forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: ORKA 57 - Cat Claw
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

Oki
Advanced Member



Croatia
5148 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 15/07/2023 : 19:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Potpuno nepotrebne naljepnice pošto stripovi imaju cijenu na korici...ne bih nikada kupio strip koji ima ovakve naljepnice...naježim se kada to vidim, smeta me.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5148 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 15/07/2023 : 19:11:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kuzman

[url=https://postimg.cc/VdCPnPmR][/url]

Kod Shanera,knjižara Znanje Rijeka.


...još kad ti određuju koji strip je "hit", a koji nije
Go to Top of Page

kuzman
Junior Member



Croatia
305 Posts

Member since 25/02/2021

Posted - 15/07/2023 : 22:21:24  Show Profile Show Extended Profile  Send kuzman a Private Message  Reply with Quote
Da te naljepnice su katastrofa.
Baš danas uzeo Korta Bookglobe skinuli celofan i zalijepili cijenu na zadnjoj korici.
Školska knjiga je ne Znanje.
Nadam se da je skidljiva.
Go to Top of Page

anam
New Member



187 Posts

Member since 23/08/2022

Posted - 15/07/2023 : 22:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anam a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kuzman

Da te naljepnice su katastrofa.
Baš danas uzeo Korta Bookglobe skinuli celofan i zalijepili cijenu na zadnjoj korici.
Školska knjiga je ne Znanje.
Nadam se da je skidljiva.



-postoji sprej za skidanje naljepnica koji to jako dobro radi...
Tableau Sticky Label Remover
...koristim ga za skidanje naljepnica s knjiga, CD digipack, LP i zadovoljan sam
Go to Top of Page

kuzman
Junior Member



Croatia
305 Posts

Member since 25/02/2021

Posted - 15/07/2023 : 22:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send kuzman a Private Message  Reply with Quote
Korisna informacija.
Imam masu tih cda iz 90tih s onim neskidljivim naljepnicama.
Najjače je bilo kad su ljepili na front cover.
Go to Top of Page

StripArt
New Member

Bosnia and Herzegovina
290 Posts

Member since 14/04/2019

Posted - 17/07/2023 : 00:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send StripArt a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by matori paraliticar

Ima li neko pojma koliko stranica bi eventualna knjiga Kobre mogla da ima? :)



434




17 epizoda Kobre po broju strana/tabli

11 * 20 + 2 * 48 + 2 * 44 + 1 * 18 + 1* 14 = 436


Everyone is entitled to their own opinion, but not their own set of facts.

Edited by - StripArt on 17/07/2023 00:22:48
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6993 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/07/2023 : 01:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Potpuno nepotrebne naljepnice pošto stripovi imaju cijenu na korici...ne bih nikada kupio strip koji ima ovakve naljepnice...naježim se kada to vidim, smeta me.



Naljepnice nisu nepotrebne, već prijeko potrebne, jer svaka roba u izlogu mora imati vidljivo istaknutu cijenu.

A hitovi su oni naslovi koji se najbolje prodaju, to je valjda jasno.


quote:
Originally posted by going going

Treba Shaner da stavi nalepnicu i NOVO i HIT na Ketklou. :)


Stavio ga u izlog čim je došao i poslije smetnuo s uma, ali trebao bih, da.



http://onlineimpressions.blogspot.com/

Edited by - Shaner on 17/07/2023 01:45:32
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26019 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/07/2023 : 08:00:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nemojmo tražit mane lijepom izlogu👍

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kuzman
Junior Member



Croatia
305 Posts

Member since 25/02/2021

Posted - 17/07/2023 : 09:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kuzman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by Oki

Potpuno nepotrebne naljepnice pošto stripovi imaju cijenu na korici...ne bih nikada kupio strip koji ima ovakve naljepnice...naježim se kada to vidim, smeta me.



Naljepnice nisu nepotrebne, već prijeko potrebne, jer svaka roba u izlogu mora imati vidljivo istaknutu cijenu.

A hitovi su oni naslovi koji se najbolje prodaju, to je valjda jasno.


quote:
Originally posted by going going

Treba Shaner da stavi nalepnicu i NOVO i HIT na Ketklou. :)


Stavio ga u izlog čim je došao i poslije smetnuo s uma, ali trebao bih, da.






