forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Kako prebaciti bookmarkse na drugi komputer?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/05/2023 : 13:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Iša sam preko bookmarksa managera ono export/import html files ali samo mi sačuva dio(početak) bookmarksa/linkova.?Ko da ne mogu stati svi bookmarksi?
Ali čak i tako mi folderi ne ostaju nego bi ih na novom kompjuteru treba opet pojedinačno slagati..
Proba sam iz bookmarks managera copypastirati foldere na usb ili na mail ali neće.Samo pojedinačne linkove mogu ali to bi radija cili dan da ih sve pojedinačno kopiram.
Šta ću kad imam puno bookmarksa

Ja sam fetišist papira!

djdjuro
New Member



Croatia
104 Posts

Member since 27/09/2011

Posted - 11/05/2023 : 13:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit djdjuro's Homepage  Send djdjuro a Private Message  Reply with Quote
Napravi novi ili se prijavi sa svojim postojećim korisničkim računom u browseru/pretraživaču kojeg koristiš, uključi sinkronizaciju korisničkih podataka koje želiš sinkronizirati i među njima odaberi i sinkronizaciju bookmarksa. Kad se sve sinkronizira, na novom računalu se prijavi s istim korisničkim računom u istom browseru, opet uključi sinkronizaciju i odaberi također sinkronizaciju bookmarksa i svi bi ti se bookmarksi trebali pojaviti nakon završene sinkronizacije. To bi trebalo biti podržano u svim boljim browserima, a u Google Chrome-u sigurno rai savršeno. Isto tako savršeno radi u Google Chrome mobilnoj Android verziji i ja to osobno već dugo koristim. Zbog toga su mi svi bookmarksi u svakom trenutku dostupni na svim mojim računalima i na mobitelu. Slobodno mi se javi ako ti nešto nije jasno.

Edited by - djdjuro on 11/05/2023 13:35:44
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25898 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 11/05/2023 : 15:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bravo.
Ima neko vrime da mi na mobitelu imaju svi bookmarksi koje imam na računalu.
Mora da sam nesvjesno nešto izveo
Hvala puno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000