reply with Quote
Ovo bi se moglo uzeti. Koja epizoda je unutra, Zagor Slobodna D. broj 8?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 29/03/2023 : 12:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali Vuk

Ovo bi se moglo uzeti. Koja epizoda je unutra, Zagor Slobodna D. broj 8?


A i je, a i nije

Dodali smo tu naslovnicu u recenziju, pa najbolje vidi ovdje: https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sd-7-8-opsjednuti/741/

I pročitaj prvu zanimljivost u toj recenziji, sjetit ćeš se i sve će ti bit jasno :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

kimba
Junior Member

420 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 30/03/2023 : 13:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kimba



Veliki mudrac ce sve objasniti.
Dobio je nogom u donji dijo leda tamo gdje je njegovo znanje bilo relevantno, znaci nije vrjedijo, pa sada ljeci kompleks ovdje.




Idemo.

Tomo i Curunir: upozorenje. Da vidimo ko će biti sledeći.






Manhunter,molijo bih te da mi objasnis ovdje razlog zakljucavanja profila na 48 sati.
Ako se za nesto dobije kazna trebalo bi se to osobi ako to zeli i objasniti zasto je to tako.Dakle kad uhvatis vremena,ako ne pitam previse.
Pise koliko sam vidijo da je razlog "uvrede" na racun clana Curunira.
Pogledaj moje postove nema ih puno, 50-ak,nakon moga posta i rijeci
"koga briga za 14 stranica" pocinju njegove uvrede.
A te rijeci uopce nisu njemu bile upucene,nego samo kao oblik zajebancije u stilu pa necu sad uzeti strip ponovo radi tih 14 stranica.
I da se razumijemo,nemam ja problem hoce li to netko uzeti ili ne.
Svatko ima svoj novac i neka radi sta hoce sa njim.
Znaci nije njemu upuceno sto se moze i vidjeti.
Pogledaj tko spominje na tom forumu prvi tih 14 stranica.
Znaci nikome nije upuceno a ponajmanje njemu,a da i jeste ne vidim sta je tu razlog njegovom ponasanju nakon toga.
Prvo kako on kaze, moze jednom pretrpjeti ali ne svaki put,a to je prvi put da sam uopste tako nesto rekao.
Znaci ja dosadan sa 50 a on extra cool sa preko 10k postova,zanimljivo.
Zatim usporedba sa nekim tipom iz Srbije koji kaze da nije problem izbaciti, kako on kaze 20,30,40,50 stranica.
Stari moj od 14 stranica dodosmo do 50 stranica.
Onda krece prica,vjecno si bijo na popravnima,uzivaj u svom neznanju apsolutno icega itd.I to nisu uvrede.
Dragi moj Curunir, sto se skole tice vec sam ti napisao, ako je to od tebe uopce se ne ljutim,u mom se krajuu kaze "nismo mi zajedno ovce cuvali".
Drugo znas ti to i sam da velika skola ne znaci i da je covjek jako pametan.
Mnogo parametara je tu u igri.
Ako nisi znao ,Einstein je dva puta padao razred (onaj tvoj popravni) iz matematike,ali je danas to tko je.
Tako da ti je to objasnjene na relaciji velika skola-znanje.
I onda dodes ti manhanteru i meni opalis kaznu na 48 sati, a njemu opomena.
Jedino mi je zao clana koji je dobijo opomenu ni kriv ni duzan sto je
njemu napisao ono sto sam mu ja to prije rekao,da treba uzivati u stripu a ne samo prigovarati o prijevodu naslova.
Onda njegovo citiram " Mississipi neprevedeno sranje" a da ne pominjem recenicu kojom je pocastijo toga clana.
A moj izraz "u donji dio leda" je bio okidac za kaznu od 48 sati a
njemu opomena.Ne razumijem standarde.
I jos nesto,pogledaj mu potpis,glasi:

Ne upustaj se u raspravu s budalama,spustit ce vas na svoju razinu,
a potom vas zatuci iskustvom.

Ako ti nije jasna ova igra rijeci ,procitaj par puta pa ces shvatiti.
A sto se tice toga kako ce se strip prevesti,pa daj otvori mu ti ako on nece forum, pa tko voli neka tuko o tome 24 sata na dan.
Nemam ja nista protiv toga,ali ovo je strip forum.
Halo Curunir,strip forum.
Dakle, manhunter,napisi nesto kad stignes.