A što ovi iz Školske knjige ljepe cijenu na Corta koji nije u izlogu?
Ima cijena na poleđini isto u kn.
Nije mi vrag dao mira pa sam je pokušao skinut.
Rezultat katastrofa.
Jel probao tko ovaj edigs odlepi,piše za skoro sve podloge
Neda mi se ovaj Tableau naručivat iz UK.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6993 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 17/07/2023 : 11:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ne znam što ti reći. Primijetio sam i ja da mnogi lijepe cijene na naslove koji već imaju tiskanu cijenu. Događa se to i u Školskoj knjizi i u Hoću knjigu.

Doduše, sad je teško pronaći bilo što bez naljepnice jer na svemu moraju biti istaknute i kune i euri, tako da stariji naslovi imaju naljepnicu s eurima, a noviji s kunama (bar do kraja godine). Ono što mogu potvrditi iz prve ruke je da se naljepnice iz Znanja lako skidaju.


I sad shvatih da sam zaboravio zamijeniti Koštine Kartoline s novim Mare Monstrum.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

kuzman
Junior Member



Croatia
305 Posts

Member since 25/02/2021

Posted - 17/07/2023 : 14:10:26  Show Profile Show Extended Profile  Send kuzman a Private Message  Reply with Quote
Preživjet ćemo i s etiketama.
Jedino mi nije jasno zašto ne zaljepe drugi barkod s cijenom u eurima preko starog.
Slično kao što su radili na kiosk Ford klasicima.
Isto tako kod mene je i na barkodu i na naljepnici bila ista cijena u kn.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 21/07/2023 : 11:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Evo i mene sa dojmovima. Cat claw se sjećam iz djetinjstva i to svega par epizoda, tako da sam se ovdje prvi put sreo sa cijelim opusom.

Trebalo mi je par tjedana da pročitam jer strip je tekstom i crtežom toliko komprimiran da bi bilo šteta preletjeti.

Početak serijala je bljedunjav ali vrlo brzo se toliko razmaše ( mislim kada je kerac postao cjelovit autor) da sam se često uhvatio kako se dosta cerim prilikom čitanja, ponajviše na usputno ubačene fore u glavnu radnju.

Radnja nije posebno originalna, i bilo bi mi zamorno da sam sve pročitao u dan dva, jer je princip, imamo negativca, kata se suoči s njim ( i pritom izgubi komad odjeće) i jovo nanovo, posebice što se vrte isti likovi. No ti likovi se vraćaju svaki put u sve luđem vrtlogu, doslovce sam si mislio "daj, nemoj ne jebat"

Strip je pravo muški, kako zamišljamo seksi i jaku, često razgolićenu žensku kad taba zlikovce.

Crtež je, posebice nakon onog blijedog početka, fantastičan, ubio je prikazom likova i eksterijera. Svidjelo mi se prepoznavanje mase stvarnih likova i raznih hommagea a opet skužim i da sam masu toga promašio pa sad slijede kritike:

Šteta što serijal nije zavrsen, objasnio je bane u intervjuu zašto i skroz razumijem, ali ostaje neki žal.

Nadalje dodaci u integralu su mogli biti daleko bolji. Dobar je bio intervju, puno sam stvari saznao, ali mislim da bi bilo dobro da su, kao u nekim drugim stripovima koje je fibra objavila, išla objašnjenja tko se sve pojavljuje u stripu.

I volio bih neku banetovu play listu :)


Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26019 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/07/2023 : 11:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Da.
Prepuno je uskršnjih jaja...
Kerac briljira u drugoj polovici integrala.
Bolji Jim Lee od Leeja a i Scot Williams
Vidi se da se pratila usa produkcija.
Nevjerovatno nacrtana kanalizacija
Stvarno šteta za njega da u to doba nije radio za Marvel jer bi bija bogataš.
Kad je Betlbol posta čača Filu?
To sam ili propustija ili je ubačeno iz neba pa u rebra?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

kuzman
Junior Member



Croatia
305 Posts

Member since 25/02/2021

Posted - 22/07/2023 : 10:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kuzman a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/HVPZngLb][/url]

Još nema naljepnice hit.
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2284 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 22/07/2023 : 11:16:51  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
Sa stripovima u foliji nema tih problema,kupim u ŠK izdanja od VČ,skinem foliju i odu i naljepnice.
Go to Top of Page

kuzman
Junior Member



Croatia
305 Posts

Member since 25/02/2021

Posted - 22/07/2023 : 12:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send kuzman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

Sa stripovima u foliji nema tih problema,kupim u ŠK izdanja od VČ,skinem foliju i odu i naljepnice.



Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6993 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 22/07/2023 : 20:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kuzman


Još nema naljepnice hit.


Na godišnjem sam.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

kuzman
Junior Member



Croatia
305 Posts

Member since 25/02/2021

Posted - 25/07/2023 : 18:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kuzman a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/XXHvRJkP][/url]

[url=https://postimg.cc/DmM2CN2k][/url]

Prije i poslije,sredstvo Edigs odlepi.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10088 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 25/07/2023 : 19:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kuzman

Preživjet ćemo i s etiketama.



Imaš razna sredstva za skidanje etiketa.

Ja sam svojedobno u Hami kupio Etiketten Entferner.

Kao i sva slična sredstva namažu se preko etikete i odstoje do 5 minuta, nakon čega se naljepnica može lako skinuti bez tragova guljenja ili oštećenja.

Ovo bi trebalo biti slično:

https://e-trgovina.nn.hr/sredstvo-za-skidanje-naljepnica-20-ml-edigs-984468

https://www.herma.de/buero-zuhause/produkt/etikettenloeser-15-ml-1265/

Možda ovog zadnjeg bude u Muelleru i kod nas:
https://www.mueller.de/p/herma-etikettenloeser-stift-183547/

Imaš i ovo:
https://www.makromikrogrupa.hr/ciscenje-i-higijena/specijalizirana-sredstva-za-ciscenje/sredstva-za-skidanje-naljepnica

Edited by - Peyo on 25/07/2023 20:06:09
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1069 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 25/07/2023 : 19:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Ovo boli i dok gledaš.
Go to Top of Page

kuzman
Junior Member



Croatia
305 Posts

Member since 25/02/2021

Posted - 25/07/2023 : 20:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send kuzman a Private Message  Reply with Quote
Možda nekom pomogne ako naleti na ovaj Edigs da se ne zezne.
Na Guglu se već pojavljuje link na ovaj topik.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4146 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 25/07/2023 : 20:31:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Staviš krpicu namočenu u toplu vodu na etiketu i nakon petnaestak minuta skineš noktom. S matiranim koricama nikad nije bilo problema osim na par stripova i cda gdje se valjda zapeklo u izlogu pa je ostao masni film od ljepila.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1782 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 25/07/2023 : 20:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Te nalepnice sto lepe direktno na stripove su blasfemija i iskazivanje istinske lenjosti! Lepo stavis strip u celofan i onda nalepis sta ti je volja. Nikada ali NIKADA ne bih kupio strip koji ima nalepnicu ili cenu ili tako nesto sto ruzni naslovnu stranicu!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

kuzman
Junior Member



Croatia
305 Posts

Member since 25/02/2021

Posted - 25/07/2023 : 21:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send kuzman a Private Message  Reply with Quote
Mislim da nakon ovog više neću ni pokušavat skidat naljepnicu s bilo čega.
A ni kupovat kod takvih trgovaca koji ljepe te naljepnice.
Jednostavno mi je promaknula ta naljepnica u žurbi.
Nisam već godinama ni naletio na tu praksu.
Mislio sam da toga više nema.
Al kao što reće Shaner postoje easy to peel naljepnice.



Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1069 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 25/07/2023 : 21:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Čak i moze proci naljepnica, al da onda nabaviš stripove po stvarno povoljnoj cijeni. Sto bi se reklo za čitanje. Al za punu cijenu platiti i jos to zakelje nije nešto. Nešto slično kao i Libellus žik. Ne smeta toliko osim za prave kolekcionare. Naravno uz uvjet da su duplo i vise jeftiniji. Jer ih na kraju krajeva i ne možeš prodati po većoj cijeni.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000