Mislijo sam ne napisati sta je napisao clanu kojega sam spomenuo ali
zasto ne.Dakle citat doslovce;

"Kod imalo pismenih (dakle,ti si se ovom neduhovitom idiotskom recenicom koja je trebala imati ulogu fore na razini predabortusa sam iskljucio iz toga kruga) morala je biti Alkemicareva sjena."

Toliko o doticnome i njegovoj skoli (kulturu ne zelim ni spominjati).




Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih

Edited by - kimba on 30/03/2023 13:30:25
Go to Top of Page

Mali Vuk
New Member



176 Posts

Member since 24/05/2016

Posted - 31/03/2023 : 20:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mali Vuk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by Mali Vuk

Ovo bi se moglo uzeti. Koja epizoda je unutra, Zagor Slobodna D. broj 8?


A i je, a i nije

Dodali smo tu naslovnicu u recenziju, pa najbolje vidi ovdje: https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-sd-7-8-opsjednuti/741/

I pročitaj prvu zanimljivost u toj recenziji, sjetit ćeš se i sve će ti bit jasno :)


E da, hvala ti na objašnjenju.
Mislim da se sjećam dok sam ga čitao ko klinac u izdanju Slobodne da je bio nešto zbrkan, tj. da su izbacili stranice samo što to tada još nisam znao.
Slijedeći broj se čeka, to dupliram što inače ne radim...
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

949 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 01/04/2023 : 11:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kimba

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kimba



Veliki mudrac ce sve objasniti.
Dobio je nogom u donji dijo leda tamo gdje je njegovo znanje bilo relevantno, znaci nije vrjedijo, pa sada ljeci kompleks ovdje.




Idemo.

Tomo i Curunir: upozorenje. Da vidimo ko će biti sledeći.






Manhunter,molijo bih te da mi objasnis ovdje razlog zakljucavanja profila na 48 sati.
Ako se za nesto dobije kazna trebalo bi se to osobi ako to zeli i objasniti zasto je to tako.Dakle kad uhvatis vremena,ako ne pitam previse.
Pise koliko sam vidijo da je razlog "uvrede" na racun clana Curunira.
Pogledaj moje postove nema ih puno, 50-ak,nakon moga posta i rijeci
"koga briga za 14 stranica" pocinju njegove uvrede.
A te rijeci uopce nisu njemu bile upucene,nego samo kao oblik zajebancije u stilu pa necu sad uzeti strip ponovo radi tih 14 stranica.
I da se razumijemo,nemam ja problem hoce li to netko uzeti ili ne.
Svatko ima svoj novac i neka radi sta hoce sa njim.
Znaci nije njemu upuceno sto se moze i vidjeti.
Pogledaj tko spominje na tom forumu prvi tih 14 stranica.
Znaci nikome nije upuceno a ponajmanje njemu,a da i jeste ne vidim sta je tu razlog njegovom ponasanju nakon toga.
Prvo kako on kaze, moze jednom pretrpjeti ali ne svaki put,a to je prvi put da sam uopste tako nesto rekao.
Znaci ja dosadan sa 50 a on extra cool sa preko 10k postova,zanimljivo.
Zatim usporedba sa nekim tipom iz Srbije koji kaze da nije problem izbaciti, kako on kaze 20,30,40,50 stranica.
Stari moj od 14 stranica dodosmo do 50 stranica.
Onda krece prica,vjecno si bijo na popravnima,uzivaj u svom neznanju apsolutno icega itd.I to nisu uvrede.
Dragi moj Curunir, sto se skole tice vec sam ti napisao, ako je to od tebe uopce se ne ljutim,u mom se krajuu kaze "nismo mi zajedno ovce cuvali".
Drugo znas ti to i sam da velika skola ne znaci i da je covjek jako pametan.
Mnogo parametara je tu u igri.
Ako nisi znao ,Einstein je dva puta padao razred (onaj tvoj popravni) iz matematike,ali je danas to tko je.
Tako da ti je to objasnjene na relaciji velika skola-znanje.
I onda dodes ti manhanteru i meni opalis kaznu na 48 sati, a njemu opomena.
Jedino mi je zao clana koji je dobijo opomenu ni kriv ni duzan sto je
njemu napisao ono sto sam mu ja to prije rekao,da treba uzivati u stripu a ne samo prigovarati o prijevodu naslova.
Onda njegovo citiram " Mississipi neprevedeno sranje" a da ne pominjem recenicu kojom je pocastijo toga clana.
A moj izraz "u donji dio leda" je bio okidac za kaznu od 48 sati a
njemu opomena.Ne razumijem standarde.
I jos nesto,pogledaj mu potpis,glasi:

Ne upustaj se u raspravu s budalama,spustit ce vas na svoju razinu,
a potom vas zatuci iskustvom.

Ako ti nije jasna ova igra rijeci ,procitaj par puta pa ces shvatiti.
A sto se tice toga kako ce se strip prevesti,pa daj otvori mu ti ako on nece forum, pa tko voli neka tuko o tome 24 sata na dan.
Nemam ja nista protiv toga,ali ovo je strip forum.
Halo Curunir,strip forum.
Dakle, manhunter,napisi nesto kad stignes.

Mislijo sam ne napisati sta je napisao clanu kojega sam spomenuo ali
zasto ne.Dakle citat doslovce;

"Kod imalo pismenih (dakle,ti si se ovom neduhovitom idiotskom recenicom koja je trebala imati ulogu fore na razini predabortusa sam iskljucio iz toga kruga) morala je biti Alkemicareva sjena."

Toliko o doticnome i njegovoj skoli (kulturu ne zelim ni spominjati).







Poštovani kolega, živiš u zabludi da na ovom forumu vrijede ista pravila za sve.

Ima par "osoba" (ne mogu ih nazvati kolegama ili forumašima) kojima je dozvoljeno ne samo vrijeđanje drugih forumaša već i autora stripova jer slove za stručnjake. I dozvoljeno im je da nameću svoja mišljenja svima. I ako ima netko drugačije mišljenje onda im je dozvoljeno vrijeđanje i da to onda slovi kao stručna i točna "stvar".

Mislim da ti je najbolje se ne osvrtati na te osobe i jednostavno ih ignorirati.

Jer jednostavno niti znaju niti su sposobni za drugačije. I to će tako ostati dok je ovaj Forum živ.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/04/2023 : 12:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

quote:
Originally posted by kimba

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by kimba



Veliki mudrac ce sve objasniti.
Dobio je nogom u donji dijo leda tamo gdje je njegovo znanje bilo relevantno, znaci nije vrjedijo, pa sada ljeci kompleks ovdje.




Idemo.

Tomo i Curunir: upozorenje. Da vidimo ko će biti sledeći.






Manhunter,molijo bih te da mi objasnis ovdje razlog zakljucavanja profila na 48 sati.
Ako se za nesto dobije kazna trebalo bi se to osobi ako to zeli i objasniti zasto je to tako.Dakle kad uhvatis vremena,ako ne pitam previse.
Pise koliko sam vidijo da je razlog "uvrede" na racun clana Curunira.
Pogledaj moje postove nema ih puno, 50-ak,nakon moga posta i rijeci
"koga briga za 14 stranica" pocinju njegove uvrede.
A te rijeci uopce nisu njemu bile upucene,nego samo kao oblik zajebancije u stilu pa necu sad uzeti strip ponovo radi tih 14 stranica.
I da se razumijemo,nemam ja problem hoce li to netko uzeti ili ne.
Svatko ima svoj novac i neka radi sta hoce sa njim.
Znaci nije njemu upuceno sto se moze i vidjeti.
Pogledaj tko spominje na tom forumu prvi tih 14 stranica.
Znaci nikome nije upuceno a ponajmanje njemu,a da i jeste ne vidim sta je tu razlog njegovom ponasanju nakon toga.
Prvo kako on kaze, moze jednom pretrpjeti ali ne svaki put,a to je prvi put da sam uopste tako nesto rekao.
Znaci ja dosadan sa 50 a on extra cool sa preko 10k postova,zanimljivo.
Zatim usporedba sa nekim tipom iz Srbije koji kaze da nije problem izbaciti, kako on kaze 20,30,40,50 stranica.
Stari moj od 14 stranica dodosmo do 50 stranica.
Onda krece prica,vjecno si bijo na popravnima,uzivaj u svom neznanju apsolutno icega itd.I to nisu uvrede.
Dragi moj Curunir, sto se skole tice vec sam ti napisao, ako je to od tebe uopce se ne ljutim,u mom se krajuu kaze "nismo mi zajedno ovce cuvali".
Drugo znas ti to i sam da velika skola ne znaci i da je covjek jako pametan.
Mnogo parametara je tu u igri.
Ako nisi znao ,Einstein je dva puta padao razred (onaj tvoj popravni) iz matematike,ali je danas to tko je.
Tako da ti je to objasnjene na relaciji velika skola-znanje.
I onda dodes ti manhanteru i meni opalis kaznu na 48 sati, a njemu opomena.
Jedino mi je zao clana koji je dobijo opomenu ni kriv ni duzan sto je
njemu napisao ono sto sam mu ja to prije rekao,da treba uzivati u stripu a ne samo prigovarati o prijevodu naslova.
Onda njegovo citiram " Mississipi neprevedeno sranje" a da ne pominjem recenicu kojom je pocastijo toga clana.
A moj izraz "u donji dio leda" je bio okidac za kaznu od 48 sati a
njemu opomena.Ne razumijem standarde.
I jos nesto,pogledaj mu potpis,glasi:

Ne upustaj se u raspravu s budalama,spustit ce vas na svoju razinu,
a potom vas zatuci iskustvom.

Ako ti nije jasna ova igra rijeci ,procitaj par puta pa ces shvatiti.
A sto se tice toga kako ce se strip prevesti,pa daj otvori mu ti ako on nece forum, pa tko voli neka tuko o tome 24 sata na dan.
Nemam ja nista protiv toga,ali ovo je strip forum.
Halo Curunir,strip forum.
Dakle, manhunter,napisi nesto kad stignes.

Mislijo sam ne napisati sta je napisao clanu kojega sam spomenuo ali
zasto ne.Dakle citat doslovce;

"Kod imalo pismenih (dakle,ti si se ovom neduhovitom idiotskom recenicom koja je trebala imati ulogu fore na razini predabortusa sam iskljucio iz toga kruga) morala je biti Alkemicareva sjena."

Toliko o doticnome i njegovoj skoli (kulturu ne zelim ni spominjati).







Poštovani kolega, živiš u zabludi da na ovom forumu vrijede ista pravila za sve.

Ima par "osoba" (ne mogu ih nazvati kolegama ili forumašima) kojima je dozvoljeno ne samo vrijeđanje drugih forumaša već i autora stripova jer slove za stručnjake. I dozvoljeno im je da nameću svoja mišljenja svima. I ako ima netko drugačije mišljenje onda im je dozvoljeno vrijeđanje i da to onda slovi kao stručna i točna "stvar".

Mislim da ti je najbolje se ne osvrtati na te osobe i jednostavno ih ignorirati.

Jer jednostavno niti znaju niti su sposobni za drugačije. I to će tako ostati dok je ovaj Forum živ.




Zasluge za sajt, puno postova itd. Isto kao što ne možeš očekivati da vrijede ista pravila za nekog običnog pijanca u autu i npr pijanog župana u autu. Protekcija je posvuda...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 01/04/2023 : 15:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali Vuk

E da, hvala ti na objašnjenju.
Mislim da se sjećam dok sam ga čitao ko klinac u izdanju Slobodne da je bio nešto zbrkan, tj. da su izbacili stranice samo što to tada još nisam znao.
Slijedeći broj se čeka, to dupliram što inače ne radim...


Inače, ako budeš kupovao ovaj extra 351 broj, morao bi kupiti i broj prije (extra 350), jer ti ta dva broja čine cijelu priču, po prvi put sa svim stranicama i ovom naslovnicom od extra 351 :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

kimba
Junior Member

420 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 01/04/2023 : 15:56:03  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
Znam ja to sve, kako kazu ameri "I was born night,but not yesterday night".
Ne zamaram se tipovima kao sto je on,sve sto sam imao ovdje mu je napisano.
Takoder sam i njemu i onome koji je meni opalijo kaznu na 48 sati poslao da je ovo ovdje napisano.
Pa ako ih zanima neka, procitaju ako ne ,koga briga.
Ipak je moja zadnja ako i kada mi predu neke stvari preko glave.
Kako se prijavis tako i odjavis,jednostavno.
Nikada i nikome nisam u zivotu cutijo ako mislim da sam u pravu.
Nece ni on biti prvi kome cu sutjeti.




Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih

Edited by - kimba on 01/04/2023 15:58:25
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



638 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 01/04/2023 : 21:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
povratak na temu, jako dobra epizoda koju je pisao većini trenutno omraženi Burattini :P
Čitati dobru priču uz Donatellijev crtež je baš prava milina, ovo je napeto i pitko, pročita se brzo, prebrzo :) odlike dobrih priča

Jako dobro razdoblje Zagora, ne mogu tvrditi sa sigurnošću dal je najbolje ali vjerojatno će mi ostati najdraže zauvijek, Zagor mog djetinjstva, sljedeća priča vrh vrhova :)
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 04/04/2023 : 13:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Uf koliko mi se ovo srozalo, možda bolje da neke Zagore ostavim u lijepom sjećanju i više nikad ne pročitam. :(
No za razliku od novijih Buretovih proljeva gdje se čitatelj osjeća kao imbecil ovo se i dalje MOŽE čitati. Ipak je u ovom razdoblju bio u naponu snage (Tajanstveni samostan, Zmajevi Gusari, Krv Apača) samo eto, očito mu fantastične priče i ritornoi nikad nisu baš ležali.

Ono što me zapanjilo jest to da je SD izbacivala čitave listove iz priče! Oduvijek sam mislio da se radilo o kadru, dva odnosno pasicama a kad ono čitave akcijske scene. Ludilo!
Osim toga u SD izdanju imamo jedan kadar koji se ne pojavljuje u LU izdanju. Da li su to u SDu sami docrtali ili što- nemam pojma. U LU izdanju imamo identični kadar na kraju Opsjednutih i početni kadar Sjene Alkemičara:




Svejedno je super što napokon imamo ovu priču u kompletu. Ne samo zbog cjelovitosti nego i kvalitete skena/tiska:

Bok, kako si.

Edited by - Cromwell on 04/04/2023 13:35:23
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 04/04/2023 : 22:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
jako dobra prica i kraj jednog razdoblja...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/04/2023 : 23:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Osim toga u SD izdanju imamo jedan kadar koji se ne pojavljuje u LU izdanju. Da li su to u SDu sami docrtali ili što- nemam pojma.


Daj sliku.
Aha..Ova sa korijenjem.
Čudno?
Ludens opet trola zagorovce

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 04/04/2023 23:13:16
Go to Top of Page

dinoss223
Starting Member

9 Posts

Member since 12/08/2016

Posted - 06/04/2023 : 14:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send dinoss223 a Private Message  Reply with Quote
jel iduca epizoda nestali istrazivac?
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1305 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 06/04/2023 : 14:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Je
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2147 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 06/04/2023 : 15:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Svejedno je super što napokon imamo ovu priču u kompletu. Ne samo zbog cjelovitosti nego i kvalitete skena/tiska:




Ovo je bio baš masakr od strane Slobodne. Sjećam se da je bio slab otisak ali nisam mislio da je baš ovoliko slab
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 08/04/2023 : 09:39:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki
Čudno?
Ludens opet trola zagorovce


Garant se u uredništvu klade na to koliko će brzo zagorfanatici skužiti foru i koliko stranica kmečanja ćemo napisati na forumu

@pcoro: je, to je i mene iznenadilio. Danas smo navikli na kvalitetu tako da me uopće strah otvarati ostale SD stripove jer nekako imam osjećaj da uopće ne bih uživao u sadržaju nego bi me samo fušeraj ubadao u oči.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/04/2023 : 13:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Jedino šta ne valja u ovoj epizodi je zbrzan kraj. Inače je čista petica.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/04/2023 : 15:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kupiti istraživača u extri ili čekati bonelli velike priče?
Slobodnu umiroviti.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

prop_ovednik
Senior Member



Croatia
1305 Posts

Member since 13/01/2008

Posted - 16/04/2023 : 16:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send prop_ovednik a Private Message  Reply with Quote
Oboje, mislim
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000